IJshockey »USA » ECHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷USA: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷WIRPPUPf¬ZD÷p¬ZE÷jZxfu0eB¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/ijshockey/usa/echl/¬ZX÷07USA 003......0020000000153000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷Mebql5Y7¬AD÷1487529000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Orlando Solar Bears¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬WU÷orlando-solar-bears¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Admirals¬WV÷norfolk-admirals¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷nFRmaVt9¬AD÷1487477700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alaska Aces¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALA¬AE÷Alaska Aces¬WU÷alaska-aces¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬WV÷colorado-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷3¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷8OSq0BR2¬AD÷1487469600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Utah Grizzlies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬WU÷utah-grizzlies¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷IDA¬AF÷Idaho¬WV÷idaho-steelheads¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷W6q1ySl2¬AD÷1487466300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Allen Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬WU÷allen-americans¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷RAP¬AF÷Rapid City Rush¬WV÷rapid-city-rush¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷nJskvU4q¬AD÷1487466300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Missouri Mavericks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Missouri Mavericks¬WU÷missouri-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷QUA¬AF÷Quad City Mallards¬WV÷quad-city-mallards¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷hGpcx8Ze¬AD÷1487466300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tulsa Oilers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Oilers¬WU÷tulsa-oilers¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷IND¬AF÷Indy Fuel¬WV÷indy-fuel¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷bgogwlKk¬AD÷1487466300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wichita Thunder¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIC¬AE÷Wichita Thunder¬WU÷wichita-thunder¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬WV÷toledo-walleye¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷jRnHvJHF¬AD÷1487464200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Fort Wayne Komets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬WU÷fort-wayne-komets¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BRA¬AF÷Brampton Beast¬WV÷brampton-beast¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷SUUGdxLA¬AD÷1487462700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Atlanta Gladiators¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Gladiators¬WU÷atlanta-gladiators¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬WV÷adirondack-thunder¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷beQCcI54¬AD÷1487462700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Carolina Stingrays¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬WU÷south-carolina-stingrays¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬WV÷manchester-monarchs¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷6LTKedzH¬AD÷1487462700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wheeling Nailers¬AX÷0¬AV÷1487498747|¬BX÷-1¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬WU÷wheeling-nailers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬WV÷kalamazoo-wings¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷xtx4avyh¬AD÷1487462400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRI¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬WV÷florida-everblades¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷K4R8bbjb¬AD÷1487462400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading Royals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬WU÷reading-royals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷ELM¬AF÷Elmira Jackals¬WV÷elmira-jackals¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷AZqIyyqo¬AD÷1487391300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alaska Aces¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬WV÷colorado-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷ALA¬AE÷Alaska Aces¬WU÷alaska-aces¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷8QcjtHzU¬AD÷1487383200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Grizzlies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬WU÷utah-grizzlies¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷IDA¬AF÷Idaho¬WV÷idaho-steelheads¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷t4RgscLN¬AD÷1487379900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allen Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬WU÷allen-americans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷IND¬AF÷Indy Fuel¬WV÷indy-fuel¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷fmPspay5¬AD÷1487379900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Quad City Mallards¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUA¬AE÷Quad City Mallards¬WU÷quad-city-mallards¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬WV÷cincinnati-cyclones¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷2DSkrw6H¬AD÷1487379900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tulsa Oilers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RAP¬AF÷Rapid City Rush¬WV÷rapid-city-rush¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Oilers¬WU÷tulsa-oilers¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷8jToqJjB¬AD÷1487379900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wichita Thunder¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIC¬AE÷Wichita Thunder¬WU÷wichita-thunder¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬WV÷toledo-walleye¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷COZxouMb¬AD÷1487379600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Komets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬WU÷fort-wayne-komets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬WV÷kalamazoo-wings¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷YXzZoL6h¬AD÷1487378100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Atlanta Gladiators¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Gladiators¬WU÷atlanta-gladiators¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬WV÷adirondack-thunder¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷xOrDua29¬AD÷1487378100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wheeling Nailers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BRA¬AF÷Brampton Beast¬WV÷brampton-beast¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷3¬BF÷1¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬WU÷wheeling-nailers¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷4bWUn1in¬AD÷1487376300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷37¬CX÷Elmira Jackals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELM¬AE÷Elmira Jackals¬WU÷elmira-jackals¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬WV÷reading-royals¬AH÷2¬BB÷2¬AM÷Gestopt vanwege ongeschikte ondergrond.¬AN÷n¬~AA÷Q7XQmsxt¬AD÷1487376300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Carolina Stingrays¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬WU÷south-carolina-stingrays¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬WV÷manchester-monarchs¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷0p6KSc6U¬AD÷1487376000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Solar Bears¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬WU÷orlando-solar-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Admirals¬WV÷norfolk-admirals¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~~
4
1487539518
688
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷WIRPPUPf¬ZD÷p¬ZE÷jZxfu0eB¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/ijshockey/usa/echl/¬ZX÷07USA 003......0020000000153000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷txRibkdF¬AD÷1487534400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1487538097¬BX÷12¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬WV÷florida-everblades¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷GRI¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷x4K0dTQR¬AD÷1487534700¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷Cincinnati Cyclones¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1487538616¬BX÷8¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Cyclones¬WU÷cincinnati-cyclones¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬WV÷fort-wayne-komets¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fuVec9BL¬AD÷1487534700¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷South Carolina Stingrays¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1487537979¬BX÷14¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬WU÷south-carolina-stingrays¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬WV÷adirondack-thunder¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷vD6SimZr¬AD÷1487538000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Reading Royals¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1487538253¬BX÷15¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬WU÷reading-royals¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷ELM¬AF÷Elmira Jackals¬WV÷elmira-jackals¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷8hfukoJ1¬AD÷1487541900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allen Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬WU÷allen-americans¬WN÷RAP¬AF÷Rapid City Rush¬WV÷rapid-city-rush¬AN÷n¬~AA÷nw6Wj7lk¬AD÷1487541900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Missouri Mavericks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Missouri Mavericks¬WU÷missouri-mavericks¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬WV÷toledo-walleye¬AN÷n¬~AA÷QT4zjR3e¬AD÷1487541900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulsa Oilers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Oilers¬WU÷tulsa-oilers¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬WV÷wichita-thunder¬AN÷n¬~AA÷zanRClB8¬AD÷1487549100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alaska Aces¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALA¬AE÷Alaska Aces¬WU÷alaska-aces¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬WV÷colorado-eagles¬AN÷n¬~AA÷EkoVB8QE¬AD÷1487604600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kalamazoo Wings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo Wings¬WU÷kalamazoo-wings¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬WV÷cincinnati-cyclones¬AN÷n¬~AA÷YkxMwwXL¬AD÷1487617200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brampton Beast¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬WV÷wheeling-nailers¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬WU÷brampton-beast¬AN÷n¬~AA÷WQuzBSuL¬AD÷1487622600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Grizzlies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬WU÷utah-grizzlies¬WN÷IDA¬AF÷Idaho¬WV÷idaho-steelheads¬AN÷n¬~AA÷fNyQ0rID¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Solar Bears¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬WU÷orlando-solar-bears¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬WV÷atlanta-gladiators¬AN÷n¬~AA÷AHvvAneR¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading Royals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬WU÷reading-royals¬WN÷GRI¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AN÷n¬~AA÷SdR5563r¬AD÷1487808900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norfolk Admirals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬WU÷norfolk-admirals¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬WV÷florida-everblades¬AN÷n¬~AA÷Qsp94QIl¬AD÷1487809800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Komets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬WU÷fort-wayne-komets¬WN÷QUA¬AF÷Quad City Mallards¬WV÷quad-city-mallards¬AN÷n¬~AA÷86ZD3pYf¬AD÷1487810100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Cyclones¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬WV÷wichita-thunder¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Cyclones¬WU÷cincinnati-cyclones¬AN÷n¬~AA÷ncYH24m1¬AD÷1487815500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬WU÷colorado-eagles¬WN÷UTA¬AF÷Utah Grizzlies¬WV÷utah-grizzlies¬AN÷n¬~~
4
1487539518
284
HULP: U bevindt zich op de ECHL 2016/2017 uitslagen pagina in de sectie IJshockey/USA. FlashScore.nl biedt ECHL 2016/2017 tussenstanden, resultaten en standen. Naast ECHL 2016/2017 tussenstanden vindt u ook 100+ andere ijshockeycompetitities uit 15+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze ECHL 2016/2017 uitslagen-dienst is real-time en ververst automatisch.