IJshockey »USA » NHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷pMu72He4¬ZD÷t¬ZE÷xlQp8HDC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/ijshockey/usa/nhl/¬ZX÷07USA 003......0000000000153000NHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷GUiK3dV8¬AD÷1485055800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷San Jose Sharks¬AX÷1¬AV÷1485058149|;1485061936|;1485062472|;1485064430|;1485068671|¬BX÷-1¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v5poAX49¬AD÷1485054000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬AX÷1¬AV÷1485057026|;1485057817|;1485058331|;1485059512|;1485060692|;1485061846|;1485062248|;1485062949|;1485064855|;1485064878|;1485068682|¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xvgG4xG2¬AD÷1485050400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷1¬AV÷1485053670|;1485053690|;1485053709|;1485055548|;1485055708|;1485060038|;1485060208|;1485060540|;1485066532|¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zZEXugw2¬AD÷1485046800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Coyotes¬AX÷1¬AV÷1485049452|;1485050585|;1485051233|;1485053387|;1485053851|;1485054157|;1485056154|;1485056837|;1485062421|¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷arizona-coyotes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MVATtZNe¬AD÷1485046800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Dallas Stars¬AX÷1¬AV÷1485048512|;1485048947|;1485053037|;1485055499|;1485056276|;1485056291|;1485057983|;1485063905|¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬WU÷dallas-stars¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IkdxCgzc¬AD÷1485043200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷1¬AV÷1485048282|;1485048393|;1485049837|;1485052910|;1485053980|;1485060025|¬BX÷-1¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬WV÷buffalo-sabres¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷S8BPsF8k¬AD÷1485043200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬AX÷1¬AV÷1485045116|;1485048648|;1485051842|;1485052051|;1485052685|;1485053916|;1485060014|¬BX÷-1¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lICLregq¬AD÷1485043200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷1¬AV÷1485045660|;1485045921|;1485050718|;1485050729|;1485052467|;1485060040|¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dtetBDk3¬AD÷1485043200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷1¬AV÷1485046617|;1485049766|;1485052443|;1485054089|;1485062453|¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pl80myoS¬AD÷1485036000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷1¬AV÷1485038256|;1485039462|;1485041909|;1485042464|;1485045074|;1485050382|¬BX÷-1¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UZ2fmAcd¬AD÷1485028800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷1¬AV÷1485030922|;1485031417|;1485034182|;1485037061|;1485037304|;1485037702|;1485038254|;1485038612|;1485046273|¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jq4jljrj¬AD÷1484967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Canucks¬AX÷1¬AV÷1484972409|;1484973194|;1484976133|;1484987671|¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬WU÷vancouver-canucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8KEokWSq¬AD÷1484964000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Edmonton Oilers¬AX÷1¬AV÷1484971352|;1484971642|;1484973880|;1484974746|;1484987645|¬BX÷-1¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WbNJgCKS¬AD÷1484958600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬AX÷1¬AV÷1484960421|;1484960823|;1484968161|;1484968171|;1484987656|¬BX÷-1¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬WU÷new-jersey-devils¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6c9dlHVL¬AD÷1484956800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bruins¬AX÷1¬AV÷1484967264|;1484979742|¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬WV÷chicago-blackhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CzAhkcGF¬AD÷1484956800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷1¬AV÷1484958877|;1484962350|;1484966549|;1484967190|;1484968111|;1484979733|¬BX÷-1¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬WV÷detroit-red-wings¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bX5ljw19¬AD÷1484956800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Hurricanes¬AX÷1¬AV÷1484959327|;1484962664|;1484963301|;1484963450|;1484963838|;1484966492|;1484967232|;1484967242|;1484979714|¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬WU÷carolina-hurricanes¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷1¬BD÷4¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷G8GqiJo3¬AD÷1484883000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬AX÷1¬AV÷1484888707|;1484888715|;1484890933|;1484899057|¬BX÷-1¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xIHuhaWd¬AD÷1484881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬AX÷1¬AV÷1484890028|;1484892358|;1484892952|;1484899046|¬BX÷-1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xxOFfh5M¬AD÷1484877600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬AX÷1¬AV÷1484881039|;1484883743|;1484885861|;1484887083|;1484887589|;1484888090|;1484888482|;1484899030|¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ABPgUevj¬AD÷1484874000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷1¬AV÷1484875627|;1484876930|;1484877533|;1484880975|;1484880993|;1484881016|;1484883358|;1484899004|¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l2OcTFgd¬AD÷1484874000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Louis Blues¬AX÷1¬AV÷1484875671|;1484876369|;1484879801|;1484879785|;1484879827|;1484880871|;1484880912|;1484882347|;1484883063|;1484899016|¬BX÷-1¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷4¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷boPBeYkG¬AD÷1484872200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷1¬AV÷1484874758|;1484875042|;1484875318|;1484877992|;1484879009|;1484881871|;1484881995|;1484898993|¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IZ7EdEzA¬AD÷1484870400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷1¬AV÷1484873471|;1484876860|;1484886745|¬BX÷-1¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SnzkVyPq¬AD÷1484870400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬AX÷1¬AV÷1484873234|;1484880187|;1484880468|;1484886755|¬BX÷-1¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1485079264
805
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷pMu72He4¬ZD÷t¬ZE÷xlQp8HDC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/ijshockey/usa/nhl/¬ZX÷07USA 003......0000000000153000NHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷OfeS1z0L¬AD÷1485106200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p4dO2GpF¬AD÷1485115200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬WV÷boston-bruins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷julk9iKF¬AD÷1485122400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬WU÷ottawa-senators¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬WV÷columbus-blue-jackets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6JpX0fFR¬AD÷1485126000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬WV÷philadelphia-flyers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p2mg8BZL¬AD÷1485131400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tCyadENr¬AD÷1485133200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EPZ6fhhe¬AD÷1485216000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zZz3eYxk¬AD÷1485216000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ohnc7VlS¬AD÷1485217800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4nUP2kcq¬AD÷1485219600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷W0UBgC71¬AD÷1485223200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷arizona-coyotes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AiTFhWM7¬AD÷1485223200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬WU÷colorado-avalanche¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dnYZcRbm¬AD÷1485302400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬WV÷detroit-red-wings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IeZVb7qs¬AD÷1485302400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬WU÷new-jersey-devils¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xbL1GZEE¬AD÷1485302400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬WV÷columbus-blue-jackets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OfHcHFa8¬AD÷1485302400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷x0SX0TRe¬AD÷1485304200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rwTT19Ck¬AD÷1485304200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬WU÷ottawa-senators¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jNnwcoEg¬AD÷1485306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬WU÷nashville-predators¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬WV÷buffalo-sabres¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j3Wy0ms2¬AD÷1485306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CxynePr6¬AD÷1485307800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UDosd5Ta¬AD÷1485307800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬WU÷dallas-stars¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬WV÷minnesota-wild¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1485079264
530
HULP: U bevindt zich op de NHL uitslagen pagina in de sectie IJshockey/USA. FlashScore.nl biedt NHL tussenstanden, resultaten en standen. Naast NHL tussenstanden vindt u ook 100+ andere ijshockeycompetitities uit 15+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze NHL uitslagen-dienst is real-time en ververst automatisch.