Super League 2019 tussenstanden, voetbaluitslagen, Super League 2019 stand

Voetbal Zambia

results
SA÷1¬~ZA÷ZAMBIA: Super League¬ZEE÷QcPRi4on¬ZB÷209¬ZY÷Zambia¬ZC÷vmgxhNm0¬ZD÷c¬ZE÷feRXPDGO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷209_QcPRi4on¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/zambia/super-league/¬ZX÷00Zambia 006Zambia0000000000187000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Zambia¬~AA÷KtPAKM3J¬AD÷1558789200¬ADE÷1558789200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kabwe¬ER÷Speelronde 18¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558796005¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe¬JA÷8C0nSoy0¬WU÷kabwe¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RED¬AF÷Red Arrows¬JB÷2ZajR5j6¬WV÷red-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷d8iIEWF0¬AD÷1558789200¬ADE÷1558789200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mufulira¬ER÷Speelronde 18¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558796624¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUF¬AE÷Mufulira¬JA÷U5DKDnM6¬WU÷mufulira-wanderers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BUF¬AF÷Green Buffaloes FC¬JB÷buIOC6yD¬WV÷green-buffaloes-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tdgUBUaJ¬AD÷1558789200¬ADE÷1558789200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nakambala Leopards¬ER÷Speelronde 18¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558796213¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAK¬AE÷Nakambala Leopards¬JA÷lApoU76m¬WU÷nakambala-leopards¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LUS¬AF÷Lusaka Dynamos¬JB÷UL1rTRLg¬WV÷lusaka-dynamos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷25fQCApD¬AD÷1558789200¬ADE÷1558789200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zanaco¬ER÷Speelronde 18¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558795708¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRI¬AF÷Prison Leopards¬JB÷AJosVmis¬WV÷prison-leopards¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ZAN¬AE÷Zanaco¬JA÷hvaFZTrQ¬WU÷zanaco¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷8reMDjV6¬AD÷1558789200¬ADE÷1558789200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zesco Utd¬ER÷Speelronde 18¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558796325¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd¬JA÷xWGSBQjJ¬WU÷zesco-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷KIT¬AF÷Kitwe United¬JB÷vyeBzATJ¬WV÷kitwe-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fLAru2jn¬AD÷1558530000¬ADE÷1558530000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkana¬ER÷Speelronde 12¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558536889¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKA¬AE÷Nkana¬JA÷KCFyd1Qa¬WU÷nkana¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FOR¬AF÷Forest Rangers¬JB÷2y5teLu6¬WV÷forest-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷6ssFcgsD¬AD÷1558270800¬ADE÷1558270800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buildcon¬ER÷Speelronde 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558277610¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NKA¬AF÷Nkana¬JB÷rLiT4eUb¬WV÷nkana¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BUI¬AE÷Buildcon¬JA÷UHmP5yFh¬WU÷buildcon¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷KQfg2HSs¬AD÷1558270800¬ADE÷1558270800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lusaka Dynamos¬ER÷Speelronde 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558278096¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷Lusaka Dynamos¬JA÷r1PsgbVn¬WU÷lusaka-dynamos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ZES¬AF÷Zesco Utd¬JB÷MiOohIpg¬WV÷zesco-utd¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷AFm6aFC0¬AD÷1558184400¬ADE÷1558184400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC MUZA¬ER÷Speelronde 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558191148¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷FC MUZA¬JA÷IwK6mfaO¬WU÷fc-muza¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NAP¬AF÷NAPSA Stars¬JB÷dUIAnEEU¬WV÷napsa-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷r1XPJqbF¬AD÷1558184400¬ADE÷1558184400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mufulira¬ER÷Speelronde 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558191177¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUF¬AE÷Mufulira¬JA÷OGrBbK7P¬WU÷mufulira-wanderers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ZAN¬AF÷Zanaco¬JB÷0xzwfvGt¬WV÷zanaco¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷Ghl20ecf¬AD÷1558184400¬ADE÷1558184400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkwazi¬ER÷Speelronde 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558192123¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKW¬AE÷Nkwazi¬JA÷CtHbkGUB¬WU÷nkwazi¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CIR¬AF÷Circuit City¬JB÷OGK2lzpI¬WV÷circuit-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷2kpb1yrl¬AD÷1558184400¬ADE÷1558184400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Power Dynamos¬ER÷Speelronde 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558191459¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POW¬AE÷Power Dynamos¬JA÷jRSkix0a¬WU÷power-dynamos¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷FOR¬AF÷Forest Rangers¬JB÷UHRgjdF5¬WV÷forest-rangers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷AZJIL5T2¬AD÷1558184400¬ADE÷1558184400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prison Leopards¬ER÷Speelronde 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558191506¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prison Leopards¬JA÷CKuOxwo6¬WU÷prison-leopards¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAB¬AF÷Kabwe¬JB÷jBvSyc0C¬WV÷kabwe¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lQIMKPr9¬AD÷1558184400¬ADE÷1558184400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Arrows¬ER÷Speelronde 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558191655¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Arrows¬JA÷WMePzHFI¬WU÷red-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷NAK¬AF÷Nakambala Leopards¬JB÷ADfTZzVO¬WV÷nakambala-leopards¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷l6nAbZR6¬AD÷1558180800¬ADE÷1558180800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Eagles¬ER÷Speelronde 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558187509¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Eagles¬JA÷d4kH7cpt¬WU÷green-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷LUM¬AF÷Lumwana Radiants¬JB÷zelL6Han¬WV÷lumwana-radiants¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷8UuzcMj2¬AD÷1558177200¬ADE÷1558177200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Buffaloes FC¬ER÷Speelronde 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558184287¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Green Buffaloes FC¬JA÷4fxGvaGg¬WU÷green-buffaloes-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷KIT¬AF÷Kitwe United¬JB÷IctKwJVa¬WV÷kitwe-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷jgFGjsF4¬AD÷1557925200¬ADE÷1557925200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NAPSA Stars¬ER÷Speelronde 11¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557932009¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAP¬AE÷NAPSA Stars¬JA÷QRuI3xka¬WU÷napsa-stars¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷NKA¬AF÷Nkana¬JB÷vVqM2d45¬WV÷nkana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷pQFJwd19¬AD÷1557662400¬ADE÷1557662400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kabwe¬ER÷Speelronde 16¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557669365¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe¬JA÷rNEVBpuc¬WU÷kabwe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MUF¬AF÷Mufulira¬JB÷MDDZA4f3¬WV÷mufulira-wanderers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~
1
1558847827
175
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ZAMBIA: Super League¬ZEE÷QcPRi4on¬ZB÷209¬ZY÷Zambia¬ZC÷vmgxhNm0¬ZD÷c¬ZE÷feRXPDGO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷209_QcPRi4on¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/zambia/super-league/¬ZX÷00Zambia 006Zambia0000000000187000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Zambia¬~AA÷GCAtF0Rt¬AD÷1558875600¬ADE÷1558875600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Circuit City¬ER÷Speelronde 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIR¬AE÷Circuit City¬JA÷xhh3O3zP¬WU÷circuit-city¬WN÷NKA¬AF÷Nkana¬JB÷Q7oommDP¬WV÷nkana¬AN÷n¬~AA÷UFEpEKtm¬AD÷1558875600¬ADE÷1558875600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Forest Rangers¬ER÷Speelronde 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forest Rangers¬JA÷SGXCr7Lt¬WU÷forest-rangers¬WN÷SAL¬AF÷FC MUZA¬JB÷AuNHsRzm¬WV÷fc-muza¬AN÷n¬~AA÷Cv4kDvdg¬AD÷1558875600¬ADE÷1558875600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lumwana Radiants¬ER÷Speelronde 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NKW¬AF÷Nkwazi¬JB÷2muPu55a¬WV÷nkwazi¬WM÷LUM¬AE÷Lumwana Radiants¬JA÷8QuLtojg¬WU÷lumwana-radiants¬AN÷n¬~AA÷jV2gCbBa¬AD÷1558875600¬ADE÷1558875600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NAPSA Stars¬ER÷Speelronde 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAP¬AE÷NAPSA Stars¬JA÷tvvTvPK5¬WU÷napsa-stars¬WN÷GRE¬AF÷Green Eagles¬JB÷bFYXwqzC¬WV÷green-eagles¬AN÷n¬~AA÷bXNEJtJP¬AD÷1558875600¬ADE÷1558875600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Power Dynamos¬ER÷Speelronde 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POW¬AE÷Power Dynamos¬JA÷Gx4fQP5C¬WU÷power-dynamos¬WN÷BUI¬AF÷Buildcon¬JB÷b1gaPqLI¬WV÷buildcon¬AN÷n¬~~
1
1558847827
5
Settings
HULP: U bevindt zich op de Super League 2019 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Zambia. FlashScore.nl biedt Super League 2019 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Super League 2019 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Super League 2019 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!