Club Friendly 2019 tussenstanden, uitslagen, standen

Basketbal Wereld

Club Friendly
2019
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷WERELD: Club Friendly¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Wereld¬ZC÷IeqxvR9T¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/wereld/club-friendly/¬ZX÷04Wereld 006Wereld0110000000005000Club Friendl013iendly000¬ZCC÷0¬ZAF÷Wereld¬~AA÷I1zpH7y8¬AD÷1568710800¬ADE÷1568710800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhejiang Guangsha (Chn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568717080¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Zhejiang Guangsha (Chn)¬JA÷d0Hs2dIF¬WU÷zhejiang-guangsha¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷88¬BA÷22¬BC÷22¬BE÷14¬BG÷30¬WN÷EGI¬AF÷KCC Egis (Kor)¬JB÷vP6n1GXL¬WV÷kcc-egis¬AH÷67¬BB÷25¬BD÷17¬BF÷10¬BH÷15¬~AA÷h42iGGrh¬AD÷1568703600¬ADE÷1568703600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arsenal (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568710526¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal (Rus)¬JA÷xS4CSqtA¬WU÷arsenal-tula¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷104¬BA÷27¬BC÷34¬BE÷23¬BG÷20¬WN÷RUS¬AF÷Rusichi Kursk (Rus)¬JB÷Wl4GR3eG¬WV÷rusichi-kursk¬AH÷98¬BB÷23¬BD÷16¬BF÷27¬BH÷32¬~AA÷4bWuImM1¬AD÷1568703600¬ADE÷1568703600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seoul Knights (Kor)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568709853¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seoul Knights (Kor)¬JA÷lzEZ3Im3¬WU÷seoul-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷93¬BA÷24¬BC÷20¬BE÷29¬BG÷20¬WN÷BLA¬AF÷Blackwater Elite (Phl)¬JB÷I9Iw3x39¬WV÷blackwater-elite¬AH÷77¬BB÷19¬BD÷17¬BF÷25¬BH÷16¬~AA÷GbPaIsbf¬AD÷1568665800¬ADE÷1568665800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ovarense (Por)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568672766¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OVA¬AE÷Ovarense (Por)¬JA÷xMu49xW2¬WU÷ovarense¬AG÷73¬BA÷15¬BC÷15¬BE÷20¬BG÷23¬WN÷OLI¬AF÷Oliveirense (Por)¬JB÷GCv88do9¬WV÷oliveirense¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷18¬BD÷22¬BF÷28¬BH÷16¬~AA÷rXBhK3Ts¬AD÷1568662200¬ADE÷1568662200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Porto (Por)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568669276¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAC¬AF÷Caceres (Esp)¬JB÷SjbDnFOk¬WV÷caceres¬AH÷67¬BB÷14¬BD÷16¬BF÷23¬BH÷14¬WM÷POR¬AE÷FC Porto (Por)¬JA÷l0a9me9q¬WU÷fc-porto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷104¬BA÷22¬BC÷28¬BE÷28¬BG÷26¬~AA÷x8QeJNrl¬AD÷1568658600¬ADE÷1568658600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Illiabum (Por)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568664852¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ILL¬AE÷Illiabum (Por)¬JA÷AFmIoZwd¬WU÷illiabum¬AG÷74¬BA÷15¬BC÷13¬BE÷24¬BG÷22¬WN÷ESG¬AF÷Esgueira (Por)¬JB÷OIiMpgg2¬WV÷esgueira¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷87¬BB÷22¬BD÷23¬BF÷26¬BH÷16¬~AA÷bNE4H1D0¬AD÷1568653200¬ADE÷1568653200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al-Riyadi (Leb)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568661121¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIY¬AE÷Al-Riyadi (Leb)¬JA÷YmZC7G0F¬WU÷al-riyadi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷77¬BA÷18¬BC÷21¬BE÷20¬BG÷18¬WN÷AL¬AF÷Al Ittihad Alexandria (Egy)¬JB÷CvYG6zGL¬WV÷al-ittihad-alexandria¬AH÷75¬BB÷26¬BD÷15¬BF÷20¬BH÷14¬~AA÷4SmPvuyN¬AD÷1568653200¬ADE÷1568653200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iraklis (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568661684¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRA¬AE÷Iraklis (Gre)¬JA÷WK44efCO¬WU÷iraklis¬AG÷73¬BA÷28¬BC÷16¬BE÷14¬BG÷15¬WN÷KOL¬AF÷Kolossos Rhodes (Gre)¬JB÷YPrmKwkP¬WV÷kolossos-rhodes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷78¬BB÷20¬BD÷21¬BF÷17¬BH÷20¬~AA÷ELN6QlGC¬AD÷1568653200¬ADE÷1568653200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lietkabelis (Ltu)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568659115¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIE¬AE÷Lietkabelis (Ltu)¬JA÷Y3VIerkA¬WU÷lietkabelis¬AG÷72¬BA÷10¬BC÷16¬BE÷22¬BG÷24¬WN÷SAR¬AF÷Saratov (Rus)¬JB÷GSKNf24G¬WV÷saratov¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷86¬BB÷23¬BD÷22¬BF÷21¬BH÷20¬~AA÷dpNU5AQs¬AD÷1568648700¬ADE÷1568648700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kastela (Cro)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568654432¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAS¬AE÷Kastela (Cro)¬JA÷A1Ec8tYo¬WU÷kastela¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷76¬BA÷19¬BC÷21¬BE÷25¬BG÷11¬WN÷JAZ¬AF÷Jazine (Cro)¬JB÷vyJ170mh¬WV÷jazine¬AH÷71¬BB÷11¬BD÷18¬BF÷11¬BH÷31¬~AA÷KOV2AjIQ¬AD÷1568647800¬ADE÷1568647800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostrava (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568653810¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrava (Cze)¬JA÷U3QmHGaJ¬WU÷ostrava¬AG÷75¬BA÷15¬BC÷23¬BE÷21¬BG÷16¬WN÷SVI¬AF÷Svitavy (Cze)¬JB÷WAFg9MIu¬WV÷svitavy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷101¬BB÷35¬BD÷28¬BF÷16¬BH÷22¬~AA÷M3bKuLLG¬AD÷1568646000¬ADE÷1568646000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ifaistos Limnou (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568652649¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFA¬AE÷Ifaistos Limnou (Gre)¬JA÷QN1dcGsC¬WU÷ifaistos-limnou¬AG÷57¬BA÷13¬BC÷18¬BE÷10¬BG÷16¬WN÷ION¬AF÷Ionikos (Gre)¬JB÷Kp10dzcI¬WV÷ionikos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷75¬BB÷24¬BD÷16¬BF÷9¬BH÷26¬~AA÷KbO2RU06¬AD÷1568644200¬ADE÷1568644200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parma Perm (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568650782¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷URA¬AE÷Parma Perm (Rus)¬JA÷tdDBc4Kc¬WU÷parma-perm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷27¬BC÷29¬BE÷28¬BG÷25¬WN÷BKO¬AF÷BK Ogre (Lat)¬JB÷zJCFdOZ3¬WV÷bk-ogre¬AH÷85¬BB÷27¬BD÷16¬BF÷22¬BH÷20¬~AA÷hO63q3Mi¬AD÷1568640600¬ADE÷1568640600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pecsi VSK (Hun)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568645471¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOY¬AF÷Hoya-Pannon Egyetem (Hun)¬JB÷b7U4705J¬WV÷hoya-pannon-egyetem¬AH÷61¬BB÷12¬BD÷28¬BF÷13¬BH÷8¬WM÷PEC¬AE÷Pecsi VSK (Hun)¬JA÷pjRNrHSI¬WU÷pecsi-vsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷25¬BC÷31¬BE÷30¬BG÷19¬~AA÷UiUfKss6¬AD÷1568566800¬ADE÷1568566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MoraBanc Andorra (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568573666¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷MoraBanc Andorra (Esp)¬JA÷YqJFSJXq¬WU÷morabanc-andorra¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷90¬BA÷27¬BC÷18¬BE÷26¬BG÷19¬WN÷JOV¬AF÷Joventut (Esp)¬JB÷SKXIRwmj¬WV÷joventut¬AH÷80¬BB÷20¬BD÷20¬BF÷23¬BH÷17¬~AA÷CtHKAaC9¬AD÷1568566800¬ADE÷1568566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Partizan (Srb)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568573067¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Partizan (Srb)¬JA÷UPZKhtH1¬WU÷partizan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷69¬BA÷17¬BC÷17¬BE÷19¬BG÷16¬WN÷FEN¬AF÷Fenerbahce (Tur)¬JB÷8GYOi0W7¬WV÷fenerbahce¬AH÷64¬BB÷20¬BD÷11¬BF÷20¬BH÷13¬~AA÷8QNafqaG¬AD÷1568566800¬ADE÷1568566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Petroliers (Alg)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Petroliers (Alg)¬JA÷QX4Xz1xH¬WU÷petroliers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷68¬BA÷20¬BC÷15¬BE÷16¬BG÷17¬WN÷SAG¬AF÷Sagesse Al Hekmeh Beirut (Leb)¬JB÷8dfxzLiN¬WV÷sagesse-al-hekmeh-beirut¬AH÷47¬BB÷9¬BD÷16¬BF÷16¬BH÷6¬~AA÷8xtnM3Cg¬AD÷1568566800¬ADE÷1568566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Valencia (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568573657¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Valencia (Esp)¬JA÷tnvyz2uA¬WU÷valencia¬AG÷81¬BA÷21¬BC÷15¬BE÷24¬BG÷21¬WN÷BUR¬AF÷Burgos (Esp)¬JB÷z9wuZLfG¬WV÷burgos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷90¬BB÷21¬BD÷30¬BF÷13¬BH÷26¬~AA÷nTvjLNRa¬AD÷1568565000¬ADE÷1568565000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568571650¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona (Isr)¬JB÷WzXmXaPS¬WV÷ironi-nes-ziona¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷88¬BB÷29¬BD÷26¬BF÷17¬BH÷16¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv (Isr)¬JA÷lCsqYuAM¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AG÷85¬BA÷18¬BC÷19¬BE÷26¬BG÷22¬~AA÷EuW6HuRO¬AD÷1568561400¬ADE÷1568561400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSKA Moskou (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568567203¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Moskou (Rus)¬JA÷fXCHnuPF¬WU÷cska-moskou¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷65¬BA÷19¬BC÷21¬BE÷14¬BG÷11¬WN÷EFE¬AF÷Anadolu Efes (Tur)¬JB÷AsWoVCgr¬WV÷anadolu-efes¬AH÷63¬BB÷15¬BD÷10¬BF÷13¬BH÷25¬~AA÷2Dhad5U3¬AD÷1568559600¬ADE÷1568559600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al Ittihad Alexandria (Egy)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568565824¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AL¬AE÷Al Ittihad Alexandria (Egy)¬JA÷b5oOvqwh¬WU÷al-ittihad-alexandria¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷85¬BA÷23¬BC÷15¬BE÷18¬BG÷29¬WN÷BEI¬AF÷Beirut Club (Leb)¬JB÷vH2Lw3hb¬WV÷beirut-club¬AH÷70¬BB÷21¬BD÷15¬BF÷18¬BH÷16¬~AA÷zkX2ILBI¬AD÷1568552400¬ADE÷1568552400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bandirma (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568558557¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷Galatasaray (Tur)¬JB÷GtEDmL99¬WV÷galatasaray¬AH÷71¬BB÷16¬BD÷22¬BF÷23¬BH÷10¬WM÷BAN¬AE÷Bandirma (Tur)¬JA÷MJE9l1f3¬WU÷bandirma¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷88¬BA÷24¬BC÷20¬BE÷17¬BG÷27¬~AA÷8jgecoFc¬AD÷1568545200¬ADE÷1568545200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rodniki Izhevsk (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568551553¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROD¬AE÷Rodniki Izhevsk (Rus)¬JA÷6BbxHuoo¬WU÷rodniki-izhevsk¬AG÷74¬BA÷16¬BC÷19¬BE÷18¬BG÷21¬WN÷VOS¬AF÷Vostok 65 (Rus)¬JB÷KEnKuPNo¬WV÷vostok-65¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷75¬BB÷21¬BD÷22¬BF÷14¬BH÷18¬~AA÷tSXbJ1dC¬AD÷1568543400¬ADE÷1568543400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tofas (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568549500¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOF¬AE÷Tofas (Tur)¬JA÷6BWMQc2d¬WU÷tofas¬AG÷95¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷31¬BG÷14¬WN÷ZAL¬AF÷Zalgiris Kaunas (Ltu)¬JB÷8GA5ksuc¬WV÷zalgiris-kaunas¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷100¬BB÷19¬BD÷32¬BF÷22¬BH÷27¬~AA÷v3yrNqcm¬AD÷1568539800¬ADE÷1568539800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Murcia (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568546684¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUR¬AE÷Murcia (Esp)¬JA÷pKpSyOAc¬WU÷murcia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷18¬BC÷26¬BE÷19¬BG÷21¬WN÷OBR¬AF÷Obras (Arg)¬JB÷2euXzrQ3¬WV÷obras¬AH÷48¬BB÷13¬BD÷13¬BF÷15¬BH÷7¬~AA÷hrB8ZsNj¬AD÷1568536200¬ADE÷1568536200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BCM Pitesti (Rou)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568542786¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷BCM Pitesti (Rou)¬JA÷v1EcONhB¬WU÷bcm-pitesti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷88¬BA÷26¬BC÷18¬BE÷28¬BG÷16¬WN÷GAL¬AF÷Galati (Rou)¬JB÷8zJ1Ns8H¬WV÷phoenix-galati¬AH÷72¬BB÷19¬BD÷23¬BF÷14¬BH÷16¬~AA÷fmkibRai¬AD÷1568536200¬ADE÷1568536200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Uralmash Ekaterinburg (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568542616¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷URA¬AE÷Uralmash Ekaterinburg (Rus)¬JA÷nRH5M1NN¬WU÷uralmash-ekaterinburg¬AG÷67¬BA÷17¬BC÷15¬BE÷24¬BG÷11¬WN÷SPA¬AF÷Spartak Primorie (Rus)¬JB÷Uk7ALLxU¬WV÷spartak-primorie¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷85¬BB÷19¬BD÷18¬BF÷26¬BH÷22¬~AA÷EiC4zO7p¬AD÷1568534400¬ADE÷1568534400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Odessa (Ukr)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568539280¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ODE¬AE÷Odessa (Ukr)¬JA÷IoQlQqOb¬WU÷odessa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷70¬BA÷21¬BC÷8¬BE÷19¬BG÷22¬WN÷ANA¬AF÷Kharkivski Sokoly (Ukr)¬JB÷0AFgP3w5¬WV÷kharkivski-sokoly¬AH÷56¬BB÷19¬BD÷14¬BF÷8¬BH÷15¬~~
389
fixtures
SA÷3¬~ZA÷WERELD: Club Friendly¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Wereld¬ZC÷IeqxvR9T¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/wereld/club-friendly/¬ZX÷04Wereld 006Wereld0110000000005000Club Friendl013iendly000¬ZCC÷0¬ZAF÷Wereld¬~AA÷t4i3ePqA¬AD÷1568559600¬ADE÷1568559600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Haifa (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568560767¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa (Isr)¬JA÷I71PxN74¬WU÷maccabi-haifa¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil (Isr)¬JB÷CU0TysNA¬WV÷gilboa-galil¬AN÷n¬~AA÷MZ0QPau8¬AD÷1568718000¬ADE÷1568718000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenzhen (Chn)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DON¬AE÷Shenzhen (Chn)¬JA÷hSAj0zmS¬WU÷shenzhen¬WN÷SMB¬AF÷San Miguel Beermen (Phl)¬JB÷A7cIefeq¬WV÷san-miguel-beermen¬AN÷n¬~AA÷0QaUOJfE¬AD÷1568725200¬ADE÷1568725200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TNT KaTropa (Phl)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷TNT KaTropa (Phl)¬JA÷lbdMfEAk¬WU÷tnt-katropa¬WN÷LIA¬AF÷Liaoning (Chn)¬JB÷U9DJgYPe¬WV÷liaoning¬AN÷n¬~AA÷YiPSG2ig¬AD÷1568730600¬ADE÷1568730600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lietkabelis (Ltu)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIE¬AE÷Lietkabelis (Ltu)¬JA÷EyIMt4y1¬WU÷lietkabelis¬WN÷BKO¬AF÷BK Ogre (Lat)¬JB÷8bHQuOj7¬WV÷bk-ogre¬AN÷n¬~AA÷6aIhm9eM¬AD÷1568731500¬ADE÷1568731500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tallinna Kalev (Est)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BCN¬AF÷BC Nokia (Fin)¬JB÷QqFN75AK¬WV÷bc-nokia¬WM÷TAL¬AE÷Tallinna Kalev (Est)¬JA÷WMFJ8oeE¬WU÷tallinna-kalev¬AN÷n¬~AA÷SEOWFM6a¬AD÷1568732400¬ADE÷1568732400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al-Riyadi (Leb)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIY¬AE÷Al-Riyadi (Leb)¬JA÷M1LUvr6D¬WU÷al-riyadi¬WN÷HOO¬AF÷Hoops (Leb)¬JB÷O6aD3RrE¬WV÷hoops¬AN÷n¬~AA÷WUyXGkvm¬AD÷1568732400¬ADE÷1568732400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cherno More (Bul)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EUR¬AE÷Cherno More (Bul)¬JA÷CMMQqYP5¬WU÷cherno-more¬WN÷CHE¬AF÷Chernomorets (Bul)¬JB÷QPQUrhuC¬WV÷chernomorets¬AN÷n¬~AA÷EgRyG9gg¬AD÷1568732400¬ADE÷1568732400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Podcetrtek (Slo)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POD¬AE÷Podcetrtek (Slo)¬JA÷8lGZsCfI¬WU÷podcetrtek¬WN÷CEL¬AF÷Celje (Slo)¬JB÷nuFwsW9O¬WV÷celje¬AN÷n¬~AA÷OzDcnTAS¬AD÷1568736000¬ADE÷1568736000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Opava (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OPA¬AE÷Opava (Cze)¬JA÷4zER6PPQ¬WU÷opava¬WN÷ZIL¬AF÷Zilina (Svk)¬JB÷84In2qYs¬WV÷pp-tv-raj-zilina¬AN÷n¬~AA÷hpQuFT8a¬AD÷1568745000¬ADE÷1568745000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Junior Casale (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEI¬AF÷Leiden (Ned)¬JB÷x4fm1Zft¬WV÷leiden¬WM÷FAS¬AE÷Junior Casale (Ita)¬JA÷ze8L5FnP¬WU÷fastweb-casale¬AN÷n¬~AA÷bgDGTONe¬AD÷1568991600¬ADE÷1568991600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pardubice (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Pardubice (Cze)¬JA÷zDiwxRiD¬WU÷pardubice¬WN÷DAB¬AF÷Dabrowa Gornicza (Pol)¬JB÷xIVL0AUD¬WV÷dabrowa-gornicza¬AN÷n¬~AA÷xpCKSrw2¬AD÷1569596400¬ADE÷1569596400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prievidza (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prievidza (Svk)¬JA÷lfbkqrat¬WU÷prievidza¬WN÷PAR¬AF÷Pardubice (Cze)¬JB÷rHcgr2En¬WV÷pardubice¬AN÷n¬~AA÷junKDS47¬AD÷1569888000¬ADE÷1569888000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets (Usa)¬JA÷QJTpXmVo¬WU÷houston-rockets¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai (Chn)¬JB÷vNXlW7ph¬WV÷shanghai¬AN÷n¬~~
26
Instellingen
HULP: U bevindt zich op de Club Friendly 2019 uitslagen pagina in de sectie Basketbal/Wereld. FlashScore.nl biedt Club Friendly 2019 tussenstanden, resultaten en standen. Naast Club Friendly 2019 tussenstanden vindt u ook 150+ andere basketbalcompetitities uit 30+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze Club Friendly 2019 uitslagen-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!