Honkbal »Japan » NPB » 2017

results
6
1481394541
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷JAPAN: NPB¬ZEE÷SW9D1eZo¬ZB÷100¬ZY÷Japan¬ZC÷Kd3lkm7l¬ZD÷t¬ZE÷nV75ORij¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_SW9D1eZo¬ZJ÷2¬ZL÷/honkbal/japan/npb/¬ZX÷06Japan 005......0010000000153000NPB 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷joNkiPpa¬AD÷1490932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬WU÷fukuoka-s-hawks¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬WV÷chiba-lotte-marines¬AN÷n¬~AA÷0dUxfR0t¬AD÷1490932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬WU÷hiroshima-carp¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬WV÷hanshin-tigers¬AN÷n¬~AA÷rLJsgoGn¬AD÷1490932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nippon Ham Fighters¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SEI¬AF÷Seibu Lions¬WV÷seibu-lions¬WM÷NIP¬AE÷Nippon Ham Fighters¬WU÷nippon-ham-fighters¬AN÷n¬~AA÷dONoh5Vh¬AD÷1490932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orix Buffaloes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORI¬AE÷Orix Buffaloes¬WU÷orix-buffaloes¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Gold. Eagles¬WV÷rakuten-gold-eagles¬AN÷n¬~AA÷bmrBb7hP¬AD÷1490932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬WU÷yakult-swallows¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬WV÷yokohama-baystars¬AN÷n¬~AA÷pWvUZNFO¬AD÷1490932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬WV÷chunichi-dragons¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬WU÷yomiuri-giants¬AN÷n¬~AA÷dOqH7pVu¬AD÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬WU÷fukuoka-s-hawks¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬WV÷chiba-lotte-marines¬AN÷n¬~AA÷Q3F2lNUH¬AD÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬WU÷hiroshima-carp¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬WV÷hanshin-tigers¬AN÷n¬~AA÷KQE6mspO¬AD÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nippon Ham Fighters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIP¬AE÷Nippon Ham Fighters¬WU÷nippon-ham-fighters¬WN÷SEI¬AF÷Seibu Lions¬WV÷seibu-lions¬AN÷n¬~AA÷W0IAn1aU¬AD÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orix Buffaloes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORI¬AE÷Orix Buffaloes¬WU÷orix-buffaloes¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Gold. Eagles¬WV÷rakuten-gold-eagles¬AN÷n¬~AA÷nDGbk3FB¬AD÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬WU÷yakult-swallows¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬WV÷yokohama-baystars¬AN÷n¬~AA÷UyMgjq05¬AD÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬WU÷yomiuri-giants¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬WV÷chunichi-dragons¬AN÷n¬~AA÷YTvt2taH¬AD÷1491105600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬WU÷fukuoka-s-hawks¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬WV÷chiba-lotte-marines¬AN÷n¬~AA÷runT4rFb¬AD÷1491105600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬WU÷hiroshima-carp¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬WV÷hanshin-tigers¬AN÷n¬~AA÷Q3yY32U4¬AD÷1491105600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nippon Ham Fighters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIP¬AE÷Nippon Ham Fighters¬WU÷nippon-ham-fighters¬WN÷SEI¬AF÷Seibu Lions¬WV÷seibu-lions¬AN÷n¬~AA÷v7ux3MqB¬AD÷1491105600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orix Buffaloes¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Gold. Eagles¬WV÷rakuten-gold-eagles¬WM÷ORI¬AE÷Orix Buffaloes¬WU÷orix-buffaloes¬AN÷n¬~AA÷4lmP5Oah¬AD÷1491105600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬WU÷yakult-swallows¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬WV÷yokohama-baystars¬AN÷n¬~AA÷zFrL64pn¬AD÷1491105600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬WU÷yomiuri-giants¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬WV÷chunichi-dragons¬AN÷n¬~
6
1481394541
858
HULP: U bevindt zich op de NPB 2017 uitslagen pagina in de sectie Honkbal/Japan. FlashScore.nl biedt NPB 2017 tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken. Naast NPB 2017 uitslagen vindt u ook 5000+ andere competitities uit 30+ andere sporten op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze NPB 2017 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.