NHL tussenstanden, uitslagen, standen

IJshockey USA

NHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL - Voorseizoen¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷xfF8O9YJ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷15¬ZL÷/ijshockey/usa/nhl/¬ZX÷09USA 003......0000000000001000NHL - Voorse017eizoen000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷0G81Ca7i¬AD÷1569114000¬ADE÷1569114000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569124351¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷KrbCmbme¬WU÷arizona-coyotes¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷E5cGnI21¬WV÷anaheim-ducks¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷n7DKKrH8¬AD÷1569114000¬ADE÷1569114000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569123592¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷zyIQJMTj¬WV÷vancouver-canucks¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷3¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷xtd9r66i¬WU÷los-angeles-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷3¬AW÷1¬~AA÷CC5mRIOk¬AD÷1569112200¬ADE÷1569112200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569121542¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷r5gbEgAt¬WU÷chicago-blackhawks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷QTr3DDPn¬WV÷boston-bruins¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷YRi3CKOl¬AD÷1569110400¬ADE÷1569110400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569119607¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷AgW8WaDd¬WV÷florida-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷3¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷OAZkeqjc¬WU÷dallas-stars¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬AW÷1¬~AA÷x2kh2Fqp¬AD÷1569110400¬ADE÷1569110400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569120392¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷UX7lMIgK¬WU÷nashville-predators¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷CdcgLx9Q¬WV÷tampa-bay-lightning¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷2Z9VwHPh¬AD÷1569110400¬ADE÷1569110400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569119518¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷t01dZZcs¬WU÷san-jose-sharks¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷OOj1YgDm¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷xKrObtwh¬AD÷1569108600¬ADE÷1569108600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569118138¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷ph61Z7Sp¬WU÷ottawa-senators¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷ncppbi5o¬WV÷montreal-canadiens¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷Cnbj4Dwb¬AD÷1569106800¬ADE÷1569106800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569116523¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷jTVWCtn3¬WU÷buffalo-sabres¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷pjVzC019¬WV÷toronto-maple-leafs¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷Qy1jZhvO¬AD÷1569106800¬ADE÷1569106800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569116140¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷GIFvnDsm¬WU÷new-jersey-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷OrFroXdg¬WV÷new-york-islanders¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷d0uiovGL¬AD÷1569106800¬ADE÷1569106800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569115977¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷jiYtPAOb¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷YFNoOUw5¬WV÷new-york-rangers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷jJU8izfh¬AD÷1569106800¬ADE÷1569106800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569115653¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷pdCFmQIi¬WU÷washington-capitals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷vJBJnpYc¬WV÷carolina-hurricanes¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷ziYcY1o8¬AD÷1569103200¬ADE÷1569103200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569112854¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷jR6soaSk¬WU÷minnesota-wild¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷pl6opJsd¬WV÷colorado-avalanche¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷EF8fx4ll¬AD÷1569088800¬ADE÷1569088800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569098129¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷vgtnUd6e¬WU÷columbus-blue-jackets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷MHVjTGL1¬WV÷pittsburgh-penguins¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷ld7ax8rB¬AD÷1569027600¬ADE÷1569027600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569036593¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷8IRdJVeT¬WU÷edmonton-oilers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷Ea4PEk4p¬WV÷calgary-flames¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷GQFYoWNT¬AD÷1569024000¬ADE÷1569024000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569033027¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷xQ5cbsX9¬WU÷winnipeg-jets¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷Wn51c1nG¬WV÷st-louis-blues¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷WE1nzZOH¬AD÷1569022200¬ADE÷1569022200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569031578¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷Wpv8iZJP¬WU÷detroit-red-wings¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷xSGzmgSt¬WV÷new-york-islanders¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷YmT8h5GI¬AD÷1569020400¬ADE÷1569020400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569030182¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷00SIsWK4¬WV÷new-york-rangers¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷6wTErC5b¬WU÷new-jersey-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷0¬AW÷1¬~AA÷zg3Q6eyT¬AD÷1569020400¬ADE÷1569020400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569029306¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷GU3pNbvE¬WV÷nashville-predators¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷2RF2bF1D¬WU÷tampa-bay-lightning¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬AW÷1¬~AA÷UN8o5gOi¬AD÷1569020400¬ADE÷1569020400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569029685¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷xllpkwfd¬WU÷toronto-maple-leafs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷vgSSDMWd¬WV÷buffalo-sabres¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~~
56
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL - Voorseizoen¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷xfF8O9YJ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷15¬ZL÷/ijshockey/usa/nhl/¬ZX÷09USA 003......0000000000001000NHL - Voorse017eizoen000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷G4OZxGN1¬AD÷1569180600¬ADE÷1569180600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1569184135¬BX÷11¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷CK1Oyl84¬WU÷st-louis-blues¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷6s1Sz8NA¬WV÷columbus-blue-jackets¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷CYIHkEO4¬AD÷1569186000¬ADE÷1569186000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷bJIVqrIG¬WU÷detroit-red-wings¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷ShNZr2XM¬WV÷pittsburgh-penguins¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷EsX1XL0E¬AD÷1569193200¬ADE÷1569193200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷dO9kqwc2¬WU÷colorado-avalanche¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷0dzWiV02¬WV÷minnesota-wild¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷rLqa99EO¬AD÷1569196800¬ADE÷1569196800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷0tfge47f¬WV÷calgary-flames¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷IH4ldphl¬WU÷winnipeg-jets¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷jNvepbVR¬AD÷1569279600¬ADE÷1569279600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷ttRgM88H¬WV÷philadelphia-flyers¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷C6MkNlgB¬WU÷boston-bruins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jwcf3Xh4¬AD÷1569279600¬ADE÷1569279600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷OtUvBKGF¬WU÷montreal-canadiens¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷tIOqAvWL¬WV÷toronto-maple-leafs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vu5fYCgU¬AD÷1569279600¬ADE÷1569279600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷2ZDnpiCa¬WU÷new-york-islanders¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷pb3iqBR5¬WV÷detroit-red-wings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tW3ivUDb¬AD÷1569290400¬ADE÷1569290400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷fuglNDd4¬WU÷vancouver-canucks¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷M1PpMXBA¬WV÷ottawa-senators¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nXWrPxic¬AD÷1569292200¬ADE÷1569292200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷dlyxDEG6¬WU÷los-angeles-kings¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷jBztCYVC¬WV÷anaheim-ducks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bXROFYDq¬AD÷1569366000¬ADE÷1569366000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷Qs8RNVUO¬WU÷florida-panthers¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷vod9nF7P¬WV÷tampa-bay-lightning¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷42W0gdPu¬AD÷1569366000¬ADE÷1569366000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷b17erVtC¬WU÷new-york-rangers¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷hO6askdI¬WV÷new-york-islanders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷feNwxzw8¬AD÷1569369600¬ADE÷1569369600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷Kp5WZRxH¬WU÷st-louis-blues¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷0rJ0Ia7q¬WV÷dallas-stars¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pQNsYhiP¬AD÷1569373200¬ADE÷1569373200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷bRCdfOM0¬WU÷calgary-flames¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷hlC0grx7¬WV÷winnipeg-jets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v775BJMc¬AD÷1569373200¬ADE÷1569373200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷S81KoxI7¬WU÷edmonton-oilers¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷UDu3ALf8¬WV÷arizona-coyotes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷W0pvebxH¬AD÷1569376800¬ADE÷1569376800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷zwqDi7lT¬WU÷anaheim-ducks¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷tKLumRdp¬WV÷san-jose-sharks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷re0BYLmD¬AD÷1569452400¬ADE÷1569452400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷KC1LrdLl¬WU÷boston-bruins¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷nZXHsGze¬WV÷new-jersey-devils¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8x8byO3f¬AD÷1569452400¬ADE÷1569452400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷lONxiKD8¬WV÷columbus-blue-jackets¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷08UfSzy8¬WU÷buffalo-sabres¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QyNLlYwB¬AD÷1569452400¬ADE÷1569452400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷6qMwrMnT¬WU÷pittsburgh-penguins¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷CQb6wtep¬WV÷detroit-red-wings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KC1b2i8A¬AD÷1569452400¬ADE÷1569452400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷K8Nm9boS¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷xlAF4Igq¬WV÷montreal-canadiens¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KQvc1Zbj¬AD÷1569456000¬ADE÷1569456000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷E5qLGdHs¬WU÷nashville-predators¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷MVrPFGWm¬WV÷carolina-hurricanes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fyehQxvd¬AD÷1569457800¬ADE÷1569457800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷4Ks7CXvg¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷YgnBBifa¬WV÷washington-capitals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QNVnOd63¬AD÷1569463200¬ADE÷1569463200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷6JISZyOJ¬WV÷los-angeles-kings¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷U1ZqBhoJ¬WU÷anaheim-ducks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷A58ewlT4¬AD÷1569463200¬ADE÷1569463200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷0hOlLiRG¬WU÷vancouver-canucks¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷fFNhKBtN¬WV÷ottawa-senators¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dd9Zxyua¬AD÷1569463200¬ADE÷1569463200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷zaf5XDSg¬WU÷vegas-golden-knights¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷ULg9WXs0¬WV÷colorado-avalanche¬AW÷1¬AN÷n¬~~
1320
Instellingen
HULP: U bevindt zich op de NHL uitslagen pagina in de sectie IJshockey/USA. FlashScore.nl biedt NHL tussenstanden, resultaten en standen. Naast NHL tussenstanden vindt u ook 100+ andere ijshockeycompetitities uit 15+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze NHL uitslagen-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!