Beker 2018 tussenstanden, voetbaluitslagen, Beker 2018 stand

Voetbal »Zuid-Korea » Beker » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷ZUID-KOREA: Beker¬ZEE÷v9CGIu4N¬ZB÷106¬ZY÷Zuid-Korea¬ZC÷OthRaHEM¬ZD÷p¬ZE÷jBnfYoFr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷106_v9CGIu4N¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/zuid-korea/beker/¬ZX÷00Zuid-Korea 010-Korea0060000000179000Beker 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Zuid-Korea¬~AA÷x29wMrf3¬AD÷1533724200¬ADE÷1533724200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daegu¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YAN¬AF÷Yangpyeong¬JB÷zehs13ut¬WV÷yangpyeong¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DAE¬AE÷Daegu¬JA÷Eoio0Nfn¬WU÷daegu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬BA÷2¬BC÷6¬~AA÷QN1jJtvM¬AD÷1533724200¬ADE÷1533724200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimhae¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimhae¬JA÷pph6ea9H¬WU÷gimhae¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GYE¬AF÷Gyeongju KHNP¬JB÷OziAfJON¬WV÷gyeongju-khnp¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WO8sL299¬AD÷1533724200¬ADE÷1533724200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Incheon¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INC¬AE÷Incheon¬JA÷WMojasAh¬WU÷incheon¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MOK¬AF÷Mokpo City¬JB÷ADpfb1Pb¬WV÷mokpo-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷zciQCvHk¬AD÷1533724200¬ADE÷1533724200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seoul¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seoul¬JA÷4lPWBKgb¬WU÷seoul¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JEJ¬AF÷Jeju¬JB÷ruOzBv94¬WV÷jeju¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷4E0fI0gS¬AD÷1533722400¬ADE÷1533722400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asan Mugunghwa¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASA¬AE÷Asan Mugunghwa¬JA÷hAeEgwvU¬WU÷asan-mugunghwa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷JEO¬AF÷Jeonbuk¬JB÷fJstkcno¬WV÷jeonbuk¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷d6hMDK1q¬AD÷1533722400¬ADE÷1533722400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Busan¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUS¬AE÷Busan¬JA÷dOLODtPo¬WU÷busan¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ULS¬AF÷Ulsan Hyundai¬JB÷ARPSC0vh¬WV÷ulsan-hyundai¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷ILtVBbWe¬AD÷1533722400¬ADE÷1533722400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cheonan City¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheonan City¬JA÷OjuY9bOA¬WU÷cheonan-city¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SUW¬AF÷Suwon¬JB÷2svx9IwH¬WV÷suwon¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷raCoKMOF¬AD÷1533722400¬ADE÷1533722400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeonnam¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEO¬AE÷Jeonnam¬JA÷4zpbcLv5¬WU÷jeonnam¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHU¬AF÷Chuncheon¬JB÷2L21dufB¬WV÷chuncheon¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Mk5zKsjb¬AD÷1532516400¬ADE÷1532516400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Busan¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUS¬AE÷Busan¬JA÷vsjyO8wt¬WU÷busan¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GYE¬AF÷Gyeongju Citizen¬JB÷hpfuNShn¬WV÷gyeongju-citizen¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷jkLYSxZS¬AD÷1532516400¬ADE÷1532516400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gyeongju KHNP¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongju KHNP¬JA÷MNtlxabj¬WU÷gyeongju-khnp¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEO¬AF÷Seongnam¬JB÷0EuhyJDd¬WV÷seongnam¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lQOHWKZ3¬AD÷1532514600¬ADE÷1532514600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daegu¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daegu¬JA÷nsAhmP6i¬WU÷daegu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷YON¬AF÷Yong In¬JB÷QX8dnqMc¬WV÷yong-in¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷rPHQUb4G¬AD÷1532514600¬ADE÷1532514600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimhae¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimhae¬JA÷fDd9qs6G¬WU÷gimhae¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GAN¬AF÷Gangwon¬JB÷8G0Dr1LM¬WV÷gangwon¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷f3PDX0Kc¬AD÷1532514600¬ADE÷1532514600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimpo C.¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimpo C.¬JA÷WYR5PLEp¬WU÷gimpo-citizen¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SUW¬AF÷Suwon¬JB÷pxW9OuUj¬WV÷suwon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬~AA÷04rNAwDp¬AD÷1532514600¬ADE÷1532514600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Incheon¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INC¬AE÷Incheon¬JA÷YwpJYPib¬WU÷incheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷POC¬AF÷Pocheon¬JB÷pEmNXq74¬WV÷pocheon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷MFGUTIJM¬AD÷1532514600¬ADE÷1532514600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeju¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEJ¬AE÷Jeju¬JA÷2w0HsLzT¬WU÷jeju¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷KOR¬AF÷Korea University¬JB÷4nnqwuqp¬WV÷korea-university¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷GCQ9Yt5i¬AD÷1532514600¬ADE÷1532514600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pohang¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JEO¬AF÷Jeonnam¬JB÷EguvU16T¬WV÷jeonnam¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷POH¬AE÷Pohang¬JA÷z3tzVsiN¬WU÷pohang¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷vesR9cSj¬AD÷1532514600¬ADE÷1532514600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ulsan Hyundai¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ULS¬AE÷Ulsan Hyundai¬JA÷vymRW3MA¬WU÷ulsan-hyundai¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SUW¬AF÷Suwon City¬JB÷IRoVVNyH¬WV÷suwon-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷00SLVvkA¬AD÷1532514600¬ADE÷1532514600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Yangpyeong¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Sangju Sangmu¬JB÷Cl74pNjA¬WV÷sangju-sangmu¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷YAN¬AE÷Yangpyeong¬JA÷Yc80o3y4¬WU÷yangpyeong¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷ULiiGakN¬AD÷1532512800¬ADE÷1532512800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ansan Greeners¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANS¬AE÷Ansan Greeners¬JA÷MaG0GrxU¬WU÷ansan-greeners¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ASA¬AF÷Asan Mugunghwa¬JB÷O82SB2po¬WV÷asan-mugunghwa¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷nc2nHuzH¬AD÷1532512800¬ADE÷1532512800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Anyang¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANY¬AE÷Anyang¬JA÷QXMiI47H¬WU÷anyang¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MOK¬AF÷Mokpo City¬JB÷vyReHOMN¬WV÷mokpo-city¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷0t4vJ154¬AD÷1532512800¬ADE÷1532512800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chuncheon¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHU¬AE÷Chuncheon¬JA÷n7gqMn8h¬WU÷chuncheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷DAE¬AF÷Daejeon Korail¬JB÷QchmL6Nb¬WV÷daejeon-korail¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷863rILKA¬AD÷1532512800¬ADE÷1532512800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gangneung¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAN¬AE÷Gangneung¬JA÷hKOqKQx5¬WU÷gangneung¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHE¬AF÷Cheonan City¬JB÷WANmJphB¬WV÷cheonan-city¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷rPeeFJ4T¬AD÷1532512800¬ADE÷1532512800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Gyeongnam¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongnam¬JA÷COeAznNo¬WU÷gyeongnam¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEO¬AF÷Seoul¬JB÷jFfEZ5xh¬WV÷seoul¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷vRFVKNzh¬AD÷1532505600¬ADE÷1532505600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Busan Kyotong¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUS¬AE÷Busan Kyotong¬JA÷0ClPGiWC¬WU÷busan-kyotong¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JEO¬AF÷Jeonbuk¬JB÷v3mTFBoJ¬WV÷jeonbuk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷zP3BPYvN¬AD÷1522818000¬ADE÷1522818000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Busan¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUC¬AF÷Bucheon¬JB÷dnIk4t2l¬WV÷bucheon¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BUS¬AE÷Busan¬JA÷IeJo5Mnr¬WU÷busan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷QgWXtzAc¬AD÷1522476000¬ADE÷1522476000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paju Citizen¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAJ¬AE÷Paju Citizen¬JA÷pWxTHaWm¬WU÷paju-citizen¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GYE¬AF÷Gyeongju Citizen¬JB÷OMyXGJof¬WV÷gyeongju-citizen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷t2rxBZPT¬AD÷1522476000¬ADE÷1522476000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pocheon¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POC¬AE÷Pocheon¬JA÷vyioxOIe¬WU÷pocheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷INC¬AF÷Incheon University¬JB÷hvekyrY1¬WV÷incheon-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷ETslwh9M¬AD÷1522472400¬ADE÷1522472400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gimpo C.¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimpo C.¬JA÷K0g3JC7h¬WU÷gimpo-citizen¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PYE¬AF÷Pyeongtaek Citizen¬JB÷bih7IWMb¬WV÷pyeongtaek-citizen¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷dhXhxCOS¬AD÷1522472400¬ADE÷1522472400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hwaseong¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HWA¬AE÷Hwaseong¬JA÷tGsCHjx5¬WU÷hwaseong¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷YON¬AF÷Yong In¬JB÷fJoGGAiB¬WV÷yong-in¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
1
1534907553
78
fixtures
1
1534907553
0
HULP: U bevindt zich op de Beker 2018 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Zuid-Korea. FlashScore.nl biedt Beker 2018 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Beker 2018 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Beker 2018 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.