Club Vriendschappelijk 2019 tussenstanden, voetbaluitslagen, Club Vriendschappelijk 2019 stand

Voetbal Wereld Club Vriendschappelijk2019

Club Vriendschappelijk
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷WERELD: Club Vriendschappelijk¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Wereld¬ZC÷MwJAV8ij¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/wereld/club-vriendschappelijk/¬ZX÷00Wereld 006Wereld0040000000186000Club Vriends022pelijk000¬ZCC÷0¬ZAF÷Wereld¬~AA÷U7MiKOOl¬AD÷1550883600¬ADE÷1550883600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City (Usa)¬JA÷U9i5Sz2E¬WU÷new-york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nashville SC (Usa)¬JB÷OWj9RfHK¬WV÷nashville-sc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Olr9Kobc¬AD÷1550858400¬ADE÷1550858400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fredrikstad (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fredrikstad (Nor)¬JA÷QyypkaTJ¬WU÷fredrikstad¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAL¬AF÷Halden (Nor)¬JB÷4SZmlJrQ¬WV÷halden¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷YJJj24rT¬AD÷1550854800¬ADE÷1550854800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Notodden (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Pors Grenland (Nor)¬JB÷YN1xWJMs¬WV÷pors-grenland¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷NOT¬AE÷Notodden (Nor)¬JA÷WEFAz0EQ¬WU÷notodden¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷5¬BC÷1¬~AA÷KGFn3pTM¬AD÷1550854800¬ADE÷1550854800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raufoss (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAU¬AE÷Raufoss (Nor)¬JA÷zmM1xMqE¬WU÷raufoss¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷STR¬AF÷Strømmen (Nor)¬JB÷ljQ5ytaK¬WV÷str-mmen¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷p425qSlf¬AD÷1550849400¬ADE÷1550849400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Molde (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOL¬AE÷Molde (Nor)¬JA÷rsu9bYJg¬WU÷molde¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷KAL¬AF÷Kalju (Est)¬JB÷MXwDchZa¬WV÷kalju¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷OlEdolKs¬AD÷1550849400¬ADE÷1550849400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarpsborg 08 (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarpsborg 08 (Nor)¬JA÷xt0U5GRJ¬WU÷sarpsborg¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷VEN¬AF÷Ventspils (Lat)¬JB÷jq4Y4zsQ¬WV÷ventspils¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷KQKfqPgI¬AD÷1550844000¬ADE÷1550844000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Akhmat Grozny (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKH¬AE÷Akhmat Grozny (Rus)¬JA÷WCnY9ZyT¬WU÷akhmat-grozny¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MIN¬AF÷Din. Minsk (Blr)¬JB÷YLYa5gpp¬WV÷din-minsk¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zuQKznb8¬AD÷1550844000¬ADE÷1550844000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Katowice (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAT¬AE÷Katowice (Pol)¬JA÷OIR9K9pI¬WU÷katowice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷POL¬AF÷Polkowice (Pol)¬JB÷IuRDJTaO¬WV÷polkowice¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zoNmL49r¬AD÷1550844000¬ADE÷1550844000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rakow (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAK¬AE÷Rakow (Pol)¬JA÷4GXQ4X97¬WU÷rakow-czestochowa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SKR¬AF÷Skra (Pol)¬JB÷jJh1TGn8¬WV÷skra-czestochowa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷02yh8leD¬AD÷1550844000¬ADE÷1550844000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zenit 2 (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEN¬AE÷Zenit 2 (Rus)¬JA÷G21nlA7F¬WU÷zenit¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷THI¬AF÷Thisted (Den)¬JB÷AP0jmUML¬WV÷thisted¬AH÷2¬~AA÷OzZNWl5l¬AD÷1550840400¬ADE÷1550840400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Znojmo (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZNO¬AE÷Znojmo (Cze)¬JA÷bH1Sk4yM¬WU÷znojmo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷HOD¬AF÷Hodonin (Cze)¬JB÷x80WlOjS¬WV÷hodonin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷z3hZJJQS¬AD÷1550836800¬ADE÷1550836800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ranheim (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAN¬AE÷Ranheim (Nor)¬JA÷IiLusZ90¬WU÷ranheim¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷STR¬AF÷Strömsgodset (Nor)¬JB÷WfPqtgP6¬WV÷stromsgodset¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷vkY0gzL2¬AD÷1550833200¬ADE÷1550833200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rakow (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PUS¬AF÷Puszcza (Pol)¬JB÷4OHJIMxo¬WV÷puszcza¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷RAK¬AE÷Rakow (Pol)¬JA÷Sbfjzk8I¬WU÷rakow-czestochowa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷hU19rn40¬AD÷1550827800¬ADE÷1550827800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷S. Bratislava B (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SK¬AE÷S. Bratislava B (Svk)¬JA÷6JbAJfDG¬WU÷s-bratislava¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷Petrzalka (Svk)¬JB÷bFMw2Ssq¬WV÷petrzalka¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷xAc9wWOe¬AD÷1550827800¬ADE÷1550827800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trinec (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Trinec (Cze)¬JA÷fV7l0156¬WU÷trinec¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷FRY¬AF÷Frydek-Mistek (Cze)¬JB÷zsPoaLKC¬WV÷frydek-mistek¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷pQXj2cH2¬AD÷1550772000¬ADE÷1550772000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Burghausen (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUR¬AE÷Burghausen (Ger)¬JA÷zkZdgzEM¬WU÷burghausen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Kirchanschoring (Ger)¬JB÷UBY0hfTS¬WV÷kirchanschoring¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tA6mEAyq¬AD÷1550761200¬ADE÷1550761200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lokomotiv Moskou (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOS¬AE÷Lokomotiv Moskou (Rus)¬JA÷hzoYkIDI¬WU÷lok-moskou¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷VIK¬AF÷Viking (Nor)¬JB÷WQqxkxTO¬WV÷viking¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷bk7PeOQa¬AD÷1550761200¬ADE÷1550761200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ull/Kisa (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ULL¬AE÷Ull/Kisa (Nor)¬JA÷fmmH2F3a¬WU÷ull-kisa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷ELV¬AF÷Elverum (Nor)¬JB÷YwnL1ZI5¬WV÷elverum¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷r1cVZ7zQ¬AD÷1550754000¬ADE÷1550754000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arsenal Tivat (Mne)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIV¬AE÷Arsenal Tivat (Mne)¬JA÷MD37g4HG¬WU÷arsenal-tivat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷NOV¬AF÷Novi Pazar (Srb)¬JB÷4xgChOWM¬WV÷novi-pazar¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷AuB80bKr¬AD÷1550754000¬ADE÷1550754000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bodo/Glimt (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AAL¬AF÷Aalesund (Nor)¬JB÷6TsLjren¬WV÷aalesund¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BOD¬AE÷Bodo/Glimt (Nor)¬JA÷hQwHiOut¬WU÷bodo-glimt¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷vglfAxRA¬AD÷1550752200¬ADE÷1550752200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anzhi (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAL¬AF÷Nalchik (Rus)¬JB÷tl9QQQqn¬WV÷nalchik¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ANZ¬AE÷Anzhi (Rus)¬JA÷2cAMR6Uu¬WU÷anzhi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬~AA÷EwyMHqrG¬AD÷1550752200¬ADE÷1550752200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chornomorets (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chornomorets (Rus)¬JA÷AsYVuej6¬WU÷chornomorets¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ROS¬AF÷SKA Rostov (Rus)¬JB÷lYWZvF5C¬WV÷ska-rostov-on-don¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Q3cKaUgk¬AD÷1550746800¬ADE÷1550746800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Pharma (Ukr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Pharma (Ukr)¬JA÷dG74j2g8¬WU÷real-pharma-odessa¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KRY¬AF÷Krystal (Ukr)¬JB÷z768kM8E¬WV÷krystal¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷MZpUSfTQ¬AD÷1550745000¬ADE÷1550745000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Linense (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIN¬AE÷Linense (Esp)¬JA÷xlGtdEKG¬WU÷linense¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷Sandefjord (Nor)¬JB÷WAFpeYZM¬WV÷sandefjord¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷EkX9SPSa¬AD÷1550743200¬ADE÷1550743200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elche (Esp)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELC¬AE÷Elche (Esp)¬JA÷04Ot83W9¬WU÷elche¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷UFA¬AF÷Ufa (Rus)¬JB÷IuJo7NoG¬WV÷ufa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷8S2F0Avq¬AD÷1550743200¬ADE÷1550743200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saturn Ramenskoye (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOS¬AE÷Saturn Ramenskoye (Rus)¬JA÷t8PHSb11¬WU÷saturn-ramenskoye¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷KUB¬AF÷Dolgoprudny (Rus)¬JB÷fBTLRIG7¬WV÷fc-dolgoprudny¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷hIy0NYjl¬AD÷1550719800¬ADE÷1550719800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders (Usa)¬JA÷UoeLlWCj¬WU÷seattle-sounders¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CLU¬AF÷Nacional (Uru)¬JB÷I1l3DFki¬WV÷club-nacional¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷0KdLUGbE¬AD÷1550709000¬ADE÷1550709000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City (Usa)¬JA÷pY1XadLi¬WU÷orlando-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution (Usa)¬JB÷ve1yaGzb¬WV÷new-england-revolution¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷YD4Z6D67¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United (Usa)¬JA÷bsTEsF5N¬WU÷dc-united¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union (Usa)¬JB÷SGXItZKT¬WV÷philadelphia-union¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷rcP94zQI¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay (Usa)¬JA÷OYVB6nG9¬WU÷tampa-bay¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact (Can)¬JB÷2PUF56VF¬WV÷montreal-impact¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~~
1
1550918406
1592
fixtures
SA÷1¬~ZA÷WERELD: Club Vriendschappelijk¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Wereld¬ZC÷MwJAV8ij¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/wereld/club-vriendschappelijk/¬ZX÷00Wereld 006Wereld0040000000186000Club Vriends022pelijk000¬ZCC÷0¬ZAF÷Wereld¬~AA÷Wbu4MQ2P¬AD÷1550916000¬ADE÷1550916000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Din. Moskou (Rus)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1550916318¬BX÷¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Din. Moskou (Rus)¬JA÷fPGWiyLl¬WU÷din-moskou¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷KAZ¬AF÷Kazan (Rus)¬JB÷tMCShH5r¬WV÷kazan¬AH÷1¬BB÷1¬AN÷n¬~AA÷65gDvgUk¬AD÷1550916000¬ADE÷1550916000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷LKS Lodz (Pol)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1550916168¬BX÷¬WQ÷¬WM÷LOD¬AE÷LKS Lodz (Pol)¬JA÷2ee9h8Bp¬WU÷lks-lodz¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷SOK¬AF÷Sokol Aleksandrow L. (Pol)¬JB÷tnfDiSQj¬WV÷sokol-aleksandrow-lodz¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷CW9oB7IN¬AD÷1550917800¬ADE÷1550917800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Prostejov (Cze)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1550917834¬BX÷¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Prostejov (Cze)¬JA÷t26lKXhJ¬WU÷prostejov¬AG÷2¬BA÷2¬WN÷UHE¬AF÷Uhersky Brod (Cze)¬JB÷r7pXrHVJ¬WV÷uhersky-brod¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷fB34RS24¬AD÷1550919600¬ADE÷1550919600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Usti n. L. (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UST¬AE÷Usti n. L. (Cze)¬JA÷WpAuiENt¬WU÷usti-n-l¬WN÷DOB¬AF÷Dobrovice (Cze)¬JB÷E9apjYxm¬WV÷dobrovice¬AN÷n¬~AA÷rBQeJrve¬AD÷1550923200¬ADE÷1550923200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aschaffenburg (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASC¬AE÷Aschaffenburg (Ger)¬JA÷xzeDQEWQ¬WU÷aschaffenburg¬WN÷ALE¬AF÷Alemannia Haibach (Ger)¬JB÷rHXuMYvr¬WV÷alemannia-haibach¬AN÷n¬~AA÷Qq5AQVAs¬AD÷1550923200¬ADE÷1550923200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chrobry Glogow (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHR¬AE÷Chrobry Glogow (Pol)¬JA÷fgML29M8¬WU÷chrobry-glogow¬WN÷MIE¬AF÷Mieszko (Pol)¬JB÷OSQP1TyF¬WV÷ks-mieszko-gniezno¬AN÷n¬~AA÷EVOOZ5DE¬AD÷1550923200¬ADE÷1550923200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mas Taborsko (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAS¬AE÷Mas Taborsko (Cze)¬JA÷dWPHImFU¬WU÷mas-taborsko¬WN÷VAR¬AF÷Varnsdorf (Cze)¬JB÷KtJGwXpt¬WV÷varnsdorf¬AN÷n¬~AA÷KKqmvkus¬AD÷1550923200¬ADE÷1550923200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olsztyn (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn (Pol)¬JA÷nobj4McD¬WU÷olsztyn¬WN÷WMA¬AF÷W. Mazowieckie (Pol)¬JB÷O2sZS5zE¬WV÷w-mazowieckie¬AN÷n¬~AA÷t8a0S8mb¬AD÷1550923200¬ADE÷1550923200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pardubice (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Pardubice (Cze)¬JA÷GKKWWAxP¬WU÷pardubice¬WN÷UST¬AF÷Usti nad Orlici (Cze)¬JB÷UyODefFP¬WV÷usti-nad-orlici¬AN÷n¬~AA÷bTqCd83U¬AD÷1550923200¬ADE÷1550923200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sokolov (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHR¬AF÷Chrudim (Cze)¬JB÷naPgCIfr¬WV÷chrudim¬WM÷SOK¬AE÷Sokolov (Cze)¬JA÷61BPTpQF¬WU÷sokolov¬AN÷n¬~AA÷6LLHZaJ7¬AD÷1550923200¬ADE÷1550923200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stabaek (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stabaek (Nor)¬JA÷EutwqLN1¬WU÷stabaek¬WN÷TRO¬AF÷Tromsø (Nor)¬JB÷hWvsruw8¬WV÷troms¬AN÷n¬~AA÷tzYexT9g¬AD÷1550923200¬ADE÷1550923200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suwalki (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUW¬AE÷Suwalki (Pol)¬JA÷8h8A9HZh¬WU÷suwalki¬WN÷DAI¬AF÷Dainava Alytus (Ltu)¬JB÷jHcF8yka¬WV÷dainava-alytus¬AN÷n¬~AA÷zLHXpTlC¬AD÷1550923200¬ADE÷1550923200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vyskov (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Vyskov (Cze)¬JA÷pUBLrbog¬WU÷vyskov¬WN÷BRN¬AF÷Brno (Cze)¬JB÷viBPsI0a¬WV÷brno¬AN÷n¬~AA÷KdyzX18f¬AD÷1550925000¬ADE÷1550925000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Illertissen (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ILL¬AE÷Illertissen (Ger)¬JA÷6FUUiiVP¬WU÷illertissen¬WN÷SCH¬AF÷Schwabmunchen (Ger)¬JB÷OfHdmBws¬WV÷tsv-schwabmunchen¬AN÷n¬~AA÷AHOqA0Od¬AD÷1550926800¬ADE÷1550926800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atvidabergs (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATV¬AE÷Atvidabergs (Swe)¬JA÷WxnwyCLr¬WU÷atvidabergs¬WN÷MOT¬AF÷Motala (Swe)¬JB÷0CjszWzk¬WV÷motala¬AN÷n¬~AA÷6oq5Eclj¬AD÷1550926800¬ADE÷1550926800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Haugesund (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAU¬AE÷Haugesund (Nor)¬JA÷KG1z3GWJ¬WU÷haugesund¬WN÷STA¬AF÷Start (Nor)¬JB÷b70v2znQ¬WV÷start¬AN÷n¬~AA÷hAZsVuw7¬AD÷1550926800¬ADE÷1550926800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heimstetten (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heimstetten (Ger)¬JA÷bD99p9Na¬WU÷heimstetten¬WN÷PUL¬AF÷Pullach (Ger)¬JB÷hz9DqTx6¬WV÷pullach¬AN÷n¬~AA÷C2EDnHdd¬AD÷1550926800¬ADE÷1550926800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heiningen (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heiningen (Ger)¬JA÷jmtMmsXp¬WU÷heiningen¬WN÷STK¬AF÷Stuttgarter Kickers (Ger)¬JB÷v3Z3CQ9o¬WV÷stuttgarter-k¬AN÷n¬~AA÷YTbCPMga¬AD÷1550926800¬ADE÷1550926800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hradec Kralove (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HRA¬AE÷Hradec Kralove (Cze)¬JA÷ldLvGD4k¬WU÷hradec-kralove¬WN÷ZIV¬AF÷Zivanice (Cze)¬JB÷WKAqFXJe¬WV÷zivanice¬AN÷n¬~AA÷rmr9SnH8¬AD÷1550926800¬ADE÷1550926800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vlasim (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VLA¬AE÷Vlasim (Cze)¬JA÷8MPTSqdc¬WU÷vlasim¬WN÷VEL¬AF÷Velvary (Cze)¬JB÷joFYR3B3¬WV÷slovan-velvary¬AN÷n¬~AA÷4pwnUahD¬AD÷1550930400¬ADE÷1550930400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Augsburg II (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUG¬AE÷Augsburg II (Ger)¬JA÷jLRGrmhC¬WU÷augsburg¬WN÷MEM¬AF÷Memmingen (Ger)¬JB÷YqHLs77I¬WV÷memmingen¬AN÷n¬~AA÷OKSm9Kw3¬AD÷1550930400¬ADE÷1550930400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gefle (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEF¬AE÷Gefle (Swe)¬JA÷v3koZkje¬WU÷gefle¬WN÷SOL¬AF÷Sollentuna (Swe)¬JB÷MRvjY951¬WV÷sollentuna¬AN÷n¬~AA÷tpu5FySa¬AD÷1550930400¬ADE÷1550930400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷S. Tiraspol (Mda)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIR¬AE÷S. Tiraspol (Mda)¬JA÷6ccMnmo8¬WU÷s-tiraspol¬WN÷MOS¬AF÷Sp. Moskou (Rus)¬JB÷pldQo70E¬WV÷sp-moskou¬AN÷n¬~AA÷YTObrq9O¬AD÷1550930400¬ADE÷1550930400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Udinese (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UDI¬AE÷Udinese (Ita)¬JA÷Sdm34Daj¬WU÷udinese¬WN÷RAD¬AF÷Radomlje (Slo)¬JB÷6mn73XEd¬WV÷radomlje¬AN÷n¬~AA÷ptGYi3pK¬AD÷1550934000¬ADE÷1550934000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSKA Moskou (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Moskou (Rus)¬JA÷2aeZ0U7t¬WU÷cska-moskou¬WN÷UFA¬AF÷Ufa (Rus)¬JB÷pOpv0lNn¬WV÷ufa¬AN÷n¬~AA÷hOj7Lad8¬AD÷1550937600¬ADE÷1550937600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kristiansund (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRI¬AE÷Kristiansund (Nor)¬JA÷rFha41Po¬WU÷kristiansund¬WN÷BRA¬AF÷Brann (Nor)¬JB÷M5i33Lvh¬WV÷brann¬AN÷n¬~AA÷6kHUhqVD¬AD÷1550941200¬ADE÷1550941200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota (Usa)¬JB÷0j975AaP¬WV÷minnesota-united¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City (Usa)¬JA÷CzGPtRMO¬WU÷orlando-city¬AN÷n¬~AA÷fwx0ymPa¬AD÷1550948400¬ADE÷1550948400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷North Carolina (Usa)¬JA÷U7dJ7e45¬WU÷north-carolina-fc¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Independ. (Usa)¬JB÷xYeN6FJB¬WV÷charlotte-independence¬AN÷n¬~AA÷EFKxiNaQ¬AD÷1550948400¬ADE÷1550948400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint Louis FC (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint Louis FC (Usa)¬JA÷bRlra8xg¬WU÷st-louis-fc¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Roughnecks (Usa)¬JB÷hllnbSia¬WV÷tulsa-roughnecks¬AN÷n¬~AA÷GO64ns8s¬AD÷1550952000¬ADE÷1550952000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution (Usa)¬JA÷Wvmjcn75¬WU÷new-england-revolution¬WN÷KRR¬AF÷KR Reykjavik (Ice)¬JB÷Cj4md6MB¬WV÷kr-reykjavik¬AN÷n¬~AA÷Cj0DpLxf¬AD÷1550952000¬ADE÷1550952000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Republic (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Republic (Usa)¬JA÷dtVOxILj¬WU÷sacramento-republic¬WN÷REN¬AF÷Reno (Usa)¬JB÷bo9711bi¬WV÷reno-1868¬AN÷n¬~AA÷bmd9o1Nm¬AD÷1550954700¬ADE÷1550954700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Earthquakes (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes (Usa)¬JA÷js3ieQyI¬WU÷san-jose-earthquakes¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders (Usa)¬JB÷rwRKwb6p¬WV÷seattle-sounders¬AN÷n¬~AA÷I7isWP9r¬AD÷1550957400¬ADE÷1550957400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Rising (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Rising (Usa)¬JA÷GUiZE74q¬WU÷phoenix-rising¬WN÷ENE¬AF÷Oklahoma City Energy (Usa)¬JB÷fLjwERJk¬WV÷oklahoma-city-energy-fc¬AN÷n¬~AA÷6erSN71q¬AD÷1550959200¬ADE÷1550959200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Republic (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REN¬AF÷Reno (Usa)¬JB÷4EAbiFpF¬WV÷reno-1868¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Republic (Usa)¬JA÷zu6fheV8¬WU÷sacramento-republic¬AN÷n¬~AA÷MmOD3fuP¬AD÷1550966400¬ADE÷1550966400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Impact (Can)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact (Can)¬JA÷plKK4QpM¬WU÷montreal-impact¬WN÷UNI¬AF÷DC United (Usa)¬JB÷rZxO3p0S¬WV÷dc-united¬AN÷n¬~AA÷2ecvaKim¬AD÷1550970000¬ADE÷1550970000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Antonio (Usa)¬JA÷hnw99GdS¬WU÷san-antonio-fc¬WN÷ELP¬AF÷El Paso (Usa)¬JB÷bTFy5z5q¬WV÷el-paso-locomotive¬AN÷n¬~AA÷URMZ5nq4¬AD÷1550971800¬ADE÷1550971800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles FC (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC (Usa)¬JA÷tUxaI0hr¬WU÷los-angeles-fc¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps (Can)¬JB÷h4t3HK7l¬WV÷vancouver-whitecaps¬AN÷n¬~AA÷n3Hv56bA¬AD÷1550980800¬ADE÷1550980800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy (Usa)¬JA÷nRu7GvNf¬WU÷los-angeles-galaxy¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids (Usa)¬JB÷QHvBFbx1¬WV÷colorado-rapids¬AN÷n¬~AA÷QkEnIYAg¬AD÷1551006000¬ADE÷1551006000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SpVgg Bayreuth (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPV¬AE÷SpVgg Bayreuth (Ger)¬JA÷6weFsj0k¬WU÷spvgg-bayreuth¬WN÷JAH¬AF÷Jahn Forchheim (Ger)¬JB÷00fJtAFe¬WV÷jahn-forchheim¬AN÷n¬~AA÷hOSbBFY0¬AD÷1551009600¬ADE÷1551009600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kalmar (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷Kalmar (Swe)¬JA÷rDLj0AUR¬WU÷kalmar¬WN÷HEL¬AF÷Helsingborg (Swe)¬JB÷KYCIeUxq¬WV÷helsingborg¬AN÷n¬~AA÷n52eGCu6¬AD÷1551009600¬ADE÷1551009600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lyngby (Den)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LYN¬AE÷Lyngby (Den)¬JA÷fayA3XM8¬WU÷lyngby¬WN÷KOG¬AF÷Koge (Den)¬JB÷lMzE2ixF¬WV÷koge¬AN÷n¬~AA÷6qIh8vg9¬AD÷1551009600¬ADE÷1551009600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sandvikens (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sandvikens (Swe)¬JA÷Y1rfXTK7¬WU÷sandvikens¬WN÷UME¬AF÷Umeå (Swe)¬JB÷n5WydDc8¬WV÷umea¬AN÷n¬~AA÷bmzvWLN0¬AD÷1551009600¬ADE÷1551009600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zizkov (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CES¬AF÷Ceske Budejovice (Cze)¬JB÷KMA5ok8g¬WV÷ceske-budejovice¬WM÷ZIZ¬AE÷Zizkov (Cze)¬JA÷2oG0nVhm¬WU÷zizkov¬AN÷n¬~AA÷6eUjCqBt¬AD÷1551013200¬ADE÷1551013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Viborg (Den)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIB¬AE÷Viborg (Den)¬JA÷zN210pvT¬WU÷viborg¬WN÷SKI¬AF÷Skive (Den)¬JB÷xWlTe4np¬WV÷skive¬AN÷n¬~AA÷z1qwIZJo¬AD÷1551016800¬ADE÷1551016800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vitkovice (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIT¬AE÷Vitkovice (Cze)¬JA÷6undfsJ5¬WU÷vitkovice¬WN÷KRO¬AF÷Kromeriz (Cze)¬JB÷E5o0g1YB¬WV÷kromeriz¬AN÷n¬~~
1
1550918406
140
HULP: U bevindt zich op de Club Vriendschappelijk 2019 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Wereld. FlashScore.nl biedt Club Vriendschappelijk 2019 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Club Vriendschappelijk 2019 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Club Vriendschappelijk 2019 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!