NHL tussenstanden, uitslagen, standen

IJshockey USA

NHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷2DvAaQeJ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/ijshockey/usa/nhl/¬ZX÷09USA 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷OvDnHvIG¬AD÷1575597600¬ADE÷1575597600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575607121¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷YmaMFRad¬WV÷buffalo-sabres¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷fc0IG7pj¬WU÷calgary-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬AW÷1¬~AA÷C49rIK2A¬AD÷1575595800¬ADE÷1575595800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575605644¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷jV4nMTMS¬WU÷dallas-stars¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷CYADHmVq¬WV÷winnipeg-jets¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷zPBvb5sD¬AD÷1575590400¬ADE÷1575590400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575600680¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷A1hdLnwl¬WU÷boston-bruins¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷lhi0K6hf¬WV÷chicago-blackhawks¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷0ABb30Jh¬AD÷1575590400¬ADE÷1575590400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575600556¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷AJ3WMaEh¬WU÷carolina-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷OM7zMJTb¬WV÷san-jose-sharks¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷EDF22KYb¬AD÷1575590400¬ADE÷1575590400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575599650¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷6ocuLwq5¬WU÷columbus-blue-jackets¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷pxdqKcbB¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷UuKwJ0m4¬AD÷1575590400¬ADE÷1575590400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575600088¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷IH6vOkhG¬WU÷montreal-canadiens¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷d85rN97M¬WV÷colorado-avalanche¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷veNk5Mlt¬AD÷1575590400¬ADE÷1575590400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575599852¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷OObCH4xD¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷2FcGGOiJ¬WV÷vegas-golden-knights¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷IoMg4t4n¬AD÷1575590400¬ADE÷1575590400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575599771¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷x65OOLqt¬WU÷philadelphia-flyers¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷Gd4SNuan¬WV÷arizona-coyotes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷EFArcPdJ¬AD÷1575590400¬ADE÷1575590400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575599436¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷WGt5JQ70¬WU÷tampa-bay-lightning¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷U1a8IpN6¬WV÷minnesota-wild¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷h0MZboS6¬AD÷1575514800¬ADE÷1575514800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575524154¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷vJ1QQ8FQ¬WU÷los-angeles-kings¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷tSmhMSNs¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷jkLZJtYc¬AD÷1575513000¬ADE÷1575513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575522489¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷0tCZOVxA¬WV÷ottawa-senators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷MkDVPBN3¬WU÷edmonton-oilers¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬AW÷1¬~AA÷vcIVaRC0¬AD÷1575507600¬ADE÷1575507600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575516733¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷ri8HSUpE¬WU÷pittsburgh-penguins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷dfCLRl0K¬WV÷st-louis-blues¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷MFGVKMIi¬AD÷1575504000¬ADE÷1575504000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575513151¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷EP9NRXhi¬WU÷toronto-maple-leafs¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷SSDRQi8c¬WV÷colorado-avalanche¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷pzJR07cf¬AD÷1575430200¬ADE÷1575430200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575438840¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷jcLV4Rh7¬WU÷san-jose-sharks¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷UmKZ3o8D¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷rPHRL23o¬AD÷1575428400¬ADE÷1575428400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575438421¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷YTWz4U0p¬WU÷vancouver-canucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷CKVv3lGj¬WV÷ottawa-senators¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷SS5uvVXj¬AD÷1575421200¬ADE÷1575421200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575431304¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷ET1rqGe7¬WU÷nashville-predators¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷Q35nrzBD¬WV÷tampa-bay-lightning¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷6qKN1mrl¬AD÷1575421200¬ADE÷1575421200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575430986¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷Wf5U6mOf¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷Ao4Y57w1¬WV÷dallas-stars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷zVQ0oDuH¬AD÷1575417600¬ADE÷1575417600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575426903¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷hjVnft48¬WU÷boston-bruins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷WtUjg0JE¬WV÷carolina-hurricanes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷lx7yuBIp¬AD÷1575417600¬ADE÷1575417600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575426445¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷K62vpdt1¬WV÷arizona-coyotes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷tG3zoxRf¬WU÷columbus-blue-jackets¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬AW÷1¬~AA÷UiQ4pXfN¬AD÷1575417600¬ADE÷1575417600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575426745¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷E5JehKYK¬WU÷florida-panthers¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷S8NaivlR¬WV÷minnesota-wild¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷nawi79KQ¬AD÷1575417600¬ADE÷1575417600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575428033¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷vcQkEVVK¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷ImPgDkoR¬WV÷new-york-islanders¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷8rP8qiAT¬AD÷1575417600¬ADE÷1575417600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575427029¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷plARnbdr¬WU÷new-jersey-devils¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷Ov9VoIBl¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬AW÷1¬~AA÷l8PI2TSs¬AD÷1575417600¬ADE÷1575417600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575426255¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷xY5Q7T8l¬WV÷toronto-maple-leafs¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷OU1M89gr¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷5¬AW÷1¬~~
550
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷2DvAaQeJ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/ijshockey/usa/nhl/¬ZX÷09USA 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷8zF61vl5¬AD÷1575676800¬ADE÷1575676800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷h2emJHDH¬WU÷new-jersey-devils¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷WhfiIyTN¬WV÷chicago-blackhawks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷I1CjGbXM¬AD÷1575676800¬ADE÷1575676800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷M3h4vBxc¬WU÷new-york-rangers¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷0fi8wVi3¬WV÷montreal-canadiens¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷nRDA0b3B¬AD÷1575676800¬ADE÷1575676800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷EHqdHerU¬WU÷pittsburgh-penguins¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷jwyOCFjo¬WV÷arizona-coyotes¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷dhBfFInT¬AD÷1575684000¬ADE÷1575684000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷rJtDxk79¬WU÷edmonton-oilers¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷dMpHy9MF¬WV÷los-angeles-kings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷428FaIIH¬AD÷1575687600¬ADE÷1575687600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷4tP5yaTo¬WU÷anaheim-ducks¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷rXN9zJrh¬WV÷washington-capitals¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷xngNAxep¬AD÷1575741600¬ADE÷1575741600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷jqpLzTyM¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷UZrPZniS¬WV÷ottawa-senators¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GxhR9dAj¬AD÷1575752400¬ADE÷1575752400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷Y3mpV6aq¬WU÷vancouver-canucks¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷CfnlUQEk¬WV÷buffalo-sabres¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rg7JbxYN¬AD÷1575763200¬ADE÷1575763200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷08IEZxbb¬WU÷boston-bruins¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷vaHIYdD4¬WV÷colorado-avalanche¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷trxZ0SEi¬AD÷1575763200¬ADE÷1575763200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷fVTkX4gc¬WV÷minnesota-wild¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷tSPoYpvi¬WU÷carolina-hurricanes¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xG6NcdmU¬AD÷1575763200¬ADE÷1575763200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷pdKQWzrH¬WV÷pittsburgh-penguins¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷YLGMXGSA¬WU÷detroit-red-wings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2iwV18ao¬AD÷1575763200¬ADE÷1575763200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷b301QYKp¬WU÷florida-panthers¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷xfa5Phzi¬WV÷columbus-blue-jackets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Uut9Yumi¬AD÷1575763200¬ADE÷1575763200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷6HohTpUe¬WU÷st-louis-blues¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷KKkdS4q2¬WV÷toronto-maple-leafs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bJClgGeo¬AD÷1575763200¬ADE÷1575763200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷SK9VVfcN¬WU÷tampa-bay-lightning¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷6B8ZUECT¬WV÷san-jose-sharks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AHtw0nUc¬AD÷1575766800¬ADE÷1575766800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷lhTgWO83¬WU÷nashville-predators¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷SrScVrO9¬WV÷new-jersey-devils¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l8usa6q4¬AD÷1575770400¬ADE÷1575770400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷f5bfU2wG¬WU÷dallas-stars¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷YecbTMhM¬WV÷new-york-islanders¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rqpDXa2c¬AD÷1575774000¬ADE÷1575774000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷MPTvilM2¬WU÷calgary-flames¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷0GSrj8y9¬WV÷los-angeles-kings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q7ZHWJH3¬AD÷1575835200¬ADE÷1575835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷UkXnkSjF¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷8tWjln6L¬WV÷anaheim-ducks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WWUobQbA¬AD÷1575842400¬ADE÷1575842400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷SId2St8S¬WU÷florida-panthers¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷4vlUN0Gq¬WV÷san-jose-sharks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vcYgd4TM¬AD÷1575849600¬ADE÷1575849600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷E9VKpONd¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷h0UOqrw3¬WV÷arizona-coyotes¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pzZkcpEG¬AD÷1575849600¬ADE÷1575849600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷n3wZMKVk¬WU÷vegas-golden-knights¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷QgxwMvod¬WV÷new-york-rangers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4bYLVwX9¬AD÷1575853200¬ADE÷1575853200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷QcCNrQTr¬WV÷buffalo-sabres¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷j5Lem6LR¬WU÷edmonton-oilers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~
825
Notificatie-instellingen
Notificaties geblokkeerd door browser
Instellingen
Donkere modus
HULP: U bevindt zich op de NHL uitslagen pagina in de sectie IJshockey/USA. FlashScore.nl biedt NHL tussenstanden, resultaten en standen. Naast NHL tussenstanden vindt u ook 100+ andere ijshockeycompetitities uit 15+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze NHL uitslagen-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!