NPL Victoria 2019 tussenstanden, voetbaluitslagen, NPL Victoria 2019 stand

Voetbal Australië NPL Victoria2019

results
1
1547728951
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AUSTRALIË: NPL Victoria¬ZEE÷lfZXonNq¬ZB÷24¬ZY÷Australië¬ZC÷APUBDdg1¬ZD÷c¬ZE÷OOfnF22F¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_lfZXonNq¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/australie/npl-victoria/¬ZX÷00Australië 009tralië0020000000186000NPL Victoria012ctoria000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australië¬~AA÷xA5Co4Tk¬AD÷1550133900¬ADE÷1550133900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heidelberg¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heidelberg¬JA÷E70xKUAa¬WU÷heidelberg¬WN÷PAS¬AF÷Pascoe Vale¬JB÷8UatJlQ5¬WV÷pascoe-vale¬AN÷n¬~AA÷6qAGpOrd¬AD÷1550222100¬ADE÷1550222100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bentleigh¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bentleigh¬JA÷nLbpI8uC¬WU÷bentleigh¬WN÷ZUI¬AF÷Zuid- Melbourne¬JB÷4dgkHSfI¬WV÷zuid-melbourne¬AN÷n¬~AA÷pz9Kqrb2¬AD÷1550223000¬ADE÷1550223000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dandenong City¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAN¬AE÷Dandenong City¬JA÷rmhgGnAO¬WU÷dandenong-city-sc¬WN÷AVO¬AF÷Avondale FC¬JB÷djtyuWnP¬WV÷avondale-fc¬AN÷n¬~AA÷l8Z0hz22¬AD÷1550223000¬ADE÷1550223000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakleigh¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakleigh¬JA÷Ign2zjet¬WU÷oakleigh¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Knights¬JB÷0Iy7Z9An¬WV÷melbourne-knights¬AN÷n¬~AA÷dYx9jEWE¬AD÷1550300400¬ADE÷1550300400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Altona Magic¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALT¬AE÷Altona Magic¬JA÷nZwJW7f5¬WU÷altona-magic¬WN÷GRE¬AF÷Green Gully¬JB÷UcTNVR9B¬WV÷green-gully¬AN÷n¬~AA÷2Bw5ifH8¬AD÷1550300400¬ADE÷1550300400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Melbourne Sharks¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIN¬AF÷Kingston City¬JB÷8ruFXmua¬WV÷kingston-city¬WM÷POR¬AE÷Port Melbourne Sharks¬JA÷v9zBYTPh¬WU÷port-melbourne-sharks¬AN÷n¬~AA÷zPyDkYoL¬AD÷1550304000¬ADE÷1550304000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dandenong¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAN¬AE÷Dandenong¬JA÷r1XRUoPH¬WU÷dandenong¬WN÷HUM¬AF÷Hume City¬JB÷xOWVT5vO¬WV÷hume-city¬AN÷n¬~AA÷2o89lh1R¬AD÷1550825100¬ADE÷1550825100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hume City¬ER÷Speelronde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OAK¬AF÷Oakleigh¬JB÷vPOYm9Pu¬WV÷oakleigh¬WM÷HUM¬AE÷Hume City¬JA÷GEVZSPgU¬WU÷hume-city¬AN÷n¬~AA÷4ffypC9r¬AD÷1550825100¬ADE÷1550825100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Knights¬ER÷Speelronde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Knights¬JA÷IFNxmTvn¬WU÷melbourne-knights¬WN÷ALT¬AF÷Altona Magic¬JB÷CxNtnmfh¬WV÷altona-magic¬AN÷n¬~AA÷bHguqWOl¬AD÷1550826900¬ADE÷1550826900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pascoe Vale¬ER÷Speelronde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAS¬AE÷Pascoe Vale¬JA÷QuRpo79b¬WU÷pascoe-vale¬WN÷BEN¬AF÷Bentleigh¬JB÷84GkpRO4¬WV÷bentleigh¬AN÷n¬~AA÷CKcqrjve¬AD÷1550827800¬ADE÷1550827800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zuid- Melbourne¬ER÷Speelronde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZUI¬AE÷Zuid- Melbourne¬JA÷neFgqovB¬WU÷zuid-melbourne¬WN÷DAN¬AF÷Dandenong City¬JB÷GUJcr5gH¬WV÷dandenong-city-sc¬AN÷n¬~AA÷fqmlsAg1¬AD÷1550894400¬ADE÷1550894400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Gully¬ER÷Speelronde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Gully¬JA÷hfsRQxOq¬WU÷green-gully¬WN÷HEI¬AF÷Heidelberg¬JB÷zJWVPdwj¬WV÷heidelberg¬AN÷n¬~AA÷YZohtU87¬AD÷1550895300¬ADE÷1550895300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avondale FC¬ER÷Speelronde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVO¬AE÷Avondale FC¬JA÷ngzzPGhd¬WU÷avondale-fc¬WN÷POR¬AF÷Port Melbourne Sharks¬JB÷0dOHm0Vd¬WV÷port-melbourne-sharks¬AN÷n¬~
1
1547728951
182
HULP: U bevindt zich op de NPL Victoria 2019 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Australië. FlashScore.nl biedt NPL Victoria 2019 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast NPL Victoria 2019 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze NPL Victoria 2019 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!