League Cup 2020 tussenstanden, uitslagen, standen

advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
bookmaker
Wed en kijk live topvoetbal op Unibet TV!
PLAY SAFE. Speel met mate. Algemene voorwaarden. 18+

Basketbal Israël

League Cup
2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ISRAËL: League Cup¬ZEE÷nJKiW3gc¬ZB÷97¬ZY÷Israël¬ZC÷pjihPRsh¬ZD÷p¬ZE÷v9vUxqcP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_nJKiW3gc¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/israel/league-cup/¬ZX÷04Israël 006Israël0030000000001000League Cup 010ue Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israël¬~AA÷MoiGFabl¬AD÷1600971300¬ADE÷1600971300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600978091¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷2gRZPLl1¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷93¬BA÷19¬BC÷25¬BE÷28¬BG÷21¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷dGQwPu47¬WV÷hapoel-eilat¬GRB÷0¬AH÷80¬BB÷22¬BD÷14¬BF÷16¬BH÷28¬~AA÷vNoLEJDf¬AD÷1600963200¬ADE÷1600963200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600969187¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷z7PsOaJD¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷91¬BA÷19¬BC÷26¬BE÷20¬BG÷26¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷Qk5NWiND¬WV÷maccabi-haifa¬GRB÷0¬AH÷73¬BB÷19¬BD÷21¬BF÷21¬BH÷12¬~AA÷OjJ7UuJs¬AD÷1600879200¬ADE÷1600879200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600886387¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬JA÷E9reZaaS¬WU÷gilboa-galil¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷78¬BA÷26¬BC÷17¬BE÷18¬BG÷17¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷phVMUJ7q¬WV÷bnei-herzliya¬GRB÷0¬AH÷72¬BB÷15¬BD÷22¬BF÷22¬BH÷13¬~AA÷KICGSJmf¬AD÷1600878900¬ADE÷1600878900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600885766¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷W8XYRHi2¬WU÷hapoel-beer-sheva¬GRA÷0¬AG÷76¬BA÷23¬BC÷14¬BE÷20¬BG÷19¬WN÷HAP¬AF÷H. Haifa¬JB÷pCLGj1U2¬WV÷hapoel-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷78¬BB÷20¬BD÷17¬BF÷17¬BH÷24¬~AA÷6F8CTaYm¬AD÷1600792200¬ADE÷1600792200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600798423¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷OrUQTwNk¬WU÷maccabi-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷91¬BA÷24¬BC÷23¬BE÷17¬BG÷27¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷I5TUScxd¬WV÷ironi-nahariya¬GRB÷0¬AH÷81¬BB÷22¬BD÷13¬BF÷28¬BH÷18¬~AA÷MsXuZLAQ¬AD÷1600792200¬ADE÷1600792200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Ziona¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600798951¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷tdpmyMUF¬WU÷ironi-nes-ziona¬GRA÷0¬AG÷90¬BA÷25¬BC÷18¬BE÷28¬BG÷19¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷zJqiztpM¬WV÷hapoel-eilat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷94¬BB÷20¬BD÷25¬BF÷20¬BH÷29¬~
6
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ISRAËL: League Cup¬ZEE÷nJKiW3gc¬ZB÷97¬ZY÷Israël¬ZC÷pjihPRsh¬ZD÷p¬ZE÷v9vUxqcP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_nJKiW3gc¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/israel/league-cup/¬ZX÷04Israël 006Israël0030000000001000League Cup 010ue Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israël¬~AA÷vZXXOYeT¬AD÷1603731000¬ADE÷1603731000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷2PuPhZfJ¬WU÷hapoel-holon¬GRA÷0¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷GST6HIXJ¬WV÷gilboa-galil¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷KSF0Kh4p¬AD÷1603739700¬ADE÷1603739700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷fJSAGxmQ¬WU÷maccabi-tel-aviv¬GRA÷0¬WN÷HAP¬AF÷H. Haifa¬JB÷nBKxCdes¬WV÷hapoel-haifa¬GRB÷0¬AN÷n¬~
2
advertentie
advertentie
Notificatie-instellingen
De notificatie-instellingen worden geblokkeerd door de browser
Instellingen
Donkere modus
HULP: U bevindt zich op de League Cup 2020 uitslagen pagina in de sectie Basketbal/Israël. FlashScore.nl biedt League Cup 2020 tussenstanden, resultaten en standen. Naast League Cup 2020 tussenstanden vindt u ook 150+ andere basketbalcompetitities uit 30+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze League Cup 2020 uitslagen-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!
mockup