Voetbal »USA » NWSL Women » 2017

results
1
1487974721
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: NWSL Women¬ZEE÷vBzAOR7R¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷Cz6qHk00¬ZD÷p¬ZE÷foOZXeYq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vBzAOR7R¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/usa/nwsl-women/¬ZX÷00USA 003......0080000000157000NWSL Women 010 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷QkjAWOaL¬AD÷1492286400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dash V¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dash V¬WU÷houston-dash¬WN÷CHI¬AF÷Chicago V¬WV÷chicago-red-stars¬AN÷n¬~AA÷rRpFVrFR¬AD÷1492286400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Thorns V¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Thorns V¬WU÷portland-thorns-fc¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pride V¬WV÷orlando-pride¬AN÷n¬~AA÷pzXtR2Nr¬AD÷1492286400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Reign V¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Reign V¬WU÷seattle-reign¬WN÷BLU¬AF÷Sky Blue V¬WV÷sky-blue¬AN÷n¬~AA÷vcWpQMxk¬AD÷1492286400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington V¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington V¬WU÷washington¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina Courage V¬WV÷north-carolina-courage¬AN÷n¬~AA÷h0zkPthe¬AD÷1492372800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City V¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City V¬WU÷kansas-city¬WN÷BOS¬AF÷Boston Breakers V¬WV÷boston-breakers¬AN÷n¬~AA÷zPPgO071¬AD÷1492891200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago V¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago V¬WU÷chicago-red-stars¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City V¬WV÷kansas-city¬AN÷n¬~AA÷EFOcNKM7¬AD÷1492891200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina Courage V¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina Courage V¬WU÷north-carolina-courage¬WN÷POR¬AF÷Portland Thorns V¬WV÷portland-thorns-fc¬AN÷n¬~AA÷tMCun4a8¬AD÷1492891200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Pride V¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pride V¬WU÷orlando-pride¬WN÷WAS¬AF÷Washington V¬WV÷washington¬AN÷n¬~AA÷2y1lprUK¬AD÷1492977600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Breakers V¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Breakers V¬WU÷boston-breakers¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City V¬WV÷kansas-city¬AN÷n¬~AA÷KCBqoOEE¬AD÷1493582400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sky Blue V¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City V¬WV÷kansas-city¬WM÷BLU¬AE÷Sky Blue V¬WU÷sky-blue¬AN÷n¬~
1
1487974721
10
HULP: U bevindt zich op de NWSL Women 2017 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/USA. FlashScore.nl biedt NWSL Women 2017 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast NWSL Women 2017 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze NWSL Women 2017 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.