Schotse Beker tussenstanden, voetbaluitslagen, Schotse Beker stand

Voetbal Schotland

Scottish Cup
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷SCHOTLAND: Scottish Cup¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷Schotland¬ZC÷rBbOnh2a¬ZD÷p¬ZE÷bXFZTU1c¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/schotland/scottish-cup/¬ZX÷00Schotland 009otland0090000000001000Scottish Cup012sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Schotland¬~AA÷zaGnMrwA¬AD÷1571580000¬ADE÷1571580000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stirling University¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571586617¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stirling University¬JA÷KAMJ12qc¬WU÷stirling-university¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LIN¬AF÷Linlithgow Rose¬JB÷b1LN0Mb3¬WV÷linlithgow-rose¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬~AA÷d8HrNON3¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albion Rovers¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571501428¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albion Rovers¬JA÷h4UXwaij¬WU÷albion-rovers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FOR¬AF÷Fort William¬JB÷WfTywJ6d¬WV÷fort-william¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬~AA÷dfxA8P8A¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Annan¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500940¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANN¬AE÷Annan¬JA÷hMN3zQpb¬WU÷annan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BRE¬AF÷Brechin¬JB÷WCM7Zq04¬WV÷brechin¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬~AA÷2LKCsaJB¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clachnacuddin¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571499955¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Brora Rangers¬JB÷ruEKiHUO¬WV÷brora-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷3¬WM÷CLA¬AE÷Clachnacuddin¬JA÷4lFGhcFI¬WU÷clachnacuddin¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬~AA÷nwzh01Gj¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cowdenbeath¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500990¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COW¬AE÷Cowdenbeath¬JA÷Kdsom3U3¬WU÷cowdenbeath¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BRO¬AF÷Broxburn Athletic¬JB÷bmtknNqA¬WV÷broxburn-athletic¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬~AA÷2oIvO48c¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷East Kilbride¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500973¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Kilbride¬JA÷lxZ1qLTS¬WU÷east-kilbride¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷GRE¬AF÷Gretna 2008¬JB÷AuuTvuxp¬WV÷gretna-2008¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬~AA÷GfqM5NhT¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elgin¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500989¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELG¬AE÷Elgin¬JA÷Wz1jRL7p¬WU÷elgin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BER¬AF÷Berwick¬JB÷ARafQuNj¬WV÷berwick¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬~AA÷x4pI63wN¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Formartine Utd¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Formartine Utd¬JA÷M1FKWspN¬WU÷formartine-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GAL¬AF÷Gala Fairydean¬JB÷0hEOV1aT¬WV÷gala-fairydean-rovers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬~AA÷2Xx695g4¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lochee United¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500987¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOC¬AE÷Lochee United¬JA÷dfUfxnGo¬WU÷lochee-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BSC¬AF÷BSC Glasgow¬JB÷zoTby6Vi¬WV÷bsc-glasgow¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬~AA÷8nyl1s1p¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rothes¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571501469¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROT¬AE÷Rothes¬JA÷CWwwkPai¬WU÷rothes¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷INV¬AF÷Inverurie Loco Works¬JB÷QZsslqFc¬WV÷inverurie-loco-works¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬~AA÷l0yKOsdF¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartans¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500952¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartans¬JA÷buQoXQWK¬WU÷spartans¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷QUE¬AF÷Queen's Park¬JB÷xWOkWpnR¬WV÷queen-s-park¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬~AA÷SEpgC79o¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stirling¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571500478¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STR¬AF÷Strathspey Thistle¬JB÷rgLWXWOa¬WV÷strathspey-thistle¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷STI¬AE÷Stirling¬JA÷42MSYC9g¬WU÷stirling¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬~AA÷Otv2Aovb¬AD÷1571491800¬ADE÷1571491800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Auchinleck Talbot¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571498372¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUC¬AE÷Auchinleck Talbot¬JA÷YsEqVU8I¬WU÷auchinleck-talbot¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷COV¬AF÷Cove Rangers¬JB÷ritDD2wo¬WV÷cove-rangers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬~AA÷lrEzPpgi¬AD÷1571423400¬ADE÷1571423400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edinburgh City¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571430130¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh City¬JA÷GOzfosaG¬WU÷edinburgh-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷BAN¬AF÷Banks O' Dee¬JB÷fFZcp1EM¬WV÷banks-o-dee¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬~AA÷65qcBROi¬AD÷1571421900¬ADE÷1571421900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bonnyrigg Rose¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571428452¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BON¬AE÷Bonnyrigg Rose¬JA÷CSPzXjv6¬WU÷bonnyrigg-rose¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BUC¬AF÷Buckie Thistle¬JB÷jJOvWAgC¬WV÷buckie-thistle¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬~
35
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SCHOTLAND: Scottish Cup¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷Schotland¬ZC÷rBbOnh2a¬ZD÷p¬ZE÷bXFZTU1c¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/schotland/scottish-cup/¬ZX÷00Schotland 009otland0090000000001000Scottish Cup012sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Schotland¬~AA÷fueD7qOG¬AD÷1572096600¬ADE÷1572096600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penicuik¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penicuik¬JA÷QZLBY3FA¬WU÷penicuik¬WN÷STE¬AF÷Stenhousemuir¬JB÷vwQFXNUG¬WV÷stenhousemuir¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬AN÷n¬~AA÷CjfZvoMl¬AD÷1572098400¬ADE÷1572098400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brechin¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANN¬AF÷Annan¬JB÷d08Ne8jA¬WV÷annan¬WM÷BRE¬AE÷Brechin¬JA÷jN7RfS5G¬WU÷brechin¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 2-2.¬AN÷y¬~AA÷lEdv40a8¬AD÷1572098400¬ADE÷1572098400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Broxburn Athletic¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Broxburn Athletic¬JA÷QyWhYgJf¬WU÷broxburn-athletic¬WN÷COW¬AF÷Cowdenbeath¬JB÷IBWlZZ3l¬WV÷cowdenbeath¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷0QkT0Sr8¬AD÷1572098400¬ADE÷1572098400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort William¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALB¬AF÷Albion Rovers¬JB÷YaheA753¬WV÷albion-rovers¬WM÷FOR¬AE÷Fort William¬JA÷SMia9RK9¬WU÷fort-william¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷G0Oehed5¬AD÷1572098400¬ADE÷1572098400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gala Fairydean¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOR¬AF÷Formartine Utd¬JB÷ptNIFNbt¬WV÷formartine-utd¬WM÷GAL¬AE÷Gala Fairydean¬JA÷v3MMEsEn¬WU÷gala-fairydean-rovers¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 2-2.¬AN÷n¬~AA÷8ImrwPj1¬AD÷1572190200¬ADE÷1572190200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BSC Glasgow¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BSC¬AE÷BSC Glasgow¬JA÷UV15mpbj¬WU÷bsc-glasgow¬WN÷LOC¬AF÷Lochee United¬JB÷0dc1lQrp¬WV÷lochee-united¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷jLeS4T6r¬AD÷1574521200¬ADE÷1574521200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Auchinleck Talbot¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUC¬AE÷Auchinleck Talbot¬JA÷fHNw65Fr¬WU÷auchinleck-talbot¬WN÷ARB¬AF÷Arbroath¬JB÷lvNs5PUl¬WV÷arbroath¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬AN÷n¬~AA÷Ea4099bR¬AD÷1574521200¬ADE÷1574521200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bonnyrigg Rose¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BON¬AE÷Bonnyrigg Rose¬JA÷OYW7BRiL¬WU÷bonnyrigg-rose¬WN÷MON¬AF÷Montrose¬JB÷h8yCAo7R¬WV÷montrose¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬AN÷n¬~AA÷zkqe6LQk¬AD÷1574521200¬ADE÷1574521200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dumbarton¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUM¬AE÷Dumbarton¬JA÷zB3Yx7od¬WU÷dumbarton¬WN÷FOR¬AF÷Forfar¬JB÷lEiG1jOd¬WV÷forfar¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬AN÷n¬~AA÷OABmCBE8¬AD÷1574521200¬ADE÷1574521200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elgin¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELG¬AE÷Elgin¬JA÷IHw6i60k¬WU÷elgin¬WN÷ALL¬AF÷Alloa¬JB÷nirAjQFe¬WV÷alloa¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬AN÷n¬~AA÷dbpi71Bq¬AD÷1574521200¬ADE÷1574521200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Linlithgow Rose¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIN¬AE÷Linlithgow Rose¬JA÷Sp0QvTGq¬WU÷linlithgow-rose¬WN÷FAL¬AF÷Falkirk¬JB÷M7aUwmWk¬WV÷falkirk¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬AN÷n¬~AA÷tnn34ae2¬AD÷1574521200¬ADE÷1574521200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Morton¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Morton¬JA÷ELlSbl8F¬WU÷morton¬WN÷BRO¬AF÷Brora Rangers¬JB÷8rlWc8NL¬WV÷brora-rangers¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬AN÷n¬~AA÷UBra5utd¬AD÷1574521200¬ADE÷1574521200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Queen of South¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queen of South¬JA÷S4jK0Aw3¬WU÷queen-of-south¬WN÷QUE¬AF÷Queen's Park¬JB÷zVkOaUh9¬WV÷queen-s-park¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬AN÷n¬~AA÷pKCqDia2¬AD÷1574521200¬ADE÷1574521200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raith¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAI¬AE÷Raith¬JA÷MohzcSxS¬WU÷raith¬WN÷PET¬AF÷Peterhead¬JB÷vRv2hnoq¬WV÷peterhead¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬AN÷n¬~AA÷WzFeAkqL¬AD÷1574521200¬ADE÷1574521200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stirling¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stirling¬JA÷jLYaDmN8¬WU÷stirling¬WN÷CLY¬AF÷Clyde¬JB÷prY3C7xF¬WV÷clyde¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬AN÷n¬~AA÷hpGiBVTE¬AD÷1574521200¬ADE÷1574521200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stranraer¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Stranraer¬JA÷QssEkpV1¬WU÷stranraer¬WN÷DUN¬AF÷Dunfermline¬JB÷voVeET72¬WV÷dunfermline¬AM÷Tweede wedstrijd bij gelijkspel.¬AN÷n¬~
16
Instellingen
HULP: U bevindt zich op de Schotse Beker tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Schotland. FlashScore.nl biedt Schotse Beker uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Schotse Beker tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Schotse Beker tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!