NHL Schema, NHL Schema, Aankomende Wedstrijden

advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
bookmaker
Wed en kijk live topvoetbal op Unibet TV!
PLAY SAFE. Speel met mate. Algemene voorwaarden. 18+

IJshockey USA

NHL
2019/2020
Loading...
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL - Play-offs¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷GpECNTmQ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/ijshockey/usa/nhl/¬ZX÷09USA 003......0000000000001000NHL - Play-o015y-offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷02uymcmI¬AD÷1597507200¬ADE÷1597507200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷rJHuYtNp¬WV÷boston-bruins¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷dM5NdQao¬WU÷carolina-hurricanes¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AM÷Series staan gelijk 1-1.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|2¬~AA÷MBrmSyum¬AD÷1597518000¬ADE÷1597518000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷zLnwc9uc¬WV÷colorado-avalanche¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷EBosdTf3¬WU÷arizona-coyotes¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AM÷Colorado Avalanche leidt de series 2-0.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|2¬~AA÷2RThAtVh¬AD÷1597534200¬ADE÷1597534200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷bcU7ki8O¬WV÷tampa-bay-lightning¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷C0IkEzoP¬WU÷columbus-blue-jackets¬AM÷Series staan gelijk 1-1.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|2¬~AA÷88vqTHPt¬AD÷1597536000¬ADE÷1597536000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷dh69sUuA¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷I175rAQ3¬WV÷vegas-golden-knights¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AM÷Vegas Golden Knights leidt de series 2-0.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|2¬~AA÷hWhKjulg¬AD÷1597593600¬ADE÷1597593600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷ptRoq7Vo¬WV÷washington-capitals¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷EFVkrRph¬WU÷new-york-islanders¬AM÷New York Islanders leidt de series 2-0.¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷2¬~AA÷reIvIiMu¬AD÷1597600800¬ADE÷1597600800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷YVfKby75¬WV÷dallas-stars¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷ShfOceMB¬WU÷calgary-flames¬AM÷Calgary Flames leidt de series 2-1.¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷2¬~AA÷C0y0PZO5¬AD÷1597617000¬ADE÷1597617000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷4I5DtleG¬WV÷vegas-golden-knights¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷r94Hu8AM¬WU÷chicago-blackhawks¬AM÷Vegas Golden Knights leidt de series 2-0.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4zYiRefg¬AD÷1597622400¬ADE÷1597622400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷t2NXTABA¬WV÷philadelphia-flyers¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷hxRyTUQG¬WU÷montreal-canadiens¬AM÷Series staan gelijk 1-1.¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷2¬~AA÷2spI0ji5¬AD÷1597631400¬ADE÷1597631400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷OICvnbNa¬WV÷st-louis-blues¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷IuCroIx6¬WU÷vancouver-canucks¬AM÷Vancouver Canucks leidt de series 2-0.¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷2¬~AA÷dlTd90pa¬AD÷1597690800¬ADE÷1597690800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷rq9L8E8n¬WU÷columbus-blue-jackets¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷E94H9fgt¬WV÷tampa-bay-lightning¬AM÷Series staan gelijk 1-1.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jiz4OgvC¬AD÷1597699800¬ADE÷1597699800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷8YpoemA9¬WV÷colorado-avalanche¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷6J3lf7PF¬WU÷arizona-coyotes¬AM÷Colorado Avalanche leidt de series 2-0.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rRUunH2O¬AD÷1597708800¬ADE÷1597708800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷4n9Vf4Uc¬WU÷carolina-hurricanes¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷AP9RepFi¬WV÷boston-bruins¬AM÷Series staan gelijk 1-1.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WGlMaA6B¬AD÷1597717800¬ADE÷1597717800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷dWAnpxhC¬WV÷st-louis-blues¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷Q5Fjqd7I¬WU÷vancouver-canucks¬AM÷Vancouver Canucks leidt de series 2-0.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rRWeQF9a¬AD÷1597777200¬ADE÷1597777200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷naQuSltN¬WV÷philadelphia-flyers¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷QkPqR8eT¬WU÷montreal-canadiens¬AM÷Series staan gelijk 1-1.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MRW63vml¬AD÷1597791600¬ADE÷1597791600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷IcySoTKS¬WU÷boston-bruins¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷K6NgsmTq¬WV÷carolina-hurricanes¬AM÷Series staan gelijk 1-1.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷On7C1Rzp¬AD÷1597791600¬ADE÷1597791600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷SxMGrpd6¬WU÷dallas-stars¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷6TKKs4BC¬WV÷calgary-flames¬AM÷Calgary Flames leidt de series 2-1.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KMri55Wj¬AD÷1597791600¬ADE÷1597791600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷W8DN2Il3¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷QVCR1x49¬WV÷montreal-canadiens¬AM÷Series staan gelijk 1-1.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zerPka3a¬AD÷1597795200¬ADE÷1597795200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷h6Ugso0b¬WV÷washington-capitals¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷nTTct5F4¬WU÷new-york-islanders¬AM÷New York Islanders leidt de series 2-0.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ELyBJhFc¬AD÷1597867200¬ADE÷1597867200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷QoPKDOUC¬WU÷tampa-bay-lightning¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷4xOOCrpJ¬WV÷columbus-blue-jackets¬AM÷Series staan gelijk 1-1.¬AW÷1¬AN÷n¬~~
170
19
advertentie
advertentie
Notificatie-instellingen
De notificatie-instellingen worden geblokkeerd door de browser
Instellingen
Donkere modus
advertentie
advertentie
Vind NHL schema's, wedstrijden van morgen en de rest van het schema voor de NHL. FlashScore.nl biedt alle NHL schema's, live uitslagen, standen, head-to-head statistieken en een quoteringenvergelijker. Naast de NHL kunt u ook 5000+ andere competities uit meer dan 30 sporten volgen op FlashScore.nl.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!