Aiteo Cup 2018/2019 tussenstanden, voetbaluitslagen, Aiteo Cup 2018/2019 stand

Voetbal »Nigeria » Aiteo Cup » 2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷NIGERIA: Aiteo Cup¬ZEE÷AoWj7MNJ¬ZB÷143¬ZY÷Nigeria¬ZC÷ShDPtht0¬ZD÷c¬ZE÷jaOiDl28¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷143_AoWj7MNJ¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/nigeria/aiteo-cup/¬ZX÷00Nigeria 007igeria0010000000179000Aiteo Cup 009eo Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nigeria¬~AA÷f5Uhu6gt¬AD÷1537196400¬ADE÷1537196400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cofine¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COF¬AE÷Cofine¬JA÷Kl9bx30t¬WU÷cofine¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUS¬AF÷Sushine Stars¬JB÷2Db3yNFn¬WV÷sushine-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷jXN1wpOh¬AD÷1537196400¬ADE÷1537196400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elkanemi¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELK¬AE÷Elkanemi¬JA÷lU0FYKa5¬WU÷elkanemi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷KAT¬AF÷Katsina Feeders¬JB÷65eKXvFB¬WV÷katsina-feeders¬AH÷0¬~AA÷pfN5x4wa¬AD÷1537196400¬ADE÷1537196400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osun¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSU¬AE÷Osun¬JA÷pdfOWbUH¬WU÷osun-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAT¬AF÷Katsina Utd¬JB÷vJgSVIqO¬WV÷katsina-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷CtPcvQ8n¬AD÷1537196400¬ADE÷1537196400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wikki Tourist¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIK¬AE÷Wikki Tourist¬JA÷GG27zsVh¬WU÷wikki-tourists¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷BAY¬AF÷Bayelsa¬JB÷Aw2BZ0pa¬WV÷bayelsa¬AH÷1¬~AA÷U3j9y3y8¬AD÷1537110000¬ADE÷1537110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Akwa United¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKW¬AE÷Akwa United¬JA÷n3kN7iek¬WU÷akwa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷AKL¬AF÷Aklosendi¬JB÷URvS6BAe¬WV÷aklosendi-int-l-fc¬AH÷2¬~AA÷pf1zNOwC¬AD÷1537110000¬ADE÷1537110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crown¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Crown¬JA÷vHYPN3om¬WU÷crown¬AG÷1¬WN÷ABI¬AF÷Abia Warriors¬JB÷dhTUMN0g¬WV÷abia-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷WOrrpeu8¬AD÷1537110000¬ADE÷1537110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Go Round¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Go Round¬JA÷rVrW5VP1¬WU÷go-round¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷SUP¬AF÷Supreme¬JB÷dYWDUE22¬WV÷supreme¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷632WN4O5¬AD÷1537110000¬ADE÷1537110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ifeanyi Ubah¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFE¬AE÷Ifeanyi Ubah¬JA÷8UBhtC1E¬WU÷fc-ifeanyi-ubah¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ARI¬AF÷J'Atete¬JB÷0QZLOqWt¬WV÷j-atete-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷vgfqL28O¬AD÷1537110000¬ADE÷1537110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kano¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kano¬JA÷r9VtKLpC¬WU÷kano¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SOK¬AF÷Sokoto¬JB÷QXKoJu0I¬WV÷sokoto-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷AFsnqFfE¬AD÷1537110000¬ADE÷1537110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kebbi¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAM¬AE÷Kebbi¬JA÷zPVHTYH8¬WU÷kebbi¬AG÷0¬WN÷RAN¬AF÷Rangers International¬JB÷GzmFShXE¬WV÷rangers-international¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷GE9JQ6vm¬AD÷1537110000¬ADE÷1537110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kogi¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOG¬AE÷Kogi¬JA÷Q9xkMjAr¬WU÷kogi-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷NIG¬AF÷Niger¬JB÷8YRgLAPl¬WV÷niger¬AH÷0¬~AA÷2B5FRnPt¬AD÷1537110000¬ADE÷1537110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mighty Jets¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KWA¬AF÷Kwara¬JB÷lloNQW1R¬WV÷kwara¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷MIG¬AE÷Mighty Jets¬JA÷fRoJRCnL¬WU÷mighty-jets¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷bwaOPQgg¬AD÷1537110000¬ADE÷1537110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nasarawa¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nasarawa¬JA÷nPQcKUve¬WU÷nasarawa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷STA¬AF÷Standard¬JB÷GbV1Jlf1¬WV÷standard¬AH÷0¬~AA÷SIjuMrgI¬AD÷1537110000¬ADE÷1537110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Remo Stars¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷Remo Stars¬JA÷zqSYLsGa¬WU÷remo-stars¬AG÷0¬WN÷DOL¬AF÷Rivers United¬JB÷U5RxL1V5¬WV÷rivers-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬~AA÷xUcSOp9a¬AD÷1537110000¬ADE÷1537110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yobe Stars¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PLA¬AF÷Plateau¬JB÷df8lshn8¬WV÷plateau¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬WM÷YOB¬AE÷Yobe Stars¬JA÷fkU5I897¬WU÷yobe-stars¬AG÷0¬~AA÷bHZteZXg¬AD÷1536678000¬ADE÷1536678000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Doma United¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOM¬AE÷Doma United¬JA÷067W3fZr¬WU÷doma-united¬AG÷1¬WN÷ARI¬AF÷J'Atete¬JB÷fT6z3Elk¬WV÷j-atete-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬~AA÷l6SghXHC¬AD÷1536678000¬ADE÷1536678000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷George Turnah¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷George Turnah¬JA÷dhiZNFQE¬WU÷george-turnah¬AG÷1¬WN÷NAS¬AF÷Nasarawa¬JB÷vHtvNZuL¬WV÷nasarawa-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷SWs7ITVH¬AD÷1536678000¬ADE÷1536678000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Rangers International¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAN¬AE÷Rangers International¬JA÷byMjI5Bj¬WU÷rangers-international¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NIG¬AF÷Niger Tornadoes Feeder¬JB÷CvAYtkli¬WV÷niger-tornadoes-feeder¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷W4lbKk15¬AD÷1536678000¬ADE÷1536678000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Wikki Tourist¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIK¬AE÷Wikki Tourist¬JA÷YgxCPmJG¬WU÷wikki-tourists¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WN÷MAR¬AF÷Crime Buster¬JB÷2TtGO7YM¬WV÷crime-buster¬~
1
1537459862
47
fixtures
1
1537459862
0
HULP: U bevindt zich op de Aiteo Cup 2018/2019 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Nigeria. FlashScore.nl biedt Aiteo Cup 2018/2019 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Aiteo Cup 2018/2019 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Aiteo Cup 2018/2019 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.