MTN Premier League 2018/2019 tussenstanden, voetbaluitslagen, MTN Premier League 2018/2019 stand

Voetbal »Eswatini » MTN Premier League » 2018/2019

MTN Premier League
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ESWATINI: MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Eswatini¬ZC÷W0jgCRjC¬ZD÷c¬ZE÷Ktg2ITW7¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/eswatini/mtn-premier-league/¬ZX÷00Eswatini 008watini0000000000179000MTN Premier 018League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Eswatini¬~AA÷UgkZJK5J¬AD÷1537381800¬ADE÷1537381800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matsapha United¬ER÷Speelronde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Matsapha United¬JA÷8GSxfUbf¬WU÷matsapha-united¬AG÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬JB÷juIsglE0¬WV÷manzini-wanderers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷x02mdHDC¬AD÷1537374600¬ADE÷1537374600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬ER÷Speelronde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬AE÷Royal Leopards¬JA÷dOTb1C6K¬WU÷royal-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷VOV¬AF÷Vovovo¬JB÷EaO30WLQ¬WV÷vovovo¬AH÷0¬~AA÷Gj1ieyTI¬AD÷1537374600¬ADE÷1537374600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambuti¬ER÷Speelronde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tambuti¬JA÷G8AVejUs¬WU÷tambuti¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷AME¬AF÷Mbabane Citizens¬JB÷AV9ZfAql¬WV÷mbabane-citizens¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬~AA÷UetX7geR¬AD÷1537104600¬ADE÷1537104600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swall.¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIG¬AF÷Mbabane Highlanders¬JB÷nFLN5XdD¬WV÷mbabane-highlanders¬AH÷1¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬JA÷lKa6UGZD¬WU÷mbabane-swall¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~AA÷GhxT8ZuL¬AD÷1537097400¬ADE÷1537097400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Wanderers¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬JA÷vkIF7gS0¬WU÷manzini-wanderers¬AG÷0¬WN÷GRE¬AF÷Green M.¬JB÷8OMJ6Ds7¬WV÷green-mamba¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷YTnO9FQE¬AD÷1537020000¬ADE÷1537020000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬AE÷Royal Leopards¬JA÷IZT69Fcl¬WU÷royal-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷MAL¬AF÷Malanti Chiefs¬JB÷0bJB8ZCf¬WV÷malanti-chiefs¬AH÷0¬~AA÷SWaxnCY7¬AD÷1537012800¬ADE÷1537012800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moneni Pirates¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moneni Pirates¬JA÷SlNZGc5E¬WU÷moneni-pirates¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷AME¬AF÷Mbabane Citizens¬JB÷80vXFHKK¬WV÷mbabane-citizens¬AH÷0¬~AA÷lt1YnhJ1¬AD÷1537011000¬ADE÷1537011000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambuti¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tambuti¬JA÷zezlgfD7¬WU÷tambuti¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬JB÷lbOVHwj8¬WV÷manzini-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6HBTmY3e¬AD÷1536942600¬ADE÷1536942600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vovovo¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOV¬AE÷Vovovo¬JA÷vTtueGre¬WU÷vovovo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sea Birds¬JB÷MiWqfzb1¬WV÷manzini-sea-birds¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~
1
1537460393
9
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ESWATINI: MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Eswatini¬ZC÷W0jgCRjC¬ZD÷c¬ZE÷Ktg2ITW7¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/eswatini/mtn-premier-league/¬ZX÷00Eswatini 008watini0000000000179000MTN Premier 018League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Eswatini¬~AA÷fwlKAeB8¬AD÷1537288200¬ADE÷1537288200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Matsapha United¬ER÷Speelronde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Matsapha United¬JA÷niwyFyzR¬WU÷matsapha-united¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬JB÷4WP2Aerr¬WV÷young-buffaloes¬AN÷n¬~AA÷rcgwJvLP¬AD÷1537461000¬ADE÷1537461000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manzini Sea Birds¬ER÷Speelronde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sea Birds¬JA÷UVGoh8T6¬WU÷manzini-sea-birds¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬JB÷b5LkiSrD¬WV÷manzini-sundowns¬AN÷n¬~AA÷SUU9DIrm¬AD÷1537461000¬ADE÷1537461000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbabane Swall.¬ER÷Speelronde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬JA÷fXlvbbHP¬WU÷mbabane-swall¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬JB÷CCy6gIPt¬WV÷young-buffaloes¬AN÷n¬~AA÷d4ZDCxbg¬AD÷1537468200¬ADE÷1537468200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Malanti Chiefs¬ER÷Speelronde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malanti Chiefs¬JA÷j3zAhxum¬WU÷malanti-chiefs¬WN÷HIG¬AF÷Mbabane Highlanders¬JB÷WEi7idfg¬WV÷mbabane-highlanders¬AN÷n¬~AA÷lvW5EbTt¬AD÷1537468200¬ADE÷1537468200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moneni Pirates¬ER÷Speelronde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moneni Pirates¬JA÷xdKgjnbJ¬WU÷moneni-pirates¬WN÷GRE¬AF÷Green M.¬JB÷tUpzav2J¬WV÷green-mamba¬AN÷n¬~AA÷zeYHBdDa¬AD÷1538139600¬ADE÷1538139600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbabane Citizens¬ER÷Speelronde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AME¬AE÷Mbabane Citizens¬JA÷A5jBjG9a¬WU÷mbabane-citizens¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬JB÷4SkFkzP5¬WV÷royal-leopards¬AN÷n¬~AA÷IJNMAGS5¬AD÷1538222400¬ADE÷1538222400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moneni Pirates¬ER÷Speelronde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moneni Pirates¬JA÷IVgJlfvC¬WU÷moneni-pirates¬WN÷MAT¬AF÷Matsapha United¬JB÷0fqOmEgI¬WV÷matsapha-united¬AN÷n¬~AA÷OGQU8fcI¬AD÷1538222400¬ADE÷1538222400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Young Buffaloes¬ER÷Speelronde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes¬JA÷U9Ny7yft¬WU÷young-buffaloes¬WN÷VOV¬AF÷Vovovo¬JB÷CYCt6e9n¬WV÷vovovo¬AN÷n¬~AA÷27PY7ECO¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manzini Sea Birds¬ER÷Speelronde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAM¬AF÷Tambuti¬JB÷IVFl4Zwa¬WV÷tambuti¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sea Birds¬JA÷O8Gp5FOh¬WU÷manzini-sea-birds¬AN÷n¬~AA÷UgRQ9zrC¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manzini Wanderers¬ER÷Speelronde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬JA÷vorSnY8O¬WU÷manzini-wanderers¬WN÷MAL¬AF÷Malanti Chiefs¬JB÷S0yABHoP¬WV÷malanti-chiefs¬AN÷n¬~AA÷vP8HWckP¬AD÷1538307000¬ADE÷1538307000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbabane Highlanders¬ER÷Speelronde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬JA÷dMEh3gg5¬WU÷mbabane-highlanders¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬JB÷Ec9c2D8B¬WV÷manzini-sundowns¬AN÷n¬~AA÷tYfqSHct¬AD÷1538314200¬ADE÷1538314200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green M.¬ER÷Speelronde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green M.¬JA÷hl811XNH¬WU÷green-mamba¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swall.¬JB÷nB750iwO¬WV÷mbabane-swall¬AN÷n¬~~
1
1537460393
12
HULP: U bevindt zich op de MTN Premier League 2018/2019 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Eswatini. FlashScore.nl biedt MTN Premier League 2018/2019 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast MTN Premier League 2018/2019 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze MTN Premier League 2018/2019 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.