Women’s FA Cup 2018/2019 tussenstanden, voetbaluitslagen, Women’s FA Cup 2018/2019 stand

Voetbal Engeland Women’s FA Cup2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ENGELAND: Women’s FA Cup¬ZEE÷QmryvWCK¬ZB÷198¬ZY÷Engeland¬ZC÷vZi5ULV0¬ZD÷c¬ZE÷tjpnpSxo¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QmryvWCK¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/engeland/women-s-fa-cup/¬ZX÷00Engeland 008geland0330000000186000Women’s FA C014FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Engeland¬~AA÷nDOQVjTo¬AD÷1541948400¬ADE÷1541948400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Brom V¬ER÷128ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEI¬AF÷Leicester City V¬JB÷lCNOnDG2¬WV÷leicester¬AH÷1¬WM÷WBA¬AE÷West Brom V¬JA÷z9ZtOTw2¬WU÷west-brom¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬~AA÷bcVr77jo¬AD÷1541944800¬ADE÷1541944800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chorley V¬ER÷128ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chorley V¬JA÷vstYPk9k¬WU÷chorley¬AG÷1¬WN÷STO¬AF÷Stockport V¬JB÷dIzwP9Oe¬WV÷stockport¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷6aj4EkbB¬AD÷1541944800¬ADE÷1541944800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crawley Wasps V¬ER÷128ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷Crawley Wasps V¬JA÷YLAaBjfd¬WU÷crawley-wasps¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬WN÷QPR¬AF÷QPR B V¬JB÷zRlrzzXd¬WV÷qpr¬AH÷0¬~AA÷0tYjJDqt¬AD÷1541944800¬ADE÷1541944800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kidderminster V¬ER÷128ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KID¬AE÷Kidderminster V¬JA÷ChsIbDAj¬WU÷kidderminster¬AG÷1¬WN÷WOL¬AF÷Wolverhampton V¬JB÷08z0Ndmi¬WV÷wolverhampton¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬~AA÷0Mk8D9DH¬AD÷1541941200¬ADE÷1541941200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buckland V¬ER÷128ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Buckland V¬JA÷EHmnZgn3¬WU÷buckland¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷CHE¬AF÷Cheltenham V¬JB÷8h2kYD19¬WV÷cheltenham¬AH÷0¬~AA÷EPgCCTSN¬AD÷1541941200¬ADE÷1541941200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keynsham Town V¬ER÷128ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOU¬AF÷Bournemouth V¬JB÷U7jbWiWL¬WV÷bournemouth¬AH÷1¬WM÷RAM¬AE÷Keynsham Town V¬JA÷nq1gXXGF¬WU÷keynsham-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬~AA÷hxSzDxN6¬AD÷1541941200¬ADE÷1541941200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leeds V¬ER÷128ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leeds V¬JA÷0hnx8Hm4¬WU÷leeds¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷BRI¬AF÷Brighouse Town V¬JB÷t43Z6y3A¬WV÷brighouse-town¬AH÷0¬~AA÷ncz3GBTb¬AD÷1541941200¬ADE÷1541941200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Luton V¬ER÷128ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUT¬AE÷Luton V¬JA÷6BQKIY1M¬WU÷luton¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬WN÷KEN¬AF÷Kent Football V¬JB÷OnLPHhHS¬WV÷kent-football¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬~AA÷02VrBGiJ¬AD÷1541941200¬ADE÷1541941200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nettleham V¬ER÷128ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NET¬AE÷Nettleham V¬JA÷SK5o4ZnT¬WU÷nettleham¬AG÷2¬WN÷LON¬AF÷Long Eaton V¬JB÷Y1rEagep¬WV÷long-eaton¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷MBWvCdxD¬AD÷1541941200¬ADE÷1541941200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Norton & Stockton V¬ER÷128ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIX¬AE÷Norton & Stockton V¬JA÷Kf2w6eIG¬WU÷norton-stockton¬AG÷0¬WN÷BOL¬AF÷Bolton V¬JB÷EH1s5FXM¬WV÷bolton¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬~AA÷86yaHiEh¬AD÷1541941200¬ADE÷1541941200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Norwich V¬ER÷128ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norwich V¬JA÷YcSCKfX9¬WU÷norwich¬AG÷2¬WN÷BIL¬AF÷Billericay V¬JB÷SKRGJEnG¬WV÷billericay¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷dlqHBmrU¬AD÷1541941200¬ADE÷1541941200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Poole V¬ER÷128ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POO¬AE÷Poole V¬JA÷rBf2VBoS¬WU÷poole-town¬AG÷0¬WN÷SOU¬AF÷Southampton FC V¬JB÷0jsUQVgq¬WV÷southampton-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷EoTWDI70¬AD÷1541941200¬ADE÷1541941200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷United of Manchester V¬ER÷128ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷United of Manchester V¬JA÷SvlU9wJi¬WU÷united-of-manchester¬AG÷0¬WN÷PAR¬AF÷Chester-Le-Street Town V¬JB÷M1mY8cYc¬WV÷chester-le-street-town¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬~
1
1542499489
13
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ENGELAND: Women’s FA Cup¬ZEE÷QmryvWCK¬ZB÷198¬ZY÷Engeland¬ZC÷vZi5ULV0¬ZD÷c¬ZE÷tjpnpSxo¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QmryvWCK¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/engeland/women-s-fa-cup/¬ZX÷00Engeland 008geland0330000000186000Women’s FA C014FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Engeland¬~AA÷S8i0FVr5¬AD÷1542546000¬ADE÷1542546000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New London Lionesses V¬ER÷128ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New London Lionesses V¬JA÷Qe7iDCPq¬WU÷new-london-lionesses¬WN÷WIM¬AF÷Wimbledon V¬JB÷KI6eCWvj¬WV÷wimbledon¬AN÷n¬~AA÷OjNFSq3H¬AD÷1543150800¬ADE÷1543150800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cambridge Utd V¬ER÷128ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAM¬AF÷Cambridge City V¬JB÷WdGIzuZq¬WV÷cambridge-city¬WM÷CAM¬AE÷Cambridge Utd V¬JA÷vNFMZblj¬WU÷cambridge-utd¬AN÷n¬~AA÷8YskmoFl¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Billericay V¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIL¬AE÷Billericay V¬JA÷htjWpVDp¬WU÷billericay¬WN÷LUT¬AF÷Luton V¬JB÷WWlzpkTj¬WV÷luton¬AN÷n¬~AA÷Ot46e978¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bolton V¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOL¬AE÷Bolton V¬JA÷dtcZyhyU¬WU÷bolton¬WN÷WBA¬AF÷West Brom V¬JB÷Y1l1XBqo¬WV÷west-brom¬AN÷n¬~AA÷0QkHjKLt¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cardiff City V¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff City V¬JA÷8CS18PB8¬WU÷cardiff-city¬WN÷QPR¬AF÷QPR V¬JB÷n3R57qRE¬WV÷qpr¬AN÷n¬~AA÷8YLJX5F1¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chester-Le-Street Town V¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STO¬AF÷Stoke City LFC V¬JB÷6i4MvfiB¬WV÷stoke-city-lfc¬WM÷PAR¬AE÷Chester-Le-Street Town V¬JA÷S05Iuzx5¬WU÷chester-le-street-town¬AN÷n¬~AA÷xEZ5q3ED¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coventry United V¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COV¬AE÷Coventry United V¬JA÷6mn7nrkk¬WU÷coventry-united¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth V¬JB÷KjjBo24e¬WV÷plymouth¬AN÷n¬~AA÷jHNm8niE¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crawley Wasps V¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷Crawley Wasps V¬JA÷2FuGpMJ1¬WU÷crawley-wasps¬WN÷SAC¬AF÷Chichester City V¬JB÷t6vKqtZ7¬WV÷chichester¬AN÷n¬~AA÷2X2AfTME¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guiseley Vixens V¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DER¬AF÷Derby County V¬JB÷QeymeFyh¬WV÷derby¬WM÷GUI¬AE÷Guiseley Vixens V¬JA÷n5xqdeMo¬WU÷guiseley-vixens¬AN÷n¬~AA÷zLNBZRpk¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huddersfield Town V¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUD¬AE÷Huddersfield Town V¬JA÷0lE1qIxt¬WU÷huddersfield¬WN÷BRA¬AF÷Bradford City V¬JB÷vuD5rxhn¬WV÷bradford-city¬AN÷n¬~AA÷ll1Ih7iR¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Keynsham Town V¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Keynsham Town V¬JA÷QV5ihDLA¬WU÷keynsham-town¬WN÷BAS¬AF÷Basildon V¬JB÷vZ9eiXzH¬WV÷basildon¬AN÷n¬~AA÷IqT6z8Vr¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leeds V¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leeds V¬JA÷MNriPEiO¬WU÷leeds¬WN÷DON¬AF÷Doncaster V¬JB÷0EseOY6U¬WV÷doncaster¬AN÷n¬~AA÷GzsuulNR¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long Eaton V¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Eaton V¬JA÷EcuqRzNB¬WU÷long-eaton¬WN÷HUL¬AF÷Hull V¬JB÷S0qmQfxI¬WV÷hull¬AN÷n¬~AA÷fVwolRar¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Loughborough Foxes V¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Loughborough Foxes V¬JA÷Mca0jijN¬WU÷loughborough-foxes¬WN÷GIL¬AF÷Gillingham V¬JB÷0lb4kB5T¬WV÷gillingham¬AN÷n¬~AA÷MyQNWPU7¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Middlesbrough V¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Middlesbrough V¬JA÷zR8QwE6H¬WU÷middlesbrough¬WN÷STO¬AF÷Stockport V¬JB÷EH7UxYLN¬WV÷stockport¬AN÷n¬~AA÷2esgn5Uf¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milton Keynes V¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MKD¬AE÷Milton Keynes V¬JA÷YyTI8Y5i¬WU÷milton-keynes¬WN÷SOU¬AF÷Southampton FC V¬JB÷pCWM7hLc¬WV÷southampton-fc¬AN÷n¬~AA÷MDsytU7L¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield V¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield V¬JA÷hrizTdha¬WU÷sheffield¬WN÷NOT¬AF÷Nottingham V¬JB÷WYkvSG75¬WV÷nottingham¬AN÷n¬~AA÷EBMFYo0e¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sunderland V¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Sunderland V¬JA÷Y1C9sd7h¬WU÷sunderland¬WN÷FYL¬AF÷AFC Fylde V¬JB÷pxGDtGMb¬WV÷afc-fylde¬AN÷n¬~AA÷bNz2pqa7¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Watford V¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAT¬AE÷Watford V¬JA÷z1PZ4j5G¬WU÷watford¬WN÷BUC¬AF÷Buckland V¬JB÷CQn3mOZr¬WV÷buckland¬AN÷n¬~AA÷Ac2EgmxL¬AD÷1543759200¬ADE÷1543759200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wolverhampton V¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOL¬AE÷Wolverhampton V¬JA÷hI7qfZjb¬WU÷wolverhampton¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn V¬JB÷W86mgg64¬WV÷blackburn¬AN÷n¬~~
1
1542499489
20
HULP: U bevindt zich op de Women’s FA Cup 2018/2019 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Engeland. FlashScore.nl biedt Women’s FA Cup 2018/2019 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Women’s FA Cup 2018/2019 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Women’s FA Cup 2018/2019 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.