Voetbal »Ierland » FAI Beker » 2017

results
1
1493429976
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IERLAND: FAI Beker¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Ierland¬ZC÷bgckrFBL¬ZD÷p¬ZE÷AiwBsLHN¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/ierland/fai-beker/¬ZX÷00Ierland 007erland0030000000169000FAI Beker 009 Beker000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ierland¬~AA÷0GtsNwXg¬AD÷1493405100¬ADE÷1493405100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bangor Celtic¬ER÷32ste finale¬AX÷0¬AO÷1493406644¬BX÷-1¬WM÷BAN¬AE÷Bangor Celtic¬WU÷bangor-celtic¬WN÷CHE¬AF÷Cherry Orchard¬WV÷cherry-orchard¬AM÷Heenwedstrijd. Tweede wedstrijd bij gelijkspel. ¬AN÷n¬~AA÷ruWoMcn0¬AD÷1493470800¬ADE÷1493470800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edenderry¬ER÷32ste finale¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷EDE¬AE÷Edenderry¬WU÷edenderry¬WN÷COB¬AF÷Cobh Wanderers¬WV÷cobh-wanderers¬AM÷Heenwedstrijd. Tweede wedstrijd bij gelijkspel. ¬AN÷n¬~AA÷MVUkLH16¬AD÷1493474400¬ADE÷1493474400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷College Corinthians¬ER÷32ste finale¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷College Corinthians¬WU÷college-corinthians¬WN÷BAL¬AF÷Ballincollig¬WV÷ballincollig¬AM÷Heenwedstrijd. Tweede wedstrijd bij gelijkspel. ¬AN÷n¬~AA÷j5ZgKyHC¬AD÷1493485200¬ADE÷1493485200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greystones¬ER÷32ste finale¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greystones¬WU÷greystones¬WN÷SHE¬AF÷Sheriff YC¬WV÷sheriff-yc¬AM÷Heenwedstrijd. Tweede wedstrijd bij gelijkspel. ¬AN÷n¬~AA÷UeYcJeWI¬AD÷1493488800¬ADE÷1493488800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Killarney Celtic¬ER÷32ste finale¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷KIL¬AE÷Killarney Celtic¬WU÷killarney-celtic¬WN÷BOY¬AF÷Boyle Celtic¬WV÷boyle-celtic¬AM÷Heenwedstrijd. Tweede wedstrijd bij gelijkspel. ¬AN÷n¬~AA÷W0Ctru9J¬AD÷1493546400¬ADE÷1493546400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ballymun Utd¬ER÷32ste finale¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Ballymun Utd¬WU÷ballymun-utd¬WN÷KIL¬AF÷Killester Utd¬WV÷killester-utd¬AM÷Heenwedstrijd. Tweede wedstrijd bij gelijkspel. ¬AN÷n¬~AA÷p4GpsaOP¬AD÷1493557200¬ADE÷1493557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Evergreen Utd.¬ER÷32ste finale¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷EVE¬AE÷Evergreen Utd.¬WU÷evergreen-united¬WN÷MAR¬AF÷St. Marys¬WV÷st-marys¬AM÷Heenwedstrijd. Tweede wedstrijd bij gelijkspel. ¬AN÷n¬~AA÷2q3CxJWt¬AD÷1493557200¬ADE÷1493557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everton AFC¬ER÷32ste finale¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WM÷EVE¬AE÷Everton AFC¬WU÷everton-afc¬WN÷LIF¬AF÷Liffey Wanderers¬WV÷liffey-wanderers¬AM÷Heenwedstrijd. Tweede wedstrijd bij gelijkspel. ¬AN÷n¬~~
1
1493429976
8
HULP: U bevindt zich op de Ierse Beker tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Ierland. FlashScore.nl biedt Ierse Beker uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Ierse Beker tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Ierse Beker tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.