Namibische Premier League tussenstanden, voetbaluitslagen, Namibische Premier League stand

Voetbal Namibië

MTC Premiership
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷NAMIBIË: MTC Premiership¬ZEE÷YN47L5z8¬ZB÷136¬ZY÷Namibië¬ZC÷SE84i1Dn¬ZD÷c¬ZE÷rebSdITk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷136_YN47L5z8¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/namibie/mtc-premiership/¬ZX÷00Namibië 007amibië0000000000001000MTC Premiers015ership000¬ZCC÷0¬ZAF÷Namibië¬~AA÷bk1jwiAN¬AD÷1576267200¬ADE÷1576267200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Citizens¬ER÷Speelronde 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬JA÷4MhHngZb¬WU÷citizens-fc¬WN÷BLA¬AF÷Black Africa¬JB÷rDiLoDl5¬WV÷black-africa¬~AA÷ATU8eYPi¬AD÷1576339200¬ADE÷1576339200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Blue Waters¬ER÷Speelronde 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIF¬AF÷Life Fighters¬JB÷xzDf0C3b¬WV÷life-fighters¬WM÷BLU¬AE÷Blue Waters¬JA÷bqEj1hlh¬WU÷blue-waters¬~AA÷hC0fxBPT¬AD÷1576339200¬ADE÷1576339200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Julinho Sporting¬ER÷Speelronde 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUL¬AE÷Julinho Sporting¬JA÷jwiPpX3B¬WU÷julinho-sporting¬WN÷AFR¬AF÷African Stars¬JB÷UTkTqiJH¬WV÷african-stars¬~AA÷fLnMXUXp¬AD÷1576339200¬ADE÷1576339200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Mighty Gunners¬ER÷Speelronde 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MGU¬AE÷Mighty Gunners¬JA÷ChuYrBYN¬WU÷mighty-gunners¬WN÷TUR¬AF÷Tura Magic¬JB÷QeqxrVmU¬WV÷tura-magic¬~AA÷4jUCfhub¬AD÷1576339200¬ADE÷1576339200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Okahandja¬ER÷Speelronde 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKA¬AE÷Okahandja¬JA÷WdCbaWI4¬WU÷okahandja¬WN÷YOU¬AF÷Young Brazilians¬JB÷rXF2bjYA¬WV÷young-brazilians¬~AA÷WxW4dEAo¬AD÷1576339200¬ADE÷1576339200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷UNAM¬ER÷Speelronde 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNA¬AE÷UNAM¬JA÷2HKs3EJu¬WU÷unam¬WN÷ELE¬AF÷Eleven Arrows¬JB÷t8Jo2YYo¬WV÷eleven-arrows¬~AA÷IgYGgCf4¬AD÷1576699200¬ADE÷1576699200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Black Africa¬ER÷Speelronde 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Africa¬JA÷Qe57cAmH¬WU÷black-africa¬WN÷OKA¬AF÷Okahandja¬JB÷4n4BdU2N¬WV÷okahandja¬~AA÷0INLhW9A¬AD÷1576785600¬ADE÷1576785600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷African Stars¬ER÷Speelronde 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIG¬AF÷Tigers¬JB÷zVfsi8Qp¬WV÷tigers¬WM÷AFR¬AE÷African Stars¬JA÷YL8FelIT¬WU÷african-stars¬~AA÷nZLTjAvN¬AD÷1576857600¬ADE÷1576857600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Eleven Arrows¬ER÷Speelronde 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELE¬AE÷Eleven Arrows¬JA÷p0xYDVXc¬WU÷eleven-arrows¬WN÷MGU¬AF÷Mighty Gunners¬JB÷OjyxDkm4¬WV÷mighty-gunners¬~AA÷W6c0ol2p¬AD÷1576857600¬ADE÷1576857600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Life Fighters¬ER÷Speelronde 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIF¬AE÷Life Fighters¬JA÷OQ5tAmXM¬WU÷life-fighters¬WN÷CIT¬AF÷Citizens¬JB÷xU9p97nT¬WV÷citizens-fc¬~AA÷v9MPijPG¬AD÷1576857600¬ADE÷1576857600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tura Magic¬ER÷Speelronde 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷Tura Magic¬JA÷xzZPFi3o¬WU÷tura-magic¬WN÷JUL¬AF÷Julinho Sporting¬JB÷jwwUEBIi¬WV÷julinho-sporting¬~AA÷QPKXkUgT¬AD÷1576857600¬ADE÷1576857600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷UNAM¬ER÷Speelronde 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNA¬AE÷UNAM¬JA÷jD7YB92A¬WU÷unam¬WN÷BLU¬AF÷Blue Waters¬JB÷U36xBTHG¬WV÷blue-waters¬~AA÷pA14p8Hj¬AD÷1579118400¬ADE÷1579118400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Citizens¬ER÷Speelronde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬JA÷rBnD4Rfp¬WU÷citizens-fc¬WN÷UNA¬AF÷UNAM¬JB÷M1oH3oAj¬WV÷unam¬~AA÷bDkn9ifi¬AD÷1579291200¬ADE÷1579291200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tigers¬ER÷Speelronde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigers¬JA÷AHvaSUni¬WU÷tigers¬WN÷TUR¬AF÷Tura Magic¬JB÷l8w3Rl2c¬WV÷tura-magic¬~
24
Notificatie-instellingen
Notificaties geblokkeerd door browser
Instellingen
Donkere modus
HULP: U bevindt zich op de Namibische Premier League tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Namibië. FlashScore.nl biedt Namibische Premier League uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Namibische Premier League tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Namibische Premier League tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!