Voetbal »Ethiopië » Premier League » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ETHIOPIË: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Ethiopië¬ZC÷buh7paUC¬ZD÷s¬ZE÷z9qUmpZq¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/ethiopia/premier-league/¬ZX÷00Ethiopië 008hiopië0000000000179000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ethiopië¬~AA÷UVQvSCrG¬AD÷1531573200¬ADE÷1531573200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arba Menche¬ER÷Speelronde 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARB¬AE÷Arba Menche¬JA÷SGaVsfXs¬WU÷arba-menche¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬JB÷tK3ZtEnl¬WV÷fasil-ketema¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lCiAshr3¬AD÷1530964800¬ADE÷1530964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adama City¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADA¬AE÷Adama City¬JA÷SAdLjkGC¬WU÷adama-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GEO¬AF÷St. George¬JB÷61ePk9VI¬WV÷st-george¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2y7FvjSL¬AD÷1530964800¬ADE÷1530964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Awassa¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AWA¬AE÷Awassa¬JA÷zHJn7A0g¬WU÷awassa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WEL¬AF÷Welwalo Adigrat¬JB÷E7Ij6UFa¬WV÷welwalo-adigrat¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rZjEtCc9¬AD÷1530964800¬ADE÷1530964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷rJv8Eh8J¬WU÷dire-dawa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ARB¬AF÷Arba Menche¬JB÷M9wCDCNP¬WV÷arba-menche¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷MPkIuWCF¬AD÷1530964800¬ADE÷1530964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬JA÷vkQw9WVt¬WU÷fasil-ketema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬JB÷hhUs8jom¬WV÷ethiopia-bunna¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tS5JwAsS¬AD÷1530964800¬ADE÷1530964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelle Kenema¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle Kenema¬JA÷MXHf5lV5¬WU÷mekelle-kenema-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MEB¬AF÷Mebrat Hail¬JB÷0OGb48pC¬WV÷mebrat-hail¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CAdkYm5k¬AD÷1530964800¬ADE÷1530964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welayta Dicha¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha¬JA÷8SMEAq7o¬WU÷welayta-dicha¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Kenema¬JB÷nJLI93Mi¬WV÷jimma-kenema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fZofX7Ke¬AD÷1530799200¬ADE÷1530799200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dedebit¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DED¬AE÷Dedebit¬JA÷4fGN8Nyb¬WU÷dedebit¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WOK¬AF÷Woldya Kenema¬JB÷roFR7si4¬WV÷woldya-kenema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷b7hoZTkq¬AD÷1530795600¬ADE÷1530795600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬JA÷rm633SaI¬WU÷sidama-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬BA÷0¬AG÷1¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defence Force¬JB÷fPYWo0Up¬WV÷defence-force¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fyi2EgEG¬AD÷1530536400¬ADE÷1530536400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷Speelronde 28¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬JA÷AcOGW87q¬WU÷ethiopia-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬JB÷O0SKVSMk¬WV÷dire-dawa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Yqsx8iip¬AD÷1530455400¬ADE÷1530455400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. George¬ER÷Speelronde 28¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St. George¬JA÷Kn8JjUbF¬WU÷st-george¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬JB÷YkCNklEL¬WV÷welayta-dicha¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷S249CXrT¬AD÷1530446400¬ADE÷1530446400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arba Menche¬ER÷Speelronde 28¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AWA¬AF÷Awassa¬JB÷xOIEiAq9¬WV÷awassa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ARB¬AE÷Arba Menche¬JA÷bXJAhjU2¬WU÷arba-menche¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷0jZNVfqi¬AD÷1530446400¬ADE÷1530446400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Kenema¬ER÷Speelronde 28¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DED¬AF÷Dedebit¬JB÷Qmi2r66e¬WV÷dedebit¬AH÷0¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Kenema¬JA÷nchbqnik¬WU÷jimma-kenema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~AA÷lC55DDTM¬AD÷1530446400¬ADE÷1530446400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mebrat Hail¬ER÷Speelronde 28¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEB¬AE÷Mebrat Hail¬JA÷6PHPUnxd¬WU÷mebrat-hail¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬JB÷pGGTT6i2¬WV÷fasil-ketema¬AH÷1¬~AA÷vsYRUEbc¬AD÷1530446400¬ADE÷1530446400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷Speelronde 28¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬JA÷KAj6sQL1¬WU÷sidama-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MEK¬AF÷Mekelle Kenema¬JB÷WpfAtpy8¬WV÷mekelle-kenema-fc¬AH÷1¬~AA÷nmot7B6j¬AD÷1530446400¬ADE÷1530446400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welwalo Adigrat¬ER÷Speelronde 28¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welwalo Adigrat¬JA÷SCBRl8TR¬WU÷welwalo-adigrat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬JB÷ULcgpSyq¬WV÷adama-city¬AH÷0¬~AA÷dISWTYD3¬AD÷1530374400¬ADE÷1530374400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defence Force¬ER÷Speelronde 28¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defence Force¬JA÷zJKjkxu8¬WU÷defence-force¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷WOK¬AF÷Woldya Kenema¬JB÷E9JfldfE¬WV÷woldya-kenema¬AH÷0¬~AA÷n50sJHao¬AD÷1530100800¬ADE÷1530100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Awassa¬ER÷Speelronde 27¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AWA¬AE÷Awassa¬JA÷Q7yAzI8H¬WU÷awassa¬AG÷1¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬JB÷4bzEZyON¬WV÷ethiopia-bunna¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬~AA÷QeaoIyFi¬AD÷1530100800¬ADE÷1530100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welayta Dicha¬ER÷Speelronde 27¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha¬JA÷YXvIYewU¬WU÷welayta-dicha¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷WEL¬AF÷Welwalo Adigrat¬JB÷zsRqUFoo¬WV÷welwalo-adigrat¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~
1
1531820237
233
fixtures
1
1531820237
0
HULP: U bevindt zich op de Ethiopische Premier League tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Ethiopië. FlashScore.nl biedt Ethiopische Premier League uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Ethiopische Premier League tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Ethiopische Premier League tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.