Voetbal »USA » US Open Beker » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷USA: US Open Beker¬ZEE÷8dUVq2Un¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷dAK4vd0K¬ZD÷p¬ZE÷zRWiFKMR¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_8dUVq2Un¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/usa/us-open-beker/¬ZX÷00USA 003......0040000000179000US Open Beke013 Beker000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷vL8amAKJ¬AD÷1527129000¬ADE÷1527129000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reno¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Republic¬JB÷fohl6JN7¬WV÷sacramento-republic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷REN¬AE÷Reno¬JA÷djWWU208¬WU÷reno-1868¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷YNLDP6SC¬AD÷1527129000¬ADE÷1527129000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sporting Arizona¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Fresno¬JB÷Q50X91Or¬WV÷fresno¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Arizona¬JA÷8Ukx9Lwk¬WU÷sporting-arizona¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷CEKHOQsJ¬AD÷1527127200¬ADE÷1527127200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Force¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Lights¬JB÷nLlt8uge¬WV÷las-vegas-lights¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷GOL¬AE÷Golden State Force¬JA÷Gfgp7a81¬WU÷golden-state-force¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷rZS0S8rf¬AD÷1527121800¬ADE÷1527121800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville SC¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIS¬AF÷Mississippi Brilla¬JB÷8UT6gtv2¬WV÷mississippi-brilla¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷NAS¬AE÷Nashville SC¬JA÷MXHlIPG2¬WU÷nashville-sc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷xdS4RSc0¬AD÷1527121800¬ADE÷1527121800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NTX Rayados¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FC¬AF÷Wichita¬JB÷0OGhHqW8¬WV÷fc-wichita¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷VAL¬AE÷NTX Rayados¬JA÷IaBcG3oF¬WU÷ntx-rayados¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷jaW8QnD6¬AD÷1527121800¬ADE÷1527121800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷San Antonio¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs¬JB÷djA1FN0L¬WV÷colorado-springs¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷SKO¬AE÷San Antonio¬JA÷jD95EsGR¬WU÷san-antonio-fc¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷hjVIzXzE¬AD÷1527116400¬ADE÷1527116400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charleston¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELM¬AF÷Elm Express City¬JB÷IuFOt3fd¬WV÷elm-express-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CHA¬AE÷Charleston¬JA÷fcb75nXd¬WU÷charleston¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷4rUdTlTm¬AD÷1527116400¬ADE÷1527116400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville A.¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIA¬AF÷Miami United¬JB÷C2zbe29k¬WV÷miami-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville A.¬JA÷fRP2fMOe¬WU÷jacksonville-armada¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷jylMZjjK¬AD÷1527116400¬ADE÷1527116400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville City¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAI¬AF÷Saint Louis FC¬JB÷YmcB46n3¬WV÷st-louis-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City¬JA÷SAdF3Q19¬WU÷louisville-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷pbmQYA5Q¬AD÷1527116400¬ADE÷1527116400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷tE0J2pHF¬WV÷fc-cincinnati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh¬JA÷OxjO14WL¬WU÷pittsburgh¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷n7ZiUUDs¬AD÷1527116400¬ADE÷1527116400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Kickers¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PEN¬AF÷Penn¬JB÷2TlS0OoS¬WV÷penn-football-club¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Kickers¬JA÷YByfdrfq¬WU÷richmond-kickers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷joizCmbD¬AD÷1527030000¬ADE÷1527030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OCE¬AF÷Ocean City¬JB÷pSGGrPPq¬WV÷ocean-city¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷CAR¬AE÷North Carolina¬JA÷vkGKsquj¬WU÷north-carolina-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬~AA÷tzpX6bRo¬AD÷1526524200¬ADE÷1526524200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Las Vegas Lights¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TUC¬AF÷Tucson¬JB÷pMDDc1Tg¬WV÷tucson¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Lights¬JA÷WI99bsEm¬WU÷las-vegas-lights¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬~AA÷vV5lrFlo¬AD÷1526524200¬ADE÷1526524200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reno¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno¬JA÷noYx43jQ¬WU÷reno-1868¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷1¬BC÷6¬WN÷POR¬AF÷Portland -23¬JB÷lfK4aNbs¬WV÷portland¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷GlpD13k6¬AD÷1526524200¬ADE÷1526524200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sporting Arizona¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Arizona¬JA÷Au7x0ZXf¬WU÷sporting-arizona¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Rising¬JB÷lW5tagm1¬WV÷phoenix-rising¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷fuqH0N4C¬AD÷1526522400¬ADE÷1526522400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Fresno¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIR¬AF÷Orange County FC¬JB÷dd9lcXHD¬WV÷orange-county-fc¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷FRE¬AE÷Fresno¬JA÷rg5pbD27¬WU÷fresno¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷25rLasKI¬AD÷1526522400¬ADE÷1526522400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orange County SC¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orange County SC¬JA÷0UZU5PLD¬WU÷orange-county-sc¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷GOL¬AF÷Golden State Force¬JB÷vLYY4qyK¬WV÷golden-state-force¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷YPf82qz0¬AD÷1526518800¬ADE÷1526518800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Springs¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Springs¬JA÷EDDT1e3r¬WU÷colorado-springs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷FC¬AF÷FC Denver¬JB÷h4CX0FIl¬WV÷fc-denver¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷neDNjnyl¬AD÷1526517000¬ADE÷1526517000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville A.¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay¬JB÷j17psLRF¬WV÷tampa-bay¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville A.¬JA÷CA8tr1C9¬WU÷jacksonville-armada¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷QoCRk6jf¬AD÷1526517000¬ADE÷1526517000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami FC 2¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami FC 2¬JA÷pO6ltusM¬WU÷miami-fc¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MIA¬AF÷Miami United¬JB÷dbAhuadS¬WV÷miami-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷KMj43PKg¬AD÷1526517000¬ADE÷1526517000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Midland Sockers¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Midland Sockers¬JA÷pbNc7HuL¬WU÷midland-sockers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SKO¬AF÷San Antonio¬JB÷dYQ16yeR¬WV÷san-antonio-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷n9hd5ojs¬AD÷1526517000¬ADE÷1526517000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville SC¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville SC¬JA÷dxs3ozJ1¬WU÷nashville-sc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷INT¬AF÷Inter Nashville¬JB÷zTu7pfY7¬WV÷inter-nashville¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Qai0455m¬AD÷1526517000¬ADE÷1526517000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷NTX Rayados¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷NTX Rayados¬JA÷OrZl9wB8¬WU÷ntx-rayados¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷5¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ENE¬AF÷Oklahoma City Energy¬JB÷2ZXh8cQE¬WV÷oklahoma-city-energy-fc¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷SOBPA7SJ¬AD÷1526515200¬ADE÷1526515200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Duluth FC¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUL¬AE÷Duluth FC¬JA÷4v2OhIQR¬WU÷duluth-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAI¬AF÷Saint Louis FC¬JB÷6mljlxZr¬WV÷st-louis-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷Gz5vm4zD¬AD÷1526515200¬ADE÷1526515200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mississippi Brilla¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississippi Brilla¬JA÷j1TFd0R2¬WU÷mississippi-brilla¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷IND¬AF÷Indy Eleven¬JB÷44XJeKt9¬WV÷indy-eleven¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6FAT9RsQ¬AD÷1526515200¬ADE÷1526515200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Republic¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Republic¬JA÷0Amfmdlk¬WU÷sacramento-republic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SFC¬AF÷San Francisco City¬JB÷EDibnG3e¬WV÷san-francisco-city¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷ELNsnOkJ¬AD÷1526515200¬ADE÷1526515200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tulsa Roughnecks¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Roughnecks¬JA÷bRWNfvdF¬WU÷tulsa-roughnecks¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷FC¬AF÷Wichita¬JB÷xIVRgbBL¬WV÷fc-wichita¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷GET3zRj7¬AD÷1526513400¬ADE÷1526513400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Independ.¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Independ.¬JA÷EiKlpWyt¬WU÷charlotte-independence¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷OCE¬AF÷Ocean City¬JB÷hrJhqjin¬WV÷ocean-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~AA÷YBFZmpL6¬AD÷1526513400¬ADE÷1526513400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cincinnati¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷A5jTYdZe¬WU÷fc-cincinnati¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DET¬AF÷Detroit¬JB÷ldkXXGl2¬WV÷detroit-city¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷fLGVlQ50¬AD÷1526513400¬ADE÷1526513400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seacoast Utd Phantoms¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seacoast Utd Phantoms¬JA÷2umLzJ4q¬WU÷seacoast-united-phantoms¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ELM¬AF÷Elm Express City¬JB÷tWoPZxKk¬WV÷elm-express-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷SAWjd8DQ¬AD÷1526511600¬ADE÷1526511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charleston¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charleston¬JA÷lxNoMJkj¬WU÷charleston¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SOU¬AF÷South Georgia Tormenta¬JB÷2uRkLw5d¬WV÷south-georgia-tormenta¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷f5S7Zp6D¬AD÷1526511600¬ADE÷1526511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie Commodores¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIL¬AE÷Erie Commodores¬JA÷n5IdrA6h¬WU÷erie-commodores¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh¬JB÷08M0sULb¬WV÷pittsburgh¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷YmXnclbK¬AD÷1526511600¬ADE÷1526511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville City¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LON¬AF÷Long Island¬JB÷6DXtNazp¬WV÷long-island¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City¬JA÷UmADvS5H¬WU÷louisville-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬~AA÷4WNIiSLs¬AD÷1526511600¬ADE÷1526511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Motown¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOT¬AE÷Motown¬JA÷GrFXqNsc¬WU÷motown¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PEN¬AF÷Penn¬JB÷fZDyqsc3¬WV÷penn-football-club¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷MiUay7y1¬AD÷1526511600¬ADE÷1526511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷North Carolina¬JA÷zRlvQSjO¬WU÷north-carolina-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷LAN¬AF÷Lansdowne¬JB÷EHmrPn6U¬WV÷lansdowne-bhoys¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fcYrbUrE¬AD÷1526511600¬ADE÷1526511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Reading¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading¬JA÷rXB5tly5¬WU÷reading¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Kickers¬JB÷MNA9u8jB¬WV÷richmond-kickers¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~
1
1527449782
62
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: US Open Beker¬ZEE÷8dUVq2Un¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷dAK4vd0K¬ZD÷p¬ZE÷zRWiFKMR¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_8dUVq2Un¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/usa/us-open-beker/¬ZX÷00USA 003......0040000000179000US Open Beke013 Beker000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷hOlzaazR¬AD÷1528239600¬ADE÷1528239600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷42vL82vH¬WU÷dc-united¬WN÷CAR¬AF÷North Carolina¬JB÷bPwP7MgN¬WV÷north-carolina-fc¬AN÷n¬~AA÷EXkWauLK¬AD÷1528239600¬ADE÷1528239600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisville City¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷QBuH9rPA¬WV÷new-england-revolution¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City¬JA÷p0OJAO94¬WU÷louisville-city¬AN÷n¬~AA÷A3y2fJrr¬AD÷1528239600¬ADE÷1528239600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Union¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷CSsT6t9T¬WU÷philadelphia-union¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Kickers¬JB÷I9Ke20Hp¬WV÷richmond-kickers¬AN÷n¬~AA÷hnTIjyr7¬AD÷1528326000¬ADE÷1528326000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷xUH1LuOM¬WU÷columbus-crew¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷f5C6KawT¬WV÷chicago-fire¬AN÷n¬~AA÷6VUAhcDf¬AD÷1528327800¬ADE÷1528327800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIX¬AE÷Atlanta United¬JA÷O6BoPNOc¬WU÷atlanta-united¬WN÷CHA¬AF÷Charleston¬JB÷6V0jOsv4¬WV÷charleston¬AN÷n¬~AA÷pMTEiHS0¬AD÷1528327800¬ADE÷1528327800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷4GJgN1gA¬WV÷minnesota-united¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷bwJcML8G¬WU÷fc-cincinnati¬AN÷n¬~AA÷O6u6gwbl¬AD÷1528327800¬ADE÷1528327800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami United¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷pGCsQ39i¬WV÷orlando-city¬WM÷MIA¬AE÷Miami United¬JA÷d0Ja1KWj¬WU÷miami-united¬AN÷n¬~AA÷ddeR0L5E¬AD÷1528327800¬ADE÷1528327800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷CnQBCpuh¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷69PFB4fb¬WV÷new-york-city¬AN÷n¬~AA÷noA9DbkK¬AD÷1528331400¬ADE÷1528331400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷n3RQL9Z2¬WU÷houston-dynamo¬WN÷VAL¬AF÷NTX Rayados¬JB÷fTQUKTl9¬WV÷ntx-rayados¬AN÷n¬~AA÷WxSMkecD¬AD÷1528331400¬ADE÷1528331400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville SC¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville SC¬JA÷dEbYFJop¬WU÷nashville-sc¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷jybxFw1j¬WV÷colorado-rapids¬AN÷n¬~AA÷t89DCI4Q¬AD÷1528331400¬ADE÷1528331400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Antonio¬JA÷YJPYJm4F¬WU÷san-antonio-fc¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷GrFwJ7JL¬WV÷fc-dallas¬AN÷n¬~AA÷0hjp7dSm¬AD÷1528336800¬ADE÷1528336800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles FC¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷QH4DC5dk¬WU÷los-angeles-fc¬WN÷FRE¬AF÷Fresno¬JB÷rgaIBPBe¬WV÷fresno¬AN÷n¬~AA÷Ys65EvzE¬AD÷1528336800¬ADE÷1528336800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷4v2tEcGd¬WU÷real-salt-lake¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷8CSMMkKd¬WV÷sporting-kansas-city¬AN÷n¬~AA÷rHeu8xDs¬AD÷1528338600¬ADE÷1528338600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷UoJsIRYR¬WU÷los-angeles-galaxy¬WN÷GOL¬AF÷Golden State Force¬JB÷nR59Dosq¬WV÷golden-state-force¬AN÷n¬~AA÷vqkl6Gsf¬AD÷1528338600¬ADE÷1528338600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷MqbMAqR1¬WU÷portland-timbers¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷zmn4ZS32¬WV÷san-jose-earthquakes¬AN÷n¬~AA÷Y5lh5zc0¬AD÷1528340400¬ADE÷1528340400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Republic¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Republic¬JA÷nNk8YnJ8¬WU÷sacramento-republic¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷UouDX6YE¬WV÷seattle-sounders¬AN÷n¬~
1
1527449782
16
HULP: U bevindt zich op de US Open Beker 2018 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/USA. FlashScore.nl biedt US Open Beker 2018 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast US Open Beker 2018 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze US Open Beker 2018 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.