Voetbal »Argentinië » Torneo Federal A » 2016/2017

Torneo Federal A
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINIË: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentinië¬ZC÷0fR8rizi¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/argentinie/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentinië 010ntinië0050000000153000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬~AA÷4MQzbzaa¬AD÷1480798800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷Speelronde 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷GUA¬AF÷Guarani Antonio Franco¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AaRWbGqg¬AD÷1480726800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Concepcion¬ER÷Speelronde 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷Concepcion¬WU÷concepcion¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬WV÷antoniana¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ddNSadUn¬AD÷1480726800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷Speelronde 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬WU÷gimnasia-y-tiro¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬WV÷ah-zapla¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷pIgAsFEI¬AD÷1480726800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Villa Krause¬ER÷Speelronde 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Union Villa Krause¬WU÷union-villa-krause¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬WV÷deportivo-maipu¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EJhknw0m¬AD÷1480725000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cipolletti¬ER÷Speelronde 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬WU÷cipolletti¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬WV÷deportivo-madryn¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2FuteYrI¬AD÷1480725000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷Speelronde 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬WU÷def-pronunciamiento¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬WV÷union-de-sunchales¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷O8hEtZTO¬AD÷1480725000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia Mendoza¬ER÷Speelronde 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Mendoza¬WU÷gimnasia-mendoza¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬WV÷desamparados¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷EXXN0xFt¬AD÷1480725000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Speelronde 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬WU÷juventud-unida-universitario¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬WV÷san-lorenzo-alem¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷48o2qyp6¬AD÷1480723200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷General Belgrano¬ER÷Speelronde 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEL¬AE÷General Belgrano¬WU÷general-belgrano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷Rivadavia¬WV÷rivadavia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AonbpHUa¬AD÷1480721400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agropecuario¬ER÷Speelronde 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AGR¬AE÷Agropecuario¬WU÷agropecuario¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷2g45reaC¬AD÷1480719600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alvarado¬ER÷Speelronde 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬WV÷ferro-gen-pico¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬WU÷alvarado¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷WfmfocFg¬AD÷1480708800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷Speelronde 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬WU÷independiente-de-neuquen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬WV÷deportivo-roca¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OOtxdETB¬AD÷1480708800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Libertad de Sunchales¬ER÷Speelronde 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIB¬AE÷Libertad de Sunchales¬WU÷libertad-de-sunchales¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rDPvcfE5¬AD÷1480708800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Patria¬ER÷Speelronde 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Patria¬WU÷sportivo-patria¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬WV÷chaco-for-ever¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷COod5I6P¬AD÷1480708800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Aconquija¬ER÷Speelronde 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬WV÷sportivo-belgrano¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷UNI¬AE÷Union Aconquija¬WU÷union-aconquija¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~
1
1480897575
255
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINIË: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentinië¬ZC÷0fR8rizi¬ZD÷s¬ZE÷4lTbkTBk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/argentinie/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentinië 010ntinië0050000000153000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬~AA÷dxupfhbO¬AD÷1481054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷Speelronde 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬WV÷independiente-de-neuquen¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬WU÷deportivo-madryn¬AN÷n¬~AA÷4r2BADr5¬AD÷1481054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gutierrez Mendoza¬ER÷Speelronde 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUT¬AE÷Gutierrez Mendoza¬WU÷gutierrez-mendoza¬WN÷UNI¬AF÷Union Villa Krause¬WV÷union-villa-krause¬AN÷n¬~AA÷Eg9bDFbn¬AD÷1481054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rivadavia¬ER÷Speelronde 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Rivadavia¬WU÷rivadavia¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬WV÷alvarado¬AN÷n¬~AA÷67bS6VsU¬AD÷1481054400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jorge¬ER÷Speelronde 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬WU÷san-jorge-tucuman¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AN÷n¬~AA÷MJYyRYSo¬AD÷1481065200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Formosa¬ER÷Speelronde 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Formosa¬WU÷formosa¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬WV÷sarmiento-resistencia¬AN÷n¬~AA÷zNxtQhrh¬AD÷1481065200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷Speelronde 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬WV÷def-pronunciamiento¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬WU÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~AA÷rTD2CZDh¬AD÷1481068800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷Speelronde 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷BEL¬AF÷General Belgrano¬WV÷general-belgrano¬AN÷n¬~AA÷z3AfEeqt¬AD÷1481068800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷Speelronde 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬WU÷ferro-gen-pico¬WN÷AGR¬AF÷Agropecuario¬WV÷agropecuario¬AN÷n¬~AA÷8Gpf2kjo¬AD÷1481068800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guarani Antonio Franco¬ER÷Speelronde 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUA¬AE÷Guarani Antonio Franco¬WU÷cd-guarani-antonio-franco¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Patria¬WV÷sportivo-patria¬AN÷n¬~AA÷GI5F9XcB¬AD÷1481068800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷Speelronde 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬WU÷sportivo-belgrano¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬WV÷juventud-unida-universitario¬AN÷n¬~AA÷AuqlgCDU¬AD÷1481068800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Speelronde 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬WU÷villa-mitre¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬WV÷cipolletti¬AN÷n¬~AA÷MJC6BgTb¬AD÷1481070600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷Speelronde 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬WU÷deportivo-maipu¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~AA÷IoSpPCcb¬AD÷1481070600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷Speelronde 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬WU÷gimnasia-e-r¬WN÷LIB¬AF÷Libertad de Sunchales¬WV÷libertad-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷lW3N7BSN¬AD÷1481072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AH Zapla¬ER÷Speelronde 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬WU÷ah-zapla¬WN÷CON¬AF÷Concepcion¬WV÷concepcion¬AN÷n¬~AA÷Au5J8iDH¬AD÷1481072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Atletico Mitre¬ER÷Speelronde 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Club Atletico Mitre¬WU÷ca-mitre-santiago-del-estero¬WN÷UNI¬AF÷Union Aconquija¬WV÷union-aconquija¬AN÷n¬~AA÷U3vdMAsH¬AD÷1482094800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agropecuario¬ER÷Speelronde 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AGR¬AE÷Agropecuario¬WU÷agropecuario¬WN÷BEL¬AF÷General Belgrano¬WV÷general-belgrano¬AN÷n¬~AA÷A1hQ4rCq¬AD÷1482094800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alvarado¬ER÷Speelronde 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬WU÷alvarado¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷KjSU7WqL¬AD÷1482094800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Antoniana¬ER÷Speelronde 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬WU÷antoniana¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬WV÷ah-zapla¬AN÷n¬~AA÷4O312A7r¬AD÷1482094800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷Speelronde 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬WU÷chaco-for-ever¬WN÷GUA¬AF÷Guarani Antonio Franco¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬AN÷n¬~AA÷8GOQ8CUE¬AD÷1482094800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Concepcion¬ER÷Speelronde 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷Concepcion¬WU÷concepcion¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬WV÷san-jorge-tucuman¬AN÷n¬~AA÷Yc851UMl¬AD÷1482094800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷Speelronde 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬WU÷def-pronunciamiento¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬WV÷gimnasia-e-r¬AN÷n¬~AA÷jDuhNjSA¬AD÷1482094800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷Speelronde 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬WV÷deportivo-madryn¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬WU÷deportivo-roca¬AN÷n¬~AA÷dIfx2td2¬AD÷1482094800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Desamparados¬ER÷Speelronde 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬WU÷desamparados¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬WV÷deportivo-maipu¬AN÷n¬~AA÷O4dU32Rk¬AD÷1482094800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷Speelronde 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬WU÷ferro-gen-pico¬WN÷RIV¬AF÷Rivadavia¬WV÷rivadavia¬AN÷n¬~AA÷IReY2Mtd¬AD÷1482094800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Mendoza¬ER÷Speelronde 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Mendoza¬WU÷gimnasia-mendoza¬WN÷GUT¬AF÷Gutierrez Mendoza¬WV÷gutierrez-mendoza¬AN÷n¬~AA÷dxRlOWC4¬AD÷1482094800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷Speelronde 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬WU÷independiente-de-neuquen¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬WV÷villa-mitre¬AN÷n¬~AA÷z3QIAYa2¬AD÷1482094800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Speelronde 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬WU÷juventud-unida-universitario¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷EgPM9hF8¬AD÷1482094800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷Speelronde 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬WU÷san-lorenzo-alem¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬WV÷sportivo-belgrano¬AN÷n¬~AA÷2FHZ6jaR¬AD÷1482094800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Patria¬ER÷Speelronde 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Patria¬WU÷sportivo-patria¬WN÷FOR¬AF÷Formosa¬WV÷formosa¬AN÷n¬~AA÷Cl790lxe¬AD÷1482094800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Sunchales¬ER÷Speelronde 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬WU÷union-de-sunchales¬AN÷n¬~
1
1480897575
45
HULP: U bevindt zich op de Torneo Federal A 2016/2017 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Argentinië. FlashScore.nl biedt Torneo Federal A 2016/2017 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Torneo Federal A 2016/2017 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Torneo Federal A 2016/2017 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.