NHL tussenstanden, uitslagen, standen

IJshockey USA

NHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷2DvAaQeJ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/ijshockey/usa/nhl/¬ZX÷09USA 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷fNLqmbEc¬AD÷1582169400¬ADE÷1582169400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582179394¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷SOgibP72¬WU÷vancouver-canucks¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷6FhecqN8¬WV÷minnesota-wild¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷8xCMO8Dk¬AD÷1582167600¬ADE÷1582167600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582176778¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷0Q3jNs5b¬WV÷florida-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷lj0nONkh¬WU÷anaheim-ducks¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬AW÷1¬~AA÷2DQPNSSe¬AD÷1582167600¬ADE÷1582167600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582176788¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷fm3fM1K4¬WU÷colorado-avalanche¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷Yw2bLLZA¬WV÷new-york-islanders¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷UoDIPlbq¬AD÷1582162200¬ADE÷1582162200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582171725¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷SzCwQqLu¬WU÷dallas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷6RAsP3zn¬WV÷arizona-coyotes¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷GWMulvai¬AD÷1582162200¬ADE÷1582162200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582171903¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷ltkCzMFe¬WU÷edmonton-oilers¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷SWmGZuV1¬WV÷boston-bruins¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷O4zjUUkS¬AD÷1582160400¬ADE÷1582160400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582169360¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷xCWT5tzO¬WU÷chicago-blackhawks¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷G2VX40kU¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷5¬AW÷1¬~AA÷A1WoVAzM¬AD÷1582074000¬ADE÷1582074000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582083135¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷tpwL725B¬WU÷nashville-predators¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷fmsP6MKH¬WV÷carolina-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷GvXsWjLF¬AD÷1582074000¬ADE÷1582074000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582083062¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷8WvD9Oza¬WU÷st-louis-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷nNwH8rj5¬WV÷new-jersey-devils¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷vFwcPfMj¬AD÷1582074000¬ADE÷1582074000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582082331¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷tGo4xroq¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷3¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷fJk8y20k¬WV÷los-angeles-kings¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷0OvgQz7p¬AD÷1582072200¬ADE÷1582072200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582081645¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷drAXs4NL¬WU÷detroit-red-wings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷zZ8ysOxS¬WV÷montreal-canadiens¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷rqhRUGbT¬AD÷1582072200¬ADE÷1582072200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582083309¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷S85Trp8F¬WV÷buffalo-sabres¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷lI6PqQh9¬WU÷ottawa-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷2¬AW÷1¬~AA÷xlYwXW59¬AD÷1582070400¬ADE÷1582070400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582079667¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷lUOBBp6n¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷SKNFA4Lh¬WV÷columbus-blue-jackets¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷W8lNVdqN¬AD÷1582070400¬ADE÷1582070400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582079928¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷88bHonOd¬WU÷pittsburgh-penguins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷6gHKp6w3¬WV÷toronto-maple-leafs¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷KCwZXCj3¬AD÷1581991200¬ADE÷1581991200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582001125¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷IoYuH6rP¬WU÷colorado-avalanche¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷f7P7CQjt¬WV÷tampa-bay-lightning¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷tMvVYhyc¬AD÷1581980400¬ADE÷1581980400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581989531¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷zN8e9fPI¬WU÷vegas-golden-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷ED7a8EvP¬WV÷washington-capitals¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~
1038
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷2DvAaQeJ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/ijshockey/usa/nhl/¬ZX÷09USA 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷r93CoWK2¬AD÷1582243200¬ADE÷1582243200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷OSfBIJJT¬WU÷columbus-blue-jackets¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷0lnwEwSp¬WV÷philadelphia-flyers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷t4PTMnr2¬AD÷1582243200¬ADE÷1582243200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷jFd3KukH¬WU÷new-jersey-devils¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷U5e7Ja4N¬WV÷san-jose-sharks¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷lpLmnIT3¬AD÷1582243200¬ADE÷1582243200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷0xhad3xF¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷Eud3eNiL¬WV÷pittsburgh-penguins¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷2mPioxqA¬AD÷1582243200¬ADE÷1582243200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷d4o8fs7R¬WU÷washington-capitals¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷bDXZk1Fr¬WV÷montreal-canadiens¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pCEdpdbG¬AD÷1582245000¬ADE÷1582245000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷SnxvkLUl¬WU÷ottawa-senators¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷6wyrlupe¬WV÷winnipeg-jets¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷dC7Gpjz9¬AD÷1582246800¬ADE÷1582246800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷2gQLxN4o¬WU÷st-louis-blues¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷tpPPysKi¬WV÷arizona-coyotes¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷jZ6KqAkF¬AD÷1582254000¬ADE÷1582254000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷zLwTz1Zc¬WU÷vegas-golden-knights¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷EBxXZKl4¬WV÷tampa-bay-lightning¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷SbUmSsKs¬AD÷1582255800¬ADE÷1582255800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷dzSyZv4A¬WU÷los-angeles-kings¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷AwWuYbJG¬WV÷florida-panthers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷OQNdQLlf¬AD÷1582329600¬ADE÷1582329600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷b1mIEAIe¬WU÷carolina-hurricanes¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷xhnMDUX1¬WV÷new-york-rangers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pzPhR1Zm¬AD÷1582333200¬ADE÷1582333200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷2Zg9GWmq¬WU÷new-york-islanders¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷tQhDFj3k¬WV÷detroit-red-wings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ImN0Pu40¬AD÷1582335000¬ADE÷1582335000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷jez4xEA2¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷2Vw8yYP8¬WV÷nashville-predators¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UNQ4OaJ6¬AD÷1582335000¬ADE÷1582335000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷pfTCzhuF¬WU÷dallas-stars¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷OpSGZBfL¬WV÷st-louis-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O2D0qGDM¬AD÷1582336800¬ADE÷1582336800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷l2Qnmaa1¬WU÷calgary-flames¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷0xUjnJE7¬WV÷boston-bruins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IwS3rzTS¬AD÷1582336800¬ADE÷1582336800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷EuIYA2i8¬WU÷edmonton-oilers¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷hWGxAM6E¬WV÷minnesota-wild¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CnG9NJYC¬AD÷1582340400¬ADE÷1582340400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷hKWKYV9R¬WU÷anaheim-ducks¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷fTInUkIr¬WV÷colorado-avalanche¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jwFDMwlJ¬AD÷1582394400¬ADE÷1582394400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷xh8iT9Xl¬WU÷new-jersey-devils¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷jeCeSTne¬WV÷washington-capitals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KnEVwfyp¬AD÷1582394400¬ADE÷1582394400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷A7Bs9tMK¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷lbAo80yR¬WV÷winnipeg-jets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vg8eoNQJ¬AD÷1582394400¬ADE÷1582394400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷O8A3Q7H7¬WV÷buffalo-sabres¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷pIBaRm21¬WU÷pittsburgh-penguins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Iq7apstQ¬AD÷1582416000¬ADE÷1582416000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷O0Gvkif8¬WU÷new-york-rangers¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷2iFrlB9E¬WV÷san-jose-sharks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GE7vxY5d¬AD÷1582416000¬ADE÷1582416000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷tdkQ0IT0¬WV÷montreal-canadiens¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷25jM1bEf¬WU÷ottawa-senators¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2B3zwEjj¬AD÷1582416000¬ADE÷1582416000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷6wcD3Kqr¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷Kt1H2val¬WV÷carolina-hurricanes¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OQqSu1ls¬AD÷1582419600¬ADE÷1582419600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷dEEnmVOK¬WU÷arizona-coyotes¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷AHIjnkvR¬WV÷tampa-bay-lightning¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xUmWvL3m¬AD÷1582419600¬ADE÷1582419600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷fkfNtT1l¬WV÷columbus-blue-jackets¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷GbeJs9nr¬WU÷nashville-predators¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UHeM0Hrc¬AD÷1582426800¬ADE÷1582426800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷zX3Taxq7¬WU÷vancouver-canucks¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷EN2XbdbD¬WV÷boston-bruins¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WjmzvuJg¬AD÷1582426800¬ADE÷1582426800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷OObRumHf¬WU÷vegas-golden-knights¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷2FcVv7W0¬WV÷florida-panthers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AsnvwaYa¬AD÷1582428600¬ADE÷1582428600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷pvmzvRo7¬WU÷los-angeles-kings¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷rP5wwo1D¬WV÷colorado-avalanche¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jg3yxJm6¬AD÷1582477200¬ADE÷1582477200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷dSgL1UwE¬WU÷washington-capitals¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷zJhP0lgK¬WV÷pittsburgh-penguins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷88fQayb3¬AD÷1582488000¬ADE÷1582488000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷GStGNuyE¬WU÷buffalo-sabres¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷S49q6D5t¬WV÷winnipeg-jets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Uq2uyw3C¬AD÷1582488000¬ADE÷1582488000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷hfmUa88Q¬WU÷dallas-stars¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷f3ZeeSGs¬WV÷chicago-blackhawks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O61qzcII¬AD÷1582495200¬ADE÷1582495200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷lQYafnWm¬WU÷new-york-islanders¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷2Tx4g6of¬WV÷san-jose-sharks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~~
340
Notificatie-instellingen
Notificaties geblokkeerd door browser
Instellingen
Donkere modus
HULP: U bevindt zich op de NHL uitslagen pagina in de sectie IJshockey/USA. FlashScore.nl biedt NHL tussenstanden, resultaten en standen. Naast NHL tussenstanden vindt u ook 100+ andere ijshockeycompetitities uit 15+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze NHL uitslagen-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!