Beker 2018/2019 tussenstanden, voetbaluitslagen, Beker 2018/2019 stand

Voetbal Zuid-Afrika Beker2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ZUID-AFRIKA: Beker¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Zuid-Afrika¬ZC÷OU7357SR¬ZD÷c¬ZE÷QwEbKsgq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/zuid-afrika/beker/¬ZX÷00Zuid-Afrika 011Afrika0030000000186000Beker 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Zuid-Afrika¬~AA÷jBEPq7mA¬AD÷1550505600¬ADE÷1550505600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Black Leopards¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Leopards¬JA÷xjqXDCmm¬WU÷black-leopards¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬JB÷KEYyDW2g¬WV÷bidvest-wits¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷ObZQO5Bp¬AD÷1550408400¬ADE÷1550408400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jomo Cosmos¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOM¬AE÷Jomo Cosmos¬JA÷hpUXHLlL¬WU÷jomo-cosmos¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TSG¬AF÷TS Galaxy¬JB÷MJYyHu4R¬WV÷ts-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷GhMCn93i¬AD÷1550408400¬ADE÷1550408400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷The Magic¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷The Magic¬JA÷KfECAwse¬WU÷the-magic-fc¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬JB÷EHDG9cd1¬WV÷kaizer¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CKFLpmY3¬AD÷1550340900¬ADE÷1550340900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬JA÷WjHaWK3E¬WU÷bloem-celtic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RIC¬AF÷Richards Bay¬JB÷OnuTEhYt¬WV÷richards-bay¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KpJTrR2G¬AD÷1550322000¬ADE÷1550322000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa United¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIL¬AF÷Tshakhuma¬JB÷SvxpBAX5¬WV÷tshakhuma¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬JA÷b5XuCjIa¬WU÷chippa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷2kYUNPQj¬AD÷1550322000¬ADE÷1550322000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Witbank¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIT¬AE÷Witbank¬JA÷OSK3CaCr¬WU÷witbank¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬JB÷6iA8BJRl¬WV÷golden-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷UeQGoTIc¬AD÷1550253600¬ADE÷1550253600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬JB÷h0IeX0l8¬WV÷highlands¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MIX¬AE÷Cape Town City¬JA÷h8CK8HB7¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬~AA÷KUU5To3T¬AD÷1550235600¬ADE÷1550235600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cape Umoya United¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIX¬AE÷Cape Umoya United¬JA÷WUuPJsK8¬WU÷cape-umoya-united¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MBO¬AF÷Mbombela¬JB÷EgVTI1ZE¬WV÷mbombela¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷C0ewYyoM¬AD÷1548783000¬ADE÷1548783000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬JA÷U1a7knCA¬WU÷baroka¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JOM¬AF÷Jomo Cosmos¬JB÷r53Bl6RG¬WV÷jomo-cosmos¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷jifsXe0S¬AD÷1548783000¬ADE÷1548783000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Maccabi¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi¬JA÷xS2FmQtN¬WU÷maccabi-south-africa¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAG¬AF÷The Magic¬JB÷GI1JnpdT¬WV÷the-magic-fc¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷hYVBny0F¬AD÷1548594000¬ADE÷1548594000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbombela¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBO¬AE÷Mbombela¬JA÷8MR7Iptc¬WU÷mbombela¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NCP¬AF÷NC Professionals¬JB÷nDQBH4e3¬WV÷nc-professionals¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷UapHQgwd¬AD÷1548594000¬ADE÷1548594000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Super Eagles¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Super Eagles¬JA÷fJ1Y3oR3¬WU÷super-eagles¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬JB÷Y90x35tA¬WV÷bloem-celtic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷UcguV8Us¬AD÷1548594000¬ADE÷1548594000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tornado FC¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Tornado FC¬JA÷tzQFGOA9¬WU÷tornado-fc¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬JB÷fwUJFrQF¬WV÷kaizer¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷8pd8SF8q¬AD÷1548594000¬ADE÷1548594000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Witbank¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIT¬AE÷Witbank¬JA÷6cLwr44p¬WU÷witbank¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬JB÷plKssOJj¬WV÷maritzburg-utd¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷SCLZDGgj¬AD÷1548526500¬ADE÷1548526500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬JB÷Q5AJjyim¬WV÷supersport¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MIX¬AE÷Cape Town City¬JA÷C26FiHys¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷Uy6YYHVF¬AD÷1548526500¬ADE÷1548526500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tjakastad¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬JB÷nwA2jSd4¬WV÷golden-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷TJA¬AE÷Tjakastad¬JA÷8nBbi8sb¬WU÷tjakastad-junior-shepard¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷d6x3lcV2¬AD÷1548518400¬ADE÷1548518400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Black Leopards¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Leopards¬JA÷Obgk03QS¬WU÷black-leopards¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬JB÷bipHeNYq¬WV÷orlando¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷MB2Qzv13¬AD÷1548507600¬ADE÷1548507600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa United¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬JA÷l81vnD5I¬WU÷chippa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi¬JB÷bHT7Upzo¬WV÷mamelodi¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷nyeCRZNk¬AD÷1548507600¬ADE÷1548507600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Free State Stars¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬JA÷bi8P57di¬WU÷free-state-stars¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RIC¬AF÷Richards Bay¬JB÷CfCT4RBc¬WV÷richards-bay¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷63KwDz9d¬AD÷1548507600¬ADE÷1548507600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Umvoti¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UMV¬AE÷Umvoti¬JA÷KS9Nke6g¬WU÷umvoti¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TSG¬AF÷TS Galaxy¬JB÷bJ8RlFLa¬WV÷ts-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~
1
1550594456
32
fixtures
1
1550594456
0
HULP: U bevindt zich op de Beker 2018/2019 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Zuid-Afrika. FlashScore.nl biedt Beker 2018/2019 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Beker 2018/2019 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Beker 2018/2019 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!