Super League 2020 tussenstanden, voetbaluitslagen, Super League 2020 stand

Voetbal China

Super League
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷CHINA: Super League¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷China¬ZC÷KSmsFftG¬ZD÷p¬ZE÷GKbYOHU0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/china/super-league/¬ZX÷00China 005......0000000000001000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷China¬~AA÷YXQI6qFi¬AD÷1586518500¬ADE÷1586518500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷Speelronde 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷byLbhxMP¬WU÷tianjin-teda¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷GG7QmdUt¬WV÷jiangsu-suning¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷j9LN53Uc¬AD÷1586590200¬ADE÷1586590200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Henan Jianye¬ER÷Speelronde 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬JA÷f76UnGqm¬WU÷henan-jianye¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬JB÷OtBYozag¬WV÷wuhan-zall¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷UaKR4Nq4¬AD÷1586604900¬ADE÷1586604900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷Speelronde 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷2X9xofEa¬WU÷chongqing-lifan¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷df9tpET5¬WV÷shandong-luneng¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷OMJV3saA¬AD÷1586604900¬ADE÷1586604900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shijiazhuang¬ER÷Speelronde 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shijiazhuang¬JA÷fuSqqYrC¬WU÷shijiazhuang-ever-bright¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷l2RmrhbI¬WV÷hebei-china-fortune¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷xQNZ21EG¬AD÷1586676600¬ADE÷1586676600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dalian Pro¬ER÷Speelronde 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Pro¬JA÷ShQisCDO¬WU÷dalian-professional¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷G8JZ5ejP¬WV÷shanghai-sipg¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷KlDv2LTM¬AD÷1586676600¬ADE÷1586676600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tianjin Tianhai¬ER÷Speelronde 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Evergrande¬JB÷Cv550ZDn¬WV÷guangzhou¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Tianhai¬JA÷IH511Fbt¬WU÷tianjin-tianhai¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷buCr1uqT¬AD÷1586683800¬ADE÷1586683800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷Speelronde 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬JA÷Qs99agTh¬WU÷qingdao-huanghai¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷K48DbDra¬WV÷beijing-guoan¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷UNbAdaip¬AD÷1586691300¬ADE÷1586691300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷Speelronde 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷be7HcXc5¬WU÷guangzhou-r-f¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷6L6LdiDB¬WV÷shanghai-shenhua¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷8EcEeJ6j¬AD÷1587114000¬ADE÷1587114000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷Speelronde 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷x8Thvqcp¬WV÷shanghai-shenhua¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷pC5PeBSH¬WU÷tianjin-teda¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷AJycK2qi¬AD÷1587119700¬ADE÷1587119700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷Speelronde 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷jBXdw3Cj¬WU÷guangzhou¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬JB÷4ELv2nki¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷OMu1JMbc¬AD÷1587119700¬ADE÷1587119700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷Speelronde 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷r5Kr164c¬WU÷shandong-luneng¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷CvPn0QJ3¬WV÷beijing-guoan¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷Iqu5ItE3¬AD÷1587121200¬ADE÷1587121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷Speelronde 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷jVNjapZ9¬WU÷shanghai-sipg¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷phNfb4lG¬WV÷henan-jianye¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷dzv9H0T9¬AD÷1587195000¬ADE÷1587195000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷Speelronde 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬JA÷dSQbcO3M¬WU÷qingdao-huanghai¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Tianhai¬JB÷jkQ2drJS¬WV÷tianjin-tianhai¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~AA÷EBYDGKrG¬AD÷1587206100¬ADE÷1587206100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷Speelronde 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷hbCUi2Rq¬WU÷wuhan-zall¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬JB÷MXGYjMtj¬WV÷chongqing-lifan¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬AW÷1¬~
200
Notificatie-instellingen
Notificaties geblokkeerd door browser
Instellingen
Donkere modus
HULP: U bevindt zich op de Super League 2020 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/China. FlashScore.nl biedt Super League 2020 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Super League 2020 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Super League 2020 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!