NBA tussenstanden, uitslagen, standen

Basketbal USA

NBA
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷bPyjUVy1¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/nba/¬ZX÷04USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷IqFa83j6¬AD÷1576119600¬ADE÷1576119600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576127979¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷tQQ2TuSp¬WU÷sacramento-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷94¬BA÷23¬BC÷15¬BE÷31¬BG÷25¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷rV4ohP4o¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AH÷93¬BB÷18¬BD÷29¬BF÷24¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷OMFe9qy0¬AD÷1576117800¬ADE÷1576117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576126351¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷ptQXY14N¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷127¬BA÷35¬BC÷34¬BE÷36¬BG÷22¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷vHvyYLJT¬WV÷new-orleans-pelicans¬AH÷112¬BB÷20¬BD÷26¬BF÷40¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷pWGiAPLg¬AD÷1576116000¬ADE÷1576116000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576124852¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷OQyPzOZA¬WU÷phoenix-suns¬AG÷108¬BA÷19¬BC÷32¬BE÷28¬BG÷29¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷6kRTZskH¬WV÷memphis-grizzlies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷115¬BB÷27¬BD÷24¬BF÷33¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷SfMnB56m¬AD÷1576112400¬ADE÷1576112400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576120800¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷G0YGxp5b¬WU÷chicago-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷136¬BA÷37¬BC÷29¬BE÷40¬BG÷30¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷ANXKy4K4¬WV÷atlanta-hawks¬AH÷102¬BB÷33¬BD÷19¬BF÷35¬BH÷15¬AW÷1¬~AA÷l4NrCois¬AD÷1576112400¬ADE÷1576112400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576121221¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷KYv8v6zn¬WU÷minnesota-timberwolves¬AG÷116¬BA÷23¬BC÷36¬BE÷24¬BG÷33¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷xAZCwQkh¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷127¬BB÷25¬BD÷34¬BF÷38¬BH÷30¬AW÷1¬~AA÷WOzHGRrQ¬AD÷1576110600¬ADE÷1576110600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576119618¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷4M4bK2kU¬WU÷brooklyn-nets¬AG÷108¬BA÷34¬BC÷30¬BE÷22¬BG÷22¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷trt4unLu¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷113¬BB÷26¬BD÷27¬BF÷31¬BH÷29¬AW÷1¬~AA÷GGhUhOjJ¬AD÷1576108800¬ADE÷1576108800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576117066¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷2c8sOpj5¬WU÷cleveland-cavaliers¬AG÷110¬BA÷29¬BC÷28¬BE÷25¬BG÷28¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷WWCoN45B¬WV÷houston-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷35¬BD÷29¬BF÷24¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷ILWCH7TJ¬AD÷1576108800¬ADE÷1576108800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576117869¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷ANBkMOKH¬WU÷indiana-pacers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷122¬BA÷30¬BC÷31¬BE÷23¬BG÷38¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷hn1fLrzO¬WV÷boston-celtics¬AH÷117¬BB÷32¬BD÷25¬BF÷37¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷4S9GYZwa¬AD÷1576108800¬ADE÷1576108800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576117433¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷pS8PgRHM¬WU÷orlando-magic¬AG÷87¬BA÷9¬BC÷29¬BE÷27¬BG÷22¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷233UhoXS¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷96¬BB÷26¬BD÷25¬BF÷18¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷fJT6SbHP¬AD÷1576108800¬ADE÷1576108800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576118234¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷j53mZYZu¬WV÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷112¬BB÷27¬BD÷37¬BF÷24¬BH÷24¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷EqSsEk4U¬WU÷toronto-raptors¬AG÷92¬BA÷32¬BC÷14¬BE÷25¬BG÷21¬AW÷1¬~AA÷UafMfpM6¬AD÷1576033200¬ADE÷1576033200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576041230¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷trKYP6Lh¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷115¬BA÷32¬BC÷28¬BE÷26¬BG÷29¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷O69wPQza¬WV÷new-york-knicks¬AH÷87¬BB÷22¬BD÷19¬BF÷18¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷j9eIeQ60¬AD÷1576026000¬ADE÷1576026000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576035479¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷YHGQRSjt¬WU÷miami-heat¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷135¬AT÷117¬BI÷18¬BA÷36¬BC÷30¬BE÷27¬BG÷24¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷SvGUQn6n¬WV÷atlanta-hawks¬AZ÷0¬AH÷121¬AU÷117¬BJ÷4¬BB÷30¬BD÷34¬BF÷32¬BH÷21¬AW÷1¬~AA÷8p6Dd6if¬AD÷1576026000¬ADE÷1576026000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576034849¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷UmxQNGvP¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷97¬BA÷26¬BC÷29¬BE÷28¬BG÷14¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷W8UbW8rP¬WV÷denver-nuggets¬AH÷92¬BB÷27¬BD÷23¬BF÷26¬BH÷16¬AW÷1¬~AA÷fs29cnxl¬AD÷1576022400¬ADE÷1576022400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576031574¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷jcwMOdPI¬WV÷washington-wizards¬AH÷107¬BB÷20¬BD÷28¬BF÷27¬BH÷32¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷dzvIPxAC¬WU÷charlotte-hornets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷114¬BA÷28¬BC÷25¬BE÷29¬BG÷32¬AW÷1¬~AA÷0K25bSMs¬AD÷1575948600¬ADE÷1575948600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575957056¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷08p9Rbu0¬WU÷golden-state-warriors¬AG÷102¬BA÷20¬BC÷27¬BE÷32¬BG÷23¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷rXZDQIf6¬WV÷memphis-grizzlies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷110¬BB÷29¬BD÷25¬BF÷34¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷tzMY3laK¬AD÷1575943200¬ADE÷1575943200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575951711¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷EircU0es¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷109¬BB÷31¬BD÷33¬BF÷21¬BH÷24¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷8A5UYtmQ¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷125¬BA÷33¬BC÷28¬BE÷33¬BG÷31¬AW÷1¬~AA÷bBGw38EQ¬AD÷1575943200¬ADE÷1575943200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575951444¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷hrs1TKAm¬WU÷utah-jazz¬AG÷90¬BA÷24¬BC÷23¬BE÷21¬BG÷22¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷MHo5SvQg¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷104¬BB÷25¬BD÷26¬BF÷34¬BH÷19¬AW÷1¬~AA÷xraMKnbJ¬AD÷1575939600¬ADE÷1575939600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575948135¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷AiVQHX45¬WU÷chicago-bulls¬AG÷92¬BA÷30¬BC÷21¬BE÷20¬BG÷21¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷vRZUGiKB¬WV÷toronto-raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷93¬BB÷30¬BD÷19¬BF÷22¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷jeGqsRi7¬AD÷1575939600¬ADE÷1575939600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575948567¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷St7SELef¬WU÷houston-rockets¬AG÷118¬BA÷28¬BC÷36¬BE÷29¬BG÷25¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷M36WDuB0¬WV÷sacramento-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷32¬BD÷27¬BF÷35¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷ltZnto7D¬AD÷1575939600¬ADE÷1575939600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575948102¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷0f5zDaQ6¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷31¬BC÷21¬BE÷28¬BG÷30¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷IVauCJuD¬WV÷orlando-magic¬AH÷101¬BB÷20¬BD÷20¬BF÷33¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷2qNU4UqE¬AD÷1575939600¬ADE÷1575939600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575948642¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷dMbqBweJ¬WU÷new-orleans-pelicans¬AG÷103¬BA÷29¬BC÷24¬BE÷21¬BG÷29¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷APnRZMXJ¬WV÷detroit-pistons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷105¬BB÷25¬BD÷22¬BF÷34¬BH÷24¬AW÷1¬~AA÷8WQvr7x1¬AD÷1575937800¬ADE÷1575937800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575945593¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷WEDJGsRs¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷29¬BC÷24¬BE÷30¬BG÷27¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷Ew3OF1tl¬WV÷cleveland-cavaliers¬AH÷88¬BB÷18¬BD÷22¬BF÷26¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷UuSzqmNf¬AD÷1575936000¬ADE÷1575936000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575944782¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷nPjnZks9¬WU÷indiana-pacers¬AG÷99¬BA÷19¬BC÷29¬BE÷25¬BG÷26¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷fkjjY9dF¬WV÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷110¬BB÷24¬BD÷36¬BF÷31¬BH÷19¬AW÷1¬~~
430
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷bPyjUVy1¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/nba/¬ZX÷04USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷UJI37N5C¬AD÷1576121400¬ADE÷1576121400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1576128244¬BX÷4¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷dY8kiqKi¬WU÷golden-state-warriors¬AG÷91¬BA÷20¬BC÷30¬BE÷30¬BG÷11¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷je8gj3Zc¬WV÷new-york-knicks¬AH÷89¬BB÷30¬BD÷38¬BF÷19¬BH÷2¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"},{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-2.png","BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Cr886sLI¬AD÷1576198800¬ADE÷1576198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷Uo7ckNl4¬WU÷boston-celtics¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷nN12ls4A¬WV÷philadelphia-76ers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷jZ6C51zP¬AD÷1576200600¬ADE÷1576200600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷QD06m1JG¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷I9OZVYmq¬WV÷cleveland-cavaliers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vk0fUpDP¬AD÷1576202400¬ADE÷1576202400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷UqSwVh3k¬WU÷detroit-pistons¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷C8HrUCIe¬WV÷dallas-mavericks¬AM÷NBA Global Games.¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷tbnMP4Lt¬AD÷1576207800¬ADE÷1576207800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷vF9UiGA2¬WV÷portland-trail-blazers¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷jaGnTWX1¬WU÷denver-nuggets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Gj9wK0kI¬AD÷1576281600¬ADE÷1576281600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷IRq93D9E¬WU÷miami-heat¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷n1lD2XOK¬WV÷los-angeles-lakers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xQuVNrjg¬AD÷1576281600¬ADE÷1576281600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷EX1skEfL¬WU÷orlando-magic¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷8f1olY9R¬WV÷houston-rockets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OMyROOzm¬AD÷1576281600¬ADE÷1576281600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷I58YjzQ8¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷0UcwjfuF¬WV÷new-orleans-pelicans¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WnuZM25a¬AD÷1576283400¬ADE÷1576283400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷jF4ArCXl¬WV÷indiana-pacers¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷A3mDqhIr¬WU÷atlanta-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷x0AZKtzC¬AD÷1576285200¬ADE÷1576285200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷xW6MuAH7¬WU÷chicago-bulls¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷vyo54gf8¬WV÷charlotte-hornets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AwvwMMK5¬AD÷1576285200¬ADE÷1576285200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷U53EsWne¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷OS2Itj21¬WV÷milwaukee-bucks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j7QkNWGu¬AD÷1576288800¬ADE÷1576288800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷2Xtef9W0¬WU÷utah-jazz¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷K8y0gTo7¬WV÷golden-state-warriors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AD8sJK4O¬AD÷1576290600¬ADE÷1576290600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷QimH1ivR¬WU÷minnesota-timberwolves¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷WYPqcBnr¬WV÷los-angeles-clippers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OGCoIvKU¬AD÷1576292400¬ADE÷1576292400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷UJrmdV1l¬WU÷sacramento-kings¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷OtriekHf¬WV÷new-york-knicks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UcPgMjWo¬AD÷1576360800¬ADE÷1576360800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷baz4hm1D¬WU÷phoenix-suns¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷C2OoHWwE¬WV÷san-antonio-spurs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AM÷NBA Global Games.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CbGYNIPt¬AD÷1576369800¬ADE÷1576369800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷A7JlXC4h¬WV÷brooklyn-nets¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷Ue2iYhkn¬WU÷toronto-raptors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xOS1KU0b¬AD÷1576371600¬ADE÷1576371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷Aw4MAUGs¬WU÷chicago-bulls¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷I33Q9lWm¬WV÷los-angeles-clippers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bXTcLAoh¬AD÷1576371600¬ADE÷1576371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷Q5SkGjgK¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷8UHfFA8Q¬WV÷washington-wizards¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WMLAI8VA¬AD÷1576373400¬ADE÷1576373400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷hMew7nG6¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷nqes66VC¬WV÷miami-heat¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KnI6JlG4¬AD÷1576373400¬ADE÷1576373400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷df2U88of¬WU÷milwaukee-bucks¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷vJiZ7S00¬WV÷cleveland-cavaliers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷29rr00Fq¬AD÷1576375200¬ADE÷1576375200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷bNOaOmos¬WV÷oklahoma-city-thunder¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷trxYSTxQ¬WU÷denver-nuggets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QqLEHSpH¬AD÷1576375200¬ADE÷1576375200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷QZgo5QpJ¬WU÷houston-rockets¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷2iwUT9NJ¬WV÷detroit-pistons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KpwmaKUk¬AD÷1576441800¬ADE÷1576441800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷AcS3N70m¬WU÷new-orleans-pelicans¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷hMH8MRFg¬WV÷orlando-magic¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷byxibvpd¬AD÷1576447200¬ADE÷1576447200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷WCGCLoVa¬WU÷indiana-pacers¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷0nLGK5p6¬WV÷charlotte-hornets¬AW÷1¬AN÷n¬~~
865
Notificatie-instellingen
Notificaties geblokkeerd door browser
Instellingen
Donkere modus
HULP: U bevindt zich op de NBA uitslagen pagina in de sectie Basketbal/USA. FlashScore.nl biedt NBA tussenstanden, resultaten en standen. Naast NBA tussenstanden vindt u ook 150+ andere basketbalcompetitities uit 30+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze NBA uitslagen-dienst is real-time en ververst automatisch.
Volgende wedstrijden: 12.12. Golden State Warriors - New York Knicks, 13.12. Boston Celtics - Philadelphia 76ers, San Antonio Spurs - Cleveland Cavaliers, Detroit Pistons - Dallas Mavericks, Denver Nuggets - Portland Trail Blazers, 14.12. Miami Heat - Los Angeles Lakers, Orlando Magic - Houston Rockets, Philadelphia 76ers - New Orleans Pelicans, Atlanta Hawks - Indiana Pacers, Chicago Bulls - Charlotte Hornets, Memphis Grizzlies - Milwaukee Bucks, Utah Jazz - Golden State Warriors. Volg NBA liveuitslagen, uitslagen, programma en NBA stand!
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!