Voetbal »Argentinië » Hoogste Divisie » 2016/2017

Hoogste Divisie
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINIË: Hoogste Divisie¬ZEE÷naYhNOaA¬ZB÷22¬ZY÷Argentinië¬ZC÷xKb6ydSi¬ZD÷p¬ZE÷hzPBPy31¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/voetbal/argentinie/hoogste-divisie/¬ZX÷00Argentinië 010ntinië0000000000169000Hoogste Divi015ivisie000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentinië¬~AA÷nw02tJE1¬AD÷1498605300¬ADE÷1498605300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬WV÷lanus¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zuAptAKI¬AD÷1498605300¬ADE÷1498605300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬WV÷san-lorenzo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Iy1i3tME¬AD÷1498597200¬ADE÷1498597200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷QUI¬AF÷Quilmes¬WV÷quilmes¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vo2m4M68¬AD÷1498597200¬ADE÷1498597200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬WV÷godoy-cruz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jB6grupk¬AD÷1498518900¬ADE÷1498518900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aldosivi¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬WV÷olimpo¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QTb6uwU7¬AD÷1498518900¬ADE÷1498518900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬WU÷huracan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEL¬AF÷Belgrano¬WV÷ca-belgrano¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pjHXrCz0¬AD÷1498518900¬ADE÷1498518900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬WU÷velez-sarsfield¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬WV÷temperley¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bZELoEjs¬AD÷1498510800¬ADE÷1498510800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬WU÷arsenal-sarandi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TIG¬AF÷Tigre¬WV÷tigre¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6aITqhLg¬AD÷1498510800¬ADE÷1498510800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patronato¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬WU÷patronato¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬WV÷atletico-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lKiX3DCP¬AD÷1498431600¬ADE÷1498431600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colon¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷COL¬AE÷Colon¬WU÷colon¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nFDluUZO¬AD÷1498428600¬ADE÷1498428600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banfield¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬WU÷banfield¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬WV÷racing-club¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CxJPpY5m¬AD÷1498420800¬ADE÷1498420800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬WU÷atl-rafaela¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Junin¬WV÷sarmiento-junin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4EAcsaae¬AD÷1498418100¬ADE÷1498418100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Juniors¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬WV÷union-santa-fe¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tIAtsj5C¬AD÷1498341600¬ADE÷1498341600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷Speelronde 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬WV÷rosario¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬WU÷san-martin-s-j¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1500582848
450
fixtures
1
1500582848
0
HULP: U bevindt zich op de Hoogste Divisie 2016/2017 tussenstanden pagina in de sectie Voetbal/Argentinië. FlashScore.nl biedt Hoogste Divisie 2016/2017 uitslagen, tussenstanden, resultaten, standen en wedstrijdstatistieken (doelpuntenmakers, kaarten, quoteringen etc.). Naast Hoogste Divisie 2016/2017 tussenstanden vindt u ook 1000+ andere voetbalcompetitities uit 90+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie uitslagen, nationale beker tussenstanden, andere competities). Onze Hoogste Divisie 2016/2017 tussenstanden-dienst is real-time en ververst automatisch.