Voetbal »Argentinië » Torneo Federal A » 2016/2017

Torneo Federal A
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINIË: Torneo Federal A - Kazananlar etabı¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentinië¬ZC÷MmK1j3gc¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷47¬ZL÷/voetbal/argentinie/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentinië 010ntinië0050000000171000Torneo Feder035 etabı000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentinië¬~AA÷j3C7oAy1¬AD÷1492887600¬ADE÷1492887600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Speelronde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬WU÷villa-mitre¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬WV÷union-de-sunchales¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷ID8Tv5Jh¬AD÷1492886700¬ADE÷1492886700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Patria¬ER÷Speelronde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Patria¬WU÷sportivo-patria¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷UNI¬AF÷Union Villa Krause¬WV÷union-villa-krause¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GpKflCir¬AD÷1492815600¬ADE÷1492815600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷Speelronde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬WU÷sportivo-las-parejas¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬WV÷deportivo-madryn¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷0dnkXJGj¬AD÷1492644600¬ADE÷1492644600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Speelronde 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬WU÷villa-mitre¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AGR¬AF÷Agropecuario¬WV÷agropecuario¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Czn2OqZB¬AD÷1492475400¬ADE÷1492475400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Villa Krause¬ER÷Speelronde 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Union Villa Krause¬WU÷union-villa-krause¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬WV÷sarmiento-resistencia¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OAk6N3lI¬AD÷1492383600¬ADE÷1492383600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club Atletico Mitre¬ER÷Speelronde 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Patria¬WV÷sportivo-patria¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷CLU¬AE÷Club Atletico Mitre¬WU÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~ZA÷ARGENTINIË: Torneo Federal A - Losers stage¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentinië¬ZC÷GAJ5kN83¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷48¬ZL÷/voetbal/argentinie/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentinië 010ntinië0050000000174000Torneo Feder031 stage000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentinië¬~AA÷dKBJksk8¬AD÷1492648200¬ADE÷1492648200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷Speelronde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬WV÷ferro-gen-pico¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬WU÷deportivo-maipu¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷EBStBlHo¬AD÷1492648200¬ADE÷1492648200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Desamparados¬ER÷Speelronde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬WU÷desamparados¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GUT¬AF÷Gutierrez Mendoza¬WV÷gutierrez-mendoza¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷h2RpA8Wi¬AD÷1492647300¬ADE÷1492647300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Speelronde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬WU÷juventud-unida-universitario¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CON¬AF÷Concepcion¬WV÷concepcion¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KCHcObi2¬AD÷1492647000¬ADE÷1492647000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guarani Antonio Franco¬ER÷Speelronde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUA¬AE÷Guarani Antonio Franco¬WU÷cd-guarani-antonio-franco¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷FOR¬AF÷Formosa¬WV÷formosa¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷zLapn2q9¬AD÷1492642800¬ADE÷1492642800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷Speelronde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬WU÷def-pronunciamiento¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬WV÷sportivo-belgrano¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷dU0tmrU2¬AD÷1492632000¬ADE÷1492632000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Libertad de Sunchales¬ER÷Speelronde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIB¬AE÷Libertad de Sunchales¬WU÷libertad-de-sunchales¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬WV÷gimnasia-e-r¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0fPan5vo¬AD÷1492630200¬ADE÷1492630200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jorge¬ER÷Speelronde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬WU÷san-jorge-tucuman¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬WV÷san-lorenzo-alem¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷zBANl14E¬AD÷1492628400¬ADE÷1492628400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷Speelronde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬WU÷independiente-de-neuquen¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬WV÷deportivo-roca¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷K2SzRcC7¬AD÷1492619400¬ADE÷1492619400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rivadavia¬ER÷Speelronde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Rivadavia¬WU÷rivadavia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BEL¬AF÷General Belgrano¬WV÷general-belgrano¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1492948366
430
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINIË: Torneo Federal A - Kazananlar etabı¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentinië¬ZC÷MmK1j3gc¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷47¬ZL÷/voetbal/argentinie/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentinië 010ntinië0050000000171000Torneo Feder035 etabı000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentinië¬~AA÷fyJbmW6l¬AD÷1492974000¬ADE÷1492974000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷Speelronde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬WV÷alvarado¬AN÷n¬~AA÷dbKKtRlt¬AD÷1492975800¬ADE÷1492975800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷Speelronde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷UNI¬AF÷Union Aconquija¬WV÷union-aconquija¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬WU÷gimnasia-y-tiro¬AN÷n¬~AA÷zkJOuo4n¬AD÷1492977600¬ADE÷1492977600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AH Zapla¬ER÷Speelronde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬WU÷ah-zapla¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AN÷n¬MW÷2¬~AA÷x083njMf¬AD÷1492977600¬ADE÷1492977600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cipolletti¬ER÷Speelronde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬WU÷cipolletti¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~AA÷WGCXwPYb¬AD÷1492988400¬ADE÷1492988400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷Speelronde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬WU÷sarmiento-resistencia¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬WV÷antoniana¬AN÷n¬~ZA÷ARGENTINIË: Torneo Federal A - Losers stage¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentinië¬ZC÷GAJ5kN83¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷48¬ZL÷/voetbal/argentinie/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentinië 010ntinië0050000000174000Torneo Feder031 stage000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentinië¬~AA÷UsaloMbF¬AD÷1492973100¬ADE÷1492973100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Formosa¬ER÷Speelronde 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Formosa¬WU÷formosa¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬WV÷sportivo-belgrano¬AN÷n¬~AA÷UX9RmLJK¬AD÷1492974000¬ADE÷1492974000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷General Belgrano¬ER÷Speelronde 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEL¬AE÷General Belgrano¬WU÷general-belgrano¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬WV÷deportivo-roca¬AN÷n¬~AA÷tKRHTgTs¬AD÷1492974000¬ADE÷1492974000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷Speelronde 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬WU÷gimnasia-e-r¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬WV÷def-pronunciamiento¬AN÷n¬~AA÷lUKg8n14¬AD÷1492974000¬ADE÷1492974000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gutierrez Mendoza¬ER÷Speelronde 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUT¬AE÷Gutierrez Mendoza¬WU÷gutierrez-mendoza¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬WV÷juventud-unida-universitario¬AN÷n¬~AA÷Ya5crasr¬AD÷1492974000¬ADE÷1492974000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rivadavia¬ER÷Speelronde 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Rivadavia¬WU÷rivadavia¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬WV÷deportivo-maipu¬AN÷n¬~AA÷riKc76GA¬AD÷1492975800¬ADE÷1492975800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jorge¬ER÷Speelronde 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬WU÷san-jorge-tucuman¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬WV÷desamparados¬AN÷n¬~AA÷zRGk9Sob¬AD÷1492975800¬ADE÷1492975800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷Speelronde 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬WU÷san-lorenzo-alem¬WN÷CON¬AF÷Concepcion¬WV÷concepcion¬AN÷n¬~AA÷SISUnuZQ¬AD÷1492978500¬ADE÷1492978500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷Speelronde 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬WU÷ferro-gen-pico¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬WV÷independiente-de-neuquen¬AN÷n¬~AA÷OrHMSDrl¬AD÷1492985400¬ADE÷1492985400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guarani Antonio Franco¬ER÷Speelronde 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUA¬AE÷Guarani Antonio Franco¬WU÷cd-guarani-antonio-franco¬WN÷LIB¬AF÷Libertad de Sunchales¬WV÷libertad-de-sunchales¬AN÷n¬~~
1
1492948366
31
HULP: U bevindt zich op de Torneo Federal A 2016/2017 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Argentinië. FlashScore.nl biedt Torneo Federal A 2016/2017 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Torneo Federal A 2016/2017 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Torneo Federal A 2016/2017 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.