Italië won in 2021 op Wembley in het Verenigd Koninkrijk voor de tweede keer het EK en keert terug voor de editie van 2024, samen met gastland Duitsland en 22 andere landen. Hieronder vind je alle groepen, wedstrijden en speelsteden voor het toernooi dat begint op 14 juni. De finale wordt gespeeld op 14 juli.
Volg alle uitslagen van het Europees Kampioenschap.
Groep A
Deelnemers: Duitsland (drie titels), Zwitserland, Schotland, Hongarije
Wedstrijdschema:
14 juni
Duitsland vs Schotland - 21:00 CET (München)
15 juni
Hongarije vs Zwitserland - 15:00 CET (Keulen)
19 juni
Duitsland vs Hongarije - 18:00 CET (Stuttgart)
Schotland vs Zwitserland - 21:00 CET (Keulen)
23 juni
Schotland vs Hongarije - 21:00 CET (Stuttgart)
Zwitserland vs Duitsland - 21:00 CET (Frankfurt)
Groep B
Deelnemers: Italië (twee titels), Kroatië, Spanje (drie titels), Albanië
Wedstrijdschema:
15 juni
Spanje vs Kroatië - 18:00 CET (Berlijn)
Italië vs Albanië - 21:00 CET (Dortmund)
19 juni
Kroatië vs Albanië -15:00 CET (Hamburg)
20 juni
Spanje vs Italië - 21:00 CET (Gelsenkirchen)
24 juni
Albanië vs Spanje - 21:00 CET (Düsseldorf)
Kroatië vs Italië - 21:00 CET (Leipzig)
Groep C
Deelnemers: Slovenië, Denemarken (één titel), Engeland, Servië
Wedstrijdschema:
16 juni
Slovenië vs Denemarken - 18:00 CET (Stuttgart)
Servië vs Engeland - 21:00 CET (Gelsenkirchen)
20 juni
Slovenië vs Servië - 15:00 CET (München)
Denemarken vs Engeland - 18:00 CET (Frankfurt)
25 juni
Denemarken vs Servië - 21:00 CET (München)
Engeland vs Slovenië - 21:00 CET (Keulen)
Groep D
Deelnemers: Polen, Oostenrijk, Frankrijk (twee titels), Nederland (één titel)
Wedstrijdschema:
16 juni
Polen vs Nederland - 15:00 CET (Hamburg)
17 juni
Oostenrijk vs Frankrijk - 21:00 CET (Düsseldorf)
21 juni
Polen vs Oostenrijk - 18:00 CET (Düsseldorf)
Nederland vs Frankrijk - 21:00 CET (Leipzig)
25 juni
Nederland vs Oostenrijk - 18:00 CET (Berlijn)
Frankrijk vs Polen - 18:00 CET (Dortmund)
Groep E
Deelnemers: Roemenië, België, Slowakije (één titel als Tsjecho-Slowakije), Oekraïne
Wedstrijdschema:
17 juli
Roemenië vs Oekraïne - 15:00 CET (München)
België vs Slowakije - 18:00 CET (Frankfurt)
21 juni
Slowakije vs Oekraïne - 15:00 CET (Düsseldorf)
22 juni
België vs Roemenië - 21:00 CET (Keulen)
26 juni
Slowakije vs Roemenië - 18:00 CET (Frankfurt)
Oekraïne vs België - 18:00 CET (Stuttgart)
Groep F
Tsjechië (één titel als Tsjecho-Slowakije), Turkije, Portugal (één titel), Georgië
Wedstrijdschema:
18 juni
Turkije vs Georgië - 18:00 CET (Dortmund)
Portugal vs Tsjechië - 21:00 CET (Leipzig)
22 juni
Georgië vs Tsjechië - 15:00 CET (Hamburg)
Turkije vs Portugal - 18:00 CET (Dortmund)
26 juni
Georgië vs Portugal - 21:00 CET (Gelsenkirchen)
Tsjechië vs Turkije - 21:00 CET (Hamburg)
Knock-out fases
De groepswinnaars, runners-up en de vier beste derde geplaatste teams gaan door naar de laatste zestien, die wordt gevolgd door kwartfinales, halve finales en de finale.
Ronde van 16
29 juni
Runner-up Groep A vs Runner-up Groep B (Wedstrijd 38) - 18:00 CET (Berlijn)
Winnaar Groep A vs Runner-up Groep C (Wedstrijd 37) - 21:00 CET (Dortmund)
30 juni
Winnaar Groep C vs Derde plaats Groep D/E/F (Wedstrijd 40) - 18:00 CET (Gelsenkirchen)
Winnaar Groep B vs Derde plaats Groep A/D/E/F (Wedstrijd 39) - 21:00 CET (Keulen)
1 juli
Runner-up Groep D vs Runner-up Groep E (Wedstrijd 42) - 18:00 CET (Düsseldorf)
Winnaar Groep F vs Derde plaats Groep A/B/C (Wedstrijd 41) - 21:00 CET (Frankfurt)
2 juli
Winnaar Groep E vs Derde plaats Groep A/B/C/D (Wedstrijd 43) - 18:00 CET (München)
Winnaar Groep D vs Runner-up Groep F (Wedstrijd 44) - 21:00 CET (Leipzig)
Kwartfinale
5 juli
Winnaar van Wedstrijd 39 vs Winnaar van Wedstrijd 37 - 18:00 CET (Stuttgart)
Winnaar van Wedstrijd 41 vs Winnaar van Wedstrijd 42 - 21:00 CET (Hamburg)
6 juli
Winnaar van Match 40 vs Winnaar van Match 38 - 18:00 CET (Düsseldorf)
Winnaar van Match 43 vs Winnaar van Match 44 - 21:00 CET (Berlijn)
Halve finale
9 juli
Halve finale 1 - 21:00 CET (München)
10 juli
Halve finale 2 - 21:00 CET (Dortmund)
Finale
14 juli
Finale - 21:00 CET (Berlijn)
Waar is het EK van 2024 live te zien?
De volgende zenders zenden het toernooi live uit. Je kan elke wedstrijd ook beluisteren via het audiocommentaar van Flashscore.
Europa
Albanië: TV Klan
Andorra: RTVE / TF1 / M6
Armenië: Armenië TV
Oostenrijk: ORF / ServusTV
Azerbeidzjan: ITV
Albanië : TV Klan
Andorra: RTVE / TF1 / M6
Armenië: Armenië TV
Oostenrijk: ORF / ServusTV
Azerbeidzjan: ITV
Baltische staten: Viaplay
België: RTBF / VRT
Bosnië en Herzegovina: BHRT
Bulgarije : Nova / BNT
Kroatië: HRT
Cyprus: CyBC
Tsjechische Republiek: CT
Denemarken: DR / TV 2
Finland: Yle
Frankrijk: TF1 / M6
Georgië: GPB
Duitsland: ARD / ZDF / RTL / Deutsche Telekom
Griekenland: ERT
Hongarije: MTVA
IJsland: RUV
Ierland: RTE
Israël: Charlton
Italië: RAI / Sky Sport
Kazachstan: Qazaqstan
Kosovo: Artmotion
Liechtenstein: SRG / SSR
Luxemburg: RTBF / VRT
Malta: PBS
Moldavië: TRM
Montenegro: Arena Sport
Nederland: NOS
Noord-Macedonië: Arena Sport
Noorwegen: NRK / TV 2
Polen: TVP
Portugal: RTP / SIC / TVI / SportTV
Roemenië: Pro TV
San Marino: RAI / Sky Sport
Servië: RTS / Arena Sport
Slowakije: Markíza
Slovenië: RTV / Sport Klub
Spanje: RTVE
Zweden: SVT / TV4
Zwitserland: SRG / SSR
Turkije: TRT
Verenigd Koninkrijk: BBC / ITV
Rest van de wereld
Australië: Optus Sport
Brazilië: Grupo Globo / Caze TV
Cambodja: CBS
Canada: TSN / TVA Sports
Caraïben: Rush Sports
Centraal-Amerika: ESPN
China: iQIYI
Ghana: Sporty TV
Indisch subcontinent: Sony Sports Network
Indonesië: MNC Media
Maleisië: SPOTV
MENA: beIN Sports
Mexico: Sky Mexico
Mongolië: Centraal TV / Premier Sports
Myanmar: Sky Net
Nieuw-Zeeland: TVNZ
Nigeria: Sport TV
Pacifische eilanden: Digicel
Papoea-Nieuw-Guinea: Digicel
Singapore: SPOTV
Zuid-Amerika: ESPN
Zuid-Korea: CJ ENM
Afrika bezuiden de Sahara: New World TVSuperSport
Verenigde Staten: Fox Sports / FuboTV / TelevisaUnivision
Vietnam: ViettelHTV