Voetbal »Polen » Beker » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷POLEN: Beker¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Polen¬ZC÷Awp6w2Gj¬ZD÷p¬ZE÷MHHx5kf9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/polen/beker/¬ZX÷00Polen 005......0140000000169000Beker 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polen¬~AA÷xYwSiXMJ¬AD÷1500831900¬ADE÷1500831900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ostroda¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WOL¬AF÷S. Wola¬WV÷s-wola¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SOK¬AE÷Ostroda¬WU÷sokol-ostroda¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷YsAsZLLG¬AD÷1500742800¬ADE÷1500742800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belchatow¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belchatow¬WU÷belchatow¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SUW¬AF÷Suwalki¬WV÷suwalki¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷YZN6ey1P¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blekitni Stargard¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BYT¬AF÷Drutex-Bytovia¬WV÷drutex-bytovia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷BLE¬AE÷Blekitni Stargard¬WU÷blekitni-stargard¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷ttyLXX8I¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chelmianka Chelm¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chelmianka Chelm¬WU÷chelmianka-chelm¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SOS¬AF÷Sosnowiec¬WV÷sosnowiec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷zFjPQJdR¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kluczbork¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHR¬AF÷Chrobry Glogow¬WV÷chrobry-glogow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷KLU¬AE÷Kluczbork¬WU÷kluczbork¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷U9sWXBVm¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostrowiec¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrowiec¬WU÷ostrowiec¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷STA¬AF÷Stal Mielec¬WV÷stal-mielec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Clc9mLzA¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Puszcza¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TYC¬AF÷Tychy¬WV÷tychy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷PUS¬AE÷Puszcza¬WU÷puszcza¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷pAi0Ie47¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Radomiak Radom¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAD¬AE÷Radomiak Radom¬WU÷radomiak-radom¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷POD¬AF÷Podbeskidzie¬WV÷podbeskidzie¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bF4V0qJq¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Siarka Tarnobrzeg¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Siarka Tarnobrzeg¬WU÷siarka-tarnobrzeg¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KAT¬AF÷Katowice¬WV÷katowice¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hfwiMw5r¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷S. Rzeszow¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷S. Rzeszow¬WU÷s-rzeszow¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LEG¬AF÷Legnica¬WV÷legnica¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CdghKHZf¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Wisla Pulawy¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SIE¬AF÷Pogon Siedlce¬WV÷pogon-siedlce¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷PUL¬AE÷Wisla Pulawy¬WU÷wisla-pulawy¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷WQgOu2hI¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zdzieszowice¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZDZ¬AE÷Zdzieszowice¬WU÷zdzieszowice¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷WEJ¬AF÷Gryf Wejherowo¬WV÷gryf-wejherowo¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KWZOWiOO¬AD÷1500732000¬ADE÷1500732000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legionowo¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Legionowo¬WU÷legionowo¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHO¬AF÷Chojniczanka¬WV÷chojniczanka¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷WpxeLcKl¬AD÷1500732000¬ADE÷1500732000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Swit¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swit¬WU÷swit¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GRU¬AF÷Ol. Grudziadz¬WV÷ol-grudziadz¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷29KLSH5n¬AD÷1500393600¬ADE÷1500393600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostroda¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Ostroda¬WU÷sokol-ostroda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷POL¬AF÷Polonia Warschau¬WV÷polonia-warschau¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CdDpVkAm¬AD÷1500390000¬ADE÷1500390000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ostrowiec¬ER÷64ste finales¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrowiec¬WU÷ostrowiec¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WAR¬AF÷Warta¬WV÷warta¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1500986991
34
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POLEN: Beker¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Polen¬ZC÷Awp6w2Gj¬ZD÷p¬ZE÷MHHx5kf9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/polen/beker/¬ZX÷00Polen 005......0140000000169000Beker 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polen¬~AA÷MBnLRasL¬AD÷1501083000¬ADE÷1501083000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Warta Sieradz¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Warta Sieradz¬WU÷warta-sieradz¬WN÷SAN¬AF÷Sandecja¬WV÷sandecja¬AN÷n¬~AA÷OKMfKq5i¬AD÷1501088400¬ADE÷1501088400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ROW Rybnik¬ER÷32ste finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RYB¬AE÷ROW Rybnik¬WU÷row-rybnik¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Z.¬WV÷gornik-z¬AN÷n¬MW÷2¬~AA÷rHT4fgiK¬AD÷1502204400¬ADE÷1502204400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Siarka Tarnobrzeg¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Siarka Tarnobrzeg¬WU÷siarka-tarnobrzeg¬WN÷TER¬AF÷Termalica B-B.¬WV÷nieciecza¬AN÷n¬~AA÷Oz1dp9TC¬AD÷1502204400¬ADE÷1502204400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stal Mielec¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stal Mielec¬WU÷stal-mielec¬WN÷PIA¬AF÷Piast¬WV÷piast¬AN÷n¬~AA÷xvT8gD6Q¬AD÷1502204400¬ADE÷1502204400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisla Pulawy¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEG¬AF÷Legia¬WV÷legia¬WM÷PUL¬AE÷Wisla Pulawy¬WU÷wisla-pulawy¬AN÷n¬~AA÷tCBiokE6¬AD÷1502290800¬ADE÷1502290800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arka¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARK¬AE÷Arka¬WU÷arka¬WN÷SLA¬AF÷Slask¬WV÷slask¬AN÷n¬~AA÷UDP0eZyE¬AD÷1502290800¬ADE÷1502290800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belchatow¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belchatow¬WU÷belchatow¬WN÷CHO¬AF÷Chojniczanka¬WV÷chojniczanka¬AN÷n¬~AA÷zF8qmBqf¬AD÷1502290800¬ADE÷1502290800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drutex-Bytovia¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GDA¬AF÷Lechia Gdansk¬WV÷lechia-gdansk¬WM÷BYT¬AE÷Drutex-Bytovia¬WU÷drutex-bytovia¬AN÷n¬~AA÷dO9uliUm¬AD÷1502290800¬ADE÷1502290800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pogon Szczecin¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POG¬AE÷Pogon Szczecin¬WU÷pogon-szczecin¬WN÷LEC¬AF÷Lech Poznań¬WV÷lech-poznan¬AN÷n¬~AA÷2Ra0qTrJ¬AD÷1502290800¬ADE÷1502290800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ruch¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUC¬AE÷Ruch¬WU÷ruch¬WN÷CHR¬AF÷Chrobry Glogow¬WV÷chrobry-glogow¬AN÷n¬~AA÷Uy8mnVb0¬AD÷1502290800¬ADE÷1502290800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swit¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swit¬WU÷swit¬WN÷POD¬AF÷Podbeskidzie¬WV÷podbeskidzie¬AN÷n¬~AA÷jsgr8CLJ¬AD÷1502290800¬ADE÷1502290800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tychy¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TYC¬AE÷Tychy¬WU÷tychy¬WN÷CRA¬AF÷Cracovia¬WV÷cracovia-krakau¬AN÷n¬~AA÷lIYI1Abm¬AD÷1502290800¬ADE÷1502290800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisla¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisla¬WU÷wisla¬WN÷PLO¬AF÷Plock¬WV÷plock¬AN÷n¬~AA÷UXin7WzQ¬AD÷1502290800¬ADE÷1502290800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zaglebie¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAG¬AE÷Zaglebie¬WU÷zaglebie¬WN÷JAG¬AF÷Jagiellonia¬WV÷jagiellonia¬AN÷n¬~AA÷vmFzkXEs¬AD÷1502290800¬ADE÷1502290800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zdzieszowice¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZDZ¬AE÷Zdzieszowice¬WU÷zdzieszowice¬WN÷LEC¬AF÷Leczna¬WV÷leczna¬AN÷n¬~AA÷zFUE2jqs¬AD÷1502377200¬ADE÷1502377200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sosnowiec¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOS¬AE÷Sosnowiec¬WU÷sosnowiec¬WN÷KOR¬AF÷Korona¬WV÷korona¬AN÷n¬~
1
1500986991
16
HULP: U bevindt zich op de Poolse Beker tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Polen. FlashScore.nl biedt Poolse Beker uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Poolse Beker tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Poolse Beker tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.