MTN Premier League 2018/2019 tussenstanden, voetbaluitslagen, MTN Premier League 2018/2019 stand

Voetbal Eswatini MTN Premier League2018/2019

MTN Premier League
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ESWATINI: MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Eswatini¬ZC÷W0jgCRjC¬ZD÷c¬ZE÷Ktg2ITW7¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/eswatini/mtn-premier-league/¬ZX÷00Eswatini 008watini0000000000186000MTN Premier 018League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Eswatini¬~AA÷Wr9blWZP¬AD÷1547663400¬ADE÷1547663400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moneni Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moneni Pirates¬JA÷6LTp1vGM¬WU÷moneni-pirates¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬WN÷HIG¬AF÷Mbabane Highlanders¬JB÷lpJk0bVS¬WV÷mbabane-highlanders¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬~AA÷jTkVrAcm¬AD÷1547663400¬ADE÷1547663400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Buffaloes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes¬JA÷bJ8Pgd8d¬WU÷young-buffaloes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷MAT¬AF÷Matsapha United¬JB÷zyh8Iuoc¬WV÷matsapha-united¬AH÷0¬~AA÷xQoRqjrs¬AD÷1547656200¬ADE÷1547656200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green M.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green M.¬JA÷Q5AHeIwp¬WU÷green-mamba¬AG÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sea Birds¬JB÷KS9Lfxgj¬WV÷manzini-sea-birds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷hhAfkCKJ¬AD÷1547656200¬ADE÷1547656200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sundowns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sundowns¬JA÷K4Vx30oA¬WU÷manzini-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷TAM¬AF÷Tambuti¬JB÷SUUt2K0G¬WV÷tambuti¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷QoI8R8SC¬AD÷1547577000¬ADE÷1547577000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malanti Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swall.¬JB÷pnwQ521i¬WV÷mbabane-swall¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬WM÷MAL¬AE÷Malanti Chiefs¬JA÷WrkrsJOj¬WU÷malanti-chiefs¬AG÷0¬~AA÷4xHCQSsJ¬AD÷1547569800¬ADE÷1547569800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Wanderers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬JA÷bksU4MGc¬WU÷manzini-wanderers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷AME¬AF÷Mbabane Citizens¬JB÷tEWY3tW3¬WV÷mbabane-citizens¬AH÷0¬~AA÷rNS3SlD6¬AD÷1547569800¬ADE÷1547569800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VOV¬AF÷Vovovo¬JB÷Cb8Bnu1T¬WV÷vovovo¬AH÷0¬WM÷ROY¬AE÷Royal Leopards¬JA÷hhjvra9p¬WU÷royal-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~AA÷WnPaTUc0¬AD÷1547301600¬ADE÷1547301600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sundowns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sundowns¬JA÷voA3l1WG¬WU÷manzini-sundowns¬AG÷0¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swall.¬JB÷Y797mLoN¬WV÷mbabane-swall¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷bZQiVjTm¬AD÷1547301600¬ADE÷1547301600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Wanderers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬JA÷jBbmhqXi¬WU÷manzini-wanderers¬AG÷0¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬JB÷Kp3ii3nb¬WV÷young-buffaloes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷WOtDxZzE¬AD÷1547298000¬ADE÷1547298000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malanti Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malanti Chiefs¬JA÷nHGLwpIb¬WU÷malanti-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷AME¬AF÷Mbabane Citizens¬JB÷tvGPx4X4¬WV÷mbabane-citizens¬AH÷1¬~AA÷vkpLzD5Q¬AD÷1547298000¬ADE÷1547298000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matsapha United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Matsapha United¬JA÷vXUUZ1HN¬WU÷matsapha-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GRE¬AF÷Green M.¬JB÷YgUYYLWT¬WV÷green-mamba¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷pSpHygjK¬AD÷1547298000¬ADE÷1547298000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vovovo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOV¬AE÷Vovovo¬JA÷KUETyOnB¬WU÷vovovo¬AG÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sea Birds¬JB÷0tWQzr2H¬WV÷manzini-sea-birds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷xQPeUArf¬AD÷1547294400¬ADE÷1547294400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAM¬AF÷Tambuti¬JB÷t0i0ksHA¬WV÷tambuti¬AH÷0¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬JA÷by2ejN14¬WU÷mbabane-highlanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬~AA÷tbWnWWDs¬AD÷1547294400¬ADE÷1547294400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moneni Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moneni Pirates¬JA÷AFL0Uuuo¬WU÷moneni-pirates¬AG÷1¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬JB÷CKaqgPHo¬WV÷royal-leopards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷KhBuQwka¬AD÷1544639400¬ADE÷1544639400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swall.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬JA÷Aw4PbKZj¬WU÷mbabane-swall¬AG÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬JB÷EBU57Cwi¬WV÷manzini-sundowns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷xULzRJZh¬AD÷1544632200¬ADE÷1544632200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Buffaloes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes¬JA÷04Ig4tCT¬WU÷young-buffaloes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tambuti¬JB÷Wn5La0Kp¬WV÷tambuti¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1548070429
104
fixtures
1
1548070429
0
HULP: U bevindt zich op de MTN Premier League 2018/2019 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Eswatini. FlashScore.nl biedt MTN Premier League 2018/2019 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast MTN Premier League 2018/2019 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze MTN Premier League 2018/2019 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!