IL 2020 tussenstanden, uitslagen, standen

advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
advertentie

Honkbal USA

IL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷USA: IL¬ZEE÷WExoOyMO¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷U3zPxAqs¬ZD÷p¬ZE÷OvPWEOXs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_WExoOyMO¬ZJ÷2¬ZL÷/honkbal/usa/il/¬ZX÷08USA 003......0810000000001000IL 002......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷ncQK2V4N¬AD÷1590617100¬ADE÷1590617100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Buffalo Bisons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bisons¬JA÷WbIOheus¬WU÷buffalo-bisons¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬JB÷rZLSiFfm¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷KpeZLh5o¬AD÷1590618900¬ADE÷1590618900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Columbus Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Clippers¬JA÷IZMnmi9I¬WU÷columbus-clippers¬WN÷LOU¬AF÷Louisville Bats¬JB÷WxRjnBOO¬WV÷louisville-bats¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷rTBjc9Sp¬AD÷1590618900¬ADE÷1590618900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Norfolk Tides¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Tides¬JA÷pMOvkDv6¬WU÷norfolk-tides¬WN÷GWI¬AF÷Gwinnett Stripers¬JB÷OCNrlXgC¬WV÷gwinnett-stripers¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷tKPO1kKT¬AD÷1590618900¬ADE÷1590618900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Syracuse Mets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Mets¬JA÷xdLWjZ9g¬WU÷syracuse-mets¬WN÷LEH¬AF÷Lehigh Valley IronPigs¬JB÷GnKzjgPa¬WV÷lehigh-valley-ironpigs¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷byfwLCKi¬AD÷1590620640¬ADE÷1590620640¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Charlotte Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Knights¬JA÷ptFYAf1P¬WU÷charlotte-knights¬WN÷DUR¬AF÷Durham Bulls¬JB÷nk106E9t¬WV÷durham-bulls¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷4YdoJjk4¬AD÷1590620700¬ADE÷1590620700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indianapolis Indians¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Indians¬JA÷SSbC3Cga¬WU÷indianapolis-indians¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Mud Hens¬JB÷tW2G2W85¬WV÷toledo-mud-hens¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷hbgsKWZc¬AD÷1590620700¬ADE÷1590620700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Rochester Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Red Wings¬JA÷fF045YOn¬WU÷rochester-red-wings¬WN÷PAW¬AF÷Pawtucket Red Sox¬JB÷Y5a84hvg¬WV÷pawtucket-red-sox¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷ncnjIA4A¬AD÷1590676500¬ADE÷1590676500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Buffalo Bisons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bisons¬JA÷zg2K1jOB¬WU÷buffalo-bisons¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬JB÷Eq1O0AwI¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷QmofHUJG¬AD÷1590678300¬ADE÷1590678300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Rochester Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Red Wings¬JA÷rJ5SaUhO¬WU÷rochester-red-wings¬WN÷PAW¬AF÷Pawtucket Red Sox¬JB÷M94Wbl8U¬WV÷pawtucket-red-sox¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷fNkbGlZM¬AD÷1590681900¬ADE÷1590681900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Norfolk Tides¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Tides¬JA÷bVuxKXwt¬WU÷norfolk-tides¬WN÷GWI¬AF÷Gwinnett Stripers¬JB÷dGbuJign¬WV÷gwinnett-stripers¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷veRUASdp¬AD÷1590705300¬ADE÷1590705300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Columbus Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Clippers¬JA÷b31iGkw5¬WU÷columbus-clippers¬WN÷LOU¬AF÷Louisville Bats¬JB÷xf0eF9hB¬WV÷louisville-bats¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷YDl2F8lT¬AD÷1590705300¬ADE÷1590705300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Syracuse Mets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEH¬AF÷Lehigh Valley IronPigs¬JB÷UTdmHVNb¬WV÷lehigh-valley-ironpigs¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Mets¬JA÷jwbqIB8h¬WU÷syracuse-mets¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷hbVY9nCj¬AD÷1590707040¬ADE÷1590707040¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Charlotte Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Knights¬JA÷WGaaET7H¬WU÷charlotte-knights¬WN÷DUR¬AF÷Durham Bulls¬JB÷pK33DmNN¬WV÷durham-bulls¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷61JGYVli¬AD÷1590707100¬ADE÷1590707100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indianapolis Indians¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Mud Hens¬JB÷tjkZ7Rpo¬WV÷toledo-mud-hens¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Indians¬JA÷vs37C7xU¬WU÷indianapolis-indians¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷phIKXk4c¬AD÷1590789900¬ADE÷1590789900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Pawtucket Red Sox¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAW¬AE÷Pawtucket Red Sox¬JA÷8dwHWANo¬WU÷pawtucket-red-sox¬WN÷LEH¬AF÷Lehigh Valley IronPigs¬JB÷nmxLVUxh¬WV÷lehigh-valley-ironpigs¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷Q3ZHW9J3¬AD÷1590791700¬ADE÷1590791700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Scranton/WB¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCR¬AE÷Scranton/WB¬JA÷tAyPUlhb¬WU÷scranton-wilkes-barre-railriders¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Mets¬JB÷fDuTT874¬WV÷syracuse-mets¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷CKyUT73M¬AD÷1590793500¬ADE÷1590793500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Durham Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUR¬AE÷Durham Bulls¬JA÷hWTALpFp¬WU÷durham-bulls¬WN÷GWI¬AF÷Gwinnett Stripers¬JB÷46XEK4Uj¬WV÷gwinnett-stripers¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷4fYLVTY9¬AD÷1590793500¬ADE÷1590793500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Norfolk Tides¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Tides¬JA÷lzuXSSMA¬WU÷norfolk-tides¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Knights¬JB÷SQwySnxH¬WV÷charlotte-knights¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷bHXPUmlG¬AD÷1590793500¬ADE÷1590793500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Rochester Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Red Wings¬JA÷d0ruR6iN¬WU÷rochester-red-wings¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bisons¬JB÷zisqQQ6T¬WV÷buffalo-bisons¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷dhD0OoRq¬AD÷1590794100¬ADE÷1590794100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Columbus Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Clippers¬JA÷QZO4sSy4¬WU÷columbus-clippers¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Mud Hens¬JB÷4QN8tniA¬WV÷toledo-mud-hens¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷fqRYSRIS¬AD÷1590794100¬ADE÷1590794100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indianapolis Indians¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Indians¬JA÷I9Ldql7i¬WU÷indianapolis-indians¬WN÷LOU¬AF÷Louisville Bats¬JB÷d0K0r8Mc¬WV÷louisville-bats¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~AA÷QRH4N5tj¬AD÷1590869100¬ADE÷1590869100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Scranton/WB¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCR¬AE÷Scranton/WB¬JA÷bmNCu66G¬WU÷scranton-wilkes-barre-railriders¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Mets¬JB÷APktOwyq¬WV÷syracuse-mets¬AM÷Afgelast wegens veiligheidsoverwegingen.¬~~
666
advertentie
advertentie
Notificatie-instellingen
Notificaties geblokkeerd door browser
Instellingen
Donkere modus
HULP: U bevindt zich op de IL 2020 uitslagen pagina in de sectie Honkbal/USA. FlashScore.nl biedt IL 2020 tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken. Naast IL 2020 uitslagen vindt u ook 5000+ andere competitities uit 30+ andere sporten op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze IL 2020 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!