CBI 2019 tussenstanden, uitslagen, standen

Basketbal USA

results
SA÷3¬~ZA÷USA: CBI¬ZEE÷4nNKlKo9¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷Q54RpqnM¬ZD÷p¬ZE÷bBbO3SSG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_4nNKlKo9¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/cbi/¬ZX÷04USA 003......0090000000187000CBI 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷C2bJNoDL¬AD÷1554505200¬ADE÷1554505200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Depaul¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Florida¬JB÷UZzPDOvI¬WV÷south-florida¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷77¬BB÷0¬BD÷39¬BF÷0¬BH÷38¬WM÷DEP¬AE÷Depaul¬JA÷jqxLE4PB¬WU÷depaul¬AG÷65¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷31¬AM÷South Florida wint de series 2-1.¬~AA÷SAdRgDLu¬AD÷1554336000¬ADE÷1554336000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Depaul¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Depaul¬JA÷jFUAhJ9O¬WU÷depaul¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷100¬AT÷82¬BI÷18¬BA÷0¬BC÷46¬BE÷0¬BG÷36¬WN÷SOU¬AF÷South Florida¬JB÷4IIhH2nP¬WV÷south-florida¬AZ÷0¬AH÷96¬AU÷82¬BJ÷14¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷47¬AM÷Series staan gelijk 1-1.¬~AA÷jkLLYTkU¬AD÷1554159600¬ADE÷1554159600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Florida¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Florida¬JA÷fmy2fuuC¬WU÷south-florida¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷63¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷32¬WN÷DEP¬AF÷Depaul¬JB÷xCQ6gafI¬WV÷depaul¬AH÷61¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷36¬~AA÷Eyp3w9Q0¬AD÷1553814000¬ADE÷1553814000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Florida¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Florida¬JA÷rgPA6gfp¬WU÷south-florida¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷56¬BA÷0¬BC÷22¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷LOY¬AF÷Loyola Marymnt¬JB÷QDxqBZoT¬WV÷loyola-marymnt¬AH÷47¬BB÷0¬BD÷22¬BF÷0¬BH÷25¬~AA÷zooavkBf¬AD÷1553731200¬ADE÷1553731200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Depaul¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COA¬AF÷Coastal Carolina¬JB÷UoqzDeHG¬WV÷coastal-carolina¬AH÷87¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷49¬WM÷DEP¬AE÷Depaul¬JA÷nNwuCFWM¬WU÷depaul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷92¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷56¬~AA÷KQMBvsAU¬AD÷1553565600¬ADE÷1553565600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Loyola Marymnt¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOY¬AE÷Loyola Marymnt¬JA÷lhJyOIha¬WU÷loyola-marymnt¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷44¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷BRO¬AF÷Brown¬JB÷SrIuNx85¬WV÷brown¬AH÷63¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷26¬~AA÷tzO7uNfO¬AD÷1553558400¬ADE÷1553558400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Depaul¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Depaul¬JA÷tSFTPvOn¬WU÷depaul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷97¬BA÷0¬BC÷47¬BE÷0¬BG÷50¬WN÷LON¬AF÷Longwood¬JB÷KIEXObwg¬WV÷longwood¬AH÷89¬BB÷0¬BD÷36¬BF÷0¬BH÷53¬~AA÷ObT2t3uI¬AD÷1553554800¬ADE÷1553554800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Florida¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Florida¬JA÷MsZdV00P¬WU÷south-florida¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷66¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷33¬WN÷UTA¬AF÷Utah Valley¬JB÷b3QOQK8t¬WV÷utah-valley¬AH÷57¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷25¬~AA÷v9fmPkhl¬AD÷1553554800¬ADE÷1553554800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Virginia¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Virginia¬JA÷xdQ9coS0¬WU÷west-virginia¬AG÷91¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷55¬WN÷COA¬AF÷Coastal Carolina¬JB÷WIPDd5s7¬WV÷coastal-carolina¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷109¬BB÷0¬BD÷50¬BF÷0¬BH÷59¬~AA÷UsaHUEv3¬AD÷1553135400¬ADE÷1553135400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷California Baptist¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷California Baptist¬JA÷fTWuZHsd¬WU÷california-baptist¬AG÷55¬BA÷0¬BC÷21¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷LOY¬AF÷Loyola Marymnt¬JB÷63zpYyc2¬WV÷loyola-marymnt¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷56¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷27¬~AA÷2y7V6Bnd¬AD÷1553126400¬ADE÷1553126400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Depaul¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Depaul¬JA÷2Vi1t0kM¬WU÷depaul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷100¬BA÷0¬BC÷46¬BE÷0¬BG÷54¬WN÷CEN¬AF÷Central Michigan¬JB÷tMj5uK4S¬WV÷central-michigan¬AH÷86¬BB÷0¬BD÷42¬BF÷0¬BH÷44¬~AA÷C6lMTYg9¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brown¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brown¬JA÷Ay1QtU02¬WU÷brown¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷83¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷46¬WN÷UAB¬AF÷UAB¬JB÷lSaUulG8¬WV÷uab¬AH÷78¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷44¬~AA÷KICeDD9S¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coastal Carolina¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COA¬AE÷Coastal Carolina¬JA÷trbaMvbj¬WU÷coastal-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷50¬WN÷HOW¬AF÷Howard¬JB÷KYd3LbDd¬WV÷howard¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷36¬BF÷0¬BH÷36¬~AA÷ji0DVfPd¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Longwood¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Longwood¬JA÷MFYXzvDq¬WU÷longwood¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷90¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷49¬WN÷SOU¬AF÷Southern Miss¬JB÷06XyzbSk¬WV÷southern-miss¬AH÷68¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷36¬~AA÷tMIM8XHq¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷South Florida¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Florida¬JA÷Yk0pprjc¬WU÷south-florida¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷82¬AT÷66¬BI÷16¬BA÷0¬BC÷30¬BE÷0¬BG÷36¬WN÷STO¬AF÷Stony Brook¬JB÷Ctalq253¬WV÷stony-brook¬AZ÷0¬AH÷79¬AU÷66¬BJ÷13¬BB÷0¬BD÷48¬BF÷0¬BH÷18¬~AA÷QeDiEgfM¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Virginia¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRA¬AF÷Grand Canyon¬JB÷bJ8fNKrp¬WV÷grand-canyon¬AH÷63¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷31¬WM÷WES¬AE÷West Virginia¬JA÷McHSR0zT¬WU÷west-virginia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷77¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷41¬~AA÷Op8R7iXk¬AD÷1553043600¬ADE÷1553043600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Valley¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Valley¬JA÷f5lgrMK9¬WU÷utah-valley¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷92¬BA÷0¬BC÷44¬BE÷0¬BG÷48¬WN÷NOR¬AF÷CS Northridge¬JB÷88hcstzG¬WV÷cs-northridge¬AH÷84¬BB÷0¬BD÷40¬BF÷0¬BH÷44¬~
3
1560682392
17
fixtures
3
1560682392
0
Settings
HULP: U bevindt zich op de CBI 2019 uitslagen pagina in de sectie Basketbal/USA. FlashScore.nl biedt CBI 2019 tussenstanden, resultaten en standen. Naast CBI 2019 tussenstanden vindt u ook 150+ andere basketbalcompetitities uit 30+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze CBI 2019 uitslagen-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!