PCL 2020 tussenstanden, uitslagen, standen

advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
advertentie

Honkbal USA

PCL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷USA: PCL¬ZEE÷hOwsPH6I¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷2HYWzlEg¬ZD÷p¬ZE÷t0iqErml¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_hOwsPH6I¬ZJ÷2¬ZL÷/honkbal/usa/pcl/¬ZX÷08USA 003......0810000000001000PCL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷MVCuesj4¬AD÷1593903900¬ADE÷1593903900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Antonio Missions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Sounds¬JB÷KbZi0qpE¬WV÷nashville-sounds¬WM÷SAN¬AE÷San Antonio Missions¬JA÷6eoAy07D¬WU÷san-antonio-missions¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷4f2pf15A¬AD÷1593903900¬ADE÷1593903900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wichita State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita State¬JA÷WYxda3aK¬WU÷wichita-state¬WN÷OMA¬AF÷Omaha Storm Chasers¬JB÷Qex0bNEQ¬WV÷omaha-storm-chasers¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷GU5lgLKG¬AD÷1593907500¬ADE÷1593907500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Round Rock Express¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROU¬AE÷Round Rock Express¬JA÷S4ORgsNs¬WU÷round-rock-express¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Dodgers¬JB÷dvTVh1xl¬WV÷oklahoma-city-dodgers¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷Ai5hhuzN¬AD÷1593907680¬ADE÷1593907680¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Iowa Cubs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Cubs¬JA÷zVRZiLif¬WU÷iowa-cubs¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Redbirds¬JB÷UiRwiu70¬WV÷memphis-redbirds¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷lr4diakT¬AD÷1593909300¬ADE÷1593909300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Albuquerque Isotopes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albuquerque Isotopes¬JA÷reVsjaM6¬WU÷albuquerque-isotopes¬WN÷ELP¬AF÷El Paso Chihuahuas¬JB÷xIUokJyD¬WV÷el-paso-chihuahuas¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷UynPnJcp¬AD÷1593909300¬ADE÷1593909300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Salt Lake Bees¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake Bees¬JA÷G8TklwiJ¬WU÷salt-lake-bees¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aviators¬JB÷rFHXCMTJ¬WV÷las-vegas-aviators¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷8SpTowDj¬AD÷1593912900¬ADE÷1593912900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Reno Aces¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno Aces¬JA÷M5GyCtqQ¬WU÷reno-aces¬WN÷TAC¬AF÷Tacoma Rainiers¬JB÷vo3370is¬WV÷tacoma-rainiers¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷MVYAAMki¬AD÷1593913800¬ADE÷1593913800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Fresno Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno Grizzlies¬JA÷hl776K6m¬WU÷fresno-grizzlies¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento River Cats¬JB÷nB6B5vMg¬WV÷sacramento-river-cats¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷zZxF9t5c¬AD÷1593972300¬ADE÷1593972300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wichita State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita State¬JA÷Q15F4by0¬WU÷wichita-state¬WN÷OMA¬AF÷Omaha Storm Chasers¬JB÷fyAJ3Ij6¬WV÷omaha-storm-chasers¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷IcSJ80K3¬AD÷1593972480¬ADE÷1593972480¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Iowa Cubs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Cubs¬JA÷YR8N2x6C¬WU÷iowa-cubs¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Redbirds¬JB÷Sl8R1dLI¬WV÷memphis-redbirds¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷dlRN7KZ9¬AD÷1593979500¬ADE÷1593979500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Reno Aces¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno Aces¬JA÷QZQU0GzP¬WU÷reno-aces¬WN÷TAC¬AF÷Tacoma Rainiers¬JB÷vwFCPaDP¬WV÷tacoma-rainiers¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷jPuR6vkG¬AD÷1594076700¬ADE÷1594076700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Round Rock Express¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROU¬AE÷Round Rock Express¬JA÷tn1vLJLt¬WU÷round-rock-express¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Dodgers¬JB÷AL5rKwym¬WV÷oklahoma-city-dodgers¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷UFvV5b4M¬AD÷1594076700¬ADE÷1594076700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Antonio Missions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Antonio Missions¬JA÷lC4nJcjg¬WU÷san-antonio-missions¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Sounds¬JB÷rZ3jIH5a¬WV÷nashville-sounds¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷CvUZ4IJS¬AD÷1594080300¬ADE÷1594080300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Albuquerque Isotopes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELP¬AF÷El Paso Chihuahuas¬JB÷ja7bGezC¬WV÷el-paso-chihuahuas¬WM÷ALB¬AE÷Albuquerque Isotopes¬JA÷dx8fHyL5¬WU÷albuquerque-isotopes¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷l0L10xSq¬AD÷1594080300¬ADE÷1594080300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Fresno Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno Grizzlies¬JA÷Uk62FFkI¬WU÷fresno-grizzlies¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento River Cats¬JB÷zkUVcmKp¬WV÷sacramento-river-cats¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷Wr10Lw49¬AD÷1594080300¬ADE÷1594080300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Round Rock Express¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROU¬AE÷Round Rock Express¬JA÷h8a5eFFq¬WU÷round-rock-express¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Dodgers¬JB÷nVb9fZUk¬WV÷oklahoma-city-dodgers¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷xM1dMJl3¬AD÷1594080300¬ADE÷1594080300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Antonio Missions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Antonio Missions¬JA÷Oh9Z0yhM¬WU÷san-antonio-missions¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Sounds¬JB÷IF8w0e7S¬WV÷nashville-sounds¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷MDJ9bGdd¬AD÷1594080300¬ADE÷1594080300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wichita State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita State¬JA÷rF7J4Jhc¬WU÷wichita-state¬WN÷OMA¬AF÷Omaha Storm Chasers¬JB÷xx7N3w83¬WV÷omaha-storm-chasers¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷bV2hNaZd¬AD÷1594080480¬ADE÷1594080480¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Iowa Cubs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Cubs¬JA÷GS5R2cN9¬WU÷iowa-cubs¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Redbirds¬JB÷p2AV1HxG¬WV÷memphis-redbirds¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷rJ44KcJF¬AD÷1594082100¬ADE÷1594082100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Albuquerque Isotopes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELP¬AF÷El Paso Chihuahuas¬JB÷EyieIxNd¬WV÷el-paso-chihuahuas¬WM÷ALB¬AE÷Albuquerque Isotopes¬JA÷QLcDggpd¬WU÷albuquerque-isotopes¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷OGIY2Vmr¬AD÷1594082100¬ADE÷1594082100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Fresno Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno Grizzlies¬JA÷hSkaHdx3¬WU÷fresno-grizzlies¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento River Cats¬JB÷nkk3GGi9¬WV÷sacramento-river-cats¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷rNK5adsj¬AD÷1594082100¬ADE÷1594082100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Salt Lake Bees¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake Bees¬JA÷EuTZd7Zj¬WU÷salt-lake-bees¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aviators¬JB÷UB3F5awi¬WV÷las-vegas-aviators¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷WtMt19If¬AD÷1594082100¬ADE÷1594082100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Salt Lake Bees¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake Bees¬JA÷Y5iFDEyS¬WU÷salt-lake-bees¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aviators¬JB÷jagt9Yqq¬WV÷las-vegas-aviators¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷hdAkamm7¬AD÷1594085700¬ADE÷1594085700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Reno Aces¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno Aces¬JA÷xGeh6WT1¬WU÷reno-aces¬WN÷TAC¬AF÷Tacoma Rainiers¬JB÷jJqzVF62¬WV÷tacoma-rainiers¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷27Hx2k3l¬AD÷1594089300¬ADE÷1594089300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Fresno Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno Grizzlies¬JA÷0hg7Fz7F¬WU÷fresno-grizzlies¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento River Cats¬JB÷fFhBEfML¬WV÷sacramento-river-cats¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷6aEgb72D¬AD÷1594141680¬ADE÷1594141680¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Iowa Cubs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Cubs¬JA÷U9rvUZL8¬WU÷iowa-cubs¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Redbirds¬JB÷bqmrTgyF¬WV÷memphis-redbirds¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷K22yNjuE¬AD÷1594145100¬ADE÷1594145100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Salt Lake Bees¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake Bees¬JA÷xznnSDjL¬WU÷salt-lake-bees¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aviators¬JB÷WdojRX5R¬WV÷las-vegas-aviators¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~
472
advertentie
advertentie
Notificatie-instellingen
De notificatie-instellingen worden geblokkeerd door de browser
Instellingen
Donkere modus
HULP: U bevindt zich op de PCL 2020 uitslagen pagina in de sectie Honkbal/USA. FlashScore.nl biedt PCL 2020 tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken. Naast PCL 2020 uitslagen vindt u ook 5000+ andere competitities uit 30+ andere sporten op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze PCL 2020 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!