Liga Women 2019 tussenstanden, uitslagen, standen

Volleybal Argentinië Liga Women2019

results
12
1548017828
0
fixtures
SA÷12¬~ZA÷ARGENTINIË: Liga Women¬ZEE÷A5jo0MvT¬ZB÷22¬ZY÷Argentinië¬ZC÷zXBidj5t¬ZD÷p¬ZE÷GrgZ92pT¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_A5jo0MvT¬ZJ÷2¬ZL÷/volleybal/argentinie/liga-women/¬ZX÷05Argentinië 010ntinië0030000000186000Liga Women 010 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentinië¬~AA÷IgdqODS3¬AD÷1548968400¬ADE÷1548968400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario V¬JA÷dtF5h9gj¬WU÷club-rosario¬WN÷UNI¬AF÷Universitario La Plata V¬JB÷AqJ9iT8d¬WV÷universitario-la-plata¬AN÷n¬~AA÷dpemNXsA¬AD÷1549054800¬ADE÷1549054800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose V¬JA÷ClchGCoc¬WU÷san-jose¬WN÷RIV¬AF÷River Plate V¬JB÷juddFW03¬WV÷river-plate¬AN÷n¬~AA÷4jUWE9kj¬AD÷1549054800¬ADE÷1549054800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dora V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Dora V¬JA÷pGzZSkV2¬WU÷villa-dora¬WN÷UNI¬AF÷Universitario La Plata V¬JB÷bJvwS9p9¬WV÷universitario-la-plata¬AN÷n¬~AA÷p6m0KVRS¬AD÷1549141200¬ADE÷1549141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Plottier V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Plottier V¬JA÷dffv788q¬WU÷plottier¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia V¬JB÷zogr6SNk¬WV÷gimnasia¬AN÷n¬~AA÷rsTzET4d¬AD÷1549141200¬ADE÷1549141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose V¬JA÷trUsRTaF¬WU÷san-jose¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors V¬JB÷KYSoQmFL¬WV÷boca-juniors¬AN÷n¬~AA÷jqldLBCM¬AD÷1549141200¬ADE÷1549141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Lorenzo V¬JA÷tUl9CUpM¬WU÷san-lorenzo¬WN÷BAN¬AF÷Banco Provincia V¬JB÷vF7CBl0S¬WV÷banco-provincia¬AN÷n¬~AA÷v9phMicG¬AD÷1549141200¬ADE÷1549141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield V¬JA÷KE00EjG9¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷ESK¬AF÷Estud. de La Plata V¬JB÷b5a4DAVF¬WV÷estudiantes¬AN÷n¬~AA÷nFZRFkzp¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIL¬AF÷Villa Dora V¬JB÷WCni46h2¬WV÷villa-dora¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario V¬JA÷hMmm5nwd¬WU÷club-rosario¬AN÷n¬~AA÷dpHIxDsc¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESK¬AF÷Estud. de La Plata V¬JB÷U7EHKRxq¬WV÷estudiantes¬WM÷SKO¬AE÷San Lorenzo V¬JA÷SbSkP7UR¬WU÷san-lorenzo¬AN÷n¬~AA÷AmLMyXd3¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield V¬JA÷CW3MJohk¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷BAN¬AF÷Banco Provincia V¬JB÷QZ7QI57e¬WV÷banco-provincia¬AN÷n¬~AA÷EDuMiUvB¬AD÷1549670400¬ADE÷1549670400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario V¬JA÷4QpVYxNj¬WU÷club-rosario¬WN÷RIV¬AF÷River Plate V¬JB÷6VODcMai¬WV÷river-plate¬AN÷n¬~AA÷naFJdGM7¬AD÷1549670400¬ADE÷1549670400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia V¬JA÷GK2x9VLH¬WU÷gimnasia¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield V¬JB÷bqhs8kyO¬WV÷velez-sarsfield¬AN÷n¬~AA÷zNtIhAP4¬AD÷1549670400¬ADE÷1549670400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dora V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Dora V¬JA÷YsfavaaT¬WU÷villa-dora¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors V¬JB÷QZoRZI7p¬WV÷boca-juniors¬AN÷n¬~AA÷Iq7gZLOq¬AD÷1549749600¬ADE÷1549749600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario V¬JA÷hnRPfKqA¬WU÷club-rosario¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors V¬JB÷YcrNgvaG¬WV÷boca-juniors¬AN÷n¬~AA÷E575KJEE¬AD÷1549749600¬ADE÷1549749600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Lorenzo V¬JA÷QVVfRCyn¬WU÷san-lorenzo¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield V¬JB÷r7QaQWjh¬WV÷velez-sarsfield¬AN÷n¬~AA÷0231Laa8¬AD÷1549756800¬ADE÷1549756800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Plottier V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Plottier V¬JA÷AJeo79jU¬WU÷plottier¬WN÷BAN¬AF÷Banco Provincia V¬JB÷nuXjShMu¬WV÷banco-provincia¬AN÷n¬~AA÷8zuQjlfH¬AD÷1549756800¬ADE÷1549756800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Universitario La Plata V¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Universitario La Plata V¬JA÷KYSHdtFc¬WU÷universitario-la-plata¬WN÷SAN¬AF÷San Jose V¬JB÷EeSLe0U3¬WV÷san-jose¬AN÷n¬~
12
1548017828
60
HULP: U bevindt zich op de Liga Women 2019 uitslagen pagina in de sectie Volleybal/Argentinië. FlashScore.nl biedt Liga Women 2019 uitslagen en resultaten. Naast Liga Women 2019 standen vindt u ook 200+ andere volleybalcompetitities uit een grote hoeveelheid landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze Liga Women 2019 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!