EWBL Women 2019/2020 tussenstanden, uitslagen, standen

Basketbal Europa

EWBL Women
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷EUROPA: EWBL Women¬ZEE÷ryBz03aG¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷xWjXJCmG¬ZD÷p¬ZE÷lffsTKDJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷6_ryBz03aG¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/europa/ewbl-women/¬ZX÷04Europa 006Europa0570000000001000EWBL Women 010 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷ShFFMVcI¬AD÷1579433400¬ADE÷1579433400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Angels Kosice V¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579439175¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Angels Kosice V¬JA÷AJY0OidN¬WU÷young-angels-kosice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷59¬BA÷22¬BC÷18¬BE÷11¬BG÷8¬WN÷KIB¬AF÷Kibirkstis Vilnius V¬JB÷84i4NBBT¬WV÷kibirkstis-vilnius¬AH÷49¬BB÷7¬BD÷17¬BF÷18¬BH÷7¬~AA÷YVFBNBrC¬AD÷1579422600¬ADE÷1579422600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostrava V¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579427619¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrava V¬JA÷x6zgQDRA¬WU÷ostrava¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷64¬BA÷12¬BC÷23¬BE÷19¬BG÷10¬WN÷GRO¬AF÷Olimpia Grodno V¬JB÷GdZdPXtH¬WV÷olimpia-grodno¬AH÷61¬BB÷10¬BD÷18¬BF÷11¬BH÷22¬~AA÷fuH7OiT5¬AD÷1579366800¬ADE÷1579366800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kibirkstis Vilnius V¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579372958¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIB¬AE÷Kibirkstis Vilnius V¬JA÷UuXpSZdb¬WU÷kibirkstis-vilnius¬AG÷69¬BA÷22¬BC÷12¬BE÷16¬BG÷19¬WN÷OST¬AF÷Ostrava V¬JB÷8WVlRgC4¬WV÷ostrava¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷71¬BB÷18¬BD÷24¬BF÷15¬BH÷14¬~AA÷x4M2PXDa¬AD÷1579356000¬ADE÷1579356000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpia Grodno V¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579361401¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRO¬AE÷Olimpia Grodno V¬JA÷MFTxUeSo¬WU÷olimpia-grodno¬AG÷50¬BA÷11¬BC÷11¬BE÷8¬BG÷20¬WN÷YOU¬AF÷Young Angels Kosice V¬JB÷zJXtTFsh¬WV÷young-angels-kosice¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷57¬BB÷13¬BD÷16¬BF÷15¬BH÷13¬~AA÷zJ2p5d3a¬AD÷1579242600¬ADE÷1579242600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tsmoki Minsk V¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579248119¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TSM¬AE÷Tsmoki Minsk V¬JA÷hvb5STXj¬WU÷tsmoki-minsk¬AG÷73¬BA÷25¬BC÷15¬BE÷16¬BG÷17¬WN÷NOV¬AF÷Novosibirsk V¬JB÷tfimiDAi¬WV÷novosibirsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷89¬BB÷20¬BD÷22¬BF÷17¬BH÷30¬~AA÷E91l4GI5¬AD÷1579233600¬ADE÷1579233600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Astana V¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579238806¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Astana V¬JA÷KpjijXPc¬WU÷astana¬AG÷52¬BA÷11¬BC÷10¬BE÷22¬BG÷9¬WN÷ROS¬AF÷Rostov V¬JB÷E7kekiu4¬WV÷rostov¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷67¬BB÷16¬BD÷23¬BF÷14¬BH÷14¬~AA÷Is8u6xlg¬AD÷1579176000¬ADE÷1579176000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Novosibirsk V¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579181633¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AST¬AF÷Astana V¬JB÷Ema1T9Ip¬WV÷astana¬AH÷48¬BB÷12¬BD÷14¬BF÷13¬BH÷9¬WM÷NOV¬AE÷Novosibirsk V¬JA÷d8CZXkAT¬WU÷novosibirsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷28¬BC÷18¬BE÷19¬BG÷21¬~AA÷vi9y7IYn¬AD÷1579167000¬ADE÷1579167000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Rostov V¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579173419¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rostov V¬JA÷lr9RZBuH¬WU÷rostov¬AZ÷0¬AG÷87¬AT÷81¬BI÷6¬BA÷27¬BC÷21¬BE÷16¬BG÷17¬WN÷TSM¬AF÷Tsmoki Minsk V¬JB÷r58VYVfN¬WV÷tsmoki-minsk¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷97¬AU÷81¬BJ÷16¬BB÷15¬BD÷29¬BF÷17¬BH÷20¬~AA÷pU9X7bJt¬AD÷1578758400¬ADE÷1578758400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liepajas Papirs/LSSS V¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578764437¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIE¬AE÷Liepajas Papirs/LSSS V¬JA÷2RAJyYA4¬WU÷liepajas-papirs-lsss¬AG÷48¬BA÷8¬BC÷14¬BE÷13¬BG÷13¬WN÷PIE¬AF÷Piestanske Cajky V¬JB÷AiANzhQA¬WV÷piestanske-cajky¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷82¬BB÷25¬BD÷24¬BF÷11¬BH÷22¬~AA÷88I5CvBP¬AD÷1578749400¬ADE÷1578749400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zabiny Brno V¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578755424¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAB¬AE÷Zabiny Brno V¬JA÷UDCBwfth¬WU÷zabiny-brno¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷72¬BA÷17¬BC÷15¬BE÷20¬BG÷20¬WN÷ORA¬AF÷Orange Lions V¬JB÷OzCFxEeb¬WV÷orange-lions¬AH÷53¬BB÷14¬BD÷9¬BF÷16¬BH÷14¬~AA÷63vNmeYO¬AD÷1578672000¬ADE÷1578672000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liepajas Papirs/LSSS V¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578677800¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIE¬AE÷Liepajas Papirs/LSSS V¬JA÷27KPFjlo¬WU÷liepajas-papirs-lsss¬AG÷48¬BA÷15¬BC÷11¬BE÷16¬BG÷6¬WN÷ZAB¬AF÷Zabiny Brno V¬JB÷GA87vzRo¬WV÷zabiny-brno¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷114¬BB÷36¬BD÷27¬BF÷24¬BH÷27¬~AA÷SCuJlyJI¬AD÷1578663000¬ADE÷1578663000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orange Lions V¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578669143¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orange Lions V¬JA÷d8hhYb4C¬WU÷orange-lions¬AG÷63¬BA÷13¬BC÷22¬BE÷18¬BG÷10¬WN÷PIE¬AF÷Piestanske Cajky V¬JB÷QscdXIJI¬WV÷piestanske-cajky¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷83¬BB÷26¬BD÷18¬BF÷26¬BH÷13¬~AA÷b19PA5e4¬AD÷1578573000¬ADE÷1578573000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Horizont Minsk V¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578578015¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horizont Minsk V¬JA÷vabAo3Df¬WU÷horizont-minsk¬AG÷61¬BA÷14¬BC÷13¬BE÷12¬BG÷22¬WN÷HAN¬AF÷Nika Siktivkar V¬JB÷h22EpNS0¬WV÷nika-siktivkar¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷66¬BB÷13¬BD÷12¬BF÷18¬BH÷23¬~AA÷nR5LBotb¬AD÷1578564000¬ADE÷1578564000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PINKK-Pecsi V¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578570327¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DYN¬AF÷Dynamo Moskou V¬JB÷pxa6nqbl¬WV÷dynamo-moscow¬AH÷66¬BB÷17¬BD÷15¬BF÷16¬BH÷18¬WM÷PIN¬AE÷PINKK-Pecsi V¬JA÷6o02mPrr¬WU÷pinkk-pecsi-424¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷80¬BA÷21¬BC÷18¬BE÷19¬BG÷22¬~
56
fixtures
0
Notificatie-instellingen
Notificaties geblokkeerd door browser
Instellingen
Donkere modus
HULP: U bevindt zich op de EWBL Women 2019/2020 uitslagen pagina in de sectie Basketbal/Europa. FlashScore.nl biedt EWBL Women 2019/2020 tussenstanden, resultaten en standen. Naast EWBL Women 2019/2020 tussenstanden vindt u ook 150+ andere basketbalcompetitities uit 30+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze EWBL Women 2019/2020 uitslagen-dienst is real-time en ververst automatisch.
Toon meer
Mobiele applicaties
Onze app is geoptimaliseerd voor jouw telefoon. Download 'm gratis!