Basketbal »USA » NBA D-League » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA D-League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷0f3slNZc¬ZD÷p¬ZE÷AFBTnGkG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/nba-d-league/¬ZX÷02USA 003......0040000000157000NBA D-League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷h6BpIynR¬AD÷1487993400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles¬WU÷los-angeles-d-fenders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷115¬BA÷24¬BC÷34¬BE÷20¬BG÷37¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬WV÷windy-city-bulls¬AH÷111¬BB÷31¬BD÷25¬BF÷30¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷EFCtJHWK¬AD÷1487991600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reno BigHorns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REN¬AE÷Reno BigHorns¬WU÷reno-bighorns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷11¬BC÷26¬BE÷31¬BG÷41¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬WV÷santa-cruz-warriors¬AH÷108¬BB÷34¬BD÷20¬BF÷23¬BH÷31¬AN÷n¬~AA÷pt8xKcHE¬AD÷1487986200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬WU÷austin-toros-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷20¬BC÷33¬BE÷29¬BG÷28¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona¬WV÷northern-arizona¬AH÷103¬BB÷15¬BD÷33¬BF÷22¬BH÷33¬AN÷n¬~AA÷6k9YKw28¬AD÷1487986200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬WV÷oklahoma-city-blue¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷121¬BB÷27¬BD÷30¬BF÷35¬BH÷29¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬WU÷texas-legends¬AG÷106¬BA÷26¬BC÷29¬BE÷24¬BG÷27¬AN÷n¬~AA÷4pVkdfP7¬AD÷1487984400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Energy¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Energy¬WU÷iowa-energy¬AG÷101¬BA÷24¬BC÷25¬BE÷23¬BG÷29¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬WV÷long-island-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷109¬BB÷29¬BD÷29¬BF÷27¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷bmSsbGfe¬AD÷1487980800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canton Charge¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DEL¬AF÷Delaware 87ers¬WV÷delaware-87ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷37¬BD÷30¬BF÷22¬BH÷28¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬WU÷canton-charge¬AG÷110¬BA÷34¬BC÷27¬BE÷26¬BG÷23¬AN÷n¬~AA÷hARoczA1¬AD÷1487980800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AG÷115¬BA÷24¬BC÷24¬BE÷29¬BG÷38¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷125¬BB÷30¬BD÷33¬BF÷26¬BH÷36¬AN÷n¬~AA÷KdTwaduk¬AD÷1487980800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬WU÷greensboro-swarm¬AG÷109¬BA÷26¬BC÷32¬BE÷24¬BG÷27¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬WV÷maine-red-claws¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷120¬BB÷32¬BD÷29¬BF÷32¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷2LYYaxQr¬AD÷1487899800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬WU÷austin-toros-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷122¬BA÷37¬BC÷28¬BE÷38¬BG÷19¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AH÷105¬BB÷26¬BD÷24¬BF÷33¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷0Cn74IHR¬AD÷1487898000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Energy¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Energy¬WU÷iowa-energy¬AG÷110¬BA÷29¬BC÷26¬BE÷19¬BG÷36¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬WV÷salt-lake-city-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷120¬BB÷31¬BD÷25¬BF÷29¬BH÷35¬AN÷n¬~AA÷6km35b2L¬AD÷1487896200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬WU÷raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷129¬BA÷31¬BC÷38¬BE÷29¬BG÷31¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬WV÷erie-bayhawks¬AH÷108¬BB÷22¬BD÷27¬BF÷26¬BH÷33¬AN÷n¬~AA÷hnqa6vmF¬AD÷1487818800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬WU÷santa-cruz-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷35¬BC÷32¬BE÷19¬BG÷30¬WN÷REN¬AF÷Reno BigHorns¬WV÷reno-bighorns¬AH÷96¬BB÷27¬BD÷22¬BF÷29¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷ANgf7KX8¬AD÷1487813400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona¬WU÷northern-arizona¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷103¬BA÷28¬BC÷20¬BE÷28¬BG÷27¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬WV÷windy-city-bulls¬AH÷92¬BB÷17¬BD÷22¬BF÷26¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷4Q68qHu2¬AD÷1487811600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬WU÷oklahoma-city-blue¬AG÷100¬BA÷13¬BC÷26¬BE÷36¬BG÷25¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷108¬BB÷27¬BD÷31¬BF÷26¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷WWfj80I2¬AD÷1487811600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬WU÷texas-legends¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷135¬BA÷34¬BC÷38¬BE÷35¬BG÷28¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles¬WV÷los-angeles-d-fenders¬AH÷120¬BB÷36¬BD÷33¬BF÷21¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷rBIaowBk¬AD÷1487808000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware 87ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬WU÷delaware-87ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷115¬BA÷29¬BC÷20¬BE÷37¬BG÷29¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬WV÷canton-charge¬AH÷109¬BB÷23¬BD÷30¬BF÷28¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷QZ74pcQe¬AD÷1487808000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬WU÷grand-rapids-drive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷39¬BC÷31¬BE÷28¬BG÷20¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬WV÷long-island-nets¬AH÷106¬BB÷36¬BD÷28¬BF÷27¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷U7EenJeq¬AD÷1487808000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬WU÷westchester-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷27¬BC÷30¬BE÷27¬BG÷29¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AH÷105¬BB÷28¬BD÷33¬BF÷17¬BH÷27¬AN÷n¬~~
3
1488029687
396
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA D-League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷0f3slNZc¬ZD÷p¬ZE÷AFBTnGkG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/nba-d-league/¬ZX÷02USA 003......0040000000157000NBA D-League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷bmlDDefr¬AD÷1488060000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Westchester¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬WU÷westchester-knicks¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬WV÷greensboro-swarm¬AN÷n¬~AA÷CjhHCF9l¬AD÷1488067200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Delaware 87ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬WU÷delaware-87ers¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬WV÷raptors¬AN÷n¬~AA÷6DiLBZOf¬AD÷1488067200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie BayHawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬WU÷erie-bayhawks¬AN÷n¬~AA÷p4jPAgv1¬AD÷1488067200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬WU÷grand-rapids-drive¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷n¬~AA÷CQML9Dg7¬AD÷1488070800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬WU÷oklahoma-city-blue¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬WV÷salt-lake-city-stars¬AN÷n¬~AA÷4K97XGoE¬AD÷1488072600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Legends¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬WV÷sioux-falls-skyforce¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬WU÷texas-legends¬AN÷n¬~AA÷GdxyGlGt¬AD÷1488078000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬WV÷windy-city-bulls¬AN÷n¬~AA÷bLRuF8Vn¬AD÷1488139200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canton Charge¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬WU÷canton-charge¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬WV÷maine-red-claws¬AN÷n¬~AA÷xCQqESpg¬AD÷1488142800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Toros Spurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬WU÷austin-toros-spurs¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Energy¬WV÷iowa-energy¬AN÷n¬~AA÷6oVmDn0a¬AD÷1488146400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Arizona¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona¬WU÷northern-arizona¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles¬WV÷los-angeles-d-fenders¬AN÷n¬~AA÷pxUiC6F5¬AD÷1488146400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Westchester¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬WU÷westchester-knicks¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬WV÷erie-bayhawks¬AN÷n¬~AA÷S0JdBQUB¬AD÷1488241800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raptors 905¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬WU÷raptors¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷n¬~AA÷vyN0AppI¬AD÷1488247200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salt Lake City Stars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬WU÷salt-lake-city-stars¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬WV÷windy-city-bulls¬AN÷n¬~~
3
1488029687
154
HULP: U bevindt zich op de NBA D-League 2016/2017 uitslagen pagina in de sectie Basketbal/USA. FlashScore.nl biedt NBA D-League 2016/2017 tussenstanden, resultaten en standen. Naast NBA D-League 2016/2017 tussenstanden vindt u ook 150+ andere basketbalcompetitities uit 30+ landen in de wereld op FlashScore.nl. U klikt gewoon op een landnaam in het linkermenu en selecteert uw gewenste competitie (competitie, beker of toernooi). Onze NBA D-League 2016/2017 uitslagen-dienst is real-time en ververst automatisch.