Polish Cup Women 2020/2021 tussenstanden, voetbaluitslagen, Polish Cup Women 2020/2021 stand

advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
bookmaker
Wed en kijk live topvoetbal op Unibet TV!
PLAY SAFE. Speel met mate. Algemene voorwaarden. 18+

Voetbal Polen

Polish Cup Women
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷POLEN: Polish Cup Women¬ZEE÷zwmDLSl8¬ZB÷154¬ZY÷Polen¬ZC÷hprqlBEj¬ZD÷c¬ZE÷4bvzaRBE¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_zwmDLSl8¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/polen/polish-cup-women/¬ZX÷00Polen 005......0200000000001000Polish Cup W016 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polen¬~AA÷roVFiiOs¬AD÷1606302000¬ADE÷1606302000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bydgoszcz V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KKP¬AE÷Bydgoszcz V¬JA÷dO6Cnwlp¬WU÷sportis-kkp-bydgoszcz¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷pj8ZlFPq-by5PoSsl.png¬WN÷GDA¬AF÷Gdansk V¬JB÷ARAGoc3j¬WV÷aplg-gdansk¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷n1N1JsgT-jHMtR3Dj.png¬~AA÷GYaHB2Cq¬AD÷1606046400¬ADE÷1606046400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Piastow V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIA¬AE÷Piastow V¬JA÷h8iarpCm¬WU÷piastow¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷ROW¬AF÷ROW Rybnik V¬JB÷nVj3s4Rg¬WV÷row-rybnik¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬OB÷CbFzkxS0-48vZJokt.png¬~AA÷693dg9YE¬AD÷1606042800¬ADE÷1606042800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stare Oborzyska V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stare Oborzyska V¬JA÷W89rERXs¬WU÷stare-oborzyska¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷UJK¬AF÷UJ Krakow V¬JB÷Aa8nDoml¬WV÷uj-krakow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬OB÷CC8YFZA6-n5u7cTG0.png¬~AA÷dEWsdFQi¬AD÷1605949200¬ADE÷1605949200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷R. Rzeszow V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SLA¬AF÷Slask V¬JB÷v1qwBV09¬WV÷slask¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷C6Up0iU0-rVLg3JKD.png¬WM÷RZE¬AE÷R. Rzeszow V¬JA÷IirsAkGF¬WU÷r-rzeszow¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷rVmIjgjC-rFcaWzh4.png¬~AA÷0CSdY7dk¬AD÷1605726000¬ADE÷1605726000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Loczki Wyszkow V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOC¬AE÷Loczki Wyszkow V¬JA÷zq1tYR7G¬WU÷loczki-wyszkow¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷TAR¬AF÷Tarnovia Tarnow V¬JB÷Ua5FRPpp¬WV÷tarnovia-tarnow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬OB÷0zh1lyDN-ITVsuDPS.png¬~AA÷rZQPys3s¬AD÷1605724200¬ADE÷1605724200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skra V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CZS¬AF÷Czarni Sosnowiec V¬JB÷dG6fBPH0¬WV÷czarni-sosnowiec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬OB÷8fANZLjC-2P5LdOPs.png¬WM÷SKR¬AE÷Skra V¬JA÷IP7jC52f¬WU÷skra-czestochowa¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷0nEYPXS0-xv2tw5zg.png¬~AA÷xzsgwHE8¬AD÷1605722400¬ADE÷1605722400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KS Raszyn V¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604520083¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KS Raszyn¬AE÷KS Raszyn V¬JA÷YibupRZA¬WU÷ks-raszyn¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷PIA¬AF÷Piastow V¬JB÷SEcqqokH¬WV÷piastow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷team¬~AA÷AslIuj4F¬AD÷1605720600¬ADE÷1605720600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Myslenice V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MYS¬AE÷Myslenice V¬JA÷IPL8JShN¬WU÷myslenice¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷UKS¬AF÷UKS SMS Lodz III W¬JB÷6k6rDQVj¬WV÷uks-sms-lodz¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷KUa5AwBN-dxdIEFZp.png¬~AA÷MLThZmsq¬AD÷1605699000¬ADE÷1605699000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷LUKS Sportowa Czworka Radom V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUK¬AE÷LUKS Sportowa Czworka Radom V¬JA÷SIcYZmw4¬WU÷luks-sportowa-czworka-radom¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷0W9cZRlC-nadjkmdE.png¬WN÷HUE¬AF÷Rekord Bielsko-Biala V¬JB÷69dxZ7hA¬WV÷rekord-bielsko-biala¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷team¬~AA÷OpEifkJ8¬AD÷1605697200¬ADE÷1605697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bronowianka Krakow V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Bronowianka Krakow V¬JA÷Q9sBWZm9¬WU÷bronowianka-krakow¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷MED¬AF÷Medyk Konin V¬JB÷vDoFVg3F¬WV÷medyk-konin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷4¬OB÷llFjfpjT-WM8b8myL.png¬~AA÷ImN1XRBe¬AD÷1605697200¬ADE÷1605697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Czarni Sosnowiec II V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CZS¬AE÷Czarni Sosnowiec II V¬JA÷8dalW5xT¬WU÷czarni-sosnowiec¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷CO6ZPXBN-Of2Qlchq.png¬WN÷KAT¬AF÷Katowice V¬JB÷2D3NP3Fd¬WV÷katowice¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬OB÷KSHy7i86-z1lm19Qo.png¬~AA÷h6wNvAJL¬AD÷1605697200¬ADE÷1605697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Medyk Konin 2 V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1605706996¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POL¬AF÷KSP Kielce V¬JB÷Sb7vE6Gp¬WV÷ksp-kielce¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬WM÷MED¬AE÷Medyk Konin 2 V¬JA÷dGKCIn8T¬WU÷medyk-konin¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷team¬~AA÷dvM5WoR1¬AD÷1605697200¬ADE÷1605697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stomilanki Olsztyn II V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STI¬AF÷Stilon Gorzow V¬JB÷OM4JQq0j¬WV÷stilon-gorzow¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷d0jGQFlC-lb90zEJq.png¬WM÷OLS¬AE÷Stomilanki Olsztyn II V¬JA÷EZapXoNM¬WU÷stomilanki-olsztyn¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷Qmf60kT0-CGzNjqDt.png¬~AA÷jaQTz1Im¬AD÷1605697200¬ADE÷1605697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trojka Staszowka V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Trojka Staszowka V¬JA÷jw6bAqX6¬WU÷trojka-staszowka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷SRO¬AF÷Sroda V¬JB÷4tA293nD¬WV÷polonia-sroda-wielkopol¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷vRYAGPmC-QDswIoFJ.png¬~AA÷AsAmeV32¬AD÷1605693600¬ADE÷1605693600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Notec Inowroclaw V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Notec Inowroclaw V¬JA÷hdq3YeJd¬WU÷notec-inowroclaw¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷GOR¬AF÷Gorzno V¬JB÷Wnr7XFY2¬WV÷unifreeze-gorzno¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷1¬BD÷6¬OB÷SriSPIRq-ptuUs5ll.png¬~AA÷4tsRwUYR¬AD÷1605690000¬ADE÷1605690000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UKS SMS Lodz II V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UKS¬AE÷UKS SMS Lodz II V¬JA÷KhfQyA8i¬WU÷uks-sms-lodz¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷pEhng1U0-Shnnv9fR.png¬WN÷UKS¬AF÷UKS SMS Lodz V¬JB÷YebUzUNc¬WV÷uks-sms-lodz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷tzJaAO96-M7yopkZb.png¬~AA÷x2VNNGcO¬AD÷1605434400¬ADE÷1605434400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gdansk V¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEL¬AF÷Biedrzychowice V¬JB÷SxvX8hjj¬WV÷biedrzychowice¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷ETdZpyme-vutulp8m.png¬WM÷GDA¬AE÷Gdansk V¬JA÷YFvT9Yzp¬WU÷aplg-gdansk¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬OA÷n1N1JsgT-jHMtR3Dj.png¬~AA÷GhURMzDU¬AD÷1605182400¬ADE÷1605182400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zabki V¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAB¬AE÷Zabki V¬JA÷W6UMVFc3¬WU÷zabkovia-zabki¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷SLA¬AF÷Slask V¬JB÷0tZQUZC9¬WV÷slask¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬OB÷C6Up0iU0-rVLg3JKD.png¬~
47
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POLEN: Polish Cup Women¬ZEE÷zwmDLSl8¬ZB÷154¬ZY÷Polen¬ZC÷hprqlBEj¬ZD÷c¬ZE÷4bvzaRBE¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_zwmDLSl8¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/polen/polish-cup-women/¬ZX÷00Polen 005......0200000000001000Polish Cup W016 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polen¬~AA÷Y54CiTEf¬AD÷1607256000¬ADE÷1607256000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unia Opole V¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unia Opole V¬JA÷IuxBceXh¬WU÷unia-opole¬GRA÷0¬OA÷team¬WN÷LEC¬AF÷Leczna V¬JB÷C2yFdFna¬WV÷leczna¬GRB÷0¬OB÷SzAgHJBN-YmdzSlpG.png¬AN÷n¬~
1
advertentie
advertentie
Notificatie-instellingen
De notificatie-instellingen worden geblokkeerd door de browser
Instellingen
Donkere modus
HULP: U bevindt zich op de Polish Cup Women 2020/2021 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Polen. FlashScore.nl biedt Polish Cup Women 2020/2021 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Polish Cup Women 2020/2021 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Polish Cup Women 2020/2021 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!
mockup