Honkbal »USA » MLB » 2017

results
SA÷6¬~ZA÷USA: MLB - Voorseizoen¬ZEE÷zcDLaZ3b¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷jgBpIosb¬ZD÷t¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_zcDLaZ3b¬ZJ÷15¬ZL÷/honkbal/usa/mlb/¬ZX÷06USA 003......0010000000126000MLB - Voorse017eizoen000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷4AzjpcRO¬AD÷1488139800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rockies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rockies¬WU÷colorado-rockies¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷14¬WH÷0¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷1¬BQ÷X¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Diamondbacks¬WV÷arizona-diamondbacks¬WG÷4¬WI÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷8hK4ipbB¬AD÷1488139800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Mariners¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Padres¬WV÷san-diego-padres¬WG÷8¬WI÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Mariners¬WU÷seattle-mariners¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷11¬WH÷1¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷6¬BG÷2¬BI÷4¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬AN÷n¬~AA÷0ncwyPDU¬AD÷1488139500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Cubs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Cubs¬WU÷chicago-cubs¬AS÷0¬AZ÷0¬WF÷7¬WH÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Indians¬WV÷cleveland-indians¬AS÷0¬AZ÷0¬WG÷3¬WI÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷Q9Oqd8qt¬AD÷1488139500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago White Sox¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CWS¬AE÷Chicago White Sox¬WU÷chicago-white-sox¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷10¬WH÷0¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷2¬BK÷0¬BM÷3¬BO÷1¬BQ÷X¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rockies¬WV÷colorado-rockies¬WG÷7¬WI÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷CQQeg6Tb¬AD÷1488139500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Reds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Reds¬WU÷cincinnati-reds¬WF÷9¬WH÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷0¬WN÷SFG¬AF÷San Francisco Giants¬WV÷san-francisco-giants¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷10¬WI÷0¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷4¬BH÷2¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷YZRifnEh¬AD÷1488139500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Royals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Royals¬WU÷kansas-city-royals¬WF÷9¬WH÷3¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷3¬WN÷TEX¬AF÷Texas Rangers¬WV÷texas-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷8¬WI÷0¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷1¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷fkG0hQr5¬AD÷1488139500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Brewers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Brewers¬WU÷milwaukee-brewers¬WF÷10¬WH÷1¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷3¬BI÷2¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷LAD¬AF÷Los Angeles Dodgers¬WV÷los-angeles-dodgers¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷14¬WI÷1¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷4¬BH÷3¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷2¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷40NmeSbn¬AD÷1488139500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Athletics¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Athletics¬WU÷oakland-athletics¬WF÷6¬WH÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷LAA¬AF÷Los Angeles Angels¬WV÷los-angeles-angels¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷3¬WI÷1¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷3¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷lCgZy5bO¬AD÷1488132600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Mets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYM¬AE÷New York Mets¬WU÷new-york-mets¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷11¬WH÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷DET¬AF÷Detroit Tigers¬WV÷detroit-tigers¬WG÷6¬WI÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷6PHnowCI¬AD÷1488132420¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Blue Jays¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Blue Jays¬WU÷toronto-blue-jays¬WF÷6¬WH÷3¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Phillies¬WV÷philadelphia-phillies¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷13¬WI÷2¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷3¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷Q92EtTqg¬AD÷1488132300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Braves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Braves¬WU÷atlanta-braves¬WF÷7¬WH÷2¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬WN÷HOU¬AF÷Houston Astros¬WV÷houston-astros¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷11¬WI÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷fkfVxoqI¬AD÷1488132300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Orioles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Orioles¬WU÷baltimore-orioles¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷10¬WH÷0¬AG÷8¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷5¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Pirates¬WV÷pittsburgh-pirates¬WG÷8¬WI÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷GbeRwRTB¬AD÷1488132300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Twins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Twins¬WU÷minnesota-twins¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷10¬WH÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷WAS¬AF÷Washington Nationals¬WV÷washington-nationals¬WG÷5¬WI÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬AN÷n¬~AA÷C2IrnJdC¬AD÷1488132300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Yankees¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYY¬AE÷New York Yankees¬WU÷new-york-yankees¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷5¬WH÷0¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Blue Jays¬WV÷toronto-blue-jays¬WG÷3¬WI÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷2¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷bN0Mv7E5¬AD÷1488132300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.Louis Cardinals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STL¬AE÷St.Louis Cardinals¬WU÷st-louis-cardinals¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷13¬WH÷0¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷2¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷MIA¬AF÷Miami Marlins¬WV÷miami-marlins¬WG÷9¬WI÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷4¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷KW1Iumaa¬AD÷1488132300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Rays¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Rays¬WU÷tampa-bay-rays¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷9¬WH÷1¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷3¬BQ÷X¬WN÷BOS¬AF÷Boston Red Sox¬WV÷boston-red-sox¬WG÷8¬WI÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷3¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷hIox0HpE¬AD÷1488053400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Diamondbacks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Diamondbacks¬WU÷arizona-diamondbacks¬WF÷10¬WH÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rockies¬WV÷colorado-rockies¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷12¬WI÷1¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬BH÷3¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬AN÷n¬~AA÷Us95rkFt¬AD÷1488053400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Angels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAA¬AE÷Los Angeles Angels¬WU÷los-angeles-angels¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷5¬WH÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Brewers¬WV÷milwaukee-brewers¬WG÷4¬WI÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷C6bAs9Un¬AD÷1488053400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Padres¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Mariners¬WV÷seattle-mariners¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷17¬WI÷1¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷4¬BN÷3¬BP÷0¬BR÷2¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Padres¬WU÷san-diego-padres¬WF÷7¬WH÷3¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬AN÷n¬~AA÷YBJvmas6¬AD÷1488053100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Cubs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Athletics¬WV÷oakland-athletics¬WG÷6¬WI÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷3¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Cubs¬WU÷chicago-cubs¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷9¬WH÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷X¬AN÷n¬~AA÷0AqixEh7¬AD÷1488053100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Indians¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Indians¬WU÷cleveland-indians¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷11¬WH÷1¬AG÷8¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷3¬BO÷1¬BQ÷X¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Reds¬WV÷cincinnati-reds¬WG÷14¬WI÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷Iofnwfw1¬AD÷1488053100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Dodgers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAD¬AE÷Los Angeles Dodgers¬WU÷los-angeles-dodgers¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷10¬WH÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷CWS¬AF÷Chicago White Sox¬WV÷chicago-white-sox¬WG÷7¬WI÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷4rjrvzOf¬AD÷1488053100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SFG¬AE÷San Francisco Giants¬WU÷san-francisco-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷9¬WH÷2¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷3¬BK÷4¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷X¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Cubs¬WV÷chicago-cubs¬WG÷12¬WI÷0¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷1¬AN÷n¬~AA÷v1reyY7D¬AD÷1488053100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Royals¬WV÷kansas-city-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷12¬WI÷1¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷0¬WM÷TEX¬AE÷Texas Rangers¬WU÷texas-rangers¬WF÷5¬WH÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷5¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬AN÷n¬~AA÷GzPZmuSa¬AD÷1488045900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Braves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Braves¬WU÷atlanta-braves¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷11¬WH÷0¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷2¬BI÷4¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷X¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Blue Jays¬WV÷toronto-blue-jays¬WG÷10¬WI÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷2¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷jyA7pxoR¬AD÷1488045900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Red Sox¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Red Sox¬WU÷boston-red-sox¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷13¬WH÷1¬AG÷8¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬BI÷1¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷X¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Twins¬WV÷minnesota-twins¬WG÷11¬WI÷1¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷5¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷INBanbGE¬AD÷1488045900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Tigers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Tigers¬WU÷detroit-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷15¬WH÷1¬AG÷11¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷4¬BG÷0¬BI÷2¬BK÷1¬BM÷4¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷HOU¬AF÷Houston Astros¬WV÷houston-astros¬WG÷8¬WI÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷2¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷ALjvuG8l¬AD÷1488045900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Marlins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Marlins¬WU÷miami-marlins¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷11¬WH÷1¬AG÷8¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷0¬BI÷3¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷STL¬AF÷St.Louis Cardinals¬WV÷st-louis-cardinals¬WG÷8¬WI÷0¬AH÷7¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BL÷1¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷WUiztdgr¬AD÷1488045900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Mets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYM¬AE÷New York Mets¬WU÷new-york-mets¬WF÷8¬WH÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷3¬BQ÷2¬WN÷WAS¬AF÷Washington Nationals¬WV÷washington-nationals¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷10¬WI÷1¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷2¬BL÷4¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬AN÷n¬~AA÷6m8emv18¬AD÷1488045900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Phillies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Phillies¬WU÷philadelphia-phillies¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷8¬WH÷0¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷3¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬WN÷NYY¬AF÷New York Yankees¬WV÷new-york-yankees¬WG÷9¬WI÷1¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷1¬AN÷n¬~AA÷CpB3oIVK¬AD÷1488045900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Pirates¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Pirates¬WU÷pittsburgh-pirates¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷10¬WH÷2¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷3¬BQ÷X¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Orioles¬WV÷baltimore-orioles¬WG÷5¬WI÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬AN÷n¬~AA÷xpQVlLCg¬AD÷1488045900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Rays¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Rays¬WU÷tampa-bay-rays¬WF÷7¬WH÷2¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷1¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Pirates¬WV÷pittsburgh-pirates¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷11¬WI÷0¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷6¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷4rUCOfO7¬AD÷1487981100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Twins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Twins¬WU÷minnesota-twins¬WF÷7¬WH÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Rays¬WV÷tampa-bay-rays¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷11¬WI÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬AN÷n¬~
6
1488202362
42
fixtures
SA÷6¬~ZA÷USA: MLB - Voorseizoen¬ZEE÷zcDLaZ3b¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷jgBpIosb¬ZD÷t¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_zcDLaZ3b¬ZJ÷15¬ZL÷/honkbal/usa/mlb/¬ZX÷06USA 003......0010000000126000MLB - Voorse017eizoen000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷t6ICkOSN¬AD÷1488218700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Orioles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Orioles¬WU÷baltimore-orioles¬WN÷NYY¬AF÷New York Yankees¬WV÷new-york-yankees¬AN÷n¬~AA÷6FEY8t4P¬AD÷1488218700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Red Sox¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Red Sox¬WU÷boston-red-sox¬WN÷STL¬AF÷St.Louis Cardinals¬WV÷st-louis-cardinals¬AN÷n¬~AA÷MHZ9lrrU¬AD÷1488218700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Tigers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Tigers¬WU÷detroit-tigers¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Braves¬WV÷atlanta-braves¬AN÷n¬~AA÷2FJ8j4DH¬AD÷1488218700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Twins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Twins¬WU÷minnesota-twins¬WN÷MIA¬AF÷Miami Marlins¬WV÷miami-marlins¬AN÷n¬~AA÷xU9J8oTo¬AD÷1488218700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Phillies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Phillies¬WU÷philadelphia-phillies¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Rays¬WV÷tampa-bay-rays¬AN÷n¬~AA÷OQLyp2jo¬AD÷1488218700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.Louis Cardinals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STL¬AE÷St.Louis Cardinals¬WU÷st-louis-cardinals¬WN÷WAS¬AF÷Washington Nationals¬WV÷washington-nationals¬AN÷n¬~AA÷8O0040Ct¬AD÷1488218820¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Blue Jays¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Blue Jays¬WU÷toronto-blue-jays¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Pirates¬WV÷pittsburgh-pirates¬AN÷n¬~AA÷jXDN75rh¬AD÷1488219000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Mets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYM¬AE÷New York Mets¬WU÷new-york-mets¬WN÷HOU¬AF÷Houston Astros¬WV÷houston-astros¬AN÷n¬~AA÷Ye3S6Pcb¬AD÷1488225900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Cubs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Cubs¬WU÷chicago-cubs¬WN÷CWS¬AF÷Chicago White Sox¬WV÷chicago-white-sox¬AN÷n¬~AA÷tM6z53SA¬AD÷1488225900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Indians¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Indians¬WU÷cleveland-indians¬WN÷TEX¬AF÷Texas Rangers¬WV÷texas-rangers¬AN÷n¬~AA÷Cn2W5qD4¬AD÷1488225900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Dodgers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAD¬AE÷Los Angeles Dodgers¬WU÷los-angeles-dodgers¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rockies¬WV÷colorado-rockies¬AN÷n¬~AA÷KC5v4NsH¬AD÷1488225900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SFG¬AE÷San Francisco Giants¬WU÷san-francisco-giants¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Athletics¬WV÷oakland-athletics¬AN÷n¬~AA÷xb543KRn¬AD÷1488225900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Brewers¬WV÷milwaukee-brewers¬WM÷TEX¬AE÷Texas Rangers¬WU÷texas-rangers¬AN÷n¬~AA÷2yeq3scN¬AD÷1488226200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Diamondbacks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Diamondbacks¬WU÷arizona-diamondbacks¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Reds¬WV÷cincinnati-reds¬AN÷n¬~AA÷I10EcLKp¬AD÷1488226200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Angels¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Padres¬WV÷san-diego-padres¬WM÷LAA¬AE÷Los Angeles Angels¬WU÷los-angeles-angels¬AN÷n¬~AA÷0MDn21CT¬AD÷1488226200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Mariners¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Mariners¬WU÷seattle-mariners¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Royals¬WV÷kansas-city-royals¬AN÷n¬~AA÷8jT63B83¬AD÷1488305100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Braves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Braves¬WU÷atlanta-braves¬WN÷STL¬AF÷St.Louis Cardinals¬WV÷st-louis-cardinals¬AN÷n¬~AA÷MgXA2VN9¬AD÷1488305100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Red Sox¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Red Sox¬WU÷boston-red-sox¬WN÷NYY¬AF÷New York Yankees¬WV÷new-york-yankees¬AN÷n¬~AA÷ETT24igc¬AD÷1488305100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Marlins¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NYM¬AF÷New York Mets¬WV÷new-york-mets¬WM÷MIA¬AE÷Miami Marlins¬WU÷miami-marlins¬AN÷n¬~AA÷bDgD1bda¬AD÷1488305100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Yankees¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYY¬AE÷New York Yankees¬WU÷new-york-yankees¬WN÷DET¬AF÷Detroit Tigers¬WV÷detroit-tigers¬AN÷n¬~AA÷4IMF1kwG¬AD÷1488305100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Phillies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Phillies¬WU÷philadelphia-phillies¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Orioles¬WV÷baltimore-orioles¬AN÷n¬~AA÷Gl482vsg¬AD÷1488305100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Pirates¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Pirates¬WU÷pittsburgh-pirates¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Blue Jays¬WV÷toronto-blue-jays¬AN÷n¬~AA÷dhaIduzi¬AD÷1488305100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Rays¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Rays¬WU÷tampa-bay-rays¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Twins¬WV÷minnesota-twins¬AN÷n¬~AA÷zwVb5Xwi¬AD÷1488305100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Nationals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Nationals¬WU÷washington-nationals¬WN÷HOU¬AF÷Houston Astros¬WV÷houston-astros¬AN÷n¬~AA÷z7dff7Vk¬AD÷1488312300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Cubs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Cubs¬WU÷chicago-cubs¬WN÷LAA¬AF÷Los Angeles Angels¬WV÷los-angeles-angels¬AN÷n¬~AA÷CGcH0IB5¬AD÷1488312300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago White Sox¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Mariners¬WV÷seattle-mariners¬WM÷CWS¬AE÷Chicago White Sox¬WU÷chicago-white-sox¬AN÷n¬~AA÷jZKNaT7S¬AD÷1488312300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Reds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Reds¬WU÷cincinnati-reds¬WN÷CWS¬AF÷Chicago White Sox¬WV÷chicago-white-sox¬AN÷n¬~AA÷lA0bgRpd¬AD÷1488312300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Brewers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Brewers¬WU÷milwaukee-brewers¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Royals¬WV÷kansas-city-royals¬AN÷n¬~AA÷hr7kemGq¬AD÷1488312300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Athletics¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Athletics¬WU÷oakland-athletics¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Indians¬WV÷cleveland-indians¬AN÷n¬~AA÷r9LJ09hM¬AD÷1488312300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Rangers¬WU÷texas-rangers¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Diamondbacks¬WV÷arizona-diamondbacks¬AN÷n¬~AA÷2DltIANd¬AD÷1488312600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Rockies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rockies¬WU÷colorado-rockies¬WN÷LAD¬AF÷Los Angeles Dodgers¬WV÷los-angeles-dodgers¬AN÷n¬~AA÷t4mpHUx3¬AD÷1488312600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Padres¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Padres¬WU÷san-diego-padres¬WN÷SFG¬AF÷San Francisco Giants¬WV÷san-francisco-giants¬AN÷n¬~~
6
1488202362
2912
HULP: U bevindt zich op de MLB 2017 uitslagen pagina in de sectie Honkbal/USA. FlashScore.nl biedt MLB 2017 tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken. Naast MLB 2017 uitslagen vindt u ook 5000+ andere competitities uit 30+ andere sporten op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze MLB 2017 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.