Kroatische Beker tussenstanden, voetbaluitslagen, Kroatische Beker stand

Voetbal »Kroatië » Beker » 2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷KROATIË: Beker¬ZEE÷fDL2c8tU¬ZB÷59¬ZY÷Kroatië¬ZC÷SvvnmRiD¬ZD÷p¬ZE÷re21yhUC¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷59_fDL2c8tU¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/kroatie/beker/¬ZX÷00Kroatië 007roatië0020000000179000Beker 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kroatië¬~AA÷UuAp93jn¬AD÷1534604400¬ADE÷1534604400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Primorac Biograd¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZAG¬AF÷Zagora¬JB÷UiKMJ7op¬WV÷zagora¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷DIV¬AE÷Primorac Biograd¬JA÷SrYfOmwT¬WU÷hnk-primorac-biograd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬~
1
1534649470
1
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KROATIË: Beker¬ZEE÷fDL2c8tU¬ZB÷59¬ZY÷Kroatië¬ZC÷SvvnmRiD¬ZD÷p¬ZE÷re21yhUC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷59_fDL2c8tU¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/kroatie/beker/¬ZX÷00Kroatië 007roatië0020000000179000Beker 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kroatië¬~AA÷vHUzk05U¬AD÷1534861800¬ADE÷1534861800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rudar Labin¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUD¬AE÷Rudar Labin¬JA÷OjyvSVw4¬WU÷rudar-labin¬WN÷KRK¬AF÷NK Krk¬JB÷xfurRkgA¬WV÷nk-krk¬AN÷n¬~AA÷r3G05LkB¬AD÷1535472000¬ADE÷1535472000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dragovoljac¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRA¬AE÷Dragovoljac¬JA÷fDfRMeJL¬WU÷dragovoljac¬WN÷VAR¬AF÷Varazdin¬JB÷8GbVLFYR¬WV÷varazdin¬AN÷n¬~AA÷ILOAdQ6t¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bednja Beletinec¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BED¬AE÷Bednja Beletinec¬JA÷GMJTBJm6¬WU÷bednja-beletinec¬WN÷NK¬AF÷NK P.¬JB÷fDIXAw3C¬WV÷nk-pitomaca¬AN÷n¬~AA÷0QVWktjO¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bijelo Brdo¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BJD¬AE÷Bijelo Brdo¬JA÷2ymVTi9i¬WU÷bijelo-brdo¬WN÷VUK¬AF÷Vukovar 91¬JB÷tSoZSBOc¬WV÷vukovar-91¬AN÷n¬~AA÷0vB54u5H¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karlovac¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karlovac¬JA÷QeocHZtq¬WU÷karlovac¬WN÷MAR¬AF÷Marsonia¬JB÷4np1Ggdk¬WV÷marsonia¬AN÷n¬~AA÷WpvGgOja¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Koprivnica¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOP¬AE÷Koprivnica¬JA÷YcjfSvYn¬WU÷nk-koprivnica¬WN÷SLM¬AF÷Sloga Mravince¬JB÷ClkbRbmg¬WV÷sloga-mravince¬AN÷n¬~AA÷AkIh7sLb¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medjimurje¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MED¬AE÷Medjimurje¬JA÷QX2AQwKd¬WU÷medjimurje¬WN÷SAV¬AF÷Sava Strmec¬JB÷4O1EPcZ2¬WV÷sava-strmec¬AN÷n¬~AA÷4CHd61z5¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nedelisce¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NED¬AE÷Nedelisce¬JA÷Yc6IOHl9¬WU÷nk-nedelisce¬WN÷GRA¬AF÷Sloga NG¬JB÷Cl5MNy4F¬WV÷nk-sloga-nova-gradiska¬AN÷n¬~AA÷jkBtAqyt¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nehaj Senj¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRA¬AF÷Granicar¬JB÷A7wjPTNM¬WV÷granicar¬WM÷NEH¬AE÷Nehaj Senj¬JA÷WGvnQ98G¬WU÷nehaj-senj¬AN÷n¬~AA÷C4ak8N5h¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NK Jadran Luka Ploce¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAD¬AE÷NK Jadran Luka Ploce¬JA÷OEJQIR0j¬WU÷nk-jadran-luka-ploce¬WN÷BJE¬AF÷Bjelovar¬JB÷MaxUHoGd¬WV÷bjelovar¬AN÷n¬~AA÷AywKhr65¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NK Krizevci¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRI¬AE÷NK Krizevci¬JA÷UPq3QI2a¬WU÷nk-krizevci¬WN÷ROV¬AF÷NK Rovinj¬JB÷8Gr7PxI5¬WV÷nk-rovinj¬AN÷n¬~AA÷jZMIf4yg¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pleternica¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLE¬AE÷Pleternica¬JA÷4r0OX0AP¬WU÷slavija-pleternica¬WN÷SEG¬AF÷Segesta¬JB÷vyijTKIt¬WV÷segesta¬AN÷n¬~AA÷CrOEepMn¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suhopolje¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUH¬AE÷Suhopolje¬JA÷OnNyAcII¬WU÷suhopolje¬WN÷UDA¬AF÷Udarnik¬JB÷2wMu9HXO¬WV÷nk-udarnik-kurilovec¬AN÷n¬~AA÷I1tSjMzI¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Visnjevac¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VRA¬AF÷NK Vrapce¬JB÷zVbm58Wj¬WV÷nk-vrapce¬WM÷VIS¬AE÷Visnjevac¬JA÷dv0q6lHp¬WU÷visnjevac¬AN÷n¬~AA÷4bxOi2LB¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zagorec K.¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAG¬AE÷Zagorec K.¬JA÷2wrBOdXB¬WU÷zagorec-krapina¬WN÷LIB¬AF÷Libertas¬JB÷GtnFNGnI¬WV÷nk-libertas-novska¬AN÷n¬~
1
1534649470
15
HULP: U bevindt zich op de Kroatische Beker tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Kroatië. FlashScore.nl biedt Kroatische Beker uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Kroatische Beker tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Kroatische Beker tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.