Club Vriendschappelijk 2020 tussenstanden, voetbaluitslagen, Club Vriendschappelijk 2020 stand

Voetbal Wereld

Club Vriendschappelijk
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷WERELD: Club Vriendschappelijk¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Wereld¬ZC÷Oth22Axb¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/wereld/club-vriendschappelijk/¬ZX÷00Wereld 006Wereld0070000000001000Club Vriends022pelijk000¬ZCC÷0¬ZAF÷Wereld¬~AA÷l8HCynXC¬AD÷1582711200¬ADE÷1582711200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arsenal Dzyarzhynsk (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582717771¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Dzyarzhynsk (Blr)¬JA÷r1CspUj3¬WU÷arsenal-dzyarzhynsk¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GOR¬AF÷Gorodeja (Blr)¬JB÷CzHoql69¬WV÷fk-gorodeja¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~AA÷EHR0vFuQ¬AD÷1582711200¬ADE÷1582711200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Poli Timisoara (Rou)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582717360¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Poli Timisoara (Rou)¬JA÷OKcoisg2¬WU÷poli-timisoara¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷9¬BA÷5¬BC÷4¬WN÷KHA¬AF÷Avantu Topolovatu Mare (Rou)¬JB÷xOoTFQV2¬WV÷avantu-topolovatu-mare¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷bZA0pm7N¬AD÷1582709400¬ADE÷1582709400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kingston City (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582716035¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kingston City (Aus)¬JA÷jFq5hxXo¬WU÷kingston-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPR¬AF÷Springvale (Aus)¬JB÷Kll9idnh¬WV÷springvale¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷KrCdoTiH¬AD÷1582707600¬ADE÷1582707600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sfintul (Mda)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582714249¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFI¬AE÷Sfintul (Mda)¬JA÷YZMclQKU¬WU÷sfintul¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SPE¬AF÷Speranta Nisporeni (Mda)¬JB÷COp1gIHu¬WV÷speranta-nisporeni¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷QLChn9xB¬AD÷1582705800¬ADE÷1582705800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binh Duong (Vie)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582712147¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binh Duong (Vie)¬JA÷tS4jjnjI¬WU÷binh-duong¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷5¬WN÷CAN¬AF÷Can Tho (Vie)¬JB÷zk4fk65O¬WV÷can-tho¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷zXcAZVh5¬AD÷1582704000¬ADE÷1582704000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nam Dinh (Vie)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOE¬AE÷Nam Dinh (Vie)¬JA÷d0EUqjSh¬WU÷nam-dinh¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TTB¬AF÷TTBD Phu Dong (Vie)¬JB÷QZIYrAsa¬WV÷ttbd-phu-dong¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷8t4UYwoc¬AD÷1582700400¬ADE÷1582700400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Hobart (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582707043¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Hobart (Aus)¬JA÷l8hAeqXs¬WU÷south-hobart¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CLA¬AF÷Clarence Zebras (Aus)¬JB÷SbiEf3nl¬WV÷clarence-zebras¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OIsE4S0J¬AD÷1582668000¬ADE÷1582668000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City (Usa)¬JA÷Y9RBVOCG¬WU÷louisville-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬WN÷LAU¬AF÷Forward Madison (Usa)¬JB÷Q5kuEdsq¬WV÷forward-madison¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WAP66lW6¬AD÷1582660800¬ADE÷1582660800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Texas (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582667447¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NTX¬AE÷North Texas (Usa)¬JA÷hWPeZ6Di¬WU÷north-texas¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FCT¬AF÷FC Tulsa (Usa)¬JB÷ngPaYQSc¬WV÷fc-tulsa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷8bayhPh1¬AD÷1582659000¬ADE÷1582659000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orange County SC (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orange County SC (Usa)¬JA÷SQwDTAyJ¬WU÷orange-county-sc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LAG¬AF÷LA Galaxy 2 (Usa)¬JB÷tURfhfEJ¬WV÷los-angeles¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷IoES5c14¬AD÷1582656300¬ADE÷1582656300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Excelsior Maassluis (Ned)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582662882¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EXC¬AE÷Excelsior Maassluis (Ned)¬JA÷GvbiFDdc¬WU÷excelsior-maassluis¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷JWA¬AF÷Jong RKC (Ned)¬JB÷O4ceEXB3¬WV÷jong-rkc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷8z7u3eoN¬AD÷1582653600¬ADE÷1582653600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Borstahusens BK (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582660125¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOR¬AE÷Borstahusens BK (Swe)¬JA÷6iow69Jq¬WU÷borstahusens-bk¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LOD¬AF÷Lodde (Swe)¬JB÷zRks5TYk¬WV÷lodde¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬~AA÷dvbzuUdl¬AD÷1582651800¬ADE÷1582651800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeddeloh (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582659321¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JED¬AE÷Jeddeloh (Ger)¬JA÷EDzrs8TG¬WU÷jeddeloh¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷DEL¬AF÷Delmenhorst (Ger)¬JB÷8zzntSrN¬WV÷delmenhorst¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CnKimhk8¬AD÷1582650000¬ADE÷1582650000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷USK Anif (Aut)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582655828¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VOC¬AF÷Vocklamarkt (Aut)¬JB÷CCx7TlaH¬WV÷vocklamarkt¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷USK¬AE÷USK Anif (Aut)¬JA÷rwY2UUqB¬WU÷usk-anif¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷QyqNXCkL¬AD÷1582641000¬ADE÷1582641000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Koper (Slo)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582646375¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOP¬AE÷Koper (Slo)¬JA÷CSh7LZ0t¬WU÷koper¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷OPT¬AF÷Opatija (Cro)¬JB÷6khBKgGn¬WV÷opatija¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷ED7y4yWG¬AD÷1582639200¬ADE÷1582639200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt -19 (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582645047¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt -19 (Ger)¬JA÷ALa7BVeM¬WU÷frankfurt¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷DAR¬AF÷Darmstadt -19 (Ger)¬JB÷4raBAkBS¬WV÷darmstadt¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬~AA÷zaY01Q4c¬AD÷1582639200¬ADE÷1582639200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Strømmen (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582645464¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strømmen (Nor)¬JA÷pSTfmYmf¬WU÷str-mmen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷OYG¬AF÷Oygarden (Nor)¬JB÷vkTbnh30¬WV÷oygarden-fk¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lOsUZ9pl¬AD÷1582637400¬ADE÷1582637400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slutsk (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLU¬AE÷Slutsk (Blr)¬JA÷jR56Kjlq¬WU÷slutsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷FK¬AF÷FK Akzhayik (Kaz)¬JB÷UH4AJA3k¬WV÷akzhayik-uralsk¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷UDRQTqvN¬AD÷1582635600¬ADE÷1582635600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Helsingborg (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582641897¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEL¬AE÷Helsingborg (Swe)¬JA÷W6r5AROR¬WU÷helsingborg¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TEK¬AF÷Tekstilshtik (Rus)¬JB÷8SZW5oXr¬WV÷tekstilshtik¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Neutraal terrein¬~AA÷O2LdFc58¬AD÷1582635600¬ADE÷1582635600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhodino (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582641789¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHO¬AE÷Zhodino (Blr)¬JA÷prdPZwE2¬WU÷zhodino¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SAG¬AF÷Sagadam (Tkm)¬JB÷rTESYcT8¬WV÷sagadam¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷2VXkAWWs¬AD÷1582633800¬ADE÷1582633800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legion Dynamo (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582640046¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Legion Dynamo (Rus)¬JA÷YqbQzaXb¬WU÷legion-dynamo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BRY¬AF÷D. Bryansk (Rus)¬JB÷S6cUZIn5¬WV÷d-bryansk¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zN8X4HGA¬AD÷1582632000¬ADE÷1582632000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jong Volendam (Ned)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582638498¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JON¬AF÷Jong ADO (Ned)¬JB÷dIe3CBtG¬WV÷jong-ado¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷JON¬AE÷Jong Volendam (Ned)¬JA÷2edaDiR9¬WU÷jong-volendam¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷hKQ27UG0¬AD÷1582632000¬ADE÷1582632000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Volyn Lutsk (Ukr)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582638548¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOL¬AE÷Volyn Lutsk (Ukr)¬JA÷OdoCRffo¬WU÷volyn-lutsk¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AAR¬AF÷Aarhus Fremad (Den)¬JB÷vTLizmbo¬WV÷aarhus-fremad¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷URvaGqk9¬AD÷1582630200¬ADE÷1582630200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brage (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582637317¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷IK Frej (Swe)¬JB÷2oiVvHxG¬WV÷ik-frej¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷BRA¬AE÷Brage (Swe)¬JA÷8OiRucN9¬WU÷brage¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷xG2SBVS1¬AD÷1582619400¬ADE÷1582619400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long An (Vie)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582626313¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long An (Vie)¬JA÷zT8Z6znm¬WU÷long-an¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CAN¬AF÷Can Tho (Vie)¬JB÷Uk8w6f1g¬WV÷can-tho¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷Aeuu15On¬AD÷1582563600¬ADE÷1582563600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kongsvinger (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582570081¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KON¬AE÷Kongsvinger (Nor)¬JA÷8vCZAasS¬WU÷kongsvinger¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷MOS¬AF÷Moss (Nor)¬JB÷QJb16Jkq¬WV÷moss¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷OK4rqqkT¬AD÷1582556400¬ADE÷1582556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vålerenga (Nor)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582562897¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Vålerenga (Nor)¬JA÷MHUNYYY0¬WU÷valerenga¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Sandefjord (Nor)¬JB÷GvURXhl7¬WV÷sandefjord¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Y1AdVO0A¬AD÷1582555800¬ADE÷1582555800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keila JK (Est)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEI¬AE÷Keila JK (Est)¬JA÷h83UdUy4¬WU÷keila-jk¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LAA¬AF÷Haapsalu (Est)¬JB÷Wb2YeliA¬WV÷laanemaa-haapsalu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷jybzDXiC¬AD÷1582552800¬ADE÷1582552800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arsenal Tula (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582559684¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Tula (Rus)¬JA÷EJyF0fmo¬WU÷arsenal-tula¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ALA¬AF÷Alania Vladikavkaz (Rus)¬JB÷SMPdPwQo¬WV÷alania-vladikavkaz¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Neutraal terrein¬~AA÷roiJFh9K¬AD÷1582552800¬ADE÷1582552800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Okzhetpes (Kaz)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOS¬AF÷Sp. Moskou 2 (Rus)¬JB÷nTeEw1mt¬WV÷sp-moskou¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬WM÷OKZ¬AE÷Okzhetpes (Kaz)¬JA÷A7K8IHHU¬WU÷okzhetpes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬~AA÷dQp2hUo2¬AD÷1582552800¬ADE÷1582552800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vitebsk (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIT¬AE÷Vitebsk (Blr)¬JA÷QuG4jDds¬WU÷vitebsk¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷PER¬AF÷Minaj (Ukr)¬JB÷4WE8kXBm¬WV÷minaj¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷OKUh1kBj¬AD÷1582549200¬ADE÷1582549200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Voru Helios (Est)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582555317¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIX¬AE÷Voru Helios (Est)¬JA÷YZbmHPQe¬WU÷voru-helios¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TAB¬AF÷Tabasalu (Est)¬JB÷pA2iGqt2¬WV÷tabasalu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AM÷Neutraal terrein¬~AA÷nmyXUywH¬AD÷1582545600¬ADE÷1582545600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Neftekhimik (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582552608¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEF¬AE÷Neftekhimik (Rus)¬JA÷UVLSZYWE¬WU÷neftekhimik¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KAS¬AF÷Kaspij Aktau (Kaz)¬JB÷8MKWYhnL¬WV÷kaspij-aktau¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷AXWu2ZvL¬AD÷1582542000¬ADE÷1582542000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plock (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Plock (Pol)¬JA÷f5NRtXbd¬WU÷wisla-plock¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WAR¬AF÷Warta (Pol)¬JB÷rLG95Gyc¬WV÷warta¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷IJDWGL4t¬AD÷1582533000¬ADE÷1582533000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rukh Brest (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582539801¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUK¬AE÷Rukh Brest (Blr)¬JA÷raDABei7¬WU÷rukh-brest¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷RFS¬AF÷RFS (Lat)¬JB÷MkCEAF6D¬WV÷fk-rigas-futbola-skola¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷4¬BD÷2¬~AA÷Q9tOECOQ¬AD÷1582531200¬ADE÷1582531200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Okzhetpes (Kaz)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKZ¬AE÷Okzhetpes (Kaz)¬JA÷QJfIxL2n¬WU÷okzhetpes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷ALL¬AF÷Alliance (Ukr)¬JB÷fgaMyuIh¬WV÷alliance-lipova-dolina¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~~
2836
fixtures
SA÷1¬~ZA÷WERELD: Club Vriendschappelijk¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Wereld¬ZC÷Oth22Axb¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/wereld/club-vriendschappelijk/¬ZX÷00Wereld 006Wereld0070000000001000Club Vriends022pelijk000¬ZCC÷0¬ZAF÷Wereld¬~AA÷4OJR1vy9¬AD÷1582639200¬ADE÷1582639200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Turkgucu Munchen (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷Turkgucu Munchen (Ger)¬JA÷IBYB81F3¬WU÷turkgucu-munchen¬WN÷ANT¬AF÷Antalyaspor (Tur)¬JB÷UoxG7LU9¬WV÷antalyaspor¬AN÷n¬~AA÷U3vgSjDr¬AD÷1582650000¬ADE÷1582650000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Assyriska IK (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASS¬AE÷Assyriska IK (Swe)¬JA÷h6fNHi05¬WU÷assyriska-ik¬WN÷NAS¬AF÷Nassjo (Swe)¬JB÷nTgRGBFB¬WV÷nassjo¬AN÷n¬~AA÷KQh5lPqi¬AD÷1582711200¬ADE÷1582711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Omladinac NB (Srb)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OML¬AE÷Omladinac NB (Srb)¬JA÷O8aDweRn¬WU÷omladinac-nb¬WN÷TOR¬AF÷Torlak (Srb)¬JB÷zq3HxFtg¬WV÷torlak¬AN÷n¬~AA÷IFVBSlGP¬AD÷1582714800¬ADE÷1582714800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷13¬CX÷Belshina (Blr)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1582718823¬BW÷0¬BX÷¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belshina (Blr)¬JA÷AgiiBfR1¬WU÷belshina¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GOM¬AF÷Gomel (Blr)¬JB÷b9pZZw42¬WV÷gomel¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷y¬~AA÷IJiXvRUp¬AD÷1582714800¬ADE÷1582714800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷13¬CX÷Prykarpattya (Ukr)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1582718634¬BW÷0¬BX÷¬WQ÷¬WM÷PRY¬AE÷Prykarpattya (Ukr)¬JA÷65jLlfWA¬WU÷prykarpattya-ivano-frankivsk¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NYV¬AF÷Nyva Ternopil (Ukr)¬JB÷0SkPmEoH¬WV÷nyva-ternopil¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷GA55q7MT¬AD÷1582714800¬ADE÷1582714800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷S. Tiraspol (Mda)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIR¬AE÷S. Tiraspol (Mda)¬JA÷bumDjG1b¬WU÷s-tiraspol¬WN÷SPA¬AF÷Spartaks (Lat)¬JB÷h2nHkzH4¬WV÷spartaks¬AN÷n¬~AA÷U3faakPJ¬AD÷1582718400¬ADE÷1582718400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Minsk (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷FC Minsk (Blr)¬JA÷rZXdtnjS¬WU÷fc-minsk¬WN÷THI¬AF÷Thisted (Den)¬JB÷0EKOy6bq¬WV÷thisted¬AN÷n¬~AA÷Y1AUd6qO¬AD÷1582718400¬ADE÷1582718400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷KFUM Oslo (Nor)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1582721317¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFU¬AE÷KFUM Oslo (Nor)¬JA÷phLrsuGE¬WU÷kfum-oslo¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷HAM¬AF÷Ham-Kam (Nor)¬JB÷vFKntaVK¬WV÷ham-kam¬AH÷1¬BB÷1¬AN÷y¬~AA÷z1apOSVo¬AD÷1582718400¬ADE÷1582718400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Radnicki Obrenovac (Srb)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAD¬AE÷Radnicki Obrenovac (Srb)¬JA÷QcNG3lpG¬WU÷radnicki-obrenovac¬WN÷BOR¬AF÷Borca (Srb)¬JB÷4lMK28aM¬WV÷borca¬AN÷n¬~AA÷YcOV0bjF¬AD÷1582718400¬ADE÷1582718400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Turkgucu Munchen (Ger)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1582720962¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷Turkgucu Munchen (Ger)¬JA÷O8yK6upG¬WU÷turkgucu-munchen¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷TSV¬AF÷TSV 1880 Wasserburg (Ger)¬JB÷2azO5aaM¬WV÷tsv-1880-wasserburg¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷y¬~AA÷YLhuR459¬AD÷1582718400¬ADE÷1582718400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Zhytomyr (Ukr)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1582718587¬BW÷0¬BX÷¬WQ÷¬WN÷KHE¬AF÷Podillya Khmelnytskyi (Ukr)¬JB÷42TePX3h¬WV÷fc-podillya-khmelnytskyi¬AH÷0¬BB÷0¬WM÷ZHY¬AE÷Zhytomyr (Ukr)¬JA÷AuUiQDln¬WU÷zhytomyr¬AG÷1¬BA÷1¬AN÷y¬~AA÷Y18XYh3m¬AD÷1582722000¬ADE÷1582722000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aerostar (Rou)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AER¬AE÷Aerostar (Rou)¬JA÷MDC4dxVs¬WU÷aerostar¬WN÷MIR¬AF÷Miroslava (Rou)¬JB÷GzC8edpl¬WV÷stiinta-miroslava¬AN÷y¬~AA÷4z4lNnoh¬AD÷1582723800¬ADE÷1582723800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zeleznicar Pancevo (Srb)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEL¬AE÷Zeleznicar Pancevo (Srb)¬JA÷bBLO1SES¬WU÷zeleznicar-pancevo¬WN÷CZM¬AF÷CZ Mali Mokri Lug (Srb)¬JB÷KERkcnNq¬WV÷cz-mali-mokri-lug¬AN÷n¬~AA÷dA0tP8Gu¬AD÷1582725600¬ADE÷1582725600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Novi Sad (Srb)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Novi Sad (Srb)¬JA÷IXJ85AF3¬WU÷novi-sad¬WN÷CSK¬AF÷CSK Pivara (Srb)¬JB÷dOIC4UU9¬WV÷csk-pivara¬AN÷n¬~AA÷bHi9mqac¬AD÷1582725600¬ADE÷1582725600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Poprad (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POP¬AE÷Poprad (Svk)¬JA÷U52LyZea¬WU÷fk-poprad¬WN÷LIP¬AF÷Lipany (Svk)¬JB÷8d1PzgB5¬WV÷lipany¬AN÷n¬~AA÷hviDn3E3¬AD÷1582725600¬ADE÷1582725600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sputnik (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPU¬AE÷Sputnik (Blr)¬JA÷xW5TZCQB¬WU÷sputnik¬WN÷SLA¬AF÷Slavia Mozyr (Blr)¬JB÷GM4XYWuI¬WV÷slavia-mozyr¬AN÷n¬~AA÷Wr3MyGKu¬AD÷1582729200¬ADE÷1582729200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hutnik Krakow (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUT¬AE÷Hutnik Krakow (Pol)¬JA÷Yw7gqsAd¬WU÷hutnik-krakow¬WN÷LKS¬AF÷LKS Lagow (Pol)¬JB÷nsey8Qnc¬WV÷lks-lagow¬AN÷n¬~AA÷48PZBeQn¬AD÷1582729200¬ADE÷1582729200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarpsborg 08 (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOS¬AF÷T. Moskou (Rus)¬JB÷Q7zTT7lF¬WV÷t-moskou¬WM÷SAR¬AE÷Sarpsborg 08 (Nor)¬JA÷WpyPUmZ8¬WU÷sarpsborg¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-2.png","BN":"bwin","BI":2}]}¬AN÷y¬~AA÷UJnxKGJU¬AD÷1582729200¬ADE÷1582729200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zdralovi (Cro)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MLA¬AE÷Zdralovi (Cro)¬JA÷A7G07Wpi¬WU÷mladost-zdralovi¬WN÷BRE¬AF÷Brezovac (Cro)¬JB÷OAK46j0c¬WV÷brezovac¬AN÷n¬~AA÷WMBnMngg¬AD÷1582732800¬ADE÷1582732800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brabrand (Den)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brabrand (Den)¬JA÷tdYGRFBr¬WU÷brabrand¬WN÷DJU¬AF÷Djursland (Den)¬JB÷zXnKQZQl¬WV÷djursland¬AN÷n¬~AA÷GUi1Zbit¬AD÷1582732800¬ADE÷1582732800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flekkeroy (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JER¬AF÷Jerv (Nor)¬JB÷nZYakhwd¬WV÷jerv¬WM÷FLO¬AE÷Flekkeroy (Nor)¬JA÷b9x4lCh2¬WU÷flekkeroy¬AN÷y¬~AA÷4EfHoNT9¬AD÷1582736400¬ADE÷1582736400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hodonin (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOD¬AE÷Hodonin (Cze)¬JA÷Aq4yYjeO¬WU÷hodonin¬WN÷MUT¬AF÷Mutenice (Cze)¬JB÷On8uXAAU¬WV÷mutenice¬AN÷n¬~AA÷2kSugmfm¬AD÷1582736400¬ADE÷1582736400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh (Usa)¬JA÷vci6LzUP¬WU÷pittsburgh¬WN÷LOU¬AF÷Loudoun (Usa)¬JB÷dxvYGfxs¬WV÷loudoun-united¬AN÷n¬~AA÷tExTJdib¬AD÷1582738200¬ADE÷1582738200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lunds (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRE¬AF÷Trelleborgs (Swe)¬JB÷KjiZMFcD¬WV÷trelleborgs¬WM÷LUN¬AE÷Lunds (Swe)¬JA÷t0hVNer7¬WU÷lunds¬AN÷y¬~AA÷xYPEvluf¬AD÷1582739100¬ADE÷1582739100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guldhedens IK (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUL¬AE÷Guldhedens IK (Swe)¬JA÷Mo0Plxgl¬WU÷guldhedens-ik¬WN÷LIN¬AF÷Lindome (Swe)¬JB÷jL4Tmd8f¬WV÷lindome¬AN÷n¬~AA÷zm4XiY9P¬AD÷1582740000¬ADE÷1582740000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GE Gloria (Bra)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLO¬AE÷GE Gloria (Bra)¬JA÷EobcktuC¬WU÷ge-gloria¬WN÷NOV¬AF÷Nova Prata (Bra)¬JB÷88c1l0fI¬WV÷nova-prata¬AN÷n¬~AA÷Kx7OfR8r¬AD÷1582747200¬ADE÷1582747200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Energy (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENE¬AE÷Oklahoma City Energy (Usa)¬JA÷0WwkZE7s¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬WN÷ELP¬AF÷El Paso (Usa)¬JB÷fgwgYYMm¬WV÷el-paso-locomotive¬AN÷n¬~AA÷OYT7PmSs¬AD÷1582750800¬ADE÷1582750800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Mexico (Usa)¬JA÷dnTfTzzI¬WU÷new-mexico¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Rising (Usa)¬JB÷j9SbSfkO¬WV÷phoenix-rising¬AN÷n¬~AA÷tvKUrPuq¬AD÷1582801200¬ADE÷1582801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zenit 2 (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEN¬AE÷Zenit 2 (Rus)¬JA÷0rKq9JCA¬WU÷zenit-st-petersburg¬WN÷ALA¬AF÷Alania Vladikavkaz (Rus)¬JB÷vZIm8wSG¬WV÷alania-vladikavkaz¬AN÷n¬~AA÷MHLgsLpU¬AD÷1582808400¬ADE÷1582808400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ahrobiznes Volochysk (Ukr)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AHR¬AE÷Ahrobiznes Volochysk (Ukr)¬JA÷6F5X83NE¬WU÷ahrobiznes-volochysk¬WN÷ISL¬AF÷Isloch Minsk (Blr)¬JB÷0x5y8NxL¬WV÷isloch-minsk¬AN÷n¬~AA÷QklF9oVD¬AD÷1582808400¬ADE÷1582808400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Strömsgodset (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strömsgodset (Nor)¬JA÷QilUEl13¬WU÷stromsgodset¬WN÷TRO¬AF÷Tromsø (Nor)¬JB÷KEmYD8G9¬WV÷troms¬AN÷n¬~AA÷KblEGp2m¬AD÷1582815600¬ADE÷1582815600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lilleström (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIL¬AE÷Lilleström (Nor)¬JA÷vwyeTaVA¬WU÷lillestrom¬WN÷SAN¬AF÷Sandefjord (Nor)¬JB÷n3zaSJpH¬WV÷sandefjord¬AN÷n¬~AA÷Ch9YeQbU¬AD÷1582822800¬ADE÷1582822800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avarta (Den)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVA¬AE÷Avarta (Den)¬JA÷jkOjuJpR¬WU÷avarta¬WN÷HEL¬AF÷Helsingor (Den)¬JB÷8UAIzwgr¬WV÷elite-3000¬AN÷n¬~AA÷SfMkr1VN¬AD÷1582822800¬ADE÷1582822800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Herlev (Den)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷Herlev (Den)¬JA÷E73no0V7¬WU÷herlev¬WN÷B93¬AF÷B.93 (Den)¬JB÷SO6T9q88¬WV÷b-93¬AN÷n¬~AA÷CSuuH9Uu¬AD÷1582822800¬ADE÷1582822800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷V. Haugesund (Nor)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIK¬AF÷Viking 2 (Nor)¬JB÷GfEQYGNf¬WV÷viking¬WM÷HAU¬AE÷V. Haugesund (Nor)¬JA÷nL9MZd8l¬WU÷v-haugesund¬AN÷n¬~AA÷hxdeZK4q¬AD÷1582833600¬ADE÷1582833600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Texas (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Sporting Kansas City 2 (Usa)¬JB÷060iZlTc¬WV÷sporting-kansas-city¬WM÷NTX¬AE÷North Texas (Usa)¬JA÷WWemzVDi¬WU÷north-texas¬AN÷n¬~~
261
Notificatie-instellingen
Notificaties geblokkeerd door browser
Instellingen
Donkere modus
HULP: U bevindt zich op de Club Vriendschappelijk 2020 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Wereld. FlashScore.nl biedt Club Vriendschappelijk 2020 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Club Vriendschappelijk 2020 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Club Vriendschappelijk 2020 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!