WNBA 2020 tussenstanden, uitslagen, standen

advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
advertentie

Basketbal USA

WNBA
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: WNBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷pUklpKtU¬ZD÷p¬ZE÷CWDmsrwh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/wnba/¬ZX÷04USA 003......0110000000001000WNBA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷zylYpWnL¬AD÷1590951600¬ADE÷1590951600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York Liberty V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx V¬JB÷dnPNUxgE¬WV÷minnesota-lynx¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty V¬JA÷rqyt6gGD¬WU÷new-york-liberty¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷r1mxpj2R¬AD÷1590962400¬ADE÷1590962400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indiana Fever V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever V¬JA÷zwORTd8K¬WU÷indiana-fever¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky V¬JB÷r3NVSGNQ¬WV÷chicago-sky¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷pAZ3uAAr¬AD÷1590962400¬ADE÷1590962400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Phoenix Mercury V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury V¬JA÷pC9cOzWs¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics V¬JB÷vZ81Nfol¬WV÷washington-mystics¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷SYO8vUPl¬AD÷1590966000¬ADE÷1590966000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Seattle Storm V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm V¬JA÷hxD5ME0f¬WU÷seattle-storm¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aces V¬JB÷naC9LYF0¬WV÷las-vegas-aces¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷txTCwlue¬AD÷1590973200¬ADE÷1590973200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Sparks V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks V¬JA÷QkBDKhV6¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun V¬JB÷fPFHJCpD¬WV÷connecticut-sun¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷zaSGx8f1¬AD÷1591110000¬ADE÷1591110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York Liberty V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty V¬JA÷YFELIWaJ¬WU÷new-york-liberty¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever V¬JB÷lnk1RO3J¬WV÷indiana-fever¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷EkRKyS97¬AD÷1591142400¬ADE÷1591142400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Washington Mystics V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics V¬JA÷nX74QrJP¬WU÷washington-mystics¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm V¬JB÷4CfWL2Rt¬WV÷seattle-storm¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷j7A30Bn8¬AD÷1591151400¬ADE÷1591151400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Sparks V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks V¬JA÷r3gzLMtm¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aces V¬JB÷CxbvKtdg¬WV÷las-vegas-aces¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷Uc97aV1E¬AD÷1591228800¬ADE÷1591228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chicago Sky V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky V¬JA÷jTdrJ0Ba¬WU÷chicago-sky¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun V¬JB÷pjdnIKQ5¬WV÷connecticut-sun¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷OK8BbkHK¬AD÷1591228800¬ADE÷1591228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dallas Wings V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury V¬JB÷hGafGbeI¬WV÷phoenix-mercury¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings V¬JA÷bg0jHvtC¬WU÷dallas-wings¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷M5REc9WQ¬AD÷1591398000¬ADE÷1591398000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Washington Mystics V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics V¬JA÷W6bbFIAO¬WU÷washington-mystics¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever V¬JB÷bDntv2mP¬WV÷indiana-fever¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷Sn4sgTvr¬AD÷1591399800¬ADE÷1591399800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Connecticut Sun V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun V¬JA÷0MY7ZLet¬WU÷connecticut-sun¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm V¬JB÷fqYBYuBn¬WV÷seattle-storm¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷6w3ohmfl¬AD÷1591401600¬ADE÷1591401600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chicago Sky V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky V¬JA÷8nxGXaQh¬WU÷chicago-sky¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream V¬JB÷29yKWJua¬WV÷atlanta-dream¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷zD7ki79f¬AD÷1591401600¬ADE÷1591401600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Minnesota Lynx V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx V¬JA÷t0zOVwe5¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷YOR¬AF÷New York Liberty V¬JB÷AZvSUcAB¬WV÷new-york-liberty¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷E36gjRO0¬AD÷1591410600¬ADE÷1591410600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Sparks V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings V¬JB÷rmwzTyuO¬WV÷dallas-wings¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks V¬JA÷lQwWTHPH¬WU÷los-angeles-sparks¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷dSebkov7¬AD÷1591470000¬ADE÷1591470000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Las Vegas Aces V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Aces V¬JA÷fNtvSefU¬WU÷las-vegas-aces¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury V¬JB÷WrIqmuQu¬WV÷phoenix-mercury¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷AVa2l5gD¬AD÷1591556400¬ADE÷1591556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Atlanta Dream V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream V¬JA÷AZGmnaun¬WU÷atlanta-dream¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever V¬JB÷v9LioJfh¬WV÷indiana-fever¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷0bBDeM0t¬AD÷1591556400¬ADE÷1591556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Minnesota Lynx V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx V¬JA÷QPN3rHvB¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks V¬JB÷KnN7syfH¬WV÷los-angeles-sparks¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷OYmpDlWD¬AD÷1591556400¬ADE÷1591556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York Liberty V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty V¬JA÷IaKepwAb¬WU÷new-york-liberty¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm V¬JB÷CMJaqcP4¬WV÷seattle-storm¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~~
182
advertentie
advertentie
Notificatie-instellingen
Notificaties geblokkeerd door browser
Instellingen
Donkere modus
HULP: U bevindt zich op de WNBA 2020 uitslagen pagina in de sectie Basketbal/USA. FlashScore.nl biedt WNBA 2020 tussenstanden, resultaten en standen. Naast WNBA 2020 tussenstanden vindt u ook 150+ andere basketbalcompetitities uit 30+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze WNBA 2020 uitslagen-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!