Spring Koshien 2021 tussenstanden, uitslagen, standen

Advertentie
Advertentie
Advertentie
Advertentie
Advertentie
bookmaker
Wed en kijk live topvoetbal op Unibet TV!
PLAY SAFE. Speel met mate. Algemene voorwaarden. 18+
Spring Koshien
2021
Loading...
results
SA÷6¬~ZA÷JAPAN: Spring Koshien¬ZEE÷xCvH47hS¬ZB÷100¬ZY÷Japan¬ZC÷ptVrfLcK¬ZD÷p¬ZE÷bo5OMTVq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_xCvH47hS¬ZJ÷2¬ZL÷/honkbal/japan/spring-koshien/¬ZX÷08Japan 005......0020000000001000Spring Koshi014oshien000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japan¬~AA÷IJaq2qgp¬AD÷1617247800¬ADE÷1617247800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sagami¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DER¬AF÷Meiho¬JB÷nDeyrhTl¬WV÷meiho¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷tUksmlT0-GCPa0SCC.png¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sagami¬JA÷hjdXrYDr¬WU÷tokai-sagami¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬OA÷team¬~AA÷QR7H6PpT¬AD÷1617165000¬ADE÷1617165000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SuchukyoDai Chukyo¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷SuchukyoDai Chukyo¬JA÷tET300qG¬WU÷suchukyodai-chukyo¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷2¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬OA÷team¬WN÷DER¬AF÷Meiho¬JB÷niUa1tU9¬WV÷meiho¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷5¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷tUksmlT0-GCPa0SCC.png¬~AA÷ny9D75VM¬AD÷1617156000¬ADE÷1617156000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tenri¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOK¬AF÷Tokai Sagami¬JB÷80Ve2ME3¬WV÷tokai-sagami¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬OB÷team¬WM÷TEN¬AE÷Tenri¬JA÷0zWi32ac¬WU÷tenri¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷nyQlC0Rq-UVH4hp9q.png¬~AA÷COZQdZbE¬AD÷1617004800¬ADE÷1617004800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sugao¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SCH¬AF÷SuchukyoDai Chukyo¬JB÷fRYrHflh¬WV÷suchukyodai-chukyo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷team¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sugao¬JA÷QiUvIzZo¬WU÷tokai-sugao¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷team¬~AA÷fmPVegEK¬AD÷1616993400¬ADE÷1616993400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Gakuen¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DER¬AF÷Meiho¬JB÷SvXjFYI4¬WV÷meiho¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬OB÷tUksmlT0-GCPa0SCC.png¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Gakuen¬JA÷YHXnGE3b¬WU÷chiben-gakuen¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷2¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷0¬OA÷team¬~AA÷8jTZfDTQ¬AD÷1616985000¬ADE÷1616985000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fukuoka Daigaku Ohori¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOK¬AF÷Tokai Sagami¬JB÷KnkbDCmH¬WV÷tokai-sagami¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷2¬BD÷4¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬OB÷team¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka Daigaku Ohori¬JA÷QPkfEhYA¬WU÷fukuoka-daigaku-ohori¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷team¬~AA÷YXzNcFq8¬AD÷1616974200¬ADE÷1616974200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tenri¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEN¬AF÷Sendai Ikuei¬JB÷n1VzJGJu¬WV÷sendai-ikuei¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬OB÷UqmS0cSq-2LkKxt07.png¬WM÷TEN¬AE÷Tenri¬JA÷zPITAJRI¬WU÷tenri¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷10¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷4¬BI÷2¬BK÷2¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬OA÷nyQlC0Rq-UVH4hp9q.png¬~AA÷YqLC0mP8¬AD÷1616822100¬ADE÷1616822100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joso Gakuin¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SCH¬AF÷SuchukyoDai Chukyo¬JB÷4Wp5J44h¬WV÷suchukyodai-chukyo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷15¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬BH÷5¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷4¬OB÷team¬WM÷SAL¬AE÷Joso Gakuin¬JA÷zct1Kpkn¬WU÷joso-gakuin¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷4¬BQ÷0¬OA÷team¬~AA÷0Y5cwHNC¬AD÷1616813100¬ADE÷1616813100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sugao¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sugao¬JA÷Q1udTuYG¬WU÷tokai-sugao¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷3¬OA÷team¬WN÷KYO¬AF÷Kyoto Kokusai¬JB÷Ic3PBD2q¬WV÷kyoto-kokusai¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷4¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷team¬~AA÷G8AHa7vF¬AD÷1616803200¬ADE÷1616803200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Gakuen¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIR¬AF÷Hiroshima Shinjo¬JB÷xpqDHrZ4¬WV÷hiroshima-shinjo¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬OB÷team¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Gakuen¬JA÷rNq9IOJb¬WU÷chiben-gakuen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬OA÷team¬~AA÷M7xksaOm¬AD÷1616737500¬ADE÷1616737500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ichi Wakayama¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DER¬AF÷Meiho¬JB÷j7kTD0YT¬WV÷meiho¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷tUksmlT0-GCPa0SCC.png¬WM÷ENK¬AE÷Ichi Wakayama¬JA÷MXpPEtJN¬WU÷ichi-wakayama¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷SddFkSne-CURUlB4M.png¬~AA÷6B6gvc86¬AD÷1616725800¬ADE÷1616725800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gushikawa¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FUK¬AF÷Fukuoka Daigaku Ohori¬JB÷nBthULIA¬WV÷fukuoka-daigaku-ohori¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷4¬OB÷team¬WM÷GUS¬AE÷Gushikawa¬JA÷hzSlV134¬WU÷gushikawa¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷0¬OA÷team¬AM÷2 extra innings gespeeld.¬~AA÷Spworu9s¬AD÷1616716800¬ADE÷1616716800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tottori Johoku¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOK¬AF÷Tokai Sagami¬JB÷rsnLFM3H¬WV÷tokai-sagami¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷team¬WM÷TOT¬AE÷Tottori Johoku¬JA÷lKnHG2lB¬WU÷tottori-johoku¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷KpOxlr96-hpVH8YhB.png¬~AA÷0bygtJwf¬AD÷1616650200¬ADE÷1616650200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Takasaki¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tenri¬JB÷6JPxY3Jo¬WV÷tenri¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷nyQlC0Rq-UVH4hp9q.png¬WM÷PAV¬AE÷Takasaki¬JA÷hGye9Kto¬WU÷takasaki¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷bqmhfbVH-xQY9xUWk.png¬~AA÷SK7kuwg0¬AD÷1616639400¬ADE÷1616639400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sendai Ikuei¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KBE¬AF÷Kobe Kokusai Daigaku¬JB÷EqTpWslb¬WV÷kobe-kokusai-daigaku¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷3¬BP÷1¬BR÷0¬OB÷K8vjJ1AN-WQM9Pf67.png¬WM÷SEN¬AE÷Sendai Ikuei¬JA÷KMTtXNYi¬WU÷sendai-ikuei¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷13¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷3¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷4¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷X¬OA÷UqmS0cSq-2LkKxt07.png¬~AA÷2PWfBXol¬AD÷1616630400¬ADE÷1616630400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SuchukyoDai Chukyo¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷SuchukyoDai Chukyo¬JA÷2inYQBwp¬WU÷suchukyodai-chukyo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷X¬OA÷team¬WN÷SEN¬AF÷Senshu Daigaku Matsudo¬JB÷dS0yQVhj¬WV÷senshu-daigaku-matsudo¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷team¬~
31
fixtures
0
Advertentie
Advertentie
Notificatie-instellingen
De notificatie-instellingen worden geblokkeerd door de browser
Instellingen
Donkere modus
HULP: U bevindt zich op de Spring Koshien 2021 uitslagen pagina in de sectie Honkbal/Japan. FlashScore.nl biedt Spring Koshien 2021 tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken. Naast Spring Koshien 2021 uitslagen vindt u ook 5000+ andere competitities uit 30+ andere sporten op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze Spring Koshien 2021 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!
mockup