Honkbal »USA » MLB » 2017

results
SA÷6¬~ZA÷USA: MLB¬ZEE÷zcDLaZ3b¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷4dFlH5d4¬ZD÷t¬ZE÷bwFloypH¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_zcDLaZ3b¬ZJ÷2¬ZL÷/honkbal/usa/mlb/¬ZX÷06USA 003......0010000000169000MLB 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷CGoRdEPb¬AD÷1506132600¬ADE÷1506132600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Dodgers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAD¬WO÷["Hill R.",11,8]¬AE÷Los Angeles Dodgers¬WU÷los-angeles-dodgers¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷5¬WH÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷4¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷SFG¬WP÷["Samardzija J.",9,15]¬AF÷San Francisco Giants¬WV÷san-francisco-giants¬WG÷8¬WI÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CWZlCgPo¬AD÷1506132600¬ADE÷1506132600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Padres¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬WO÷["Lyles J.",2,4]¬AE÷San Diego Padres¬WU÷san-diego-padres¬WF÷7¬WH÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷COL¬WP÷["Gray J. C.",9,4]¬AF÷Colorado Rockies¬WV÷colorado-rockies¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷7¬WI÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷x445uDfO¬AD÷1506132600¬ADE÷1506132600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Mariners¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬WP÷["Bauer T.",17,10]¬AF÷Cleveland Indians¬WV÷cleveland-indians¬WG÷3¬WI÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷SEA¬WO÷["Ramirez E.",6,6]¬AE÷Seattle Mariners¬WU÷seattle-mariners¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷7¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CvUDmAno¬AD÷1506132300¬ADE÷1506132300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Athletics¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬WO÷["Graveman K.",6,4]¬AE÷Oakland Athletics¬WU÷oakland-athletics¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷7¬WH÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷TEX¬WP÷["Martinez N.",3,8]¬AF÷Texas Rangers¬WV÷texas-rangers¬WG÷8¬WI÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j1cIbzen¬AD÷1506130800¬ADE÷1506130800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Diamondbacks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬WO÷["Hoover J.",2,1]¬AE÷Arizona Diamondbacks¬WU÷arizona-diamondbacks¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷15¬WH÷0¬AG÷13¬BA÷3¬BC÷4¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷5¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷X¬WN÷MIA¬WP÷["McGowan D.",8,2]¬AF÷Miami Marlins¬WV÷miami-marlins¬WG÷17¬WI÷1¬AH÷11¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷3¬BH÷1¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Gf39vX9U¬AD÷1506125400¬ADE÷1506125400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago White Sox¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CWS¬WO÷["Lopez R.",4,3]¬AE÷Chicago White Sox¬WU÷chicago-white-sox¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷10¬WH÷2¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷5¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷KAN¬WP÷["Hammel J.",8,13]¬AF÷Kansas City Royals¬WV÷kansas-city-royals¬WG÷13¬WI÷1¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hGvFaGut¬AD÷1506125400¬ADE÷1506125400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Astros¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬WO÷["Verlander J.",14,8]¬AE÷Houston Astros¬WU÷houston-astros¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷3¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷3¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷LAA¬WP÷["Petit Y.",3,2]¬AF÷Los Angeles Angels¬WV÷los-angeles-angels¬WG÷2¬WI÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YPnNcfAh¬AD÷1506123300¬ADE÷1506123300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Braves¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬WO÷["Newcomb S.",4,8]¬AE÷Atlanta Braves¬WU÷atlanta-braves¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷11¬WH÷0¬AG÷7¬BA÷5¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷PHI¬WP÷["Lively B.",3,7]¬AF÷Philadelphia Phillies¬WV÷philadelphia-phillies¬WG÷6¬WI÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AVsnhjvU¬AD÷1506123300¬ADE÷1506123300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Brewers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬WO÷["Knebel C.",1,4]¬AE÷Milwaukee Brewers¬WU÷milwaukee-brewers¬WF÷8¬WH÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷0¬WN÷CHC¬WP÷["Edwards C.",5,4]¬AF÷Chicago Cubs¬WV÷chicago-cubs¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷9¬WI÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KS90tguI¬AD÷1506121800¬ADE÷1506121800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Reds¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬WO÷["Romano S.",5,7]¬AE÷Cincinnati Reds¬WU÷cincinnati-reds¬WF÷9¬WH÷1¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷BOS¬WP÷["Price D.",6,3]¬AF÷Boston Red Sox¬WV÷boston-red-sox¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷6¬WI÷0¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷4¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷G8rrgWON¬AD÷1506121800¬ADE÷1506121800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Tigers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬WO÷["Norris D.",4,9]¬AE÷Detroit Tigers¬WU÷detroit-tigers¬WF÷6¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷MIN¬WP÷["Gibson K.",13,10]¬AF÷Minnesota Twins¬WV÷minnesota-twins¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷10¬WI÷0¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷3¬BJ÷1¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷25vvfC9H¬AD÷1506121800¬ADE÷1506121800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Mets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYM¬WO÷["Bradford C.",2,0]¬AE÷New York Mets¬WU÷new-york-mets¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷12¬WH÷2¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷5¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷WAS¬WP÷["Blanton J.",2,4]¬AF÷Washington Nationals¬WV÷washington-nationals¬WG÷6¬WI÷0¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷0¬BJ÷3¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YoKWavx8¬AD÷1506121620¬ADE÷1506121620¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Blue Jays¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬WO÷["Estrada M.",10,9]¬AE÷Toronto Blue Jays¬WU÷toronto-blue-jays¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷7¬WH÷0¬AG÷8¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷2¬BI÷0¬BK÷4¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷NYY¬WP÷["Tanaka M.",12,12]¬AF÷New York Yankees¬WV÷new-york-yankees¬WG÷3¬WI÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KtkZfhfB¬AD÷1506121500¬ADE÷1506121500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Orioles¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬WO÷["Jimenez U.",6,11]¬AE÷Baltimore Orioles¬WU÷baltimore-orioles¬WF÷10¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷TAM¬WP÷["Cobb A.",12,11]¬AF÷Tampa Bay Rays¬WV÷tampa-bay-rays¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷13¬WI÷0¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷4¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tjjVeYv5¬AD÷1506121500¬ADE÷1506121500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Pirates¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬WO÷["Rivero F.",4,3]¬AE÷Pittsburgh Pirates¬WU÷pittsburgh-pirates¬WF÷5¬WH÷2¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷2¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷STL¬WP÷["Nicasio J.",5,5]¬AF÷St.Louis Cardinals¬WV÷st-louis-cardinals¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷11¬WI÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷txBdsZPB¬AD÷1506046200¬ADE÷1506046200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Padres¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬WO÷["Richard C.",8,14]¬AE÷San Diego Padres¬WU÷san-diego-padres¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷7¬WH÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷2¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷COL¬WP÷["Anderson T.",5,6]¬AF÷Colorado Rockies¬WV÷colorado-rockies¬WG÷7¬WI÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CdJuoHQn¬AD÷1506046200¬ADE÷1506046200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Mariners¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬WO÷["Paxton J.",12,5]¬AE÷Seattle Mariners¬WU÷seattle-mariners¬WF÷4¬WH÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷1¬WN÷TEX¬WP÷["Hamels C.",11,4]¬AF÷Texas Rangers¬WV÷texas-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷7¬WI÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hhjJTFeC¬AD÷1506039000¬ADE÷1506039000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Astros¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬WO÷["Keuchel D.",13,5]¬AE÷Houston Astros¬WU÷houston-astros¬WF÷3¬WH÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷CWS¬WP÷["Volstad C.",1,0]¬AF÷Chicago White Sox¬WV÷chicago-white-sox¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷6¬WI÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nFBhrFA5¬AD÷1506039000¬ADE÷1506039000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Brewers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHC¬WP÷["Davis W.",6,1]¬AF÷Chicago Cubs¬WV÷chicago-cubs¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷12¬WI÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬BT÷2¬WM÷MIL¬WO÷["Drake O.",3,5]¬AE÷Milwaukee Brewers¬WU÷milwaukee-brewers¬WF÷12¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷1¬BQ÷0¬BS÷0¬AM÷1 extra inning gespeeld.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jmIqpytg¬AD÷1506036900¬ADE÷1506036900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Braves¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬WO÷["Dickey R.",10,10]¬AE÷Atlanta Braves¬WU÷atlanta-braves¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷7¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷2¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷WAS¬WP÷["Roark T.",13,10]¬AF÷Washington Nationals¬WV÷washington-nationals¬WG÷4¬WI÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2NX9jw3P¬AD÷1506035400¬ADE÷1506035400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Reds¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬WO÷["Bailey H.",5,9]¬AE÷Cincinnati Reds¬WU÷cincinnati-reds¬WF÷11¬WH÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷2¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷1¬WN÷STL¬WP÷["Martinez C.",12,12]¬AF÷St.Louis Cardinals¬WV÷st-louis-cardinals¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷14¬WI÷1¬AH÷8¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YB7lqeea¬AD÷1506035400¬ADE÷1506035400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Tigers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬WO÷["Zimmermann J.",8,13]¬AE÷Detroit Tigers¬WU÷detroit-tigers¬WF÷6¬WH÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷MIN¬WP÷["Gee D.",3,2]¬AF÷Minnesota Twins¬WV÷minnesota-twins¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷14¬WI÷1¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷3¬BJ÷1¬BL÷3¬BN÷1¬BP÷4¬BR÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷feLS0KM1¬AD÷1506035220¬ADE÷1506035220¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Blue Jays¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬WP÷["Vargas J.",17,10]¬AF÷Kansas City Royals¬WV÷kansas-city-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷8¬WI÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷TOR¬WO÷["Happ J.",9,11]¬AE÷Toronto Blue Jays¬WU÷toronto-blue-jays¬WF÷2¬WH÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4WJyncBt¬AD÷1506035100¬ADE÷1506035100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Orioles¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬WO÷["Ynoa G.",2,2]¬AE÷Baltimore Orioles¬WU÷baltimore-orioles¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷7¬WH÷2¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷TAM¬WP÷["Andriese M.",5,5]¬AF÷Tampa Bay Rays¬WV÷tampa-bay-rays¬WG÷5¬WI÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~~
6
1506176712
2830
fixtures
SA÷6¬~ZA÷USA: MLB¬ZEE÷zcDLaZ3b¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷4dFlH5d4¬ZD÷t¬ZE÷bwFloypH¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_zcDLaZ3b¬ZJ÷2¬ZL÷/honkbal/usa/mlb/¬ZX÷06USA 003......0010000000169000MLB 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷nBczwZjG¬AD÷1506186300¬ADE÷1506186300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Astros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAA¬WP÷["Norris B.",3,5]¬AF÷Los Angeles Angels¬WV÷los-angeles-angels¬WM÷HOU¬WO÷["Morton C.",12,7]¬AE÷Houston Astros¬WU÷houston-astros¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷428¬~AA÷CSa1iY59¬AD÷1506186300¬ADE÷1506186300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Brewers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬WO÷["Suter B.",3,2]¬AE÷Milwaukee Brewers¬WU÷milwaukee-brewers¬WN÷CHC¬WP÷["Hendricks K.",7,6]¬AF÷Chicago Cubs¬WV÷chicago-cubs¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷428¬~AA÷QHUOpx7p¬AD÷1506197220¬ADE÷1506197220¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Blue Jays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬WO÷["Biagini J.",3,11]¬AE÷Toronto Blue Jays¬WU÷toronto-blue-jays¬WN÷NYY¬WP÷["Gray S.",9,12]¬AF÷New York Yankees¬WV÷new-york-yankees¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷428|2¬~AA÷jNYhBDvh¬AD÷1506197400¬ADE÷1506197400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Reds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬WO÷["Stephenson R.",5,5]¬AE÷Cincinnati Reds¬WU÷cincinnati-reds¬WN÷BOS¬WP÷["Rodriguez E. J.",5,7]¬AF÷Boston Red Sox¬WV÷boston-red-sox¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷428¬~AA÷hC4RveM3¬AD÷1506197400¬ADE÷1506197400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬WO÷["Moore A.",2,4]¬AE÷Seattle Mariners¬WU÷seattle-mariners¬WN÷CLE¬WP÷["Carrasco C.",16,6]¬AF÷Cleveland Indians¬WV÷cleveland-indians¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷428|2¬~AA÷fy1ryDLS¬AD÷1506204600¬ADE÷1506204600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬WO÷["Boyd M.",6,11]¬AE÷Detroit Tigers¬WU÷detroit-tigers¬WN÷MIN¬WP÷["Santana E.",15,9]¬AF÷Minnesota Twins¬WV÷minnesota-twins¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷428¬~AA÷6FU0gfyc¬AD÷1506207900¬ADE÷1506207900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Orioles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬WO÷["Hellickson J.",9,11]¬AE÷Baltimore Orioles¬WU÷baltimore-orioles¬WN÷TAM¬WP÷["Odorizzi J.",9,8]¬AF÷Tampa Bay Rays¬WV÷tampa-bay-rays¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷428|2¬~AA÷hCtJUAbd¬AD÷1506207900¬ADE÷1506207900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬WO÷["Cole G.",12,11]¬AE÷Pittsburgh Pirates¬WU÷pittsburgh-pirates¬WN÷STL¬WP÷["Lynn L.",10,7]¬AF÷St.Louis Cardinals¬WV÷st-louis-cardinals¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷428¬~AA÷dpmAWWTq¬AD÷1506208200¬ADE÷1506208200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Braves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬WP÷["Alvarez H.",0,1]¬AF÷Philadelphia Phillies¬WV÷philadelphia-phillies¬WM÷ATL¬WO÷["Teheran J.",11,13]¬AE÷Atlanta Braves¬WU÷atlanta-braves¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷428¬~AA÷4n8VwFyA¬AD÷1506208200¬ADE÷1506208200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago White Sox¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CWS¬WO÷["Covey D.",1,6]¬AE÷Chicago White Sox¬WU÷chicago-white-sox¬WN÷KAN¬WP÷["Duffy D.",8,9]¬AF÷Kansas City Royals¬WV÷kansas-city-royals¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷428|2¬~AA÷p6T4hEj3¬AD÷1506208200¬ADE÷1506208200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Mets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYM¬WO÷["Syndergaard N.",1,2]¬AE÷New York Mets¬WU÷new-york-mets¬WN÷WAS¬WP÷["Strasburg S.",14,5]¬AF÷Washington Nationals¬WV÷washington-nationals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q1dvxg6M¬AD÷1506211800¬ADE÷1506211800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Diamondbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬WO÷["Walker T.",9,8]¬AE÷Arizona Diamondbacks¬WU÷arizona-diamondbacks¬WN÷MIA¬WP÷["Peters D.",0,2]¬AF÷Miami Marlins¬WV÷miami-marlins¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷428¬~AA÷jJb5jhLF¬AD÷1506213600¬ADE÷1506213600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Padres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬WO÷["Chacin J.",12,10]¬AE÷San Diego Padres¬WU÷san-diego-padres¬WN÷COL¬WP÷["Bettis C.",1,3]¬AF÷Colorado Rockies¬WV÷colorado-rockies¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷428¬~AA÷ptb9kCzM¬AD÷1506215100¬ADE÷1506215100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Athletics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬WO÷["Manaea S.",12,10]¬AE÷Oakland Athletics¬WU÷oakland-athletics¬WN÷TEX¬WP÷["Gonzalez M.",1,1]¬AF÷Texas Rangers¬WV÷texas-rangers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷428|2¬~AA÷v9xFVjqj¬AD÷1506215400¬ADE÷1506215400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Dodgers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAD¬WO÷["Ryu H.",5,7]¬AE÷Los Angeles Dodgers¬WU÷los-angeles-dodgers¬WN÷SFG¬WP÷["Bumgarner M.",3,9]¬AF÷San Francisco Giants¬WV÷san-francisco-giants¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷428¬~AA÷dK3Jc9Sr¬AD÷1506269400¬ADE÷1506269400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬WO÷["Farmer B.",4,4]¬AE÷Detroit Tigers¬WU÷detroit-tigers¬WN÷MIN¬WP÷["Berrios J.",12,8]¬AF÷Minnesota Twins¬WV÷minnesota-twins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷48TSqdMj¬AD÷1506272820¬ADE÷1506272820¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Blue Jays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬WO÷["Stroman M.",13,9]¬AE÷Toronto Blue Jays¬WU÷toronto-blue-jays¬WN÷NYY¬WP÷["Montgomery J.",8,7]¬AF÷New York Yankees¬WV÷new-york-yankees¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bq2DlWkS¬AD÷1506273000¬ADE÷1506273000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Reds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬WO÷["Stephens J.",2,0]¬AE÷Cincinnati Reds¬WU÷cincinnati-reds¬WN÷BOS¬WP÷["Fister D.",5,8]¬AF÷Boston Red Sox¬WV÷boston-red-sox¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fBHi2kKR¬AD÷1506273000¬ADE÷1506273000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Mets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYM¬WO÷["deGrom J.",15,9]¬AE÷New York Mets¬WU÷new-york-mets¬WN÷WAS¬WP÷["Scherzer M.",15,7]¬AF÷Washington Nationals¬WV÷washington-nationals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hnLz6XK2¬AD÷1506274500¬ADE÷1506274500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Braves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬WP÷["Pivetta N.",6,11]¬AF÷Philadelphia Phillies¬WV÷philadelphia-phillies¬WM÷ATL¬WO÷["Gohara L.",1,2]¬AE÷Atlanta Braves¬WU÷atlanta-braves¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xzNn3V4L¬AD÷1506274500¬ADE÷1506274500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Orioles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAM¬WP÷["Archer C.",9,11]¬AF÷Tampa Bay Rays¬WV÷tampa-bay-rays¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Orioles¬WU÷baltimore-orioles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bqOr4BkF¬AD÷1506274500¬ADE÷1506274500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬WO÷["Taillon J.",7,7]¬AE÷Pittsburgh Pirates¬WU÷pittsburgh-pirates¬WN÷STL¬WP÷["Gant J.",0,0]¬AF÷St.Louis Cardinals¬WV÷st-louis-cardinals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rHwpqADk¬AD÷1506276600¬ADE÷1506276600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago White Sox¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CWS¬WO÷["Giolito L.",2,3]¬AE÷Chicago White Sox¬WU÷chicago-white-sox¬WN÷KAN¬WP÷["Gaviglio S.",4,5]¬AF÷Kansas City Royals¬WV÷kansas-city-royals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷js3NdTsk¬AD÷1506276600¬ADE÷1506276600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Brewers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬WO÷["Anderson C.",11,3]¬AE÷Milwaukee Brewers¬WU÷milwaukee-brewers¬WN÷CHC¬WP÷["Quintana J.",10,11]¬AF÷Chicago Cubs¬WV÷chicago-cubs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4p7Remce¬AD÷1506283500¬ADE÷1506283500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Athletics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Athletics¬WU÷oakland-athletics¬WN÷TEX¬WP÷["Perez M.",12,11]¬AF÷Texas Rangers¬WV÷texas-rangers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jsshslr2¬AD÷1506283800¬ADE÷1506283800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Diamondbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬WO÷["Corbin P.",14,13]¬AE÷Arizona Diamondbacks¬WU÷arizona-diamondbacks¬WN÷MIA¬WP÷["Straily D.",10,9]¬AF÷Miami Marlins¬WV÷miami-marlins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4MOv5iz9¬AD÷1506283800¬ADE÷1506283800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Dodgers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAD¬WO÷["Kershaw C.",17,4]¬AE÷Los Angeles Dodgers¬WU÷los-angeles-dodgers¬WN÷SFG¬WP÷["Stratton C.",3,3]¬AF÷San Francisco Giants¬WV÷san-francisco-giants¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4Qvtpjbq¬AD÷1506283800¬ADE÷1506283800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬WO÷["Leake M.",10,12]¬AE÷Seattle Mariners¬WU÷seattle-mariners¬WN÷CLE¬WP÷["Kluber C.",17,4]¬AF÷Cleveland Indians¬WV÷cleveland-indians¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷n9dWf7C1¬AD÷1506285600¬ADE÷1506285600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Padres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬WO÷["Perdomo L.",8,10]¬AE÷San Diego Padres¬WU÷san-diego-padres¬WN÷COL¬WP÷["Marquez G.",10,7]¬AF÷Colorado Rockies¬WV÷colorado-rockies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CjrlrUSe¬AD÷1506297900¬ADE÷1506297900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Astros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Astros¬WU÷houston-astros¬WN÷LAA¬AF÷Los Angeles Angels¬WV÷los-angeles-angels¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fNaOqqyC¬AD÷1506359100¬ADE÷1506359100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Yankees¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1495724160¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYY¬WO÷["Tanaka M.",12,12]¬AE÷New York Yankees¬WU÷new-york-yankees¬WN÷KAN¬WP÷["Almonte M.",0,0]¬AF÷Kansas City Royals¬WV÷kansas-city-royals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷W6RlbPwh¬AD÷1506370200¬ADE÷1506370200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Mets¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1493186420¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYM¬AE÷New York Mets¬WU÷new-york-mets¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Braves¬WV÷atlanta-braves¬AW÷1¬AN÷n¬~~
6
1506176712
127
HULP: U bevindt zich op de MLB 2017 uitslagen pagina in de sectie Honkbal/USA. FlashScore.nl biedt MLB 2017 tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken. Naast MLB 2017 uitslagen vindt u ook 5000+ andere competitities uit 30+ andere sporten op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze MLB 2017 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.