Basketbal »USA » NBA » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷zPq9t1nb¬ZD÷t¬ZE÷vBTNUyLS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/nba/¬ZX÷02USA 003......0000000000153000NBA 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷xpzNoMnR¬AD÷1484883000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬AX÷1¬AV÷1484899077|¬BX÷-1¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷101¬BA÷22¬BC÷29¬BE÷28¬BG÷22¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬WV÷minnesota-timberwolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷104¬BB÷25¬BD÷19¬BF÷33¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q9WIn2XK¬AD÷1484875800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬AX÷1¬AV÷1484899091|¬BX÷-1¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬AH÷104¬BB÷23¬BD÷35¬BF÷23¬BH÷23¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷28¬BC÷31¬BE÷33¬BG÷26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WnXEmrIE¬AD÷1484874000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬AX÷1¬AV÷1484899103|¬BX÷-1¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬WU÷new-york-knicks¬AG÷110¬BA÷27¬BC÷40¬BE÷19¬BG÷24¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬WV÷washington-wizards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷113¬BB÷38¬BD÷28¬BF÷34¬BH÷13¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hdYAlO28¬AD÷1484872200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬AX÷1¬AV÷1484886884|¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷99¬BA÷29¬BC÷15¬BE÷26¬BG÷29¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬WV÷dallas-mavericks¬AH÷95¬BB÷22¬BD÷31¬BF÷20¬BH÷22¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GvkSPvQ7¬AD÷1484870400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬AX÷1¬AV÷1484881930|¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷29¬BC÷30¬BE÷30¬BG÷29¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AH÷103¬BB÷21¬BD÷20¬BF÷35¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rRjKR0ee¬AD÷1484796600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬AX÷1¬AV÷1484823683|;1484823632|¬BX÷-1¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬WU÷golden-state-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷121¬BA÷30¬BC÷26¬BE÷37¬BG÷28¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AH÷100¬BB÷31¬BD÷25¬BF÷22¬BH÷22¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xljOQKA1¬AD÷1484796600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬AX÷1¬AV÷1484822737|¬BX÷-1¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬WU÷sacramento-kings¬AG÷100¬BA÷34¬BC÷26¬BE÷19¬BG÷21¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬WV÷indiana-pacers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷106¬BB÷21¬BD÷20¬BF÷30¬BH÷35¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nacBTMQr¬AD÷1484787600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬AX÷1¬AV÷1484877771|¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬WU÷detroit-pistons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷42¬BC÷27¬BE÷25¬BG÷24¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AH÷95¬BB÷18¬BD÷27¬BF÷23¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UNnGSttk¬AD÷1484787600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬AX÷1¬AV÷1484803383|¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷111¬BA÷22¬BC÷30¬BE÷27¬BG÷32¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬WV÷milwaukee-bucks¬AH÷92¬BB÷27¬BD÷12¬BF÷26¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pjBqY2IR¬AD÷1484787600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬AX÷1¬AV÷1484862335|¬BX÷-1¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬WU÷new-orleans-pelicans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷32¬BC÷33¬BE÷27¬BG÷26¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬WV÷orlando-magic¬AH÷98¬BB÷29¬BD÷23¬BF÷21¬BH÷25¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xQBuZr3L¬AD÷1484785800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬AX÷1¬AV÷1484805313|¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬AG÷106¬BA÷34¬BC÷20¬BE÷29¬BG÷23¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬WV÷new-york-knicks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷31¬BD÷32¬BF÷25¬BH÷29¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bZCyzPmF¬AD÷1484784000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬AX÷1¬AV÷1484822679|¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬WU÷charlotte-hornets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷107¬BA÷23¬BC÷31¬BE÷25¬BG÷28¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬WV÷portland-trail-blazers¬AH÷85¬BB÷26¬BD÷20¬BF÷26¬BH÷13¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4hcCgP2e¬AD÷1484784000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬AX÷1¬AV÷1484862319|¬BX÷-1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬WV÷toronto-raptors¬AH÷89¬BB÷21¬BD÷23¬BF÷21¬BH÷24¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷94¬BA÷25¬BC÷21¬BE÷22¬BG÷26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GANWz5Y8¬AD÷1484784000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷104¬BA÷30¬BC÷36¬BE÷17¬BG÷21¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬WV÷memphis-grizzlies¬AH÷101¬BB÷24¬BD÷27¬BF÷26¬BH÷24¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷27JSyoJ2¬AD÷1484710200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬AX÷1¬AV÷1484721369|¬BX÷-1¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷121¬BA÷26¬BC÷28¬BE÷30¬BG÷37¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷127¬BB÷40¬BD÷26¬BF÷35¬BH÷26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l4VpD1t2¬AD÷1484703000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬AX÷1¬AV÷1484717075|¬BX÷-1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷114¬BB÷30¬BD÷41¬BF÷19¬BH÷24¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷122¬BA÷30¬BC÷37¬BE÷25¬BG÷30¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ADWtEsRe¬AD÷1484701200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬AX÷1¬AV÷1484729980|¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬AG÷98¬BA÷28¬BC÷19¬BE÷27¬BG÷24¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬WV÷dallas-mavericks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷99¬BB÷24¬BD÷30¬BF÷22¬BH÷23¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jkg8f5mk¬AD÷1484699400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬AX÷1¬AV÷1484729964|¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬WU÷brooklyn-nets¬AG÷109¬BA÷29¬BC÷32¬BE÷24¬BG÷24¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬WV÷toronto-raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷26¬BD÷32¬BF÷34¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hxxxFNBk¬AD÷1484699400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬AX÷1¬AV÷1484729935|¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷27¬BC÷26¬BE÷26¬BG÷30¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬AH÷103¬BB÷32¬BD÷21¬BF÷26¬BH÷24¬AW÷1¬AN÷n¬~~
3
1484935055
736
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷zPq9t1nb¬ZD÷t¬ZE÷vBTNUyLS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/nba/¬ZX÷02USA 003......0000000000153000NBA 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷bFdGhqI1¬AD÷1484956800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬WV÷toronto-raptors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷2¬~AA÷MHBgt0Al¬AD÷1484956800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬WU÷orlando-magic¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬WV÷milwaukee-bucks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷2¬~AA÷rRCkster¬AD÷1484956800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬WV÷portland-trail-blazers¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬WU÷philadelphia-76ers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷2¬~AA÷C646wbf7¬AD÷1484960400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷2¬~AA÷Q98AxI9D¬AD÷1484960400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷2¬~AA÷UsF1vvu1¬AD÷1484960400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷2¬~AA÷jiGcuKPf¬AD÷1484960400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬WU÷new-orleans-pelicans¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬WV÷brooklyn-nets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷2¬~AA÷vDdh11nE¬AD÷1484962200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷2¬~AA÷GxKLqZGt¬AD÷1484969400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬WV÷indiana-pacers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷2¬~AA÷rajIrgWn¬AD÷1485036000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬WV÷portland-trail-blazers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MkkMsDog¬AD÷1485039600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬WU÷detroit-pistons¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬WV÷washington-wizards¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GClQtX0a¬AD÷1485043200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UFhUuiG5¬AD÷1485043200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬WV÷brooklyn-nets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jVtwvVpI¬AD÷1485045000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬WV÷milwaukee-bucks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CvrZvBVB¬AD÷1485045000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬WU÷new-york-knicks¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K4oswk0O¬AD÷1485046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bepox9FU¬AD÷1485048600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zgFedC0n¬AD÷1485050400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OIBichot¬AD÷1485050400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬WV÷los-angeles-clippers¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬WU÷denver-nuggets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UFEaeWFh¬AD÷1485050400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬WU÷utah-jazz¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬WV÷indiana-pacers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷86D3fjVb¬AD÷1485104400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬WU÷orlando-magic¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Qs88gAp5¬AD÷1485117000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬WV÷los-angeles-lakers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷x6eKi3X7¬AD÷1485126000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4Y6ChUaB¬AD÷1485129600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Timberwolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬WU÷minnesota-timberwolves¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/2\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bNpWkOIG.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bwin","BI":2}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~
3
1484935055
591
HULP: U bevindt zich op de NBA uitslagen pagina in de sectie Basketbal/USA. FlashScore.nl biedt NBA tussenstanden, resultaten en standen. Naast NBA tussenstanden vindt u ook 150+ andere basketbalcompetitities uit 30+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze NBA uitslagen-dienst is real-time en ververst automatisch.