WHL 2019/2020 tussenstanden, uitslagen, standen

IJshockey Canada

WHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷CANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷Aa9VBz0p¬ZD÷p¬ZE÷IiZN4xkJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/ijshockey/canada/whl/¬ZX÷09Canada 006Canada0010000000001000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Canada¬~AA÷4rbuc3jG¬AD÷1580007900¬ADE÷1580007900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1580016671¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷QoOvHhOo¬WU÷tri-city-americans¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷4xNrGCwh¬WV÷spokane-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷3¬~AA÷CdmD0NvI¬AD÷1580007600¬ADE÷1580007600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1580016674¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷xCxx6Jd1¬WU÷prince-george-cougars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷jFtt5wC7¬WV÷kamloops-blazers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷K0gT6b1i¬AD÷1580007600¬ADE÷1580007600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1580016837¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷O8f3Mvsr¬WU÷vancouver-giants¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷xCb7Lbdl¬WV÷kelowna-rockets¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷xMRrbqyA¬AD÷1580004300¬ADE÷1580004300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1580014206¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷zNrVdkwU¬WU÷seattle-thunderbirds¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷5¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷Crzch9oo¬WV÷portland-winterhawks¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷6¬AU÷5¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷4¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷hf1sqe9p¬AD÷1580004000¬ADE÷1580004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1580013039¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷hKKOTMl8¬WU÷red-deer-rebels¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷WAJSSt4E¬WV÷calgary-hitmen¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷Quo13Pfa¬AD÷1580002200¬ADE÷1580002200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1580011428¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷h6ujFNZE¬WU÷brandon-wheat-kings¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷5¬BG÷0¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷jibgEskL¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷6¬AU÷5¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬~AA÷bihX5IGc¬AD÷1580002200¬ADE÷1580002200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Ice¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1580011277¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ICE¬AE÷Winnipeg Ice¬JA÷WYcBKIBf¬WU÷winnipeg-ice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷APdFJxR0¬WV÷victoria-royals¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷4Wq52qA5¬AD÷1580000400¬ADE÷1580000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1580008848¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷pEccD14R¬WU÷moose-jaw-warriors¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷nNqP8LCr¬WV÷swift-current-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷3¬~AA÷Y5l913PB¬AD÷1580000400¬ADE÷1580000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1580009525¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷4bvU7uSl¬WU÷prince-albert-raiders¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷rkwY6ase¬WV÷medicine-hat-tigers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷6c5orFOj¬AD÷1580000400¬ADE÷1580000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1580008924¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷vyJWR0JK¬WU÷saskatoon-blades¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷IRHzRKYQ¬WV÷edmonton-oil-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷YLKkDFtE¬AD÷1579921500¬ADE÷1579921500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579930151¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷ERUOBxbs¬WV÷seattle-thunderbirds¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷x27eT4TE¬WU÷kelowna-rockets¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬~AA÷bVSvaPL3¬AD÷1579921200¬ADE÷1579921200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579930262¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷hbgQcVNN¬WV÷tri-city-americans¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷E7fMbB8H¬WU÷portland-winterhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷5¬BC÷2¬BE÷1¬~AA÷l0iNA72P¬AD÷1579921200¬ADE÷1579921200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579929249¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷CnKG0OKL¬WU÷prince-george-cougars¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷jwJKarzS¬WV÷kamloops-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷Yi9zm4AI¬AD÷1579915800¬ADE÷1579915800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579924741¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷bN4B3Qz3¬WV÷victoria-royals¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷pK0746Ld¬WU÷brandon-wheat-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷2¬~AA÷Cr8vnOPO¬AD÷1579914000¬ADE÷1579914000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579922147¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷hp4F2pj9¬WU÷prince-albert-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷Wz3J145F¬WV÷edmonton-oil-kings¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷j9wk6RAt¬AD÷1579914000¬ADE÷1579914000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579922326¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷ML9jfMck¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷2¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷8I5ne2rq¬WU÷regina-pats¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬~AA÷pWxg5oQn¬AD÷1579914000¬ADE÷1579914000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579923352¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷4paegtDe¬WU÷saskatoon-blades¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷3¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷rybah0S1¬WV÷medicine-hat-tigers¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷rHed45ug¬AD÷1579914000¬ADE÷1579914000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579922621¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷WjisHq52¬WU÷swift-current-broncos¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷AsjoG3K8¬WV÷moose-jaw-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷l0olx2Ej¬AD÷1579836600¬ADE÷1579836600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579844786¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷WO252g9h¬WU÷vancouver-giants¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷pS691DOb¬WV÷everett-silvertips¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷A9npwrap¬AD÷1579748700¬ADE÷1579748700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579757185¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷bB4c4Fvt¬WU÷spokane-chiefs¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷x2313Zgn¬WV÷everett-silvertips¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷QR5SlQu6¬AD÷1579741200¬ADE÷1579741200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579749677¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷WCpi2GvT¬WU÷moose-jaw-warriors¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷YLWIczmp¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷vV9WmpeC¬AD÷1579741200¬ADE÷1579741200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579749896¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷2eyNdf2j¬WU÷swift-current-broncos¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷tnzReEHd¬WV÷edmonton-oil-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷3¬~~
558
fixtures
SA÷4¬~ZA÷CANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷Aa9VBz0p¬ZD÷p¬ZE÷IiZN4xkJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/ijshockey/canada/whl/¬ZX÷09Canada 006Canada0010000000001000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Canada¬~AA÷v39U4xW3¬AD÷1580072400¬ADE÷1580072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷S0iKIdt7¬WU÷calgary-hitmen¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷6ijOHGeD¬WV÷red-deer-rebels¬AN÷n¬~AA÷CG7x3G0G¬AD÷1580076000¬ADE÷1580076000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷CSevOiIn¬WU÷regina-pats¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷jJfrNBXh¬WV÷saskatoon-blades¬AN÷n¬~AA÷QJBt2zGM¬AD÷1580083200¬ADE÷1580083200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Ice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ICE¬AE÷Winnipeg Ice¬JA÷KhanMVna¬WU÷winnipeg-ice¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷bqbjLk25¬WV÷moose-jaw-warriors¬AN÷n¬~AA÷rZdqdN5M¬AD÷1580083500¬ADE÷1580083500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷MDHmFWhb¬WU÷everett-silvertips¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷04GiEj84¬WV÷spokane-chiefs¬AN÷n¬~AA÷Ig8Y3doA¬AD÷1580087100¬ADE÷1580087100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷Kfv6t0YD¬WU÷kelowna-rockets¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷U36ZOX2t¬WV÷vancouver-giants¬AN÷n¬~AA÷vRiHeYhj¬AD÷1580259600¬ADE÷1580259600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷Gzc9yBnn¬WV÷victoria-royals¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷xpb5xiXu¬WU÷saskatoon-blades¬AN÷n¬~AA÷8r1o1fVS¬AD÷1580263200¬ADE÷1580263200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷t8meK9HB¬WU÷edmonton-oil-kings¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷fBiaJTWH¬WV÷brandon-wheat-kings¬AN÷n¬~AA÷AimDdEwp¬AD÷1580263200¬ADE÷1580263200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷lYj3ImnO¬WU÷medicine-hat-tigers¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷SOk7H71U¬WV÷swift-current-broncos¬AN÷n¬~AA÷xddmesLS¬AD÷1580267100¬ADE÷1580267100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷fRFeDANA¬WU÷seattle-thunderbirds¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷hCYbCUxH¬WV÷tri-city-americans¬AN÷n¬~AA÷KMU3Jyoc¬AD÷1580346000¬ADE÷1580346000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷6PkMY8W4¬WU÷prince-albert-raiders¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷pGlQXSoB¬WV÷victoria-royals¬AN÷n¬~AA÷IHjLfh8d¬AD÷1580349600¬ADE÷1580349600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷AcdDzV1h¬WU÷calgary-hitmen¬WN÷ICE¬AF÷Winnipeg Ice¬JB÷O00HZlHb¬WV÷winnipeg-ice¬AN÷n¬~AA÷WdY7Ie03¬AD÷1580349600¬ADE÷1580349600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷hthYV6GN¬WV÷brandon-wheat-kings¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷EkgUWn1H¬WU÷red-deer-rebels¬AN÷n¬~AA÷EHmFj1Tq¬AD÷1580353200¬ADE÷1580353200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷zyO3BlhN¬WU÷kamloops-blazers¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷ERM7A87T¬WV÷spokane-chiefs¬AN÷n¬~AA÷4AWFGZUF¬AD÷1580518800¬ADE÷1580518800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷O0MnkUGo¬WU÷moose-jaw-warriors¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷2iLjllWi¬WV÷saskatoon-blades¬AN÷n¬~AA÷MoRKFgpM¬AD÷1580518800¬ADE÷1580518800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷KSFem8ob¬WU÷prince-albert-raiders¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷bJEanS04¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷IHCjAX7q¬AD÷1580518800¬ADE÷1580518800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷l87CqQpN¬WU÷regina-pats¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷Sb6Grp0T¬WV÷victoria-royals¬AN÷n¬~AA÷WKGf9iNk¬AD÷1580518800¬ADE÷1580518800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷bsgrv48p¬WU÷swift-current-broncos¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷xYinwONj¬WV÷medicine-hat-tigers¬AN÷n¬~AA÷QJXBHFF9¬AD÷1580522400¬ADE÷1580522400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷z5swVQVT¬WU÷calgary-hitmen¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷AcY4Qpvo¬WV÷brandon-wheat-kings¬AN÷n¬~AA÷0xQOEDaS¬AD÷1580522400¬ADE÷1580522400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷htE3onGA¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷ICE¬AF÷Winnipeg Ice¬JB÷6qI7p6VG¬WV÷winnipeg-ice¬AN÷n¬~AA÷OnV5DOzc¬AD÷1580526000¬ADE÷1580526000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷fueUR9x4¬WU÷prince-george-cougars¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷YVgYQTiA¬WV÷tri-city-americans¬AN÷n¬~AA÷zXyOlubd¬AD÷1580526300¬ADE÷1580526300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷0IeQSkNc¬WV÷spokane-chiefs¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷nFiMTV7i¬WU÷kelowna-rockets¬AN÷n¬~AA÷Eq6a8Bxd¬AD÷1580527800¬ADE÷1580527800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷vwWU170i¬WU÷vancouver-giants¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷htzZ0RFc¬WV÷kamloops-blazers¬AN÷n¬~AA÷dtwKkLrj¬AD÷1580528100¬ADE÷1580528100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷6JEZ5SFp¬WU÷everett-silvertips¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷pADw5nVj¬WV÷portland-winterhawks¬AN÷n¬~AA÷hz537Vi2¬AD÷1580589000¬ADE÷1580589000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷n3Zx0oV3¬WU÷calgary-hitmen¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷QgYta5pA¬WV÷red-deer-rebels¬AN÷n¬~~
250
Notificatie-instellingen
Notificaties geblokkeerd door browser
Instellingen
Donkere modus
HULP: U bevindt zich op de WHL 2019/2020 uitslagen pagina in de sectie IJshockey/Canada. FlashScore.nl biedt WHL 2019/2020 tussenstanden, resultaten en standen. Naast WHL 2019/2020 tussenstanden vindt u ook 100+ andere ijshockeycompetitities uit 15+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze WHL 2019/2020 uitslagen-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!