Basketbal »Wereld » Club Friendly » 2017

Club Friendly
Loading ...
results
SA÷3¬~ZA÷WERELD: Club Friendly¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Wereld¬ZC÷Gfwr45sE¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/wereld/club-friendly/¬ZX÷04Wereld 006Wereld0070000000169000Club Friendl013iendly000¬ZCC÷0¬ZAF÷Wereld¬~AA÷88EJIzYq¬AD÷1506018600¬ADE÷1506018600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bayern (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAY¬AE÷Bayern (Ger)¬WU÷bayern¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷78¬BA÷24¬BC÷19¬BE÷17¬BG÷18¬WN÷ZAD¬AF÷Zadar (Cro)¬WV÷zadar¬AH÷68¬BB÷10¬BD÷22¬BF÷16¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷tMCRGE2d¬AD÷1506016800¬ADE÷1506016800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bilbao (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIL¬AE÷Bilbao (Esp)¬WU÷bilbao¬AG÷88¬BA÷17¬BC÷18¬BE÷18¬BG÷35¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem (Isr)¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷96¬BB÷23¬BD÷21¬BF÷23¬BH÷29¬AN÷n¬~AA÷SIpaNKZd¬AD÷1506016800¬ADE÷1506016800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oviedo (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OVI¬AE÷Oviedo (Esp)¬WU÷oviedo¬AG÷59¬BA÷12¬BC÷17¬BE÷18¬BG÷12¬WN÷LAG¬AF÷Gipuzkoa (Esp)¬WV÷gipuzkoa-basket¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷68¬BB÷22¬BD÷22¬BF÷18¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷OAo5r4k1¬AD÷1506015000¬ADE÷1506015000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plovdiv (Bul)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EUR¬AF÷Cherno More (Bul)¬WV÷cherno-more¬AH÷79¬BB÷24¬BD÷15¬BF÷18¬BH÷22¬WM÷PLO¬AE÷Plovdiv (Bul)¬WU÷plovdiv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷23¬BC÷15¬BE÷20¬BG÷28¬AN÷n¬~AA÷zgkUUy2I¬AD÷1506011400¬ADE÷1506011400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jindrichuv Hradec (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIN¬AE÷Jindrichuv Hradec (Cze)¬WU÷jindrichuv-hradec¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷23¬BG÷13¬WN÷SVI¬AF÷Svit (Svk)¬WV÷svit¬AH÷75¬BB÷29¬BD÷17¬BF÷19¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷fsYWVHnC¬AD÷1506011400¬ADE÷1506011400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olomoucko (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLO¬AE÷Olomoucko (Cze)¬WU÷bk-olomoucko¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷15¬BC÷24¬BE÷25¬BG÷18¬WN÷OPA¬AF÷Opava (Cze)¬WV÷opava¬AH÷79¬BB÷26¬BD÷16¬BF÷24¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷UPsnyqlB¬AD÷1506009600¬ADE÷1506009600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aris (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Aris (Gre)¬WU÷aris¬AG÷65¬BA÷12¬BC÷12¬BE÷16¬BG÷25¬WN÷TOF¬AF÷Tofas (Tur)¬WV÷tofas¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷82¬BB÷26¬BD÷22¬BF÷18¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷ClXjz33H¬AD÷1506009600¬ADE÷1506009600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bamberg (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAM¬AE÷Bamberg (Ger)¬WU÷brose-bamberg¬AZ÷0¬AG÷75¬AT÷68¬BI÷7¬BA÷18¬BC÷17¬BE÷23¬BG÷10¬WN÷KHI¬AF÷Khimki M. (Rus)¬WV÷khimki-m¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷77¬AU÷68¬BJ÷9¬BB÷17¬BD÷20¬BF÷15¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷GjZSWcX5¬AD÷1506006000¬ADE÷1506006000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Levski (Bul)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPA¬AF÷Spartak Pleven (Bul)¬WV÷spartak-pleven¬AH÷79¬BB÷19¬BD÷24¬BF÷23¬BH÷13¬WM÷LEV¬AE÷Levski (Bul)¬WU÷levski¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷21¬BC÷21¬BE÷31¬BG÷32¬AN÷n¬~AA÷IkdOv9yK¬AD÷1506002400¬ADE÷1506002400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inter Bratislava (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INT¬AE÷Inter Bratislava (Svk)¬WU÷inter-bratislava¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷92¬BA÷25¬BC÷26¬BE÷24¬BG÷17¬WN÷NOV¬AF÷Spisska Nova Ves (Svk)¬WV÷spisska-nova-ves¬AH÷70¬BB÷28¬BD÷21¬BF÷12¬BH÷9¬AN÷n¬~AA÷4nhKukMD¬AD÷1506000600¬ADE÷1506000600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yesilgiresun (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YES¬AE÷Yesilgiresun (Tur)¬WU÷yesilgiresun¬AG÷82¬BA÷27¬BC÷9¬BE÷24¬BG÷22¬WN÷PAO¬AF÷PAOK (Gre)¬WV÷paok¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷96¬BB÷27¬BD÷27¬BF÷25¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷0ERwXdID¬AD÷1505993400¬ADE÷1505993400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SCM Craiova (Rou)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷SCM Craiova (Rou)¬WU÷scm-craiova¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷21¬BC÷27¬BE÷28¬BG÷33¬WN÷GAL¬AF÷Galati (Rou)¬WV÷galati¬AH÷76¬BB÷24¬BD÷15¬BF÷22¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷UZvAVlEd¬AD÷1505932200¬ADE÷1505932200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cremona (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷Cremona (Ita)¬WU÷cremona¬AG÷80¬BA÷28¬BC÷11¬BE÷24¬BG÷17¬WN÷ARM¬AF÷Milano (Ita)¬WV÷milan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷20¬BD÷27¬BF÷17¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷UZ0uoUDq¬AD÷1505932200¬ADE÷1505932200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Varese (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAR¬AE÷Varese (Ita)¬WU÷varese¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷20¬BC÷20¬BE÷30¬BG÷14¬WN÷LUG¬AF÷Lugano (Sui)¬WV÷lugano¬AH÷74¬BB÷25¬BD÷14¬BF÷20¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷EqCOJiFp¬AD÷1505930400¬ADE÷1505930400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brindisi (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brindisi (Ita)¬WU÷enel-brindisi¬AG÷65¬BA÷18¬BC÷15¬BE÷14¬BG÷18¬WN÷AVE¬AF÷Avellino (Ita)¬WV÷avellino¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷67¬BB÷15¬BD÷13¬BF÷20¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷rw5qplTk¬AD÷1505930400¬ADE÷1505930400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Torino (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Torino (Ita)¬WU÷auxilium-torino¬AG÷79¬BA÷19¬BC÷21¬BE÷20¬BG÷19¬WN÷UNI¬AF÷Union Olimpija (Slo)¬WV÷union-olimpija¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷85¬BB÷21¬BD÷22¬BF÷24¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷SnGSIBUj¬AD÷1505930400¬ADE÷1505930400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Treviso (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRE¬AE÷Treviso (Ita)¬WU÷treviso¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷94¬BA÷26¬BC÷24¬BE÷17¬BG÷27¬WN÷FER¬AF÷Ferrara (Ita)¬WV÷ferrara¬AH÷90¬BB÷18¬BD÷21¬BF÷25¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷r5ZAUgBC¬AD÷1505928600¬ADE÷1505928600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartak Pleven (Bul)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EUR¬AF÷Cherno More (Bul)¬WV÷cherno-more¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷86¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷16¬BH÷20¬WM÷SPA¬AE÷Spartak Pleven (Bul)¬WU÷spartak-pleven¬AG÷77¬BA÷25¬BC÷14¬BE÷20¬BG÷18¬AN÷n¬~AA÷4Ez7VZe6¬AD÷1505926800¬ADE÷1505926800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olympiakos (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLP¬AE÷Olympiakos (Gre)¬WU÷olympiakos-piraeus¬AG÷103¬BA÷26¬BC÷27¬BE÷26¬BG÷24¬WN÷DUS¬AF÷Dusan Ivkovic All Stars (Srb)¬WV÷dusan-ivkovic-all-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷111¬BB÷27¬BD÷37¬BF÷27¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷Mg50bpm7¬AD÷1505923200¬ADE÷1505923200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Decin (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEC¬AE÷Decin (Cze)¬WU÷decin¬AG÷66¬BA÷22¬BC÷12¬BE÷16¬BG÷16¬WN÷TUR¬AF÷Turow Zgorzelec (Pol)¬WV÷turow-zgorzelec¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷85¬BB÷17¬BD÷21¬BF÷18¬BH÷29¬AN÷n¬~AA÷IDQhPDiN¬AD÷1505923200¬ADE÷1505923200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tofas (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAK¬AF÷Sakarya BB (Tur)¬WV÷sakarya-buyuksehir¬AH÷75¬BB÷17¬BD÷9¬BF÷27¬BH÷22¬WM÷TOF¬AE÷Tofas (Tur)¬WU÷tofas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷20¬BC÷21¬BE÷21¬BG÷20¬AN÷n¬~AA÷Mko2WFt0¬AD÷1505922300¬ADE÷1505922300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kastela (Cro)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAS¬AE÷Kastela (Cro)¬WU÷kastela¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷20¬BC÷19¬BE÷20¬BG÷27¬WN÷JAZ¬AF÷Jazine (Cro)¬WV÷jazine¬AH÷68¬BB÷15¬BD÷14¬BF÷21¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷0xWmQgxH¬AD÷1505921400¬ADE÷1505921400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mandraikos (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Mandraikos (Gre)¬WU÷mandraikos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷85¬BA÷23¬BC÷23¬BE÷24¬BG÷15¬WN÷PAN¬AF÷Panelefsiniakos (Gre)¬WV÷panelefsiniako¬AH÷74¬BB÷12¬BD÷20¬BF÷18¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷EPsfYyCm¬AD÷1505919600¬ADE÷1505919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Levski (Bul)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEV¬AE÷Levski (Bul)¬WU÷levski¬AG÷76¬BA÷19¬BC÷23¬BE÷13¬BG÷21¬WN÷ACA¬AF÷Academic Bultex (Bul)¬WV÷academic-bultex¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷78¬BB÷8¬BD÷17¬BF÷25¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷8nsbXeRg¬AD÷1505919600¬ADE÷1505919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Samara SGEU (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAM¬AE÷Samara SGEU (Rus)¬WU÷samara-sgeu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷13¬BC÷26¬BE÷18¬BG÷25¬WN÷IRK¬AF÷Irkutsk (Rus)¬WV÷irkutsk¬AH÷68¬BB÷12¬BD÷25¬BF÷14¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷W4vVwblQ¬AD÷1505914200¬ADE÷1505914200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PAOK (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAO¬AE÷PAOK (Gre)¬WU÷paok¬AG÷66¬BA÷23¬BC÷10¬BE÷16¬BG÷17¬WN÷GAZ¬AF÷Gaziantep (Tur)¬WV÷gaziantep-bb¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷80¬BB÷15¬BD÷21¬BF÷18¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷hEuRvvZJ¬AD÷1505898000¬ADE÷1505898000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv (Isr)¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷94¬BA÷21¬BC÷31¬BE÷28¬BG÷14¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona (Isr)¬WV÷ironi-nes-ziona¬AH÷83¬BB÷16¬BD÷32¬BF÷14¬BH÷21¬AN÷n¬~
3
1506042371
405
fixtures
SA÷3¬~ZA÷WERELD: Club Friendly¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Wereld¬ZC÷Gfwr45sE¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/wereld/club-friendly/¬ZX÷04Wereld 006Wereld0070000000169000Club Friendl013iendly000¬ZCC÷0¬ZAF÷Wereld¬~AA÷A9tsWcH6¬AD÷1506992400¬ADE÷1506992400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz (Usa)¬WU÷utah-jazz¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Kings (Aus)¬WV÷sydney-kings¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷4WuoVHWC¬AD÷1507165200¬ADE÷1507165200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz (Usa)¬WU÷utah-jazz¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa (Isr)¬WV÷maccabi-haifa¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷rNvkUynJ¬AD÷1507489200¬ADE÷1507489200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder (Usa)¬WU÷oklahoma-city-thunder¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United (Aus)¬WV÷melbourne-united¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷KvOXhLOJ¬AD÷1507946400¬ADE÷1507946400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns (Usa)¬WU÷phoenix-suns¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Bullets (Aus)¬WV÷brisbane-bullets¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷bVMyhuvQ¬AD÷1507946400¬ADE÷1507946400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa (Isr)¬WV÷maccabi-haifa¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers (Usa)¬WU÷portland-trail-blazers¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~
3
1506042371
5
HULP: U bevindt zich op de Club Friendly 2017 uitslagen pagina in de sectie Basketbal/Wereld. FlashScore.nl biedt Club Friendly 2017 tussenstanden, resultaten en standen. Naast Club Friendly 2017 tussenstanden vindt u ook 150+ andere basketbalcompetitities uit 30+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze Club Friendly 2017 uitslagen-dienst is real-time en ververst automatisch.