Empress's Cup Women 2018 tussenstanden, voetbaluitslagen, Empress's Cup Women 2018 stand

Voetbal Japan Empress's Cup Women2018

results
SA÷1¬~ZA÷JAPAN: Empress's Cup Women¬ZEE÷lCkoZLIc¬ZB÷100¬ZY÷Japan¬ZC÷EXN74qJb¬ZD÷c¬ZE÷ddaJopc2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_lCkoZLIc¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/japan/empress-s-cup-women/¬ZX÷00Japan 005......0130000000186000Empress's Cu019 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japan¬~AA÷8djDVLDS¬AD÷1546321500¬ADE÷1546321500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Beleza V¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Beleza V¬JA÷xQwLojfB¬WU÷beleza¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷2¬AG÷4¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷INA¬AF÷Inac Kobe Leonesa V¬JB÷KlTPpA9H¬WV÷inac-kobe-leonesa¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷tv0Q3lr4¬AD÷1546063200¬ADE÷1546063200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷JEF United V¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEF¬AE÷JEF United V¬JA÷Mwoxwy42¬WU÷jef-united¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷INA¬AF÷Inac Kobe Leonesa V¬JB÷0UqtxeJ8¬WV÷inac-kobe-leonesa¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷ED1NJJxl¬AD÷1546052400¬ADE÷1546052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beleza V¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Beleza V¬JA÷pCnrfCkh¬WU÷beleza¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷URA¬AF÷Urawa V¬JB÷O2ongW4b¬WV÷urawa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0Iy11LfU¬AD÷1545472800¬ADE÷1545472800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parceiro Nagano V¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AC¬AE÷Parceiro Nagano V¬JA÷Mg3coZns¬WU÷ac-parceiro-nagano¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷URA¬AF÷Urawa V¬JB÷0p21pg2m¬WV÷urawa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷hhYh3sQH¬AD÷1545462000¬ADE÷1545462000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beleza V¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Beleza V¬JA÷8C4Vem6N¬WU÷beleza¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷5¬WN÷VEG¬AF÷Vegalta Sendai V¬JB÷2Z3Zf7LT¬WV÷vegalta-sendai¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lW5JrL7f¬AD÷1545454800¬ADE÷1545454800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nojima Stella V¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOJ¬AE÷Nojima Stella V¬JA÷SOVatm0p¬WU÷nojima-stella¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JEF¬AF÷JEF United V¬JB÷6FU3u7Fj¬WV÷jef-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷nFXd21uO¬AD÷1545444000¬ADE÷1545444000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albirex Niigata V¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷INA¬AF÷Inac Kobe Leonesa V¬JB÷4EGVkFvQ¬WV÷inac-kobe-leonesa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷ALB¬AE÷Albirex Niigata V¬JA÷jBCRjePJ¬WU÷albirex-niigata¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷MinAymlb¬AD÷1543726800¬ADE÷1543726800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shizuoka Sangyo V¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷INA¬AF÷Inac Kobe Leonesa V¬JB÷hK0rX60o¬WV÷inac-kobe-leonesa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷SHI¬AE÷Shizuoka Sangyo V¬JA÷vHC08NNp¬WU÷shizuoka-sangyo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷ADIiJ5YT¬AD÷1543726800¬ADE÷1543726800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yokohama FC Seagulls V¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOK¬AE÷Yokohama FC Seagulls V¬JA÷bqM5JmWo¬WU÷yokohama-fc-seagulls¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷URA¬AF÷Urawa V¬JB÷SIQ9I7oh¬WV÷urawa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷SUn6xTYi¬AD÷1543716000¬ADE÷1543716000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albirex Niigata V¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albirex Niigata V¬JA÷KWVTDq0N¬WU÷albirex-niigata¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷NIP¬AF÷Nippon Sport Science University V¬JB÷x8QYC3FT¬WV÷nippon-sport-science-university¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷4GFqLR3H¬AD÷1543716000¬ADE÷1543716000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷C-Osaka V¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COS¬AE÷C-Osaka V¬JA÷px6kHckI¬WU÷c-osaka¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VEG¬AF÷Vegalta Sendai V¬JB÷va5gGH4O¬WV÷vegalta-sendai¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷MiQvM7lB¬AD÷1543640400¬ADE÷1543640400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beleza V¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Beleza V¬JA÷QZklJJK5¬WU÷beleza¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷ORC¬AF÷Orca Kamogawa V¬JB÷6o7oIwzC¬WV÷orca-kamogawa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lvl2w9Jo¬AD÷1543640400¬ADE÷1543640400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Teikyo Institute V¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIG¬AE÷Teikyo Institute V¬JA÷nJXLF5VA¬WU÷teikyo-institute¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JEF¬AF÷JEF United V¬JB÷ttXPEPpH¬WV÷jef-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷CM4JEPto¬AD÷1543629600¬ADE÷1543629600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nojima Stella V¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOJ¬AE÷Nojima Stella V¬JA÷69PDHR0b¬WU÷nojima-stella¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷HAR¬AF÷Harima Albion V¬JB÷lYEIGoG4¬WV÷as-harima-albio¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷GjJmKoJN¬AD÷1543629600¬ADE÷1543629600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parceiro Nagano V¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AC¬AE÷Parceiro Nagano V¬JA÷h29cFyKU¬WU÷ac-parceiro-nagano¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷Tok¬AF÷Tokiwagi Gakuen High School V¬JB÷KhN1KTGu¬WV÷tokiwagi-gakuen-high-school¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1550921264
31
fixtures
1
1550921264
0
HULP: U bevindt zich op de Empress's Cup Women 2018 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Japan. FlashScore.nl biedt Empress's Cup Women 2018 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Empress's Cup Women 2018 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Empress's Cup Women 2018 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!