FIBA Europe Cup 2020/2021 tussenstanden, uitslagen, standen

advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
bookmaker
Wed en kijk live topvoetbal op Unibet TV!
PLAY SAFE. Speel met mate. Algemene voorwaarden. 18+

Basketbal Europa

FIBA Europe Cup
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷EUROPA: FIBA Europe Cup - Eerste fase¬ZEE÷2izqXDyP¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷Ek1kcy3H¬ZD÷p¬ZE÷0fsSJ4s7¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷6_2izqXDyP¬ZJ÷29¬ZL÷/basketbal/europa/fiba-europe-cup/¬ZX÷04Europa 006Europa0040000000001000FIBA Europe 029e fase000¬ZXF÷04Europa 006Europa0040000000001000FIBA Europe 029e fase000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷UH5mAOVR¬AD÷1611658800¬ADE÷1611658800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belfius Mons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REG¬AF÷Reggiana¬JB÷UqunsR8C¬WV÷reggiana¬GRB÷0¬OB÷4nWoKpjC-b9zD6FOg.png¬WM÷DEX¬AE÷Belfius Mons¬JA÷jgtrr7g6¬WU÷belfius-mons¬GRA÷0¬OA÷hEsdsMUH-IcgoyLGk.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2mBmKmxN¬AD÷1611658800¬ADE÷1611658800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szolnoki Olaj¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OST¬AF÷Ostrow Wielkopolski¬JB÷AoiV26dG¬WV÷ostrow-wielkopolski¬GRB÷0¬OB÷4nKJIKle-fc3Nk8td.png¬WM÷SZO¬AE÷Szolnoki Olaj¬JA÷2LiR3nsA¬WU÷szolnoki-olaj¬GRA÷0¬OA÷UgtHGZ86-Kv9bW5sF.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AwEaUcrI¬AD÷1611662400¬ADE÷1611662400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSU Sibiu¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAL¬AF÷Balkan¬JB÷bgKiStuE¬WV÷balkan¬GRB÷0¬OB÷4Eiud77k-4QDNluhM.png¬WM÷CSU¬AE÷CSU Sibiu¬JA÷AwR93c2D¬WU÷csu-sibiu¬GRA÷0¬OA÷hrMhwKT0-f7EAGqLk.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hbBOPi8o¬AD÷1611666000¬ADE÷1611666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kyiv Basket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KYI¬AE÷Kyiv Basket¬JA÷bXjvgVSi¬WU÷kyiv-basket¬GRA÷0¬OA÷IBdkXqQq-2yAuZwwh.png¬WN÷PRO¬AF÷Prometey¬JB÷S6erhkrb¬WV÷prometey¬GRB÷0¬OB÷hS7JwijC-YZ2zLgpA.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bivoQNz6¬AD÷1611669600¬ADE÷1611669600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iraklis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOR¬AF÷Kormend¬JB÷SAPbsojj¬WV÷kormend¬GRB÷0¬OB÷dSFeqRne-6RqvtnR2.png¬WM÷IRA¬AE÷Iraklis¬JA÷KpQfrRzp¬WU÷iraklis¬GRA÷0¬OA÷dWfjSF8k-SMB7B5nA.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jmphjOeg¬AD÷1611669600¬ADE÷1611669600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting CP¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷UqRTZ3Iq¬WV÷ironi-nes-ziona¬GRB÷0¬OB÷EXnwShUH-6VkPBoxB.png¬WM÷SPO¬AE÷Sporting CP¬JA÷Szu2vpAS¬WU÷sporting-cp¬GRA÷0¬OA÷M14gPVS0-vy8a19XN.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rNt8vr6P¬AD÷1611676800¬ADE÷1611676800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rilski Sportist¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAP¬AF÷Kapfenberg¬JB÷zJoIgMYl¬WV÷kapfenberg¬GRB÷0¬OB÷bgZUapCN-n9uVtJfe.png¬WM÷RIL¬AE÷Rilski Sportist¬JA÷tdnEf2Jr¬WU÷rilski-sportist¬GRA÷0¬OA÷8KHBfE5k-0puLFuaM.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AwQYfYDI¬AD÷1611680400¬ADE÷1611680400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anwil Wloclawek¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬JB÷W0cZgRBa¬WV÷london-lions¬GRB÷0¬OB÷v7svQg6k-UH6gxQta.png¬WM÷ANW¬AE÷Anwil Wloclawek¬JA÷KQgVf7dg¬WU÷anwil-wloclawek¬GRA÷0¬OA÷b5MsfBlC-0G1yi6AB.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0rwEz9M3¬AD÷1611680400¬ADE÷1611680400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSM Oradea¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BES¬AF÷Besiktas¬JB÷jsQtAN3q¬WV÷besiktas¬GRB÷0¬OB÷fkcNObgT-S2JQUC30.png¬WM÷ORA¬AE÷CSM Oradea¬JA÷bkYEE3eS¬WU÷csm-oradea¬GRA÷0¬OA÷UDzSwAoe-zXdq6aJN.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UgXJ4NAn¬AD÷1611680400¬ADE÷1611680400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heroes Den Bosch¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRO¬AF÷Donar Groningen¬JB÷YiIA62gL¬WV÷donar-groningen¬GRB÷0¬OB÷Qil8Ng7k-0rz78JVC.png¬WM÷Den Bosch¬AE÷Heroes Den Bosch¬JA÷f1J67rvF¬WU÷heroes-den-bosch¬GRA÷0¬OA÷hGJkgqCN-EgS5u5nJ.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OtUxfhTO¬AD÷1611691200¬ADE÷1611691200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fribourg Olympic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DNI¬AF÷Dnipro¬JB÷4Eesh5tC¬WV÷dnipro¬GRB÷0¬OB÷8vUNyh6k-M7ssj5DJ.png¬WM÷FRI¬AE÷Fribourg Olympic¬JA÷QNdwgoR5¬WU÷fribourg-olympic¬GRA÷0¬OA÷6HvfosjT-d4Yt80vE.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fqePpJSb¬AD÷1611691200¬ADE÷1611691200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parma Perm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOR¬AF÷Borisfen¬JB÷6J32Zcns¬WV÷borisfen¬GRB÷0¬OB÷6aIJnqme-2TkaYSWH.png¬WM÷URA¬AE÷Parma Perm¬JA÷ERBzvvvQ¬WU÷parma-perm¬GRA÷0¬OA÷4E8YfcAN-tMD1sCZs.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xpIKIy6P¬AD÷1611766800¬ADE÷1611766800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dnipro¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANW¬AF÷Anwil Wloclawek¬JB÷ADNEZdQp¬WV÷anwil-wloclawek¬GRB÷0¬OB÷b5MsfBlC-0G1yi6AB.png¬WM÷DNI¬AE÷Dnipro¬JA÷Ym0oiPeI¬WU÷dnipro¬GRA÷0¬OA÷8vUNyh6k-M7ssj5DJ.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WQiF5rvq¬AD÷1611766800¬ADE÷1611766800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kormend¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEX¬AF÷Belfius Mons¬JB÷0pHIOIho¬WV÷belfius-mons¬GRB÷0¬OB÷hEsdsMUH-IcgoyLGk.png¬WM÷KOR¬AE÷Kormend¬JA÷OKgktoOI¬WU÷kormend¬GRA÷0¬OA÷dSFeqRne-6RqvtnR2.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vg4nEeEt¬AD÷1611777600¬ADE÷1611777600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷OGBdbt3o¬WU÷london-lions¬GRA÷0¬OA÷v7svQg6k-UH6gxQta.png¬WN÷FRI¬AF÷Fribourg Olympic¬JB÷xKF0c0Ii¬WV÷fribourg-olympic¬GRB÷0¬OB÷6HvfosjT-d4Yt80vE.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xrwkPsjC¬AD÷1611777600¬ADE÷1611777600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reggiana¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRA¬AF÷Iraklis¬JB÷K4Cp5lrc¬WV÷iraklis¬GRB÷0¬OB÷dWfjSF8k-SMB7B5nA.png¬WM÷REG¬AE÷Reggiana¬JA÷61O2t55d¬WU÷reggiana¬GRA÷0¬OA÷4nWoKpjC-b9zD6FOg.png¬AW÷1¬AN÷n¬~
36
advertentie
advertentie
Notificatie-instellingen
De notificatie-instellingen worden geblokkeerd door de browser
Instellingen
Donkere modus
HULP: U bevindt zich op de FIBA Europe Cup 2020/2021 uitslagen pagina in de sectie Basketbal/Europa. FlashScore.nl biedt FIBA Europe Cup 2020/2021 tussenstanden, resultaten en standen. Naast FIBA Europe Cup 2020/2021 tussenstanden vindt u ook 150+ andere basketbalcompetitities uit 30+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze FIBA Europe Cup 2020/2021 uitslagen-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!
mockup