Empress's Cup Women 2018 tussenstanden, voetbaluitslagen, Empress's Cup Women 2018 stand

Voetbal Japan Empress's Cup Women2018

results
SA÷1¬~ZA÷JAPAN: Empress's Cup Women¬ZEE÷lCkoZLIc¬ZB÷100¬ZY÷Japan¬ZC÷EXN74qJb¬ZD÷c¬ZE÷ddaJopc2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_lCkoZLIc¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/japan/empress-s-cup-women/¬ZX÷00Japan 005......0130000000186000Empress's Cu019 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japan¬~AA÷MinAymlb¬AD÷1543726800¬ADE÷1543726800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shizuoka Sangyo V¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷INA¬AF÷Inac Kobe Leonesa V¬JB÷hK0rX60o¬WV÷inac-kobe-leonesa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷SHI¬AE÷Shizuoka Sangyo V¬JA÷vHC08NNp¬WU÷shizuoka-sangyo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷ADIiJ5YT¬AD÷1543726800¬ADE÷1543726800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yokohama FC Seagulls V¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOK¬AE÷Yokohama FC Seagulls V¬JA÷bqM5JmWo¬WU÷yokohama-fc-seagulls¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷URA¬AF÷Urawa V¬JB÷SIQ9I7oh¬WV÷urawa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷SUn6xTYi¬AD÷1543716000¬ADE÷1543716000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albirex Niigata V¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albirex Niigata V¬JA÷KWVTDq0N¬WU÷albirex-niigata¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷NIP¬AF÷Nippon Sport Science University V¬JB÷x8QYC3FT¬WV÷nippon-sport-science-university¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷4GFqLR3H¬AD÷1543716000¬ADE÷1543716000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷C-Osaka V¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COS¬AE÷C-Osaka V¬JA÷px6kHckI¬WU÷c-osaka¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VEG¬AF÷Vegalta Sendai V¬JB÷va5gGH4O¬WV÷vegalta-sendai¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷MiQvM7lB¬AD÷1543640400¬ADE÷1543640400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beleza V¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Beleza V¬JA÷QZklJJK5¬WU÷beleza¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷ORC¬AF÷Orca Kamogawa V¬JB÷6o7oIwzC¬WV÷orca-kamogawa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lvl2w9Jo¬AD÷1543640400¬ADE÷1543640400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Teikyo Institute V¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIG¬AE÷Teikyo Institute V¬JA÷nJXLF5VA¬WU÷teikyo-institute¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JEF¬AF÷JEF United V¬JB÷ttXPEPpH¬WV÷jef-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷CM4JEPto¬AD÷1543629600¬ADE÷1543629600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nojima Stella V¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOJ¬AE÷Nojima Stella V¬JA÷69PDHR0b¬WU÷nojima-stella¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷HAR¬AF÷Harima Albion V¬JB÷lYEIGoG4¬WV÷as-harima-albio¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷GjJmKoJN¬AD÷1543629600¬ADE÷1543629600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parceiro Nagano V¬ER÷8ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AC¬AE÷Parceiro Nagano V¬JA÷h29cFyKU¬WU÷ac-parceiro-nagano¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷Tok¬AF÷Tokiwagi Gakuen High School V¬JB÷KhN1KTGu¬WV÷tokiwagi-gakuen-high-school¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷h48VMD1H¬AD÷1543122000¬ADE÷1543122000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beleza V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Beleza V¬JA÷APY7XO4I¬WU÷beleza¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷5¬BC÷1¬WN÷JFA¬AF÷JFA Academy V¬JB÷M11yGdZp¬WV÷jfa-academy¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷ChL345oj¬AD÷1543122000¬ADE÷1543122000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inac Kobe Leonesa V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INA¬AE÷Inac Kobe Leonesa V¬JA÷WWrSxKtb¬WU÷inac-kobe-leonesa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷NGU¬AF÷NGU Nagoya V¬JB÷ANsWyvd4¬WV÷ngu-nagoya¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷UTVb5oWq¬AD÷1543122000¬ADE÷1543122000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yokohama FC Seagulls V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOK¬AE÷Yokohama FC Seagulls V¬JA÷O6uKvtCo¬WU÷yokohama-fc-seagulls¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷Kanagawa University V¬JB÷2cvOw0Ri¬WV÷kanagawa-university¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷OU3RNgnB¬AD÷1543120200¬ADE÷1543120200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parceiro Nagano V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AC¬AE÷Parceiro Nagano V¬JA÷xCz0Zpz6¬WU÷ac-parceiro-nagano¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷TSH¬AF÷Mukogawa V¬JB÷G2Z3Y4kC¬WV÷mukogawa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷pv5NOZW4¬AD÷1543111200¬ADE÷1543111200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷JEF United V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEF¬AE÷JEF United V¬JA÷I9Kby75g¬WU÷jef-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷ANG¬AF÷Angeviolet Hiroshima V¬JB÷d0J2zRKa¬WV÷angeviolet-hiroshima¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2FFIPFHb¬AD÷1543111200¬ADE÷1543111200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kunoichi V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIG¬AF÷Teikyo Institute V¬JB÷OnLfxmjm¬WV÷teikyo-institute¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷KUN¬AE÷Kunoichi V¬JA÷AqHjwTzs¬WU÷kunoichi¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷lCBEQe2h¬AD÷1543111200¬ADE÷1543111200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Setagaya Sfida FC V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SET¬AE÷Setagaya Sfida FC V¬JA÷QBuKrkDJ¬WU÷setagaya-sfida-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAR¬AF÷Harima Albion V¬JB÷42vOs9SP¬WV÷as-harima-albio¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷fkCARymn¬AD÷1543109400¬ADE÷1543109400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nojima Stella V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOJ¬AE÷Nojima Stella V¬JA÷b5mYKoLC¬WU÷nojima-stella¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷FUJ¬AF÷Fujieda Masayoshi V¬JB÷xdnxK5zJ¬WV÷fujieda-masayoshi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷hlK77Y1U¬AD÷1543035600¬ADE÷1543035600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albirex Niigata V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albirex Niigata V¬JA÷prsIOTLm¬WU÷albirex-niigata¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷YUN¬AF÷Yunogo V¬JB÷OYuMNmyf¬WV÷yunogo¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷GbD6SHXu¬AD÷1543035600¬ADE÷1543035600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shizuoka Sangyo V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NIP¬AF÷Nippon Sport Science University II V¬JB÷GtbTLR56¬WV÷nippon-sport-science-university¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SHI¬AE÷Shizuoka Sangyo V¬JA÷IeuQM7j0¬WU÷shizuoka-sangyo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷2¬~AA÷KzMa9fXH¬AD÷1543035600¬ADE÷1543035600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vegalta Sendai V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEG¬AE÷Vegalta Sendai V¬JA÷IXdwWBTD¬WU÷vegalta-sendai¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷WAS¬AF÷Waseda Univ. V¬JB÷Wz1sVVrK¬WV÷waseda-univ¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6XHeAzIB¬AD÷1543033800¬ADE÷1543033800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nippon Sport Science University V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIP¬AE÷Nippon Sport Science University V¬JA÷xxKj88y7¬WU÷nippon-sport-science-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JEF¬AF÷JEF United -18 V¬JB÷GSIf7SjD¬WV÷jef-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷pITnCdma¬AD÷1543024800¬ADE÷1543024800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷C-Osaka V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COS¬AE÷C-Osaka V¬JA÷fgSZBjxr¬WU÷c-osaka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHI¬AF÷Nitere Menina V¬JB÷8dWwBAil¬WV÷nitere-menina¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷O8SjBG25¬AD÷1543024800¬ADE÷1543024800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ehime V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EHI¬AE÷Ehime V¬JA÷jLLrAU6f¬WU÷ehime¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷Tok¬AF÷Tokiwagi Gakuen High School V¬JB÷UBKn9lM0¬WV÷tokiwagi-gakuen-high-school¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷EcL38EnO¬AD÷1543024800¬ADE÷1543024800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Urawa V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷URA¬AE÷Urawa V¬JA÷Qc0oUkbQ¬WU÷urawa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷KYO¬AF÷Bunnys Kyoto V¬JB÷S6nDP96s¬WV÷bunnys-kyoto¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷GrPrDxYh¬AD÷1543023000¬ADE÷1543023000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orca Kamogawa V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORC¬AE÷Orca Kamogawa V¬JA÷bNt4HCEK¬WU÷orca-kamogawa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷DAI¬AF÷Daito Bunka University V¬JB÷xEu8GWTQ¬WV÷daito-bunka-university¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
1
1544676783
24
fixtures
SA÷1¬~ZA÷JAPAN: Empress's Cup Women¬ZEE÷lCkoZLIc¬ZB÷100¬ZY÷Japan¬ZC÷EXN74qJb¬ZD÷c¬ZE÷ddaJopc2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_lCkoZLIc¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/japan/empress-s-cup-women/¬ZX÷00Japan 005......0130000000186000Empress's Cu019 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japan¬~AA÷nFXd21uO¬AD÷1545444000¬ADE÷1545444000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Albirex Niigata V¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albirex Niigata V¬JA÷jBCRjePJ¬WU÷albirex-niigata¬WN÷INA¬AF÷Inac Kobe Leonesa V¬JB÷4EGVkFvQ¬WV÷inac-kobe-leonesa¬AN÷n¬~AA÷lW5JrL7f¬AD÷1545454800¬ADE÷1545454800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nojima Stella V¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOJ¬AE÷Nojima Stella V¬JA÷SOVatm0p¬WU÷nojima-stella¬WN÷JEF¬AF÷JEF United V¬JB÷6FU3u7Fj¬WV÷jef-united¬AN÷n¬~AA÷hhYh3sQH¬AD÷1545462000¬ADE÷1545462000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beleza V¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VEG¬AF÷Vegalta Sendai V¬JB÷2Z3Zf7LT¬WV÷vegalta-sendai¬WM÷BEL¬AE÷Beleza V¬JA÷8C4Vem6N¬WU÷beleza¬AN÷n¬~AA÷0Iy11LfU¬AD÷1545472800¬ADE÷1545472800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parceiro Nagano V¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AC¬AE÷Parceiro Nagano V¬JA÷Mg3coZns¬WU÷ac-parceiro-nagano¬WN÷URA¬AF÷Urawa V¬JB÷0p21pg2m¬WV÷urawa¬AN÷n¬~
1
1544676783
4
HULP: U bevindt zich op de Empress's Cup Women 2018 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Japan. FlashScore.nl biedt Empress's Cup Women 2018 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Empress's Cup Women 2018 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Empress's Cup Women 2018 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!