Premier Soccer League 2019 tussenstanden, voetbaluitslagen, Premier Soccer League 2019 stand

Voetbal Zimbabwe Premier Soccer League2019

Premier Soccer League
Loading...
results
1
1553212357
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ZIMBABWE: Premier Soccer League¬ZEE÷OErJ0IVR¬ZB÷210¬ZY÷Zimbabwe¬ZC÷xUo7nOiL¬ZD÷c¬ZE÷6mbFVIw7¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷210_OErJ0IVR¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/zimbabwe/premier-soccer-league/¬ZX÷00Zimbabwe 008mbabwe0000000000186000Premier Socc021League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Zimbabwe¬~AA÷S8Pphzy4¬AD÷1553954400¬ADE÷1553954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Rhinos¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Rhinos¬JA÷YRNpZGCH¬WU÷black-rhinos¬WN÷HIG¬AF÷Highlanders¬JB÷CIMlYzSN¬WV÷highlanders¬AN÷n¬~AA÷tCTlifjA¬AD÷1553954400¬ADE÷1553954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CAPS Utd¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷CAPS Utd¬JA÷fsCgXfsU¬WU÷caps-utd¬WN÷SAL¬AF÷Manica¬JB÷UZ2LSEko¬WV÷manica¬AN÷n¬~AA÷YoQtgGLc¬AD÷1553954400¬ADE÷1553954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chapungu Utd¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chapungu Utd¬JA÷Q1Kxywr5¬WU÷chapungu-united¬WN÷BUL¬AF÷Bulawayo Chiefs¬JB÷4hJtzccB¬WV÷bulawayo-chiefs¬AN÷n¬~AA÷bBISqCrp¬AD÷1553954400¬ADE÷1553954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicken Inn¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZPC¬AF÷ZPC Kariba¬JB÷pAadURQk¬WV÷zpc-kariba¬WM÷CHI¬AE÷Chicken Inn¬JA÷6J0hV7Bq¬WU÷chicken-inn¬AN÷n¬~AA÷fwCyrjDd¬AD÷1553954400¬ADE÷1553954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Harare City¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Harare City¬JA÷M9wpyba2¬WU÷harare-city¬WN÷PLA¬AF÷Platinum¬JB÷zDslzIE8¬WV÷platinum¬AN÷n¬~AA÷tz8XrWcj¬AD÷1553954400¬ADE÷1553954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Herentals¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Herentals¬JA÷voEaTotd¬WU÷herentals¬WN÷TEL¬AF÷TelOne¬JB÷IyD3S5e2¬WV÷telone¬AN÷n¬~AA÷d2W0lhzT¬AD÷1553954400¬ADE÷1553954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hwange¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HWA¬AE÷Hwange¬JA÷CIrKmGRA¬WU÷hwange¬WN÷YAD¬AF÷Yadah¬JB÷QLnOnzsH¬WV÷yadah¬AN÷n¬~AA÷2RHckYKM¬AD÷1553954400¬ADE÷1553954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mushowani Stars¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUS¬AE÷Mushowani Stars¬JA÷v5pCkxcb¬WU÷mushowani-stars¬WN÷DYN¬AF÷Dynamos¬JB÷IeqGldC4¬WV÷dynamos¬AN÷n¬~AA÷OzJgjE5G¬AD÷1553954400¬ADE÷1553954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Triangle¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NGE¬AF÷Ngezi Platinum FC¬JB÷MTk7jIsh¬WV÷ngezi-platinum¬WM÷TRI¬AE÷Triangle¬JA÷rwi3ibSo¬WU÷triangle¬AN÷n¬~
1
1553212357
9
HULP: U bevindt zich op de Premier Soccer League 2019 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Zimbabwe. FlashScore.nl biedt Premier Soccer League 2019 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Premier Soccer League 2019 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Premier Soccer League 2019 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!