CEV Cup 2019/2020 tussenstanden, uitslagen, standen

Volleybal Europa

CEV Cup
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷12¬~ZA÷EUROPA: CEV Cup¬ZEE÷CS0fFFd8¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷Sd9PBagm¬ZD÷p¬ZE÷CdJ1siya¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_CS0fFFd8¬ZJ÷2¬ZL÷/volleybal/europa/cev-cup/¬ZX÷05Europa 006Europa0130000000001000CEV Cup 007EV Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷QquY64u1¬AD÷1575993600¬ADE÷1575993600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alpenvolleys Haching¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAL¬AF÷VaLePa¬JB÷Us8CXHFc¬WV÷valepa¬WM÷ALP¬AE÷Alpenvolleys Haching¬JA÷Gv48Yc0i¬WU÷alpenvolleys-haching¬AN÷n¬~AA÷MBYt5rAD¬AD÷1575993600¬ADE÷1575993600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kakanj¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAK¬AE÷Kakanj¬JA÷WUAOUFaG¬WU÷kakanj¬WN÷BUD¬AF÷Budvanska Rivijera¬JB÷AL9STZEM¬WV÷budvanska-rivijera¬AN÷n¬~AA÷KQQHe6ZN¬AD÷1575997200¬ADE÷1575997200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrava¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POS¬AF÷SK Posojilnica¬JB÷2mYuYOZ9¬WV÷sk-posojilnica¬WM÷OST¬AE÷Ostrava¬JA÷OdZyZ4K3¬WU÷ostrava¬AN÷n¬~AA÷KM8F2SHh¬AD÷1576004400¬ADE÷1576004400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ajaccio¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AJA¬AE÷Ajaccio¬JA÷t40BQ7rS¬WU÷ajaccio¬WN÷AMR¬AF÷Amriswil¬JB÷YehwMRjq¬WV÷amriswil¬AN÷n¬~AA÷zDJtllKd¬AD÷1576065600¬ADE÷1576065600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Novosibirsk¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Novosibirsk¬JA÷dlGHtKYP¬WU÷novosibirsk¬WN÷CHA¬AF÷Chaumont¬JB÷ET2qxvss¬WV÷chaumont¬AN÷n¬~AA÷SnCN06n5¬AD÷1576076400¬ADE÷1576076400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Bucuresti¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DBU¬AE÷Dinamo Bucuresti¬JA÷KCfkJPz2¬WU÷dinamo-bucuresti¬WN÷ARK¬AF÷Arkasspor¬JB÷YFrXs9D2¬WV÷arkasspor¬AN÷n¬~AA÷rwNlnSl9¬AD÷1576080000¬ADE÷1576080000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Galatasaray¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galatasaray¬JA÷0p5eZyRa¬WU÷galatasaray¬WN÷LIB¬AF÷Liberec¬JB÷f74aYet6¬WV÷liberec¬AN÷n¬~AA÷4hBcp6JL¬AD÷1576083600¬ADE÷1576083600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barkom¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barkom¬JA÷tO6BVgQO¬WU÷barkom¬WN÷PAO¬AF÷PAOK¬JB÷8Ufgfw3P¬WV÷paok¬AN÷n¬~AA÷Iykdtx1j¬AD÷1576083600¬ADE÷1576083600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Neftohimic Burgas¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEF¬AE÷Neftohimic Burgas¬JA÷xz6OKxC6¬WU÷neftohimic-burgas¬WN÷ZEN¬AF÷Zenit St. Petersburg¬JB÷69ASJdRC¬WV÷zenit-st-petersburg¬AN÷n¬~AA÷lt1RF9Ku¬AD÷1576083600¬ADE÷1576083600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Savo¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAV¬AE÷Savo¬JA÷4zyhVMJS¬WU÷savo¬WN÷ARC¬AF÷Arcada Galati¬JB÷tdSJQtSq¬WV÷arcada-galati¬AN÷n¬~AA÷YiJTIDfD¬AD÷1576089000¬ADE÷1576089000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lausanne¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAU¬AE÷Lausanne¬JA÷Gjpjyxlp¬WU÷lausanne¬WN÷MLB¬AF÷Mladost Brcko¬JB÷fsqfzd3j¬WV÷mladost-brcko¬AN÷n¬~AA÷E5aGs8Tf¬AD÷1576090800¬ADE÷1576090800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Draisma¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRA¬AE÷Draisma¬JA÷EasMroV0¬WU÷draisma¬WN÷LOP¬AF÷London Polonia¬JB÷8MtQs5p7¬WV÷london-polonia¬AN÷n¬~AA÷nkSObpHH¬AD÷1576090800¬ADE÷1576090800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orion¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORI¬AE÷Orion¬JA÷dd48OKCs¬WU÷orion¬WN÷LIN¬AF÷Lindemans Aalst¬JB÷jJ3CNvSm¬WV÷lindemans-aalst¬AN÷n¬~AA÷Y71Tvpsq¬AD÷1576166400¬ADE÷1576166400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olympiakos¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLY¬AE÷Olympiakos¬JA÷I3pTmytg¬WU÷olympiakos¬WN÷MOD¬AF÷Modena¬JB÷CQqXneea¬WV÷modena¬AN÷n¬~AA÷SWaVETZo¬AD÷1576598400¬ADE÷1576598400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arcada Galati¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAV¬AF÷Savo¬JB÷zJRNP0sj¬WV÷savo¬WM÷ARC¬AE÷Arcada Galati¬JA÷E9QROKdd¬WU÷arcada-galati¬AN÷n¬~AA÷zFMOTRnE¬AD÷1576598400¬ADE÷1576598400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Budvanska Rivijera¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAK¬AF÷Kakanj¬JB÷4r9WSgUS¬WV÷kakanj¬WM÷BUD¬AE÷Budvanska Rivijera¬JA÷vy0bODxp¬WU÷budvanska-rivijera¬AN÷n¬~AA÷hdbKtSr1¬AD÷1576598400¬ADE÷1576598400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Polonia¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DRA¬AF÷Draisma¬JB÷KdpUtPaD¬WV÷draisma¬WM÷LOP¬AE÷London Polonia¬JA÷YaYB58xE¬WU÷london-polonia¬AN÷n¬~AA÷rLZx6Of7¬AD÷1576598400¬ADE÷1576598400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷VaLePa¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALP¬AF÷Alpenvolleys Haching¬JB÷O47GWyV3¬WV÷alpenvolleys-haching¬WM÷VAL¬AE÷VaLePa¬JA÷2e6KVepA¬WU÷valepa¬AN÷n¬~
28
Notificatie-instellingen
Notificaties geblokkeerd door browser
Instellingen
Donkere modus
HULP: U bevindt zich op de CEV Cup 2019/2020 uitslagen pagina in de sectie Volleybal/Europa. FlashScore.nl biedt CEV Cup 2019/2020 uitslagen en resultaten. Naast CEV Cup 2019/2020 standen vindt u ook 200+ andere volleybalcompetitities uit een grote hoeveelheid landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze CEV Cup 2019/2020 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!