Basketbal »USA » NBA » 2017/2018

results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷nJXsGvqj¬ZD÷t¬ZE÷bwgTBOAd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/nba/¬ZX÷04USA 003......0000000000169000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷6VS63qAr¬AD÷1510889400¬ADE÷1510889400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷zgwbDOAU¬WU÷phoenix-suns¬AG÷116¬BA÷23¬BC÷42¬BE÷26¬BG÷25¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷QHE3Y7tt¬WV÷houston-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷142¬BB÷45¬BD÷45¬BF÷30¬BH÷22¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fg0wLBuG¬AD÷1510880400¬ADE÷1510880400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷EwkkFptI¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷92¬BA÷18¬BC÷24¬BE÷26¬BG÷24¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷d2vfE4eO¬WV÷golden-state-warriors¬AH÷88¬BB÷28¬BD÷19¬BF÷21¬BH÷20¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0W0ZLiQ9¬AD÷1510803000¬ADE÷1510803000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷6DosH6B5¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷109¬BA÷26¬BC÷28¬BE÷30¬BG÷25¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷0zooGQQB¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷115¬BB÷29¬BD÷29¬BF÷25¬BH÷32¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Mu2VMXA3¬AD÷1510801200¬ADE÷1510801200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷AohYIStg¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷99¬BA÷24¬BC÷27¬BE÷24¬BG÷24¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷SMnwInda¬WV÷orlando-magic¬AH÷94¬BB÷33¬BD÷14¬BF÷24¬BH÷23¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EP1y1jlp¬AD÷1510794000¬ADE÷1510794000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷ppIa4TRa¬WU÷charlotte-hornets¬AG÷107¬BA÷30¬BC÷37¬BE÷17¬BG÷23¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷S8743ms6¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷115¬BB÷36¬BD÷25¬BF÷27¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CAKv0A3j¬AD÷1510794000¬ADE÷1510794000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷6a6827dC¬WU÷memphis-grizzlies¬AG÷113¬BA÷25¬BC÷28¬BE÷31¬BG÷29¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷zZAC1RBI¬WV÷indiana-pacers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷34¬BD÷33¬BF÷30¬BH÷19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷447QNDec¬AD÷1510794000¬ADE÷1510794000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷xYgQKlCt¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷99¬BA÷26¬BC÷15¬BE÷34¬BG÷24¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷WfgUJ8Rn¬WV÷detroit-pistons¬AH÷95¬BB÷23¬BD÷18¬BF÷21¬BH÷33¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QD8MOgti¬AD÷1510794000¬ADE÷1510794000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷EP9G0oRO¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷98¬BA÷18¬BC÷39¬BE÷18¬BG÷23¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷GUmaPU3P¬WV÷san-antonio-spurs¬AH÷86¬BB÷24¬BD÷19¬BF÷22¬BH÷21¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WWSeGdDU¬AD÷1510794000¬ADE÷1510794000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷vVLIBlTk¬WU÷new-orleans-pelicans¬AG÷116¬BA÷34¬BC÷29¬BE÷23¬BG÷30¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷YiLMA8rd¬WV÷toronto-raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷125¬BB÷29¬BD÷35¬BF÷34¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8rP85WuT¬AD÷1510794000¬ADE÷1510794000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷xKEi6kcm¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷92¬BA÷27¬BC÷31¬BE÷19¬BG÷15¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷WtEe59Cg¬WV÷chicago-bulls¬AH÷79¬BB÷7¬BD÷27¬BF÷22¬BH÷23¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UiQ46CQM¬AD÷1510792200¬ADE÷1510792200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷KrzROcDE¬WU÷atlanta-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷126¬BA÷24¬BC÷40¬BE÷28¬BG÷34¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷bTFm7Vss¬WV÷sacramento-kings¬AH÷80¬BB÷16¬BD÷19¬BF÷26¬BH÷19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0IL07hBG¬AD÷1510792200¬ADE÷1510792200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷thyNPwb8¬WV÷washington-wizards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷102¬BB÷30¬BD÷31¬BF÷10¬BH÷31¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷Slmu1fL7¬WU÷miami-heat¬AG÷93¬BA÷19¬BC÷30¬BE÷25¬BG÷19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MRMd8YeA¬AD÷1510792200¬ADE÷1510792200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷WMgW2Gje¬WU÷new-york-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷106¬BA÷27¬BC÷23¬BE÷27¬BG÷29¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷Eoqy2z61¬WV÷utah-jazz¬AH÷101¬BB÷30¬BD÷30¬BF÷22¬BH÷19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v3Xi9Et4¬AD÷1510709400¬ADE÷1510709400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷OdjO4xMr¬WU÷dallas-mavericks¬AG÷91¬BA÷16¬BC÷23¬BE÷21¬BG÷31¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷hWfS3dyk¬WV÷san-antonio-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷97¬BB÷17¬BD÷27¬BF÷18¬BH÷35¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷htUiHxbO¬AD÷1510707600¬ADE÷1510707600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷pU3pUdqH¬WU÷houston-rockets¬AG÷113¬BA÷33¬BC÷31¬BE÷30¬BG÷19¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷QRHECUDq¬WV÷toronto-raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷129¬BB÷31¬BD÷45¬BF÷27¬BH÷26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QaTmAfRc¬AD÷1510705800¬ADE÷1510705800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷Mm4d9IDR¬WV÷boston-celtics¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷109¬BB÷30¬BD÷22¬BF÷28¬BH÷29¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷vPEiAbbL¬WU÷brooklyn-nets¬AG÷102¬BA÷21¬BC÷31¬BE÷19¬BG÷31¬AW÷1¬AN÷n¬~
3
1510966880
286
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷nJXsGvqj¬ZD÷t¬ZE÷bwgTBOAd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/nba/¬ZX÷04USA 003......0000000000169000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷SpHF1Nve¬AD÷1510963200¬ADE÷1510963200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷23¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1510965446¬BX÷9¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷0z7GV5Qb¬WU÷indiana-pacers¬AG÷40¬BA÷23¬BC÷17¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷fc6KUPu5¬WV÷detroit-pistons¬AH÷54¬BB÷32¬BD÷22¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-j7XggKSE.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lfIB23Pl¬AD÷1510963200¬ADE÷1510963200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷23¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1510965330¬BX÷12¬WQ÷¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷nX2CWoBh¬WV÷miami-heat¬AH÷50¬BB÷26¬BD÷24¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷48D7XRen¬WU÷washington-wizards¬AG÷27¬BA÷17¬BC÷10¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-j7XggKSE.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zBGJ0sf1¬AD÷1510965000¬ADE÷1510965000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1510965688¬BX÷11¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷Ym5OTqeB¬WU÷brooklyn-nets¬AG÷31¬BA÷31¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷jPaTS3AH¬WV÷utah-jazz¬AH÷22¬BB÷22¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-j7XggKSE.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷E1FNa197¬AD÷1510965000¬ADE÷1510965000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1510965660¬BX÷10¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷UFbXRNPN¬WU÷cleveland-cavaliers¬AG÷18¬BA÷18¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷OxbyRsuU¬WV÷los-angeles-clippers¬AH÷22¬BB÷22¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-j7XggKSE.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fsMfytqt¬AD÷1510965000¬ADE÷1510965000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1510965643¬BX÷11¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷CrKQ9Sc2¬WU÷toronto-raptors¬AG÷24¬BA÷24¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷jTk7IK12¬WV÷new-york-knicks¬AH÷18¬BB÷18¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-j7XggKSE.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U9cAN41E¬AD÷1510966800¬ADE÷1510966800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷vRRkp5uh¬WU÷chicago-bulls¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷80WgqPfb¬WV÷charlotte-hornets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-j7XggKSE.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷G6g6Opn8¬AD÷1510966800¬ADE÷1510966800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷bVl3M1mo¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷0zToooQo¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-j7XggKSE.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OWdEMOGK¬AD÷1510968600¬ADE÷1510968600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷niVcrqA4¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷UFK2s3PA¬WV÷minnesota-timberwolves¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-j7XggKSE.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2NeILrWQ¬AD÷1510974000¬ADE÷1510974000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷rJO6tNvH¬WU÷sacramento-kings¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷xtOAusfN¬WV÷portland-trail-blazers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-j7XggKSE.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rHwoH2vr¬AD÷1510975800¬ADE÷1510975800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷GWMEv19T¬WU÷denver-nuggets¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷6BtZZKHp¬WV÷new-orleans-pelicans¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-j7XggKSE.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M7xkGMgl¬AD÷1510975800¬ADE÷1510975800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷p2uwZvXj¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷b5TKcO9i¬WV÷phoenix-suns¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-j7XggKSE.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GUygFt9f¬AD÷1511049600¬ADE÷1511049600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷C8XOdrPc¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷fXMTe2v4¬WV÷los-angeles-clippers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷S4ucE0O0¬AD÷1511049600¬ADE÷1511049600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷YNLXfMgA¬WU÷orlando-magic¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷2cQyft9G¬WV÷utah-jazz¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lKT5CvgD¬AD÷1511051400¬ADE÷1511051400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷SrtIZBN1¬WV÷boston-celtics¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷YLtEzh8e¬WU÷atlanta-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ATU1DKw7¬AD÷1511051400¬ADE÷1511051400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷vNm5xEwq¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷MowAyYhk¬WV÷golden-state-warriors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xzNmyOVD¬AD÷1511053200¬ADE÷1511053200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷6ZvMYVx8¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷pKA2sOt8¬WV÷houston-rockets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GQLizroK¬AD÷1511056800¬ADE÷1511056800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷OA96trdE¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷IX8Au2BK¬WV÷milwaukee-bucks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bkBdZ10Q¬AD÷1511060400¬ADE÷1511060400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷xIksztZs¬WV÷sacramento-kings¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷WzDEvMQQ¬WU÷portland-trail-blazers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YXKbz0bn¬AD÷1511123400¬ADE÷1511123400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷UJlBHvH8¬WU÷toronto-raptors¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷OtlFGbWE¬WV÷washington-wizards¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zB2OUL8s¬AD÷1511128800¬ADE÷1511128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷G8loZall¬WU÷miami-heat¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷OYmkYJ3f¬WV÷indiana-pacers¬AW÷1¬AN÷n¬~~
3
1510966880
1015
HULP: U bevindt zich op de NBA uitslagen pagina in de sectie Basketbal/USA. FlashScore.nl biedt NBA tussenstanden, resultaten en standen. Naast NBA tussenstanden vindt u ook 150+ andere basketbalcompetitities uit 30+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze NBA uitslagen-dienst is real-time en ververst automatisch.