Voetbal »Australië » FFA Cup » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷AUSTRALIË: FFA Cup¬ZEE÷C8jTVoo9¬ZB÷24¬ZY÷Australië¬ZC÷n77vlPLl¬ZD÷p¬ZE÷fodXJfX9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_C8jTVoo9¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/australie/ffa-cup/¬ZX÷00Australië 009tralië0240000000169000FFA Cup 007FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australië¬~AA÷WU9mSGfs¬AD÷1501065000¬ADE÷1501065000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sorrento¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOR¬AE÷Sorrento¬WU÷sorrento¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Olympic¬WV÷canberra-olympic¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷veDeQfPg¬AD÷1501063200¬ADE÷1501063200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bankstown Berries¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bankstown Berries¬WU÷bankstown-berries¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MET¬AF÷NE Metrostars¬WV÷metrostars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷QmXKWdnQ¬AD÷1501063200¬ADE÷1501063200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hills Brumbies¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRU¬AE÷Hills Brumbies¬WU÷hills-brumbies¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷HAK¬AF÷Hakoah Sydney¬WV÷hakoah-sydney¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷6¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷nR3GLWwP¬AD÷1501063200¬ADE÷1501063200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zuid- Melbourne¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZUI¬AE÷Zuid- Melbourne¬WU÷zuid-melbourne¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷EDG¬AF÷Edgeworth E.¬WV÷edgeworth-eagles-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1501328621
4
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AUSTRALIË: FFA Cup¬ZEE÷C8jTVoo9¬ZB÷24¬ZY÷Australië¬ZC÷n77vlPLl¬ZD÷p¬ZE÷fodXJfX9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_C8jTVoo9¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/australie/ffa-cup/¬ZX÷00Australië 009tralië0240000000169000FFA Cup 007FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australië¬~AA÷bLoPNMKh¬AD÷1501579800¬ADE÷1501579800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heidelberg¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heidelberg¬WU÷heidelberg¬WN÷PER¬AF÷Perth Glory¬WV÷perth¬AN÷n¬~AA÷8z5CMCOI¬AD÷1501579800¬ADE÷1501579800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olympia Warriors¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLY¬AE÷Olympia Warriors¬WU÷olympia-warriors¬WN÷API¬AF÷APIA Tigers¬WV÷apia-tigers¬AN÷n¬~AA÷lndkUOsP¬AD÷1501579800¬ADE÷1501579800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peninsula¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Peninsula¬WU÷peninsula¬WN÷MCY¬AF÷Melbourne City¬WV÷melbourne-heart¬AN÷n¬~AA÷MJtV9ZvD¬AD÷1501579800¬ADE÷1501579800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷WS Wanderers¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSW¬AE÷WS Wanderers¬WU÷western-sydney-wanderers¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Phoenix¬WV÷wellington¬AN÷n¬~AA÷jerHPrjt¬AD÷1501666200¬ADE÷1501666200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blacktown¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blacktown¬WU÷blacktown¬WN÷CEN¬AF÷Central Coast Mariners¬WV÷central-coast¬AN÷n¬~AA÷AL8iRzAm¬AD÷1501666200¬ADE÷1501666200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast City¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast City¬WU÷gold-coast-city¬WN÷WES¬AF÷Western Knights¬WV÷western-knights¬AN÷n¬~AA÷ED58Nh9C¬AD÷1501666200¬ADE÷1501666200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moreton Bay Utd¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Moreton Bay Utd¬WU÷moreton-bay-utd¬WN÷BRO¬AF÷Broadmeadow¬WV÷broadmeadow-magic-fc¬AN÷n¬~AA÷pIsLO25n¬AD÷1501666200¬ADE÷1501666200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shamrock Rovers Darwin¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shamrock Rovers Darwin¬WU÷shamrock-rovers-darwin¬WN÷SYD¬AF÷Sydney FC¬WV÷sydney¬AN÷n¬~AA÷EDTGXxXJ¬AD÷1502271000¬ADE÷1502271000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide United¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬WU÷adelaide¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Jets¬WV÷newcastle¬AN÷n¬~AA÷0AuZ8gfJ¬AD÷1502271000¬ADE÷1502271000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Roar¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Roar¬WU÷brisbane¬WN÷MVC¬AF÷Melbourne Victory¬WV÷melbourne-v¬AN÷n¬~AA÷0A14OYg6¬AD÷1502271000¬ADE÷1502271000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hume City¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUM¬AE÷Hume City¬WU÷hume-city¬WN÷BEN¬AF÷Bentleigh¬WV÷bentleigh¬AN÷n¬~AA÷IoCaPEv0¬AD÷1502271000¬ADE÷1502271000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Utd¬ER÷16de finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Utd¬WU÷sydney-utd¬WN÷FNQ¬AF÷F.N.Q. Heat¬WV÷f-n-q-heat¬AN÷n¬~
1
1501328621
12
HULP: U bevindt zich op de FFA Cup 2017 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Australië. FlashScore.nl biedt FFA Cup 2017 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast FFA Cup 2017 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze FFA Cup 2017 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.