Campeonato Nacional 2019 tussenstanden, voetbaluitslagen, Campeonato Nacional 2019 stand

Voetbal Kaapverdië Campeonato Nacional2019

Campeonato Nacional
Loading...
results
1
1553275023
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KAAPVERDIË: Campeonato Nacional¬ZEE÷l2k98c2B¬ZB÷48¬ZY÷Kaapverdië¬ZC÷jNYUDgwN¬ZD÷c¬ZE÷IsbSIDP6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷48_l2k98c2B¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/kaapverdie/campeonato-nacional/¬ZX÷00Kaapverdië 010verdië0000000000186000Campeonato N019cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kaapverdië¬~AA÷6PmLnfam¬AD÷1554580800¬ADE÷1554580800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Academica Porto Novo¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACA¬AE÷Academica Porto Novo¬JA÷fyVD9RMA¬WU÷academica-porto-novo¬WN÷ACA¬AF÷Academica¬JB÷8vZH8oxH¬WV÷academica-de-sao-vicente¬AN÷n¬~AA÷llwQoEEg¬AD÷1554580800¬ADE÷1554580800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Academica Praia¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACA¬AE÷Academica Praia¬JA÷j3OM75iN¬WU÷academica-praia¬WN÷ACA¬AF÷Academica do Fogo¬JB÷UgNQ6P6T¬WV÷academica-do-fogo¬AN÷n¬~AA÷06kyqCbC¬AD÷1554580800¬ADE÷1554580800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boa Vista¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOA¬AE÷Boa Vista¬JA÷lbjmOQy4¬WU÷boa-vista¬WN÷ACA¬AF÷ACA¬JB÷SlkiNpiA¬WV÷academico-do-sal¬AN÷n¬~AA÷SvxUpYTa¬AD÷1554580800¬ADE÷1554580800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maio¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAI¬AE÷Maio¬JA÷0xAh2qFp¬WU÷maio¬WN÷SPO¬AF÷Sporting da Brava¬JB÷vT8d13Uj¬WV÷sporting-da-brava¬AN÷n¬~AA÷rVvtrWDI¬AD÷1554580800¬ADE÷1554580800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santiago Sul¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Santiago Norte¬JB÷OGr0LOLM¬WV÷santiago-norte¬WM÷SAS¬AE÷Santiago Sul¬JA÷pQqdM46G¬WU÷santiago-sul¬AN÷n¬~AA÷MFjXqhq6¬AD÷1554580800¬ADE÷1554580800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santo Crucifixo¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santo Crucifixo¬JA÷tYnuQn7i¬WU÷santo-crucifixo¬WN÷SAO¬AF÷Sao Nicolau¬JB÷fyiqP6Mc¬WV÷sao-nicolau¬AN÷n¬~
1
1553275023
6
HULP: U bevindt zich op de Campeonato Nacional 2019 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Kaapverdië. FlashScore.nl biedt Campeonato Nacional 2019 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Campeonato Nacional 2019 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Campeonato Nacional 2019 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!