Basketbal »Israël » Super Competitie » 2017/2018

Super Competitie
Loading ...
results
3
1506345812
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ISRAËL: Super Competitie¬ZEE÷8lGjdOzo¬ZB÷97¬ZY÷Israël¬ZC÷n7kFZb6O¬ZD÷p¬ZE÷vqDe6VST¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8lGjdOzo¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/israel/super-competitie/¬ZX÷04Israël 006Israël0000000000169000Super Compet016etitie000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israël¬~AA÷OCfzCf7N¬AD÷1507478400¬ADE÷1507478400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬WU÷ironi-nahariya¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AN÷n¬~AA÷pMeWCzhH¬AD÷1507479300¬ADE÷1507479300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬WU÷bnei-herzliya¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬WV÷ironi-nes-ziona¬AN÷n¬~AA÷O61qvS86¬AD÷1507485600¬ADE÷1507485600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬WU÷hapoel-tel-aviv¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬WV÷hapoel-holon¬AN÷n¬~AA÷GniSDGxB¬AD÷1507567500¬ADE÷1507567500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬WU÷gilboa-galil¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬WV÷maccabi-ashdod¬AN÷n¬~AA÷rcy76YUp¬AD÷1507569000¬ADE÷1507569000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬WU÷hapoel-eilat¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷ziOhUyNi¬AD÷1507995900¬ADE÷1507995900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷Speelronde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬WU÷ironi-nahariya¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷foUip3Vu¬AD÷1508002800¬ADE÷1508002800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Speelronde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬WV÷maccabi-rishon¬AN÷n¬~AA÷IT0mwnOC¬AD÷1508083200¬ADE÷1508083200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Speelronde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬WU÷hapoel-holon¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬WV÷hapoel-eilat¬AN÷n¬~AA÷G2ujTexb¬AD÷1508090400¬ADE÷1508090400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Speelronde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬WV÷bnei-herzliya¬AN÷n¬~AA÷d0PlVH7o¬AD÷1508171400¬ADE÷1508171400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nes Ziona¬ER÷Speelronde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬WU÷ironi-nes-ziona¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬WV÷gilboa-galil¬AN÷n¬~AA÷dKaix6wJ¬AD÷1508344200¬ADE÷1508344200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷Speelronde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬WV÷maccabi-haifa¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬WU÷maccabi-ashdod¬AN÷n¬~AA÷YyTeqNpn¬AD÷1508600700¬ADE÷1508600700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷Speelronde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬WU÷gilboa-galil¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷fgvfSFi4¬AD÷1508607600¬ADE÷1508607600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷Speelronde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AN÷n¬~
3
1506345812
132
HULP: U bevindt zich op de Super Competitie 2017/2018 uitslagen pagina in de sectie Basketbal/Israël. FlashScore.nl biedt Super Competitie 2017/2018 tussenstanden, resultaten en standen. Naast Super Competitie 2017/2018 tussenstanden vindt u ook 150+ andere basketbalcompetitities uit 30+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze Super Competitie 2017/2018 uitslagen-dienst is real-time en ververst automatisch.